Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7501) Pityesz78 válasza D@ni88 (#7500) üzenetére


Pityesz78
tag

igen ezt csináltam megint, mint régebben is, de nem települ.

neked 64-bites win7-en fut?

(#7502) D@ni88 válasza Pityesz78 (#7501) üzenetére


D@ni88
addikt

igen. UAC meg hasonló finomságok aktiválva vannak?

(#7503) Pityesz78 válasza D@ni88 (#7502) üzenetére


Pityesz78
tag

rendszergazda módban telepítve. msconfigban minden virus, kém és további sallang programok tiltva, de nem települ sehogyan sem. :W

(#7504) Pityesz78 válasza Pityesz78 (#7503) üzenetére


Pityesz78
tag

Felraktam egy másik gépre ezt a nagyszerű programot.
Azt nem értem, hogy miért nem lehet a felvesz gombal kiválasztani a kapcsolódás módját hamár a hangerőgombokkal lehet választani köztük. Lehetett volna ennyi eszük hamár gyárihibás paneleket gyártanak és nem cserélik gariba mert karcos a kijelző. :(

Eleve nem komáztam annyira a telót, de most már biztos, h vissza a SE-hoz(X10).

Az adatok pedig az örök homályba vesznek. Köszi Samu

(#7505) Pityesz78 válasza Pityesz78 (#7504) üzenetére


Pityesz78
tag

Nah ha kiveszem belőle a sim-et és a memokártyát is! na akkor autómatikusan kapcsolódik a PC studio-hoz :C :C :C :C

(#7506) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hol tudnám megnézi hogy jött-e ki újabb frimware és mik a változások benne az én fw képest?

(#7507) SIKOJ89


SIKOJ89
csendes tag

SZIASZTOK REMELEM TUD NEKEM VA;AKI SEGITENI VAN EGY S5230 AS OM LETOLTOTTEM EGY MULTILOADERT ES SZOFTOT AKARTAM RAJTA CSERELNI DE MIKOR DOWNLOAD MODBA TETTEM ES KEZDTE A TELEPITEST AKKOR HIRTELEN KIIRTA HOGY FAIL ES LEFAGYOTT A TELO MIKOR KIKAPCSOLTAM ES UJRA BE AKARTAM NEM KAPCSOLT VISZA S AZOTA NEM TUDOM BEKAPCSOLNI SE A TOLTEST SE AZ USBT NEM ISMERI MIT TUDOK TENNI

(#7508) shootme2 válasza ToBeY (#7506) üzenetére


shootme2
aktív tag

Ide mindig kiteszik az új fw-ket. Van közük sok téma is de látszik hogy melyik fw és melyik téma. A legújabb fw ezen az oldalon az MFEJE1 de az fake valójában az MREKE1 a legújabb.

(#7509) shootme2 válasza SIKOJ89 (#7507) üzenetére


shootme2
aktív tag

Szoftver csere közben semmiképp nem szabad lehúzni a telefont a kábelről többször le lett írva itt a fórumban. Alaplap cserére lesz szükség...

A mondat első betűje nagybetű a többi nem, ékezetet és írásjeleket használj mert így nehezen érthető amit írsz és sokan bele se fognak az ilyen hsz-ek elolvasásába.

(#7510) SIKOJ89 válasza shootme2 (#7509) üzenetére


SIKOJ89
csendes tag

nem huztam le a kabelrol el se kezdte a cseret kirta h fail elotte 2 x csereltem de volt amiikell lassu volt a masikban nem volt magyar nyelv harmadjara nem kezdte el kiirta h fail download modban maradt \

(#7511) SIKOJ89 válasza shootme2 (#7509) üzenetére


SIKOJ89
csendes tag

Es miutan ujra akartam inditani akkor mar nem kapcsolt be

(#7512) shootme2 válasza SIKOJ89 (#7511) üzenetére


shootme2
aktív tag

Tehát akkor el sem indult a feltöltés csak kiírta hogy fail. Ezután rajtahagytad a kábelon és megpróbáltad bekapcsolni. Ha még nem írt rá semmit akkor le lehet húzni a kábelról akku ki-be és elvileg be kell hogy kapcsoljon.

(#7513) kkrisi


kkrisi
senior tag

Sziasztok!

Azzal a kérdésemmel fordulnék hozzátok, hogy miként tudnám telenoros s5230 készülékemet függetleníteni?
Ha ez megoldható, akkor kérnék segítséget, mert nem nagyon szeretném elrontani!

Köszi!

(#7514) shootme2 válasza kkrisi (#7513) üzenetére


shootme2
aktív tag

Helló!

Lehet kapni Turbo sim-et hozzá kb 1500Ft vagy elviheted egy mobilszaküzletbe az kb 3000Ft vagy neten keresztül is meg lehet csinálni ami kb 5000Ft. Ingyenes megoldás nincs.

üdv

(#7515) kkrisi válasza shootme2 (#7514) üzenetére


kkrisi
senior tag

értem köszi!

Visszont lég sok helyen olvastam, hogy a TurboSIM-el elég ok gond van legfőképpen az, hogy nem akarja elfogadni! Írták, hogy belerakták, és sim nélküli üzemmódba tette magát....
tehát nem tudom...esetleg te erről valami tapasztalat? vagy esetleg valami hozzáfűzni való?

Köszi!

(#7516) shootme2 válasza kkrisi (#7515) üzenetére


shootme2
aktív tag

Az asszonynak is turbo simmel megy telenoros teló t-s simmel már több mint 1 éve. Némelyik turbo simet tényleg nem szereti olyan helyen vedd ahol van próbalehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#7517) BeerBier


BeerBier
senior tag

Üdv Urak!

Nemrég volt a telefonom szervizben,tisztitás ürügyén..
Szépen meg is pucolták a képernyő belsejét,meg minden csakhogy...
Mostanság a telefon véletlenszerüen újrainditja magát!
Ráadásul teljesen ötletszerüen teszi,van hogy telefonálás után,van hogy csak készenlétben tartva..
Tapasztalt már más is ilyet?MI ilyenkor a teendő?Visszavigyem a szervizbe ahol tisztitották?

Olyan vagyok mint egy hal....fejem is van,de a farkam irányit

(#7518) shootme2 válasza BeerBier (#7517) üzenetére


shootme2
aktív tag

Helló!

Valószínűleg kontakt hiba. Vidd vissza.

(#7519) BeerBier válasza shootme2 (#7518) üzenetére


BeerBier
senior tag

KÖszi,akkor holnap visszaviszem és "üzletet bontok" :((( ...lehet szó szerint

Olyan vagyok mint egy hal....fejem is van,de a farkam irányit

(#7520) szunyog199


szunyog199
tag

Üdv mindenkinek!

Egyik ismerősömnek a telefonjának(S5230) az érintőpanelja helytelenül reagál. Szóval nem ott veszi az érintést ahol eredetileg nyomom, hanem 1 centivel arrébb. Próbáltam volna bekalibrálni a kijelzőt de nem tudtam behozni a menüt rajta. Lehet ez kalibrálási hiba vagy a kijelző adta meg magát?

(#7521) shootme2 válasza szunyog199 (#7520) üzenetére


shootme2
aktív tag

Helló!

Az érintőpanel halt meg. Ha garanciás ingyen cserélik ha nem akkor itt a ph-n 3k körül.

(#7522) zsborbas


zsborbas
aktív tag

Az lenne a kérdésem, hogy a fogadott és hívott számokat nem tárolja véletlenül egy log fileban a teló úgy mint a nokiák, csak abban a rövid kis listában amit a telefonon is meg lehet nézni? Ha tárolja, akkor hogyan lehet lementeni illetve megnézni?

ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

(#7523) Dávid78


Dávid78
tag

Sziasztok!
Telefonon megvan rendelve a KLIKK szolgáltatás eddig müködött rendesen ám tegnap az opera mini 6.1 van a telefonon nem tölt be.
3/4-ig eljut a betöltés és csak a piros csik meg felette telenor felirat látható.
Lehet valahogy az opera minit törölni a telefonrol?

(#7524) BeerBier válasza Dávid78 (#7523) üzenetére


BeerBier
senior tag

Simán kitörlöd az alkalmazásokból,és újratelepited..

Olyan vagyok mint egy hal....fejem is van,de a farkam irányit

(#7525)



csendes tag

Sziasztok !
valaki tudna egy olyan oladalt mondani ahonna ingyenesen lehetne letölteni a telora játékokat előre is köszii

[ Szerkesztve ]

(#7526) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hogy lehet bekapcsolni,hogy ne küldje el a számom ha hívok valakit? (telefon beállítások/hivó adatai (mutat/elrejt) nem működik ugyan úgy elküldi a számom

(#7527) shootme2 válasza ToBeY (#7526) üzenetére


shootme2
aktív tag

Beállítások - Alkalmazás beállítások - Hívás - Összes hívás - Saját számot megjelenít

(#7528)



csendes tag

Sziasztok!Valaki tudna nekem egy olyan oldalt mondani ahol ingyenesen le lehet tölteni játékokat.Elöre is köszönöm

(#7529) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Ma jött meg bnőmnek ez a telefon. De nem tudjuk leszedni a billentyűzet hangot róla, illetve az érintőképernyőt is újra szeretnénk kalibrálni. Hol tudjuk ezeket megtenni?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7530) shootme2 válasza cellpeti (#7529) üzenetére


shootme2
aktív tag

Helló!

Billentyűhang: alapképernyőnél nyomd meg a hangerőszabályzót és állítsd 0-ra a csúszkát (nem a teljes telefon hangerejét szabályozza)
Kalibrálás: Beállítások - Telefon beállítások - Kalibrálás

(#7531) cellpeti válasza shootme2 (#7530) üzenetére


cellpeti
veterán

Örök hála! :R :R :R :R

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7532) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Sikerült lakatot tetetnem a fényképezőhöz és semmire se reagál a telefon! Valaki tud segíteni?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7533) szjoci válasza cellpeti (#7532) üzenetére


szjoci
őstag

tartsd nyomva a képernyőzár gombját...

(#7534) cellpeti válasza szjoci (#7533) üzenetére


cellpeti
veterán

:R

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7535) BeerBier


BeerBier
senior tag

Üdv!

Megint akadt egy furcsaság a telefonnal..
Ha összekötöm a számítógéppel,elvégzem a dolgomat,és lehúzom az USB-t,elfelejti a telefon a memória beállitásokat.
Vagyis minden mentést automatán a telefon memóriába akar tenni,holott még a géppel való összekötés elött be lett állitva hogy mindent a memóriakártyára tegyen..
Ez normális?

Olyan vagyok mint egy hal....fejem is van,de a farkam irányit

(#7536) szjoci válasza BeerBier (#7535) üzenetére


szjoci
őstag

Ez normális ennél a telefonnál. Amikor rádugod a gépre usb tárként akkor a telefon szerintem leválasztja a kártyát és mivel le van választódva, alapértelmezésképpen a teló memóriáját állítja be.
Minden gépről/-re való másolgatás után be kell újra állítani a memóriakártyát alapértelmezésnek...

[ Szerkesztve ]

(#7537) BeerBier válasza szjoci (#7536) üzenetére


BeerBier
senior tag

Értem,köszi.
Elég bosszantó dolog számomra,mert ha nem figyelek pikkpakk betelitem a telefonmemóriát így..

Olyan vagyok mint egy hal....fejem is van,de a farkam irányit

(#7538) Ticso16


Ticso16
csendes tag

Sziasztok! megszeretném kérdezni hogy most ugye a szervizbe van a s5230.om mert szoftverfrissitést csináltam rajta .....és ugye nem kapcsol be töltés usb se megy rajta és azt mondták hogy 50% hogy elcsesztem, és azt mondták nincsen rajta semmi kár amikor szét kapták nem láttak rajta semmit csak ugye se download menübe nem tudok menni semmi és izgulok hogy vajon jó lesz vagy nem valakinek volt már ilyen és sikerült a szerelés válaszokat előre is nagyon köszönöm :)) :))

(#7539) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

rohadt lassú a telefon. Hogy lehet rajta SW frissíteni?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7540) shootme2 válasza cellpeti (#7539) üzenetére


shootme2
aktív tag

Néha elég az is ha kikapcsolod 1 percre.

Le kell tölteni és telepíteni a samsung usb drivert. Telepítés után gépet újra kell indítani. [link]
Le kell tölteni a Multiloadert ezt nem kell telepíteni csak elindítani.[link]
Le kell tölteni a firmware-t amit telepíteni akarsz. Pl ezt[link]

Itt egy videó is a frissítésről:[link]

A telefon legyen feltöltve a számítógép stabil legyen, fölöslegesen ne fusson semmi.

1. Ments le mindent a telefonról, mert a firmware csere teljes adatvesztéssel jár!!! (Telefonszámok, sms, képek, zenék minden fájl (amik a telefonon vannak))
2. Töltsd le a Firmware-t és a MultiLoadert
3. Kapcsold ki a telefont és vedd ki a SIM kártyát meg a memória kártyát!
4. Csomagold ki a (C:)-re 1 egyszerű nevű mappába a Firmware-et
5. Telefonon nyomd folyamatosan (kikapcsolt állapotban) a hangerő lefelé gomb + kamera gomb + bekapcsolás gombot, addig, amíg a "download" felirat pirosan meg nem jelenik a képernyőn! És utána dugd rá a telefont a számítógépre adatkábellal.
6. Indítsd el a MultiLoader_V5.60 programot
7. Katt a Port search-ra addíg kell nyomkodni amíg a gomb alatti fehér csíkban meg nem jelenik a READY S5230 felirat. Ha nem jelenik meg kell nyomni a bekapcs gombot egyszer majd meg kell várni a download felirat eltűnését. Akku ki-be és ismételd meg az 5. pontot.
8. Control-nál bejelölni a BRCM2133 -at, majd bepipálni a "Full Download" -ot
9. Klikk a "Boot" gombra, bementek a kitömörített Firmware mappába, azon belül BOOTFILES mappára csak simán 1x rákattintani, és onnan kiválasztja magától, ami kell neki
10. Klikk az "Amss" gombra, itt tallózd be az apps_compressed.bin file-t
11. Klikk az "Apps" gombra, itt tallózd be az apps_compressed.bin file-t
12. Klikk az "Rsrc1" gombra, itt betallózni az Rsrc_S5230_Open_Europe_Slav.rc1 -et (figyelem, Firmware-től függően a file név változhat!)
13. Klikk az "Rsrc2" gombra, betallózni az Rsrc2_S5230(Low)_RU.rc2 file-t (ez is eltérő, de a lényeg a kiterjesztés és hogy low legyen)
14. Klikk a "Factory FS" gombra, ide betallózni a FactoryFs_S5230_Open_Europe_Slav_RU.ffs file -t (ez is eltérő nevű lehet)
15. Elvileg a gombok mögött magától kipipálja, ahova betallóztuk a file -okat, de ha mégse tenné, akkor kipipálni ezeket: Boot, amss, rsrc1, rsrc2, Factory FS.
16. Klikk a Download gombra! Ezután szépen megvárjuk, míg végig megy! Ez kb 3-4 perc A végén, jobb oldalon azt írja ki, hogy "All files complete ***,**s]" és a telefon elindul magától! Amíg ez nem történik meg, nehogy kinyomd, kihúzd vagy akármi, mert akkor lehet vége a telefonnak! Utána SIM nélkül meg lehet nézni pár dolgot, hogy minden rendben van ezen a Firmware-el, majd kikapcsolod, vissza a memória kártya meg a SIM és kész is.

Csak saját felelősségre, esetleges hibákért felelősséget nem vállalok!

(#7541) cellpeti válasza shootme2 (#7540) üzenetére


cellpeti
veterán

végigolvastam, szokott sikerülni? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7542) Karma válasza cellpeti (#7541) üzenetére


Karma
félisten

Persze hogy szokott. Ez a bevált eljárás a Samsung SHP-s telefonjain. Mondjuk a SIM-et és a memóriakártyát szerintem felesleges kivenni (de konkrétan S5230-at még nem flasheltem, úgyhogy vakon kételkedek csak).

Hacsak nem a bootloader flashelésekor száll el, a telefont véglegesen nem tudod ezzel megölni.

“All nothings are not equal.”

(#7543) cellpeti válasza Karma (#7542) üzenetére


cellpeti
veterán

értelek

és hol tudom leellenőrizni, hogy most milyen van rajta?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7544) Karma válasza cellpeti (#7543) üzenetére


Karma
félisten

*#1234# szokott működni.

“All nothings are not equal.”

(#7545) cellpeti válasza Karma (#7544) üzenetére


cellpeti
veterán

üdv

<SW VER>
S5230XPJK1
Factory FS VERSION:
DEF
<RC2 VER>
DEF

Ennél van újabb? És ha igen hol lelelm? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7546) Karma válasza cellpeti (#7545) üzenetére


Karma
félisten

Van, shootme2 linkelt is egyet, de itt van egy nagy lista, rajta 2011 májusi firmware-rel is.

“All nothings are not equal.”

(#7547) cellpeti válasza Karma (#7546) üzenetére


cellpeti
veterán

köszönöm már húzom is :R

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7548) cellpeti


cellpeti
veterán

az nincs valahova leírva, hogy miben újabb a 2011 májusi fw mint az azelőtti? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7549) cellpeti


cellpeti
veterán

köszönöm mindenkinek, sikerült megcsinálnom! :C :R

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7550) djuci


djuci
csendes tag

Sziasztok!
A telefon billentyűzárjával lenne egy kis problémám, talán ti tudtok segíteni. Két ilyen telefon is van a családban, az egyiknél tárcsázáskor automatikusan bekapcsol a billentyűzár, a másiknál sajnos nem, csak a beállított 15mp utáni. Így ha a másik fél felveszi a hívást, mindenféle furcsaság fordul elő telefonálás közben (megszakad, elnémít, kihangosít stb, amit éppen a "fül" megnyom :) )

Van erre valami beállítási lehetőség, vagy a készülékben van a bibi?
Köszi előre is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.