Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7051) shootme2 válasza Vhunter (#7050) üzenetére


shootme2
aktív tag

Helló!

Külföldi fórumok alapján ez működik rajta.

(#7052) 0.5


0.5
csendes tag

Sziasztok!
Van egy ilyen telom, hogy lehetne hangosabbá tenni?
És hogy tudnám ilyenre megcsinálni?

(#7053) cybercide


cybercide
tag

Valaki meg tudná mondani, hogy azt hol lehet beállítani, hogy szombat és vasárnap ébresszen a teló? Hétfőtől péntekig ébreszt, de 7végén nem. Köszi.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=cybercide

(#7054) shootme2 válasza 0.5 (#7052) üzenetére


shootme2
aktív tag

Helló!

A hangerő növelés az így néz ki:
Samsung s5230 Telefon hangereje: -Admin menü : *#6984125*# -Internals : *#9072641*# -Teszt üzemmód, majd pötyögjétek be, hogy 5-3-4-5-2 Ha mindent jól csináltatok, akkor az SPK MP3 Analog menüpontban vagytok! Ha ez stimmel, akkor nyomjátok meg a 6-ost és várjátok meg míg a felirat WRITE-ra vált! A 6-oson alapból szereplő érték 5. Ezután írjátok át az értéket 6-ra vagy 7-re. Ezt maximum 7-ig lehet megnövelni. 7 fölött az értékeket a telefon automatán eldobja! Saját tapasztalatom, hogy aki a maximális hangerőt szeretné (510/7), az nagyon sürgősen felejtse el a Youtube-ról leszedett számokat, mert az bizony recsegni fog! Érdemesebb mindig minőségi számokat leszedni! Érdemesebb kompromisszumot kötni a telóval és olyan 505-507/6 on hagyni az értéket! De mindenki úgy variálja ahogy csak szeretné!

Headset hangereje: -Admin menü : *#6984125*# -Internals : *#9072641*# -Teszt üzemmód, majd pötyögjétek be hogy 5-2-4-5-2 6-ost nyomunk, ekkor át vált writera, és minden érték 7-esen van. Az értéket 9-ig lehet növelni, 9 fölött az értéket eldobja a telefon. DE hátránya is van ám... ezt a maximális hangerőt a telefon nem a 14. hangerőnek érzékeli, hanem a 13.-nak tehát ha 14.-re teszed, akkor kapod az alap 14.-et és a 13. hangosabb.

Elsőként nézzük a telefon hangerejét : Először is irány az adminisztrátor menü : *#6984125*# Majd itt megint a 4. pontot válasszuk, Internals Üssük be a "Master Key"-t : *#9072641*# Teszt Üzemmód, majd kattintsunk ezekre a számokra : 5, 3, 4, 5, 1 Most eljutottunk a hangerő beállításaihoz, nincs más dolgunk mint megnyomni a 6-os gombot ismét, ekkor láthatjuk hogy a READ átváltott WRITE-ba, most kattintsunk a szöveg beviteli részre és írjuk be értéknek az 510-et. (ha ennél nagyobbat adunk meg, akkor automatikusan eldobja az értéket a telefon) Majd kattintsunk az OK-ra, ekkor fehér képernyő, még egyszer OK. Láthatjuk, hogy a 6-oshoz kapcsolódó érték át lett írva, valahogy így : 6.[14] 510 Ezek utén nincs más dolgunk, mint kilépünk, újraindítjuk a telefont, és máris sokkal hangosabban szól.

Hasonló a dolgunk a fülhallgató beállításánál is : Adminisztrátori menü - *#6984125*# Majd itt a 4. pontot válasszuk, Internals Üssük be a "Master Key"-t : *#9072641*# Teszt Üzemmód, és ezt a számsort üssük be a virtuális-billentyűzeten : 5, 2, 4, 5, 1 Most megint láthatjuk az értékeket, válasszuk ismét a READ-nél a 6-ost, ekkor átvált WRITE-ba a kezelő, és itt hasonlóképpen a szövegbevitelre kattintunk és megadjuk értéknek az 511-et. (itt is nagyobb érték törlődik, igen 1-el több mint az előbb) Kattintsunk az OK-ra, majd megint OK, és láthatjuk hogy az érték megváltozott, valahogy így néz ki : 6. [14] 511 (0h1fe)

Amit a videón láttál:

1. MXEIL2,XEII4,XPJB1 szoftnak kell a telódon lenni, le kell tölteni a patchet.
Patch

2. csatlakoztasd a telót a géphez médiatár módban, és csinálj a gyökérbe egy RES mappát.
3. másold a RES mappába a 2 .swf-et, mit használni akarsz. FONTOS: a "kinti" menünek gadget. swf, a másiknak menu.swf kell legyen a neve.
4. indítsd újra telót download módban, és csatlakoztat a géphez.
5. indítsd el a multiloadert, és töltsd be RSRC2-be a .rc2 patch-t. ebben előtte nyugodtan cserélhetsz indítási, és töltő képet, hogy egységes legyen a téma.
6. FONTOS: a BRCM2133 helyett jelöld ki az LSI6410-et.
7. uploader verziótól függően port search után a "pötty" vissza vándorolhat, ill. a pipa "kiogorhat" az RSRC2 mögül. ELLENŐRIZD a beállításokat! aztán download.
8. indítsd újra telót download módban, indítsd el az uploadert, és töltsd be APPS-be a .bin patch-t.
9. csatlakoztasd a telót, és port search. ELLENŐRIZD a beállításokat a 6. és 7. pontnak megfelelően! aztán download.
10. a telefon újra indul, és vagy be is tölti az új témákat, vagy első alkalommal fehér kijelzővel indul. /nekem simán betöltött./
És ezek magának a kinézetnek a fájljai

cybercide: Az ébresztőnél lehet választani a jelzés ismétlésénél hogy melyik napokon ébresszen. Ott kell beállítani a szombat, vasárnapot.

[ Szerkesztve ]

(#7055) 0.5 válasza shootme2 (#7054) üzenetére


0.5
csendes tag

köszönöm!
a hangertőst sikerült, a másiknak még nem álltam neki, mert nincs itthon az usb-m.

(#7056) 0.5 válasza shootme2 (#7054) üzenetére


0.5
csendes tag

miért van az, hogy újraindítás után visszaállnak az értékek?

(#7057) simicska


simicska
tag

valaki nem tudja miért kezdett el folyamatosan szívódni az aksim? eddig 7-8 napot bírt, most 2-3...

(#7058) shootme2 válasza 0.5 (#7056) üzenetére


shootme2
aktív tag

Újraindítás után visszaáll alap állapotba. Ezzel nem lehet mit kezdeni mindig ilyen lesz.

simicska: lehet tönkrement az akku. Kérj kölcsön egyet és próbáld ki azzal.

(#7059) 0.5 válasza shootme2 (#7058) üzenetére


0.5
csendes tag

akkor kuka. :(

(#7060) cybercide válasza shootme2 (#7054) üzenetére


cybercide
tag

:R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=cybercide

(#7061) jocoka600


jocoka600
csendes tag

szevasztok van 1 olyan problémám hogy a telóm érintője nem mindig reagál van a mikor 10 percig is kel csesztetni mirejó lesz szoft frisités után kb 2 nap ig jó de aztán megint kezdi milehet a baj érintő panel csere megoldaná???? mert akor rászánom a lét és megvesztem csak nem akarom azt hogy megveszem kicserélik és megint ez lesz mert teszem fel ha ros a panel akkor vagy megy vagy nem gondolom én vagy van köztes állapot is hogy 1 darabigjó aztán megint nem és aztán megintjó szerintetek ja és sürgősen kéne a válaszotok mert akkor ma el utalnám az eladónak a panel árát ha az lesz a gond

előre is köszönöm a segítségeteket

(#7062) shootme2 válasza jocoka600 (#7061) üzenetére


shootme2
aktív tag

Helló!

Érintőpanel hiba esetén elő szokott ferdülni hogy egyszer jó egyszer nem, de nem 100% hogy az a baja. Ha olcsón hozzájutsz az alkatrészhez érdemes megpróbálni.

(#7063) jocoka600 válasza shootme2 (#7062) üzenetére


jocoka600
csendes tag

hát 3 ezer ért tudok valószinü hogy utángyártot meg 1 másik helyen van 4 ezer ért de ez tuti hogy gyári hanem érintő a baja akkor mi?

(#7064) shootme2 válasza jocoka600 (#7063) üzenetére


shootme2
aktív tag

Előfordulhat hogy nem jó az érintkezés vagy hogy az a szalagkábel hibás amibe az érintő panel kábele befut. Valószínűleg az érintőpanel a hibás de ez is benne van a pakliban. Ha nem sürgős külföldről kb 900Ft-ért beszerezhető (Hong Kong-ból kb 3 hét mire elér hozzád). Így már nem olyan nagy a kockázat.

(#7065) jocoka600 válasza shootme2 (#7064) üzenetére


jocoka600
csendes tag

ok dehol tudom megrendelni 900 ért mert én az ebay ről nem tudok rendelni

(#7066) Adri6977


Adri6977
csendes tag

Sziasztok!
Remélem tudtok nekem segíteni =)
Nemrég vettem Samsung S5230 Lafleur telefont, és letöltöttem a New PC Studiot is,de nem tudom sehogy sem csatlakoztatni a számítógéphez =S A háttértáras megoldással talán működne de még nincs hozzá memoria kártyám, ha a médiatárral probálkozom akkor ki írja hogy inicializálás utána meg hogy csatlakoztatva, és utána belépek a sajátgépbe rákattintok a küldés mobiltelefonra és azt irja ki hogy nincs csatlakoztatva a telefon.... =S Ha pedig a PC studiot választom a telefonon ki akkor meg semmit nem csinál =(
Most mit tegyek?

(#7067) shootme2 válasza jocoka600 (#7065) üzenetére


shootme2
aktív tag

Az ebay-röl tudod megrendelni 900Ft-nek megfelelő $-ért cserébe. Itthon 2000-3000+posta.

Adri6977: Telepítsd fel a drivert hozzá [link]
Médiatár üzemmódban a sajátgépen keresztül elérheted a telefonmemóriát és a memóriakártyát (majd ha lesz benne) PC Studio módban pedig a Samsung PC Studio-val tudod használni. PC Studio inkább csak naptár, telefonkönyv, stb szinkronizálásra jó ha hangot, képet, stb akarsz rá tenni jobb ha a médiatárat használod.

[ Szerkesztve ]

(#7068) Adri6977 válasza shootme2 (#7067) üzenetére


Adri6977
csendes tag

Köszönööööööööömmmm =))) Remélem joo lessz :)

(#7069) Sequadon


Sequadon
tag

Sziasztok!

Egy samsung s5230-ra szeretném a mgmaps nevű progit felrakni, de egyenlőre sikertelenül. Próbáltam simán a jar-t, illetve egy html kód segítségével is, de nem ment. Előbbinél azt írja h "java hiba, érvénytelen formátum", utóbbinál pedig a html file kifagyasztja, és egyből újraindul. Olvastam itt fórumon h többeknek sikerült, valaki aki jártas ebben segítsen már.

Egyik szemem sír, a másik üveg...

(#7070) bobace


bobace
őstag

Gondolom nemleges lesz a válasz, de el lehet tűntetni a widgetsávot? Illeve lehet valahogy lockolni a widgeteket az asztalon, mert állandóan elmásznak...?

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#7071) Sequadon válasza Sequadon (#7069) üzenetére


Sequadon
tag

Tárgytalan... Sikerült :D

Egyik szemem sír, a másik üveg...

(#7072) Lacazr93 válasza bobace (#7070) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Sajnos nem lehet őket :(

(#7073) chapo


chapo
tag

Hali, egy ismerősömnek van ilyen telefonja, az a gondja, hogy mostanában állandóan újraindul neki. Mit lehet vele kezdeni? Aki járt már így, mondhatna pár okosságot..

(#7074) rudymester


rudymester
senior tag

Srácok a Media Markt Megaparkban most kiárúsítás van és ez a teló (kivéve a La Fleur) 19.990 ft függetlenül. Van még egy csomó, egy egész raklapnyit láttam.

Egyébként feleségemnek is ilyen van, az nem indult újra, viszont a kijelzőjének az alsó harmadán pontatlan az érintőképernyő. Kalibrálás nem segített, majd lementünk mindent és megnézzük, hogy egy gyári visszaállítás megoldja-e a problémát. 7-8 hónapos a készülék, eddig nem volt vele probléma.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#7075) Lacazr93 válasza rudymester (#7074) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Nem oldja meg sajnos :) Új digitizer kell hozzá, csak az oldja meg. Nekem is ilyen problémám volt vele.

(#7076) harylmu


harylmu
őstag

Lassan másfél éve van meg a mobil, de komolyan: egyre kezd a tököm tele lenni a Samsung PC Studio-val, hogy kész szenvedés rá fájlokat tenni, mert képes mindenbe belekötni (pl. az a rohadt karakterszám limit), arról nem is beszélve, hogy sok mp3at a zenelejátszó se ismer fel normálisan a tag szerint.
Ráadásul döglassan másolja fel a fájlokat.

[ Szerkesztve ]

(#7077) Lacazr93 válasza harylmu (#7076) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Miért nem a memóriakártyára rakod a cuccokat? Sokkal gyorsabb meg semmibe nem köt bele

(#7078) harylmu válasza Lacazr93 (#7077) üzenetére


harylmu
őstag

Akkor meg szeret nekem errort jelezni.

(#7079) Lacazr93 válasza harylmu (#7078) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Mondjuk az meg nem normális.. Átvan állítva hogy rögtön a memóriakártyáról pakoljon le dolgokat?

(#7080) rudymester válasza Lacazr93 (#7075) üzenetére


rudymester
senior tag

Olyat csinál, hogy kb fél centivel lejjebb kell nyomni, de a fenti rész pontos a kijelzőn.
Akkor ezek szerint szervíz? :S

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#7081) Lacazr93 válasza rudymester (#7080) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Házilag is kitudod cserélni, ha van digitizered. Vagy akár én is kitudom neked cserélni, sőt még rendelni is tudok kintről de a többit PÜ-ben ha érdekel :)

(#7082) fer


fer
őstag

Sziasztok! Olvastam, hogy valamelyik fw képes a 400X240-es videók lejátszására, csak már nem emlékszem melyik az! Tudna valaki segíteni?

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#7083) Lacazr93 válasza fer (#7082) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Akkora a kijelzőfelbontás nem? Ha elforgatod akkor kirakja teljes képernyőre :F

(#7084) fer válasza Lacazr93 (#7083) üzenetére


fer
őstag

Én nem a kijelző felbontásról beszélek, hanem a videó felbontásáról! Az egy dolog hogy kirakja teljes képre a 320X240-et,(és nagyon belassul tőle) de a 400X240-et nem játssza le! Olvastam, hogy valamelyik fw tudja a nagyobb felbontású videót is!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#7085) Lacazr93 válasza fer (#7084) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Jhaaa értem már mire gondolsz :) esetleg a s5230MXEJF1?

(#7086) shootme2 válasza rudymester (#7074) üzenetére


shootme2
aktív tag

Érintőpanel cserével orvosolható. Ha 7-8 hónapos akkor feltételezem még garanciás, ezt garanciában cserélik.

(#7087) rudymester válasza shootme2 (#7086) üzenetére


rudymester
senior tag

Garanciális, megvan minden papír, úgyhogy szervíz lesz majd, ha lesz időm bevinni.

Lacazr93Köszönöm a felajánlást, de még garanciális a cucc.

[ Szerkesztve ]

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#7088) kokeny20


kokeny20
csendes tag

Sziasztok! S.O.S

Megpróbálkoztam a S5230_MXEIL2_Windows_Crystal_1.2_by_u2ro nevű firmware frissítésével de hibát írt úgy gondoltam kihúzom az usb-t a telóból azután próbálkoztam bekacsolni semmi nem történt aztán próbálkoztam akut kivenni majd vissza de semmi most rádugtam a töltőre remélem hogy bekapcsol.
Eddig töltőre usb kábelre nem reagál..
Mit lehet ilyenkor tenni? próbálkoztam akut kivenni majd vissza de semmi
remélem nem halt meg a telefon:S
Előtte csináltam firmware frissítést rajta azokkal nem volt semmi gond.
Aki tud legyen szives segítsen :R irtó nagy gázba vagyok nem az enyém a telefon hanem muteromé :W :(

(#7089) kokeny20 válasza kokeny20 (#7088) üzenetére


kokeny20
csendes tag

http://www.youtube.com/watch?v=Rbx_1i6JFTc&feature=related

így jártam pontosan ezen lehet segíteni?

(#7090) Lacazr93


Lacazr93
senior tag

Próbáld meg úgy bekapcsolni, ahogy a frissítés elött rádugtad a gépre. Szóval azt a három billentyűt egyszerre nyomod le amit kell. Ha úgy sem reagál akkor halott

(#7091) kokeny20


kokeny20
csendes tag

Szia!
Köszi a választ sajnos nem sikerül töltőre semmire nem regál próbáltam egy Dead_5230_3650_repair nevű programot[link] ez állítólag Boot hibás s3650 és s5230 javításához van de erre sem reagál a készülék.
És mennyibe kerül a javítása szerinted? vagy már abszolút nem lehet megmenteni?

[ Szerkesztve ]

(#7092) Lacazr93 válasza kokeny20 (#7091) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Hát tudtommal már nem fogod megjavítani, de ha tévedek akkor javítson ki valaki. Alaplapcsere meg nem olcsó mulatság..

(#7093) shootme2 válasza kokeny20 (#7091) üzenetére


shootme2
aktív tag

Helló!

Ahhoz a programhoz szerviz kábel kell és még akkor is kicsi a valószínűsége hogy rendbe jön. Ezen inkább az alaplap csere segít. Bontottan néhány ezer forintért be lehet szerezni.

(#7094) kokeny20


kokeny20
csendes tag

Hali!

Usb kábelre gondolsz? mert az van hozzá.

(#7095) Lacazr93 válasza kokeny20 (#7094) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Nem. Van hozzá külön szervízkábel, ami általában csak a Szervízeknek van :)

(#7096) Janix12


Janix12
aktív tag

Sziasztok!

Tudom elég elcsépelt lehet a kérdés, de utálok visszaolvasgatva keresgélni, Melyik FW. ajánlanátok S5230-ra amivel nincs gond és nincs tele hibával?
Egy link ahonnan le lehet tölteni esetleg jól jönne.
Köszi előre is a segítséget..

(#7097) shootme2 válasza Janix12 (#7096) üzenetére


shootme2
aktív tag

Helló!

MCEJK2 hónapok óta használom probléma nélkül. [link]

(#7098) Janix12 válasza shootme2 (#7097) üzenetére


Janix12
aktív tag

Köszi.
SMS írásnál, ékezetes karakter problémák nincsenek benne?
Ami most van fönt az botrányos, ha ű vagy á betűt írok az üzenetbe egyből 10sms-t akar küldeni..

(#7099) shootme2 válasza Janix12 (#7098) üzenetére


shootme2
aktív tag

Az mindbe benne van... Ha olyat betűt használsz, ami nincs az ASCII szabványban (pl. Ő,Ö,Ú,Ű,Á,Í), Unicode-ra átvált. ASCII szabványban 1 karakter 1byte, az unicode-ban pedig egy karakter 2 byte így a szabványtól függően 160 vagy 80 karaktert tudsz egy smsben küldeni. Ez a szabvány miatt van nem a telefon vagy a szoftver miatt.

(#7100) Janix12 válasza shootme2 (#7099) üzenetére


Janix12
aktív tag

Fent volt rajta a Crystal windows-os téma abban nem voltak ilyen gondok, viszont meghalt az érintő panel és csere előtt földobtam egy gyárinak tűnőt nehogy a garival szórakozzanak és hát ebben az ékezetes karaktereket beírva meglepetés fogadott.. Viszont ha ebben is ilyen az sms írás, lehet nem ez a megfelelő.. Azért köszi.

A mostani.: s5230XEIE5

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.