Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7651) madd dogg


madd dogg
senior tag

Sziasztok. 2 éves gyári szoftver (T-s) van a telón, szeretném frissíteni. Semmilyen flsah meg egyéb nem érdekel, csak az, hogy gyorsabb legyen a teló. Ezek gyári fw-vel is elérhetőek, vagy csak moddolt egyedivel?

(#7652) Limefun


Limefun
csendes tag

Sziasztok!
Érintőkijelzőt, LCD-t jó áron tudok beszerezni, akit érdekel keressen privátban.

(#7653) ludla


ludla
őstag

Valaki tudja hogy lehet e frissíteni a Vodafone-s telefont? 2hónapos és iszonyatosan be van lassulva, hívás gomb megnyomása után 2másodperc hogy beadja a hívást.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#7654) shootme2 válasza madd dogg (#7651) üzenetére


shootme2
aktív tag

Helló

Ha csak az a cél hogy gyorsabb legyen akkor nem kell moddolni.

ludla: lehet frissíteni csak akkor bukod a garanciát. Ezen a problémán segíthet ha kikapcsolod egy fél percre.

(#7655) ludla válasza shootme2 (#7654) üzenetére


ludla
őstag

a ki be kapcsolás segít kb:1órára
A szoftverfrissítést honnan tudom elsajátítani? :) Leírás, fájlok.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#7656) shootme2 válasza ludla (#7655) üzenetére


shootme2
aktív tag

Már leírtam párszor... [link]

(#7657) ludla válasza shootme2 (#7656) üzenetére


ludla
őstag

:R
És firmware-t melyiket érdemes felrakni?

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#7658) shootme2 válasza ludla (#7657) üzenetére


shootme2
aktív tag

Nekem legjobban az MCEJK2 vált be.

(#7659) pallos99


pallos99
csendes tag

Hali!
Van egy kis probléma a telóval. Régebben működött a bluetooth fájlküldés (gondolok itt nagyobb fájlokra is mint pl zeneszám), de most már nem megy. A kisebb fájlok simán mennek, de a nagyobbak már nem, mert 6%-nál azt írja ki a másik teló, hogy én megszakítottam (mikor nyilván nem). A beállításoknál be van állítva, hogy a memórikártyára mentsen és azon van is elég hely. A segítséget előre is köszönöm.

(#7660) Gabesz357


Gabesz357
csendes tag

Sziasztok. MXEIL2 szervízkódot szeretnék kérni abból is inkább az Admin menü, Preconfig, és Internal kódok kellenének. Hangosítás miatt kéne. Ha valaki ezeket megtudná mondani azt megköszönném :R

| Corsair CX400W | GIGABYTE MA770-UD3 | AMD Athlon X2 6000+ | Sapphire Radeon HD 6770 1GB GDDR5 | Kingmax 1GB DDR2 + Kingston 2GB DDR2 | 1TB Samsung HD103SJ SATAII | Logitech Z-5500 | 22" LG E2240S-PN LED |

(#7661) InHUmen


InHUmen
csendes tag

Sziasztok, baratnom telefonja most volt szervizben, elvileg samsung hivatalos markaszerviz. De elég gyanús pár dolog. A telefont leejtették kijelzõ nem muködött. megvilágítása volt. A srác megcsinálta elvileg lcd csere de most nagyon kaki lett a kijelzö teljesen fakó a belátási szöge szinte 0 sõt ha kicsit alulrol nézek bele talán akkor lesznek normálisak a szinek. Az volt az indok hogy utángyártottat rakott bele mert a gyári kb dupla annyiba kerülne. Valakinek van hasonló tapasztalata? Tényleg ilyen szar az utángyártott vagy szervizhiba? Ja és miután eljöttünk esett le hogy valami hiányzik, számlát nem kaptunk a dologról.

(#7662) joker8888


joker8888
csendes tag

Hali!
Van valakinek valami ötlete, hogy milyen programmal tudom leszedni a samsung s5230-as telefonról az adatokat legfőképpen a telefonszámokat ha elromlott az érintő kijelzője? Előre is köszi. Samsung Pc suite nem jó, mert ugye ki kell választani a telón a pc suite-t amit ugye nem lehet jelen esetben.

(#7663) mate0314


mate0314
aktív tag

Sziasztok! új vagyok a témában, de szeretnék belerázódni!

Barátnőm átruházott rám egy s5230-at, aminek különösen örültem, mert számomra mindígis nagy kihívás volt a samsung...

Sajnos ami hibába ütköztem: én T-mobilos vagyok, a mobil pedig pannonos... Turbosim-emet nem ismeri fel, elindul vele de : SIM nélküli üzemmód... ilyenkor mi a csudi-mudi van?

(#7664) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

elő és hátlapot lehet a telón cserélni, mert az asszonynak nem jön be a telcsi

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7665) BeerBier válasza cellpeti (#7664) üzenetére


BeerBier
senior tag

Lehet mindkettőt,gsm boltokban egy két ezresért mindeféle szinü mintáju akad még

Olyan vagyok mint egy hal....fejem is van,de a farkam irányit

(#7666) cellpeti válasza BeerBier (#7665) üzenetére


cellpeti
veterán

köszönöm :R :R

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7667) Djay


Djay
csendes tag

Üdv, kérdésem a következő lenne, van egy telenor függő telóm, és eddig egy kártyával használtam, amit most ki akartam cserélni egy másikra ami szintén telenoros, de kér vmi simzárkódot ami fogalmam sincs h mi, ha én adtam meg már nem emlékszem rá, ha meg vmi gyári alapértelmezett azt nem tudom mi és nem is találom sehol leírva, tehát a kérdés, h ha szoftvert frissítek rajta az megoldja e a problémát, valamint h ha most telenoros a teló és ráteszek egy független szoftvert attól független lesz vagy marad telenor függő, vagy bekakil az egész???? Előre is thx.

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor az utcák tele lennének hullákkal és terhes nőkkel...

(#7668) BeerBier válasza Djay (#7667) üzenetére


BeerBier
senior tag

Esetleg nem telefonzár kódot kér?
Mert az alapesetben 4 darab nulla

Olyan vagyok mint egy hal....fejem is van,de a farkam irányit

(#7669) shootme2 válasza Djay (#7667) üzenetére


shootme2
aktív tag

Helló

Gyárilag nincs úgyhogy te adtad meg. Szerintem elegendő egy softvare reset is *2767*3855# a régi simmel vagy sim nélkül kell elindítani és mintha hívni szeretnél úgy beírni.
A telefon szolgáltató függőségének semmi köze a szoftverhez úgyhogy bármilyen s5230 szoftvert rátehetsz.

(#7670) Djay válasza shootme2 (#7669) üzenetére


Djay
csendes tag

Ok, akkor ezt megpróbálom, egyébként nem telefonzár kód, mert azt tudom mi, azt használtam is, de ez simkártyazár, és azt nem tudtam h ez is ilyen előre beállított fix vmi vagy ezt mindenképpen én adom meg. Na remélem ez majd meggyógyítja. Köszi még 1x mind kettőtöknek.

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor az utcák tele lennének hullákkal és terhes nőkkel...

(#7671) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

Sziasztok. Már 1,5 éve megvan a telefon, annyira nem volt fontos a dolog, mert törölgettem az üzeneteket, de azért most megkérdezném, hogy mennyi bejövő üzenetet tud tárolni a telefon? A régi E250-em 50 darabot tudott, igy 50 környékén tartom az inbox limitet, bár tudom, hogy elvileg 50nél biztos tud többet, mert volt hogy 50 bejövö üzenetem volt, és mikor kaptam újabb smseket, simán megérkeztek.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#7672) BeerBier válasza iNfAntRy (#7671) üzenetére


BeerBier
senior tag

25 üzenetet tud maga a telefon tárolni,a többit a memóriakártyára/belső memóriába menti

Olyan vagyok mint egy hal....fejem is van,de a farkam irányit

(#7673) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Nektek is csinál olyat néha a teló, hogy nem jelennek meg a gombok (szürkék) videólejátszásnál és nem játszik le semmit? Csak újraindítás segít ilyenkor...

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#7674) KennyONE


KennyONE
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudjátok hogy hogyan lehet beállítani úgy a telefont hogy minden nap fél óránként csörögjön?Mert megpróbáltam ébresztőbe beállítni mindig új ébresztésként de ott elég keveset enged.

Van valami ötletetek?
előre is köszi!

(#7675) Joey80-04


Joey80-04
csendes tag

Sziasztok!
Samsung GT5230as nem jelzi ki a számot,ha hívok valakit. Tudtok erre megoldást?
Előre is köszi!

(#7676) shootme2 válasza Joey80-04 (#7675) üzenetére


shootme2
aktív tag

Helló.

Akit hívsz az nem látja a számod?

Beállítások - Alkalmazás beállítások - Hívás - Összes hívás - Saját számot megjelenít - Küldés - Ment

Van szolgáltató ahol ezért külön díjat kell fizetni úgyhogy nem feltétlen oldja meg a gondot.

Vagy te nem látod másét?

Beállítások - Telefon beállítások - Hívó adatai

(#7677) Mr.Pear


Mr.Pear
tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy kb mennyit ér manapság egy ilyen telefon?
(Dobozban tartozékaival, függetlenül, kicsit kopottan, még garanciálisan)

Termékeimmel kapcsolatos kérdéseket, és esetleges ár ajánlatokat PÜ-ben kérem, mert azt hamarabb látom!!!

(#7678) KennyONE válasza Mr.Pear (#7677) üzenetére


KennyONE
aktív tag

Szerintem 10 ezer körül lehetne eladni.Most a Saturban 17-ért van újonnan.

[ Szerkesztve ]

(#7679) ed019


ed019
tag

Sziasztok!
A páromnak ilyen la fleur Samsungja van és ma délután úgy néz ki hogy megadta magát az érintő panel mert nem reagál semmire csak a gombokra. Pedig nem használta agyon igazából kb havonta 3sms-t írt vele meg telefonált, nagyon vigyázott rá tokban volt mindig.
Szerintetek egy szoftver frissítés megoldja a problémát? Vagy valakinek van valami ötlete?

Köszönöm! :R

(#7680) sgsm válasza ed019 (#7679) üzenetére


sgsm
tag

Csak csere, szoft nem oldja meg!.

(#7681) ed019 válasza sgsm (#7680) üzenetére


ed019
tag

Megrendeltem a panelt bele, kíváncsi leszek :F

(#7682) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Náhány videón előjönnek apró fekete pöttyök, az mitől lehet?

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#7683) zoltanz válasza zoltanz (#7682) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Bocs a minőségért:

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#7684) KennyONE válasza zoltanz (#7683) üzenetére


KennyONE
aktív tag

Nem lehet hogy rosszul van konvertálva a videó?

(#7685) zoltanz válasza KennyONE (#7684) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nem, mert ha máshol játszom le, ott jó. :F

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#7686) zoltanz válasza zoltanz (#7685) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Garanciás, Voda, megpróbálom kicserélni másik féle készülékre, vagy napi árfolyamon fizesék ki, keresek én majd helyette.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#7687) SkyLaci


SkyLaci
őstag

sziasztok.
Van esetleg valakinek olcsón hátlapja? vagy tudtok ajánlani ahol olcsón lehetne venni?
(barátnőm elhagyta a hátlapot, aztán rossz nézni hogy celluxszal van biztosítva minden)

(#7688) BeerBier válasza SkyLaci (#7687) üzenetére


BeerBier
senior tag

Szia.

SZívesen felajánlanám az én gyári tartalék hátlapom,csak az a baj,hogy az pesten tanyázik,én meg győrben..
Amúgy bármelyik nagyobb használt gsm boltban kapsz hozzá kb 1000-1500 ft ért

Olyan vagyok mint egy hal....fejem is van,de a farkam irányit

(#7689) vilzon


vilzon
csendes tag

sziasztok van egy samsung s5230-asam és amikor fell akarok tenni egy hátér képet akor aszt irja ki nekem hogy RENDSZER HIBA! minek?
elöre is köszönöm a segitséget! :R :R :R :R :R

(#7690) Árpád78


Árpád78
csendes tag

tesóm letöltött pár játékot a játékok 240x400asak jar formátumúak
(doodle jump crazy penguin stb) de egyik sem indul el azt írja a telefon hogy afájltípus nem támogatott. Mit csináljon? Nagyon szeretne játszani de eddig semmi nem ment. (egyéb fájlok mappából sem.)

Egy messzi messzi Galaxy S-ban...

(#7691) shootme2 válasza Árpád78 (#7690) üzenetére


shootme2
aktív tag

Az szoftveres gond. Két lehetőség van.

1. [link] A hátránya hogy minden telepítés előtt el kell készíteni a html fájlt

2. szoftvert kell frissíteni rajta. Előnye hogy így nem kell semmivel sem küszködni csak ráböksz a jar fájlra és kész hátránya hogy garancia vesztéssel jár (már ha garanciás) és ha figyelmetlen vagy téglává varázsolhatod a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#7692) Sacaaaaa


Sacaaaaa
csendes tag

üdvözletem

kérdésem volna, hogy a telefonról kitörölt névjegyeket (nem a sim kártyáról, a telefonról lettek kitörölve) vissza lehet-e állítani valamilyen módon?
előre is köszönöm

üdv

(#7693) Trebronk


Trebronk
csendes tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy ha firmwaret frissítek, akkor az alap programok is frissülnek a telefonban? Arra gondolok, hogy pl az Access nevű szöveg olvasó program elég elavult (2007-es). Pl. egy sima txt szöveg húzásonként egy sort lép..., illetve a képeket sem lehet nagyítani addig , amíg olvasható mondjuk egy plakáton a szöveg.
A telómon S5230CJJF4 firmware van, amit a Telenor töltött rá.
Esetleg tudtok firmware ajánlani, ill. valami más megoldással tudtok nekem segíteni?

(#7694) ther


ther
aktív tag

Hi!

S5230asom érintőképernyője nem reagált semmire. Kicserélése után, még mindig nem reagál, van valami ötletetek, hogy mi lehet a hiba? Vagy mi kellene ahhoz, hogy működőképes legyen? Szoftver volt frissítve rajta.

[ Szerkesztve ]

Aálírás

(#7695) Almos válasza ther (#7694) üzenetére


Almos
aktív tag

Nekem is épp most csinálja. Mikor megpróbáltam lementeni az adatokat gépre, akkor érdekes módon helyrejött - kb 2 napig, most megint nem megy a kijelzője. Szerencsére garanciális még T-nél, ha minden igaz...

(#7696) Limefun válasza ther (#7694) üzenetére


Limefun
csendes tag

Helló!

Rossz érintőt vettél.

(#7697) agoka07


agoka07
senior tag

Sziasztok! :)
A nagy kérdésem az lenne, hogy adott a Samsung gt-s5230 készülék. Softvert szeretnék frissíteni rajta de nem tudom, hogyan fogjak neki. Először is honan tudom letölteni a firmware-t. Valaki egy rövid telepítési útmutatót? :)
-bocsi ha már megtalálható a topicban-

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#7698) agoka07 válasza agoka07 (#7697) üzenetére


agoka07
senior tag

Rátaláltam :) De ha valami nem úgy megy ahogy kellene jelentkezem :)

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#7699) Draken


Draken
őstag

Én is szeretnék frissíteni egy s5230 készüléket de a kies azt jelzi, hogy az eszközt nem támogatja. Milyen módon tudnám frissíteni?

(#7700) cbrfireblade


cbrfireblade
aktív tag

Üdv!

A párom telefonjának meghalt a kijelzője, gondolom, mert nem reagál csak a gombokra.
Kérdésem az lenne, hogy láttam lehet venni hozzá pár ezer forintért új kijelzőt és hogy azt "házilag" ki lehet cserélni sikeresen, kell hozzá valami speciális szerszám?
És, hogy az érintőpanelen kívül más is rossz lehet, ha ezt a problémát produkálja a telefon?

Segítséget és s választ előre is köszönöm!

üdv.Laci

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.