Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7301) shootme2 válasza gfefe (#7300) üzenetére


shootme2
aktív tag

Nem fog segíteni de megpróbálhatod. Itt a link. Ez a legfrissebb 2010. novemberi.

(#7302) Daniel_TRH


Daniel_TRH
csendes tag

Az én problémámra lenne vmi megoldás??

(#7303) gfefe


gfefe
őstag

idő közben egy új firmel próbálkoztam de ezt kaptam telepítésnél "Warring : Security fail!!"

Megoldás? A firm neve: S5230MCEJK2

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#7304) gfefe


gfefe
őstag

Megoldva.... Driver telepítés után egy újraindítást követően látja a telót rendesen nem csak com3 nak... :)

Nyomja felfele és kiderül segít e valamit :) :U

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#7305) gfefe


gfefe
őstag

Gondoltam írok visszajelzést is :)

Telefonom frissítés után megy ahogy illik... menüje kb 10x gyorsabb. És tökéletesen érintkezik a panel. Gyors! Az eredetihez képest villám gyors.

Köszöntem a segítséget. :R

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#7306) BeerBier


BeerBier
senior tag

Üdv Urak!

Találkozott már valaki olyan hibával hogy a telefon képernyője "belülről" koszolódik,porosodik?
Tokban tartom,a képernyő külső felületén egy apró karc van csak,de a belső felén porszemek látszódnak..
Látott már valaki ilyet?Egyedi eset vagy típushiba?

Olyan vagyok mint egy hal....fejem is van,de a farkam irányit

(#7307) Daniel_TRH


Daniel_TRH
csendes tag

Hello!

Médiatár üzemmódban nem ismeri fel a telót a gépem, pedig fent van a driver, amit ajánlottatok.

Vki tudna segíteni?

(#7308) G@bi90MR válasza Daniel_TRH (#7307) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Ugyanilyen problémám volt, nálam egy hardver reset megoldotta. Fontos, hogy teló hardver resetelésénél MINDEN adat elvész a telóról. Célszerű simkártyát és memókártyát kivenni addig belőle.

@BeerBier
Csertél kijelzős a telefonod? Amíg gyári kijelzőm volt, addig nem volt ilyen gondom, mióta aftermarket került bele nekem is elég rendesen szutykolódik a tapi mögötti rész. :S

[ Szerkesztve ]

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#7309) Csabee.


Csabee.
nagyúr

S5230ra milyen fw-t érdemes feltenni? Lényeg hogy magyar maradjon :)
Most gyári samsung fw van rajta, amikor felveszem a hívást, kb 3másodpercet vár..
meg szeretném kivenni azt is a telefonból hogy magát hívja, mert állandóan megnyomódik.. idegesítő

Szóval milyen fw-t ajánlotok?

Üdv: Csabee.

(#7310) vepe


vepe
senior tag

sziasztok

ezt rakta már fel valaki az s5230-ra? [link]

(#7311) Csabee. válasza vepe (#7310) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Szerintem nem néz ki jól egyáltalán

Üdv: Csabee.

(#7312) shootme2 válasza Csabee. (#7309) üzenetére


shootme2
aktív tag

Tipikus hiba. Teljesen nem lehet megszabadulni tőle csak javítani rajta. A legújabb szoftver hozzá az MXEKD1 ez 2011.áprilisi.

vepe: Fent volt már egy teszt erejéig, nem nagy durranás...

(#7313) BeerBier válasza G@bi90MR (#7308) üzenetére


BeerBier
senior tag

Használtan vettem a készüléket,nem tudom hogy volt e cserélve a kijelzö.
Gondolom kipucolni nem lenne egyszerü..

Olyan vagyok mint egy hal....fejem is van,de a farkam irányit

(#7314) Csabee. válasza shootme2 (#7312) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Amit linkeltél az magyar nyelvű fw???
Illetve mi a változás benne ezen kívül?

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#7315) shootme2 válasza Csabee. (#7314) üzenetére


shootme2
aktív tag

Igen magyar nyelvű. Melyik fw-hez képest mi a változás... Így tudod megnézni milyen a jelenlegi fw-d: *#1234#

(#7316) D@ni88


D@ni88
addikt

Nekem pl az MCEJK2 szoftvernél nem mindig ébreszt, vagyis megfigyeltem hogy éjfél körüli ébresztők nem szólnak :U

(#7317) Csabee. válasza shootme2 (#7315) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ilyenem van S5230BSIF4

akkor akkor felrakom azt amit linkeltél

Üdv: Csabee.

(#7318) Csabee.


Csabee.
nagyúr

na kezdem a frissítést....... :))

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#7319) shootme2 válasza Csabee. (#7317) üzenetére


shootme2
aktív tag

Az gyári T-s szoftver 2009.juniusi. Gyorsabb lesz, a főmenüben lesz még egy oldal, kikapcsolható lesz az álhívás és kiugró widgeted lesz. Ezen kívül kb ugyanaz.
Frissítéssel óvatosan nehogy levélnehezék legyen belőle.

(#7320) Csabee. válasza shootme2 (#7319) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nem félek, iphoneokkal már simán megbarátkoztam etéren, és ez is sikeres lett :) Még régi omniámat is "hegesztettem"

Android témát tudsz ajánlani erre?

állhívást hol tudom kikapcsolni?

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#7321) shootme2 válasza Csabee. (#7320) üzenetére


shootme2
aktív tag

Ezeknek a témáknak vannak hiányosságaik úgyhogy nem igazán jönnek be...
Ez és ez egész jó de akkor másik szoftverre lesz szükséged.

Beállítások - Alkalmazás beállítások - Hívás - Álhívás nál lehetne ha nem kevertem volna össze az MCEJK2-vel... Ebben nem lehet.

(#7322) Csabee. válasza shootme2 (#7321) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Na szuper.. :)
Az jobb a mcejk2?

Üdv: Csabee.

(#7323) Csabee. válasza Csabee. (#7322) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Az android témához olyan fw kell ami az s5230m-re van
azt a sima s5230amra feltehetem ?:D

Üdv: Csabee.

(#7324) shootme2 válasza Csabee. (#7323) üzenetére


shootme2
aktív tag

Nem sok különbség van az MCEJK2 és az MXEKD1 között. Az egyik az álhívás.
S5230M :F S5230G, S5230T, S5230W -ról már hallottam de M?
MXEIL2,XEII4,XPJB1, MXEJF1 kell az android témához és mind felmegy a telódra.

[ Szerkesztve ]

(#7325) Csabee. válasza shootme2 (#7324) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Linkelsz egyet ?: ) ami magyar?
habár a témát úgysem tudom feltenni mer tiszta orosz a leírás.. szóval marad a jelenlegi, bár az álhívás nagyon zavaró mindig bekapcsol.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#7326) shootme2 válasza Csabee. (#7325) üzenetére


shootme2
aktív tag

MCEJK2, MXEIL2, XEII4

Ikont így tudod feltenni:

1. MXEIL2,XEII4,XPJB1, MXEJF1 szoftnak kell a telódon lenni, le kell tölteni a patchet.
[link]

2. csatlakoztasd a telót a géphez médiatár módban, és csinálj a gyökérbe egy RES mappát.
3. másold a RES mappába a 2 .swf-et, mit használni akarsz. FONTOS: a "kinti" menünek gadget.swf, a másiknak menu.swf kell legyen a neve.
4. indítsd újra telót download módban, és csatlakoztat a géphez.
5. indítsd el a multiloadert, és töltsd be RSRC2-be a .rc2 patch-t. ebben előtte nyugodtan cserélhetsz indítási, és töltő képet, hogy egységes legyen a téma.
6. FONTOS: a BRCM2133 helyett jelöld ki az LSI6410-et.
7. uploader verziótól függően port search után a "pötty" vissza vándorolhat, ill. a pipa "kiogorhat" az RSRC2 mögül. ELLENŐRIZD a beállításokat! aztán download.
8. indítsd újra telót download módban, indítsd el az uploadert, és töltsd be APPS-be a .bin patch-t.
9. csatlakoztasd a telót, és port search. ELLENŐRIZD a beállításokat a 6. és 7. pontnak megfelelően! aztán download.
10. a telefon újra indul, és vagy be is tölti az új témákat, vagy első alkalommal fehér kijelzővel indul. /nekem simán betöltött./

Így ha másfajta menüt akarsz csak ki kell cserélned a RES mappában a menu.swf és gadget.swf-t és újra kell indítanod a telefont.

(#7327) McKane


McKane
senior tag

hogyan lehet azt megakadályozni, hogy a "beállítások/memória-beállítások/alapértelmezett memória" résznél megjegyezze végre,hogy az alapértelmezett memória a memóriakártya?
állandóan visszaugrik a telefon memóriájára a jelzés, azon meg nincsen helyem,ugye. ezért mindig kell állítgatnom bluetooth-fájlfogadás előtt,meg mielőtt fényképeznék is.
valaki valami ötlet?

(#7328) shootme2 válasza McKane (#7327) üzenetére


shootme2
aktív tag

Ha háttértár módban csatlakoztatod a telefont számítógéphez akkor mindig átállítja. Csatlakoztasd médiatár módban akkor nem állítja el és eléred a memóriakártyát + a telefonmemóriát is.

[ Szerkesztve ]

(#7329) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

üdv mindenkinek!
pici help kellene nekem néhány apró dologban:

1.) melyik a leggyorsabb fw, ami jól fut, és nincs vele a tapasztalatok alapján gond?
2.) voda internet beállításokat tudja -e valaki?
3.) lehet-e 2g 3g (hsdpa) átállítást csinálni, hogy ne szedje a bájtjaimat feleslegesen...illetve g-mail, időjárás frissítést állítani?
4.) hogyan lehet az elérni, hogy kevesebb home screen legyen alapból ?
5.) kicsit idegesítő, hogy a kirakott widget- ek ha véletlenül ráteszi az ember az ujját, akkor elmozdul.
le lehet fixálni azokat valahogy?

előre köszönöm a tanácsokat, véleményeket! :R

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#7330) shootme2 válasza HUTCHDB (#7329) üzenetére


shootme2
aktív tag

Helló!

1. MCEJB4, MCEJK2 gyors és jól fut használtam mindkettőt hónapokig.
2. [link]
3. Ebben a telefonban nincs 3g hsdpa. Időjárást lehet gyárilag is widget formájában gmail is működik csak be kell állítani [link]
4. Gyárilag 3 van más mennyiséget témával lehet elérni de 3 alá nem lehet menni
5. Nem lehet fixálni sehogy. Esetleg ha kalibrálod az érintés érzékenységet akkor javulhat egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#7331) Csabee. válasza shootme2 (#7326) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Köszi a leírást, lehet nem éri meg szórakozni vele :)) most hogy újralett húzva így valamivel jobb meg másabb lett a menüszerkezete mint amilyen előtte volt.

Üdv: Csabee.

(#7332) HUTCHDB válasza shootme2 (#7330) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

köszönöm a segítséget!

most akkor melyiket tegyem fel a fw közül? :B
MCEJB4, MCEJK2 vagy amit esetleg korábban linkeltél a MXEKD1-et?
igazából az érdekelne, hogy a főmenüben való mozgás melyikben a leggyorsabb?
előre köszönöm a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#7333) shootme2 válasza HUTCHDB (#7332) üzenetére


shootme2
aktív tag

Sebességre kb ugyan olyan mind a három. Az MXEKD1-ben van 1-2 hiányosság az MCEJB4 pedig régi így az MCEJK2-t ajánlanám.

(#7334) HUTCHDB válasza shootme2 (#7333) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

nagyon köszönöm! :R
még lenne egy kérdésem:
hogyan lehet szinkronizálni a gmail-lel a névjegyeimet?
kb 600 névjegyem van, így a simre nem fér......

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#7335) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

tudja esetleg valaki, hogyan lehet .vcf formátumú névjegyfájlokat pc studioval rátenni a telefonra?
hiába vannak a pc-n a névjegyek egyszerűen nem történik meg a másolás. :F

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#7336) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#7335) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

nagy nehezen megoldottam a névjegyek átküldését...., igaz nem a pc studioval, hanem BT-n.

lenne még kérdésem azokhoz, akik használnak e-mail kliens-et.
hogyan lehet beállítani, mert nem találok g-mail klienset, így az itt leírtakat nem is tudom hol kellene beállítanom. :F

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#7337) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#7336) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

egy gyűszűnyivel előrébb vagy a gamail-es dologban.
eljutottam odaig, hogy rájöttem hol lehet a klienshez az adatokat bevinni:
üzenetek, és ott email-re kell kattintani, majd a fiók beállításoknál a korábban linkelt hozzászólásból a megfelelő adatokat be kell írni.
viszont itt kezdődik a gond....
nem lehet a portokat bevinni...., így a küldés és a fogadás is sikertelen.

elég ciki, hogy magamban írogatok itt.... :DDD

remélem azért jár erre valaki aki ebben tudna segíteni. :U

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#7338) McKane


McKane
senior tag

miért van az,hogy ha valakit hívok, többször hallja a hangomat,amolyan tihanyi-visszhang feeling. de csak azt amit én mondok neki,azt hallja többször , a hívott fél hangja rendben van.
szoftver: s5230bsjf2 (alap t-mobilos szoftver,nem lett hozzányúlva sosem. )

(#7339) Daniel_TRH


Daniel_TRH
csendes tag

Hello!

Bocs ha analfabéta kérdés de a hardver reset pontosan mit jelent? Hogy lehet elvégezni?

(#7340) vepe válasza Csabee. (#7311) üzenetére


vepe
senior tag

neked nem, nekem igen, :) de a kérdés még mindig ugyanaz, hogy valaki rakott-e már fel ilyen témát...

(#7341) Lacazr93 válasza Daniel_TRH (#7339) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Halli

Arra gondolsz nem, hogy kompletten leformázod a telefont?

(#7342) Daniel_TRH


Daniel_TRH
csendes tag

Hello!

Hát gondolom az lehet. A telefont médiatár üzemmódban nem ismeri fel a gépem és ere kaptam azt a választ, hogy végezzek el egy "hardver reset"-et.

(#7343) Daniel_TRH


Daniel_TRH
csendes tag

Még mindig fent áll a kérdés, hogy hogy kell elvégezni a "hardver resetet" Megköszönném, ha valaki hozzáértő megmondaná.

(#7344) shootme2 válasza Daniel_TRH (#7343) üzenetére


shootme2
aktív tag

Amire te gondolsz az a szoftver reset. Írd be ezt a billentyűzetbe: *2767*3855#
Így a telefon visszaáll a gyári állapotába minden személyes elvész róla (sms, telefonszám, hangok stb).

(#7345) Daniel_TRH


Daniel_TRH
csendes tag

Elvégeztem ezt a resetet és még mindig nem ismeri fel a telefont médiatár üzemmódban. Már nagyon idegesítő. Amikor rádugom kiadja a hangot a gép, de nem jeleníti meg a sajátgépben. Ha rákeresek a hardvereknél, akkor látja h ott van de mikor rákattintok azt írja ki h az eszköz illesztőprogramja nincs telepítve (kód 28). Valaki tudna segíteni?? Nagyon idegesítő.

(#7346) geri306


geri306
tag

Sziasztok!
Vennék 3,5-ös jack adapter s5230-hoz, neve nincs boltból, így nincs hozzá pontos leírás. Melyik lenne kompatibilis az 5230-cal? Első, második vagy harmadik.
Köszi előre is. :R

(#7347) Csabee. válasza geri306 (#7346) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Menj el nézd meg ha teheted, mert így kép alapján nem fogod tudni eldönteni. Lehet mind3 jó :)

Üdv: Csabee.

(#7348) Fitzgerald válasza Daniel_TRH (#7345) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Hali. Nekem már jó rég óta nincs S5230-am, de emlékszem, hogy én is szívtam valami ilyesmivel. Az hagyján, de a kontaktokat és az üzeneteket sem nagyon sikerült szinkronizálnom, úgyhogy feladtam. Próbálkoztam az utolsó hivatalos firmware-el, és egy abból építkező custom-verzióval is még valamikor július elején, de nem oldotta meg.
Azóta G900-LG Arena_ZTE Blade-X10 telóim voltak, utóbbi meg is lesz még egy darabig, kell a ráknak zárt oprendszerű teló többet.

(#7349) Dika22 válasza geri306 (#7346) üzenetére


Dika22
tag

Hello! Ez biztos jó hozzá, de nemtom mennyit szeretnél rászánni?

"Samsung s23 ultra®

(#7350) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

S5230-as telót fogok venni barátnőmnek. Egy kérdésem lenne. Ha a gyári firmware-t cserélem egy újabbra, frissebbre, gyorsabbra, attól a telefonom még hálózatfüggő marad ugye?

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.