Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) gyuri81 válasza Yodaaa1 (#2049) üzenetére


gyuri81
veterán

ha elfogadsz egy ajánlást egy S3 felhasználótól.... :)

CM11 tapasztalatok

(#2052) Yodaaa1 válasza lakkusjj (#2050) üzenetére


Yodaaa1
tag

Koszi a a gyors valaszt! A szlovak tremobilnal meg mindig a 4.0.4 legfrissebb. Ma ellenoriztem tobb span tabjan.
Gyuri:A cm-ek hiresen akku zabaloak. Meg az s3on is. Bar tudom Te fanatikus CM fun vagy, de ha ez tenyleg ilyen akkor kiprobalnam. Mivel tudom rootolni. Hol a gaaps hozza stb. Itt nincs olyan igenyes 1hsz. Mint mas nagy topicocban

(#2053) gyuri81 válasza Yodaaa1 (#2052) üzenetére


gyuri81
veterán

Csak és kizárólag tab-ra teszem fel a CM-et, S3-ra egyelőre nem!

Akkuzabálás??? :) kb napok óta egy "grammot" nem fogyott az akksi( igaz nem is használtam)

(#2054) Yodaaa1 válasza gyuri81 (#2053) üzenetére


Yodaaa1
tag

Koszi! Franko, de mivel rootolom? Kell cwm stb. Hogyan? Tudsz linkelni egy kis helpet?

(#2055) gyuri81 válasza Yodaaa1 (#2054) üzenetére


gyuri81
veterán

A linkben megtalálod a romot a cwm-et

[link]

(#2056) Yodaaa1 válasza gyuri81 (#2055) üzenetére


Yodaaa1
tag

Koszi! Rajta vagyok...

(#2057) bull84ghia


bull84ghia
őstag

Hello
Melyiket érdemesebb venni?
P5113 vagy a P7500 tabot. Leginkább netezésre lenne használva és skype-ra, szüleinek lenne.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#2058) hzs90


hzs90
csendes tag

Videolejatszassalvan problemam:
1. Indavideon nem jatssza le a videokat, inditas utas megy kb 1mp-ig utana leall es nem lehet ismet elinditani. Az S3-masom vigan viszi ezeket a videokat nem ertem mi lehet a gond.
2. Hatha osszefuggesben van az elozovel, bizonyos avi fajlokat nem tudok lejatszani (pl netrol letoltott (rtl mostrol) tv musorok, de eddig az avi fajlol 90% nemment. MXplayert hasznalok, felraktam a letoltheto osszes kodeket mellé. S3 viszi ezeket a videokat is.
Vmi megoldast tud vki? :O

(#2059) Koczó93


Koczó93
őstag

Sziasztok!
Tablet vásárláson gondolkodom. Legtöbbet e-bookra és netre lenne használva. Tab2 és Xoom között gondolkozom. Van egy jó állapotú xoom egy barátomnak, a hétvégére megkapom próbára. Vannak dolgok amiben jobb a tab?

(#2060) konikan válasza Koczó93 (#2059) üzenetére


konikan
aktív tag

Hardverügyileg, vesd össze a kettőt, személy szerint egyrészről, egy Samsung topicban megkérdezni, hogy a Samu jobb-e, alapból hallva született ötlet :), de Garanciaügyileg a Samu prémium garancia szerintem mindent ver.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#2061) Sztenn válasza gyuri81 (#2053) üzenetére


Sztenn
tag

cm tényleg viszonylag sokat zabál... a gyuri képén is látni, ha nem használod nem fogyaszt szinte semmit, de folyamatos használat mellett nekem 3 óra alatt leszívta az akksit... most azon vagyok hogyan lehetne ezt minimum duplázni

(#2062) Koczó93 válasza konikan (#2060) üzenetére


Koczó93
őstag

Köszi :)
Sejtettem hogy a samsungot fogják dicsérni egy samu topicban :) a prémium gari nagyon hasznos, nekem is van a notehoz. Lehet hogy kipróbálom mindkét gépet és utána döntök.

(#2063) gyuri81 válasza Sztenn (#2061) üzenetére


gyuri81
veterán

3 óra???? az iszonyat kevés! nálam elmegy 5-6-ot is kb.

szerk:

10 nap használat; 4:33 óra kijelző; 21%-on van most akksi

[ Szerkesztve ]

(#2064) DaveN


DaveN
tag

Nekem cm11-el, ha mobilinternet be van kapcsolva és sűrűn használom kb. 8-9 órát bír! CM11 előnye, hogy ha nem használom, lezárva pihen, akkor elenyésző az akkufogyasztás! :D

(#2065) Sztenn válasza gyuri81 (#2063) üzenetére


Sztenn
tag

akkor így jártam... :D azért püfölöm én rendesen a cuccot néha... :DD

(#2066) gyuri81 válasza DaveN (#2064) üzenetére


gyuri81
veterán

az nem semmi ! 8-9 óra...
mire használod leginkább ilyenkor a tab-ot?

apropó:

valaki használja CM11-ben az automata fényerőt? elég durván lehet benne a szinteket állítani! :)

(#2067) DaveN válasza gyuri81 (#2066) üzenetére


DaveN
tag

Leginkább facebook meg index app! Közbe néha megnézek 1-1 sorozatrészt... :D
Használom az automata fényerőt, de nem is tudtam, hogy lehet benne szinteket állítani! :DDD

(#2068) Tacsilaci


Tacsilaci
tag

Sziasztok!
Ha valakinek nem jön be az új 4.2.2 droid akkor van visszatérésre lehetőség odinnal?
Visszakerestem néhány hozzászólást de volt akinek nem sikerült.Ha van biztos megoldás akkor mi az eljárás menete?
Az eredeti 4.04 magyar verzió,ha rádugtam a fényképezőt akkor felismerte mint meghajtót,a holland 4.1.2 már nem,se a magyar 4.2.2!Ennek mi az oka?
Köszönöm előre is ha válaszoltok! :)

[ Szerkesztve ]

(#2069) lakkusjj válasza Tacsilaci (#2068) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

Fényképezőről nem tudok nyilatkozni, nálam bevált a holland 4.1, odinnal rakhatod 4.2-re, a 4.0-val ne foglalkozz.

(#2070) Tacsilaci válasza lakkusjj (#2069) üzenetére


Tacsilaci
tag

Tehát ugyanúgy kell visszatenni 4.2.2 ről 4.1.2-re?Semmi extra?Mert nekem nem jött be ez az új felület.Kevésbé felhasználóbarát!

[ Szerkesztve ]

(#2071) gu007 válasza Tacsilaci (#2070) üzenetére


gu007
aktív tag

Semmi extra. Én is visszatettem a 4.1.2-t és kikapcsoltam a frissítést

(#2072) this is life válasza Tacsilaci (#2070) üzenetére


this is life
Ármester

Ugyanugy megy a vissza flasheles odinnal, azert utana nyomj egy factory resetet, illetve wipe cache, media/data partition. Nekem az egyik downgrade utan bootloop lett , de a factory reset utan gond nelkul talpra allt. Hat a 4.22 gui-ja a kezeloszervekkel nekem egy rettenet :W . Hogy x@rna sunt aki nem iratta at tablet ui-ra.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#2073) Tacsilaci


Tacsilaci
tag

Köszönöm a válaszokat!
Tartok nagyon ettől a bootlooptól nagyon,de ha lesz időm megpróbálom!
Jóval nehezebb kezelni az szent igaz!De az akkumulátor viszont látványosan tovább bírja!!

(#2074) lakkusjj válasza Tacsilaci (#2073) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

Ezt a látványosan tovább bírját hogy érted?
Nálam vegyesen böngészés és filmnézés mellett 9-10 órát bírja. Ha nagyobb százalékban filmezek rajta, akkor még tovább is. A rekord 12,5 óra! (4.1.2 holland)

(#2075) this is life válasza lakkusjj (#2074) üzenetére


this is life
Ármester

Detto, a max holland rommal 11.5 ora net , az a rekordom...nonstop ment a kijelzo...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#2076) Tacsilaci válasza lakkusjj (#2074) üzenetére


Tacsilaci
tag

Hűha!
Azért ennyire nem!Nekem minden a gyári,semmi letiltás meg ilyenek.A 4.1.2-hez képest tovább bírja készenléti állapotban.Én általában 1-1,5 órát használom folyamatosan,aztán másnap megint stb.

(#2077) Tacsilaci válasza this is life (#2072) üzenetére


Tacsilaci
tag

factory resetet, wipe cache, media/data partition.Ezeket hol találom?Kikapcsoló +Hangerő le?

(#2078) gyuri81 válasza this is life (#2075) üzenetére


gyuri81
veterán

11.5 órát nyomkodtad egyhuzamban?? :DDD az szép

(#2079) this is life válasza Tacsilaci (#2077) üzenetére


this is life
Ármester

Hang le + power ... a cwm elerese.

Gyuri81

Nem annyi a rekordom, de en igy kapcsolodok ki, olvasok, forumozok hasznalom a fejem... na persze ritkan jon igy ossze idoben(14 honapos gyerek mellett mar nem) . De barmikor el birok annyit lenni ha engem erdeklo tema, vagy megoldani valo problema van amihez olvasni kell. Anno konyvet is kepes voltam olvasni nonstop 12-14 orat, ma mar nem konyv hanem net. De pl win helyehozatal miatt ultem mar gep elott kozel 20 orat is , addig nem alltam fel mig talpra nem allitottam a rendszert.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#2080) hzs90


hzs90
csendes tag

Tud valaki megoldast hogy lehet megoldani a home gombok bal oldalra helyezeset, esetleg ideiglenes eltunteteset? Neha sajnos utban van maskor meg korulmenyes elerni? Cm11

[ Szerkesztve ]

(#2081) this is life válasza hzs90 (#2080) üzenetére


this is life
Ármester

Bar athelyezni ezzel az appal nem lehet, de a sarkokba kitehetsz vele funkcio gombokat, probald ki hatha ez a megoldas jo lesz neked[link]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#2082) BalanceR


BalanceR
addikt

Kicsit off, de van egy felesleges BT-s billem, ami remekül használható ezzel a tabbal...
Ha valaki érdekel, szóljon.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#2083) macsek18


macsek18
aktív tag

Sziasztok!

Mennyit érdemes max adni egy Tab2-ért? Makulátlan az állapota. Vodás,de nincs már rá gari.Doboza és ami hozzá jár megvan.

(#2084) gyuri81 válasza BalanceR (#2082) üzenetére


gyuri81
veterán

sztem max 60e

[ Szerkesztve ]

(#2085) lecsoo4


lecsoo4
tag

Sziasztok! Bluetooth billentyuzet touchpados mennyire mukodik jol ezzel a tipussal?

(#2086) gyuri81 válasza lecsoo4 (#2085) üzenetére


gyuri81
veterán

pontosan milyen tipusra gondolsz?

(#2087) lecsoo4 válasza gyuri81 (#2086) üzenetére


lecsoo4
tag

Samsung tab 2 10.1

(#2088) lakkusjj válasza lecsoo4 (#2087) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

a billentyűzetre gondolt, hogy milyen típus...

(#2089) hzs90


hzs90
csendes tag

Szeretném kicseréltetni a tab2 10.1 gépem hangszóróit, mivel ~70% fölött sajnos recsegnek. Zenénél, youtubenál és filmeknél is tapasztalhatő már ekkora hangerőn. Júliusug garanciás, mit gondoltok ezt megcsinálják nekem ingyen?

Ha igen, akkor mit kéne kezdeni a mgépecskével, mert rootolva lett meg cm11 van rajta.
Előre is köszi :)

(#2090) mogyesz válasza hzs90 (#2089) üzenetére


mogyesz
aktív tag

Gyári állapotra visszaállítani, nem rootolni. Egy korábbit rátolni, amit lefrissít magától a legújabbra. (Mindent formázni, ne maradjon nyoma. Re-Part-os 3+1 fileos ROM nem tudom elérhető-e rá.) Majd lejelenteni a hibát. Mivel prémium, így Premium assistance (kimennek előre egyeztetett időpontra és helyszínre javítani) is kérhető... (Ennek előfeltétele, hogy a my.samsung.hu-n regisztráld be, ha még nem tetted...)

[ Szerkesztve ]

(#2091) lecsoo4 válasza lakkusjj (#2088) üzenetére


lecsoo4
tag

Azt altalanossagban kerdeztem, de akkor maskepp teszem fel a kerdest: milyen bluetooth bill/eger mukodik ezzel a tabbal? :)

(#2092) BalanceR válasza lecsoo4 (#2091) üzenetére


BalanceR
addikt

Mindegyik.
A bluetoot HID egy szabvány, szóval nem fogsz olyan bluetoothos egeret, vagy billt találni, ami ne működne vele....

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#2093) gyuri81


gyuri81
veterán

azt hiszem ennyi volt a CM11 pályafutása!

Nagyon szép, nagyon jól megy csak sajnos néha valami beragad benne és csutkára leszívja az akkumulátort kb fél nap alatt

Egyszerűen nem értem mi a baja....

(#2094) DaveN válasza gyuri81 (#2093) üzenetére


DaveN
tag

Nálam is kezd huncutkodni, gyorsan merül tőle a tab! Mit raksz vissza és hogyan? :)

(#2095) gyuri81 válasza DaveN (#2094) üzenetére


gyuri81
veterán

gyári 4.2.2-t fogom vissza tenni a cwm mentésemből.

De ha tudsz jobb romot, akkor szólj és felrakom :)

(#2096) DaveN válasza gyuri81 (#2095) üzenetére


DaveN
tag

Abban tudnál segíteni, hogy hogy kell visszarakni a gyárit?

(#2097) gyuri81 válasza DaveN (#2096) üzenetére


gyuri81
veterán

cwm van fent a tableten?

(#2098) this is life válasza DaveN (#2096) üzenetére


this is life
Ármester

Ha rootol akkor mobilodinnal is ra lehef flashelni, a rom az sd kartyan legyen , downgrade utan nem art egy factory reset, es full wipe...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#2099) DaveN válasza gyuri81 (#2097) üzenetére


DaveN
tag

TWRP van rajta.

(#2100) gyuri81 válasza DaveN (#2099) üzenetére


gyuri81
veterán

Letöltesz egy romot a Sammobile.com-ról.
Odin-t elindítod és bemásolod a pda részbe. Nagyon röviden ennyi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.