Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) Fritz Teufel válasza gyuri81 (#2200) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Mindenkinek working well... :)

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#2202) Jowanson válasza Daneee14 (#2196) üzenetére


Jowanson
tag

Nekem az Áprilisi frissítés előtt fixen egyre nőtt a foglalt memória, hiába takarítottam minden használat befejeztével. A frissítéssel ez megszűnt és minden clear memory-s takarítás után fixen visszaáll 420-450-re a foglalt memória úgyhogy nekem bejött ez az update :))

(#2203) Freiherr válasza gyuri81 (#2195) üzenetére


Freiherr
őstag

.

[ Szerkesztve ]

XXX

(#2204) gyuri81


gyuri81
veterán

hogyan tudom a gépet gyári állapotra visszahozni??? a flash számláló mindig 1-re ugrik hiába törlöm :(

(#2205) lakkusjj válasza gyuri81 (#2204) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

gyári rootolt rendszeren triangle away-jel nullázod, de ilyenkor 1-en fog még állni, ezután odinnal újra kell húzni egy gyári romot

(#2206) gyuri81 válasza lakkusjj (#2205) üzenetére


gyuri81
veterán

Koszi sikerult!

(#2207) purechill


purechill
csendes tag

Sziasztok! Szeretném 4.2.2-es androidot visszaállítani a megvételnél rajta lévőre. Hogy tudnám megcsinálni? A az android teljesen buhera mentes.

(#2208) lakkusjj válasza purechill (#2207) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

Azt nem írtad, hogy milyen volt rajta megvételnél. 4.1.2-őt Odinnal egyszerű ráflesheléssel vissza tudod rakni (én ebből a hollandot használom), 4.0.4-re nem ajánlott visszalépni.

(#2209) this is life válasza purechill (#2207) üzenetére


this is life
Ármester

A visszaallitas menete [link] a vegen nyomj egy full wipe-t data ,cache es media partitionra... aztan hasznald orommel ...firwaret a sammobile oldalon talalsz...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#2210) Sztenn


Sztenn
tag

deep sleep...

mostanaban ritkan hasznalom... :)

(#2211) Nova91


Nova91
tag

Sziasztok! Lenne 1 kérdésem frissítéssel kapcsolatban. Van Apunak egy másodkézből vett 3G-s galaxy tabja és függetlenítette az előző tulaj (előtte t-mobileos függő volt), megy is minden féle sim ez oké is. Na most sammobile oldalról le akartam szedni az "új" androidot és megnézve a tablet paramétereit vagy, h fogalmazzak, teljesen ugyan azok mint ha t-mobileos függő lenne még mindig: Tehát:
PDA: P5100XWBLG2
CSC: P5100TMHBLG1
MODEM: P5100XXLF2

Ugyan ezek szerepelnek a tabletemen is meg a korai kiadású t-mobileos romon is.

Szerintetek erre milyen verziót kéne rakni, t-mobileosat vagy XEH-t?

Illetve ha az ember rosszat tesz fel azzal haza lehet vágni a tabot?

Választ előre is köszönöm!

(#2212) DaveN


DaveN
tag

Hallo!

Kezdem elavultnak érezni a masinát! :(

Egyáltalán nem fut szép gördülékenyen semmi, Cyanogenmod van rajta, gyári OS borzasztó... :W

Ti milyenre cserélnétek le?

[ Szerkesztve ]

(#2213) Fritz Teufel válasza DaveN (#2212) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Nálam az ASUS a menő. A Samsung a fizikai gombokkal, műanyaggal és az árával manapság már inkább valami vicc. Esetleg a Sony-féle tablet is nagyon jó.

Csak egy példa: ASUS Transformer Infinity TF700T 64GB TF700T-1B113A dokkolóval 145.000.-

A Google Nexus 10 is igen jó árban van már: ~90.000.- itt a bővíthetőség kompromisszum készséget igényel, mivel olyan itt nincs. A kijelző és a gyári támogatás viszont kárpótolja az embert.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#2214) ClioRS válasza Fritz Teufel (#2213) üzenetére


ClioRS
őstag

Ez baromi sok egy Tegra 3-as cuccért :)

Én egyébként Note 10.1-re váltottam.

[ Szerkesztve ]

(#2215) this is life válasza DaveN (#2212) üzenetére


this is life
Ármester

Asus t100 vagy valamelyik win rt tab, esetleg ájped :) , ha valtok akkor nem droid lesz a folytatas...
Amugy nalam a 4.12 gyari rommal kicsontozva , még mindig turhetoen mukodik, igaz a rendszer sebessege joval lassabb mint a wp8.1 telefonome...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#2216) f(x)=exp(x) válasza this is life (#2215) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Én ezután adtam még 1 esélyt a droidnak, egy LG G Pad 8.3 személyében. Nem bántam meg. :)
Ettől 1 óra után már vérbe volt a szemem, 2-3 másodperc volt mire a parancsot megcsinálta stb. A mostani nagyon gyors, full HD felbontással elképesztő.
Én IPad-ra szavazok.

(#2217) DaveN


DaveN
tag

iPad-ra fogok váltani szerintem (bár ez még odébb van :D)!

Telefon meg LG Optimus F6 lesz szerintem...

(#2218) Lasy


Lasy
veterán

sziasztok.
Nem tudom a drivert telepíteni, és így nem tudom a root jogot megadni a kicsikének.
Miért?
még a 4.0.4 van rajta amivel nem is lenne gond, de nagy szükség lenne a root jogra. :)

mielőtt jönne a KIES telepítése, a kies indítás után lefagy, és rendszerhibára utalva el sem indul.

az USB driver.exe telepítve van, a legfrissebb, és a régebbit is kipróbáltam, de ugyan úgy nem megy tovább az USB device eszköznél. :(

a készülék egy P5100 t-mobile

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#2219) bubu333


bubu333
tag

Sziasztok!

Ennek a cikknek az elején nincs ROM-olós meg visszaállítós cikk, azt hol találom. Mármint, hogy mi kell a garanciális gyári állapot visszaállításához?

(#2220) lakkusjj válasza bubu333 (#2219) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

Röviden összefoglalva: (linkeket most nem tudok adni a hozzávalókhoz)

1. Gyári rom legyen rajta, ez rootolva kell, hogy legyen
2. TriangleAway futtatása, ekkor a számláló 1-re ugrik
3. Odinnal újrahúzod a gyári romot, ami rajta van, ekkor 0-zódik a számláló

(#2221) macsek18


macsek18
aktív tag

Sziasztok!A lányomnak sikerült a hangszóróba önteni a buborék fújójából egy kis löttyöt. Próbáltam kifújni belőle. Egy kevés ki is jött. Mivel nem lehet szétszedni ezért nem tudom mit tudok tenni?! kipróbáltam pár perc múlva,de újraindulgat folyamatosan. Ráadásul a Balcsin vagyunk,így szervizbe se tudok vele rohanni. Mit tudok tenni?

(#2222) Fritz Teufel válasza macsek18 (#2221) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Igazából már semmit, mert a szappan beleszáradt. A víz magában szerencsésebb kimenetelű lett volna. Marad a szerviz, nyaralás végeztével. A hangszórót nem fogják szétszedni, letisztogatni. Szerintem alkatrész csere lesz, hiszen a szappan jó eséllyel rászáradt a membránra.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#2223) macsek18 válasza Fritz Teufel (#2222) üzenetére


macsek18
aktív tag

Egy pillanatra sikerült bekapcsolnom. Volt hang is rendesen. Nem tudom mennyit sikerült beleöntenie,de a java szerintem a szőnyegre ment. Esetleg tudsz szervizt javasolni,ha mégis szükség lenne rá?!

(#2224) Fritz Teufel válasza macsek18 (#2223) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Bármelyik Samsung szerviz szóba jöhet., de ha rendesen szól, akkor mákod volt. Nem hinném, hogy a későbbiekben egyszer csak megadná magát, emiatt.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#2225) macsek18 válasza Fritz Teufel (#2224) üzenetére


macsek18
aktív tag

Annak örülnék. Rem az újraindulgatás is megszűnik?!

(#2226) macsek18 válasza Fritz Teufel (#2224) üzenetére


macsek18
aktív tag

Szia!
Egész éjjel hagytam,hogy száradjon. Van csengő és értesítési hang.De nincs rendszer ill média hang :F :Y
Csináltam gyári visszaállítást,de semmi változás.Ha meghaltak volna a hangszórók,akkor semmi sem szólna rajtuk?! Vagy tévedek? :F

Most látom,hogy az ért sávban azt jelzi,hogy a füles be van dugva. Akkor a jack ajzat halt meg?

[ Szerkesztve ]

(#2227) Fritz Teufel válasza macsek18 (#2226) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Akkor a szappan és a víz mégis csak megtette a hatását. Szerviz...

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#2228) ClioRS válasza macsek18 (#2226) üzenetére


ClioRS
őstag

Vagy csak kontakt hiba, és le kell tisztítani. Szerintem ne nagyon próbalgasd, rakd bele rizsbe, az kiszívja a folyadékot belőle ha maradt.

(#2229) macsek18 válasza ClioRS (#2228) üzenetére


macsek18
aktív tag

Gondolom ahhoz szét kellene szedni? Rizs csak holnap du lesz.
Köszi nektek a tippeket. :R

(#2230) ClioRS válasza macsek18 (#2229) üzenetére


ClioRS
őstag

Kontakt hibához biztos szét kell szedni.
Ha szerencsés vagy akkor csak egy tisztátás vagy hangszóró csere az egész, de könnyen lehet, hogy ilyenkor sérül áramkör is....

(#2231) bubu333


bubu333
tag

Sziasztok!

Az mért van hogy a triangleaway-jel nulláztam a gépet, tettem egy gyári ROM-ot és ellenőríztem a download módban a számlálót és 0, de a szoftverfrissítés menüben azt írja, hogy "Ez egy módosított eszköz. Nem frissíthető"? Nem mintha lenne mit frissíteni:)

(#2232) bubu333 válasza bubu333 (#2231) üzenetére


bubu333
tag

Megoldódott egy factory resettel.

(#2233) Lasy válasza bubu333 (#2232) üzenetére


Lasy
veterán

rajta maradt a root jog.

+36702778032

(#2234) McSzaby


McSzaby
őstag

Sziasztok,

uncsihugom sikeresen betett egy PIN védős Screenlockot és természetesen nem tudja mi volt a PIN...

Tudom, leresetelem és minden jó lesz, de az lenne a kérdésem, hogy ugye az adatok (képek,zenék, stb..) nem vesznek el? Appoknak tudom, hogy annyi, de engem csak az adatok érdekelnek. Elvileg nem formáz a resetelés, szóval az a meglátásom, hogy nem fog törlődni semmi, de azért szeretnék kapni egy megerősítést. :)

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#2235) Lasy válasza McSzaby (#2234) üzenetére


Lasy
veterán

Ha azt írod, hogy format c: az mindent töröl?
Ez így kell érteni.
Sd marad belső üres lesz.

Mivel gépen be tudsz jelentkezni, így le tudod szedni a pint.

+36702778032

(#2236) f(x)=exp(x) válasza McSzaby (#2234) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Ha sokszor elrontod, kihoz egy olyan lehetőséget hogy "elfelejtette a jelszót?", erre rámész, beírod az e-mail cimed (meg a jelszavát), és belép. :)

(#2237) this is life


this is life
Ármester

Sziasztok !
Na nem birtam tovabb feltettem egy ripped romot (oc kerneles) aztan kigyomlaltam melle a sallangoktol , es egesz mas dimenziokban mukodik a tab. 4.12 rom... de van 4.22 is [link]

Akinek szukseg lenne lcd tv-hez a kep es egyebek kivetitesere igy egy eszkoz hozza [link]

Amugy lassan bucsuzok a samutol , es joval erosebb hw iranyaba mozdulok , persze mas oprendszer is .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#2238) DaveN válasza this is life (#2237) üzenetére


DaveN
tag

En jovore benevezem egy iPadre szerintem! Bar miota vettem uj telefont, azota a tabot csak filmnezesre, ill. wifi hotspotkent hasznalom! 😃

(#2239) this is life válasza DaveN (#2238) üzenetére


this is life
Ármester

Na egy hete nyuzom a win 8.1-et , es azt kell hogy mondjam , hogy erinto feluleten ,igen kellemes hasznalni, jo a gesztusvezerles is :) ami nalam egyeduli gond hogy 8 colos , emiatt lecserelem egy nagyobbra, de probanak jo volt :) . Negyvenbe fajt a lenovo miix2 , s nem birtam kihagyni...bar a kisordog azert bennem van , ra kene rakni az ubuntu touch verziojat....egyenlore marad a samu , es ha meglesz a keret a 10 colos w8.1 tabra akkor valtas ...
Bar oc kernellel most a p5110-el is elvagyok 1.3 ghz.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#2240) lakkusjj válasza this is life (#2239) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

hol lehet 40-ért miix 2-t szerezni? használtan vetted?

(#2241) this is life válasza lakkusjj (#2240) üzenetére


this is life
Ármester

Hasznaltan vettem , de garis meg , akitol vettem egy jo ismeros es ennyi penzre volt csak szuksege . Amugy le a kalappal az uj atom proci elott...
Amennyire ruheltem a w8-at desktoppon es az atom procirol is meg volt a rossz velemenyem, hat az ellenkezojet tapasztalom...
Igaz most is a droidrol irok , mert keves a szememnek a 8 col.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#2242) ClioRS válasza this is life (#2239) üzenetére


ClioRS
őstag

40-ért meg is válasz tőle? :)

[ Szerkesztve ]

(#2243) this is life válasza ClioRS (#2242) üzenetére


this is life
Ármester

Annyiert vettem , es nem akarok kereskedni , ezert annyiert megy el amennyiert vettem. Pedig verzik a szivem miatta, annyival jobb a droidnal...nincs mese ra kelleme gyurni egyy 10 colos tabra...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#2244) ClioRS válasza this is life (#2243) üzenetére


ClioRS
őstag

Ment PÜ.... :)

[ Szerkesztve ]

(#2245) b_kazar


b_kazar
csendes tag

Sziasztok! Van egy T-mobilos, kicsit kevesebb, mint két éves készülékem. Kezd már nagyon lassú lenni, kérdezném a véleményeteket, mit tegyek?

- Lehet esetleg rakni rá újabb szoftvert, amitől használhatóbb lesz? (Kb. ezekre használom: internetezés, emailezés, pdf/ ebook olvasás, néhány alap app, amihez nem kell nagy tudás)

- Vagy adjam el és vegyek valami újabb készüléket? Túl sokat nem szeretnék rákölteni inkább méretben mennék lejjebb, ahogy nézem 7-es készülékekre nincsenek horror árak (pl. nexus 7).

Köszönöm!

(#2246) lakkusjj válasza b_kazar (#2245) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

hányas verzió van a gépeden? ha 4.0.4, akkor annál van újabb, 4.2.2

(#2247) b_kazar válasza lakkusjj (#2246) üzenetére


b_kazar
csendes tag

4.0.4, de hivatalosan nem engedi frissíteni, gondolom nincs újabb T-Mobileos.

Ha frissítem, akkor használhatóbb lesz? Megéri? Ha igen, akkor kérnék tanácsot, hogy mire, illetve, ha van valami link, hogy pontosan, hogy kell. Régen frissítettem itthon a Galaxy Spicamat, de már nem tudom, hogy kell.

Köszönöm!

(#2248) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Ennek figyelembevételéével használjatok root-olt Androidot: Shellshock: sokk a nyílt szoftverek támogatóinak Már támadják is a sérülékenységet.
Egyszerűbb volna egy gyári visszaállítás, miután a szükséges stuff mentésre került. Egy darabig megint jó lesz.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#2249) lakkusjj válasza b_kazar (#2247) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

A frissítés menetéről találsz leírást bőven itt a topic-ban, párszor már le lett írva, ODIN-ra keress rá.
Ha nincs új T-s, akkor szedd le a 4.2.2-es XEH firmware-t (független magyar verzió) innen. Nem lesz a tabod kártyafüggetlen, de a T-s vackoktól megszabadít, és valamivel gyorsabb is az új rendszer.

(#2250) DaveN válasza DaveN (#2238) üzenetére


DaveN
tag

Kicsit hamarabb meglett az Ipad, mint amit gondoltam, mától boldog tulajdonosa vagyok egy iPad Air-nek! :D
Óriási élmény!! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.