Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10101) karldergroße válasza Keem1 (#10100) üzenetére


karldergroße
senior tag

Hát még szokom... de alapjában véve felüdülés a gyorsasága, meg a testreszabhatósága... Meg az, hogy hanggal és az állapotsávban mindig jelez, bárhonnan van üzenet, a Symbian pl. csak az sms-t tudta hanggal jelezni.
Hiányzik persze egy két dolog, leginkább a kameragomb, nagyon vacak fülest adtak hozzá és nem villog valamilyen led, ha jön valami posta...Korrekt készüléknek tűnik, tanulom... És biztos lesznek még kérdéseim.

[ Szerkesztve ]

(#10102) maláj


maláj
őstag

no tegnaptól én is beléptem a klubba ;]
még szoknom kell a "vékonyságát" az Ace mellett :DDD

(#10103) sheep válasza karldergroße (#10101) üzenetére


sheep
addikt

Vacak füles? Szerintem kifejezetten jó a gyári füles, na meg a hangchip is.
Mi nem tetszik benne?

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#10104) tomiii007 válasza karldergroße (#10101) üzenetére


tomiii007
senior tag

füles, meg a hang is sztem nagyon jó!!!

(#10105) #33253120 válasza sheep (#10103) üzenetére


#33253120
törölt tag

Van akinek a dugós nem füles. :)
Meg amúgy ha nem a megfelelő méretű gumival használod, akkor tényleg nem jó.
Régóta használok agybadugós fülest, és az a tapasztalatom, hogy a legjobb hangzást akkor adja ha picit bekened a gumit valami krémmel. Akkor mégjobban tömít, és tényleg csak a fülhallgatón keresztül tud áramlani a levegő.

(#10106) Keem1 válasza sheep (#10103) üzenetére


Keem1
addikt

Akkor most mondjam, hogy a Sennheiser 2000 Ft-os fülesem fényévekkel jobb? :U
A gyári dinamikatartománya végtelenül szegény és a hangereje is kb. 60%-a a Sennheiser-hez képest. És nem vagyok vájtfülű, ráadásul nem is huszonezres fülhallgatót vettem.

tomiii007: ember, fent írtam, hogy egy 2 ezer forintos cuccról van szó :(( Az mióta profi kategória?

[ Szerkesztve ]

(#10107) tomiii007 válasza Keem1 (#10106) üzenetére


tomiii007
senior tag

Azért ne egy Sennheiser fülessel hasonlisd már össze a samsung headsetet....
nyilván nem egy profi fülhallgató mint Sennheiser , de az átlaghoz képest elég jól szól!

(#10108) #33253120 válasza Keem1 (#10106) üzenetére


#33253120
törölt tag

2000?
Az én Freecom Beatman-hez kapott sennheiseremnél meg jobb :)

(#10109) Keem1 válasza #33253120 (#10108) üzenetére


Keem1
addikt

Jaja, tavaly tavasszal a nemhülye boltban 1900-ért vettem, itt drágább persze

(#10110) sheep válasza Keem1 (#10106) üzenetére


sheep
addikt

Azt elhiszem, de én a többi gyári füleshez viszonyítom. Nem hinném hogy egy régi symbianos nokiának jobb fülese lenne (volt nokia 5800 és se vivaz telefonom, onnan tudom)

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#10111) Keem1 válasza sheep (#10110) üzenetére


Keem1
addikt

Ebben viszont biztosan igazad van. Gyári fülesekhez nincs viszonyítási alapom, a nem okosteló S5230 volt az utolsó gyári füleses telefonom. Bocs, ha valakinek a lelkébe tiportam az előbbi véleményemmel, de tényleg nem begyere a fehér Samsung agybafúró. Lehet, hogy a kialakítása miatt vártam többet tőle, mint kellene.

(#10112) karldergroße válasza sheep (#10110) üzenetére


karldergroße
senior tag

Pl. a Nokia 5800-esnak sokkal jobb a fülese, olyan szétszedhetős volt. Sajnos a Samsunghoz nem jó, de a füles része felvevőgomb nélkül természetesen igen, csak annak rövid a zsinórja. Kipróbáltam így a telóval és már az is fényévekkel jobban szól, mint az a fehér gagyi, amit adtak hozzá.

(#10113) sheep válasza Keem1 (#10111) üzenetére


sheep
addikt

Egyébként pontosan milyen fülesed van? Most akarok venni valami normálisat olcsón...

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#10114) retroid


retroid
senior tag

Hali

ma fogom megvenni a telót

Olyan kérdésem lenne hogy érdemes felrakni a JB t most vagy inkább várjam meg a hivatalos magyar kiadást?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#10115) Keem1 válasza sheep (#10113) üzenetére


Keem1
addikt

Sennheiser MX 170 a típusa, az egyik fenti hozzászólásban linkeltem is az Extreme Digital oldalán (viszont a Media Marktban vettem).
2 év garis, blokk ellenében. Amúgy ultragagyi átlátszó műanyag doboza van :DDD

retroid: szerintem előbb próbáld ki a GB-t, aztán nyugodtan kipróbálhatod, ha eleget utánaolvasol a témának és érzed magadban az erőt, nem vesztesz semmit, ha felteszed a zseléscukorkát.

[ Szerkesztve ]

(#10116) retroid válasza Keem1 (#10115) üzenetére


retroid
senior tag

Csak én félek felrakni az a baj

Olvastam hogy könnyü meg veszélymentes de én félek vmiért

Ace 2 volt már nekem a GB től nem estem hasra

Ezért kérdezem hogy menjen rá a JB most vagy ink várjak

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#10117) Keem1 válasza retroid (#10116) üzenetére


Keem1
addikt

Nem az én dolgom, de azért az Ace 2 nem sok paraméterben kevesebb, miért váltottál? :U
Persze, az amoled, a 4"-os kijelző, meg a több háttértár abszolút érthető, de ennyivel kevesebb az A2 hogy megérje az amúgy azonos paraméterű GSA-ra váltani?

(#10118) retroid válasza Keem1 (#10117) üzenetére


retroid
senior tag

Az egész telefon nem tetszett

Meg ez hardver be is erősebb

J

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#10119) Atis93 válasza sheep (#10113) üzenetére


Atis93
csendes tag

Hali!
Olcsó és árához mérten kifejezetten jó füles a Maxell Metallics és Media Marktban kapható. Itt egy rövid teszt róla.

(#10121) Keem1 válasza Pityukaka (#10120) üzenetére


Keem1
addikt

Na ilyesmi nekem se lenne rossz. Szerintem eBay-en nézelődj, tuti lesz valami ingyenes kiszállítással. Mondjuk videónézéshez valami fektetett verzió kéne, nem? :U

(#10122) South Velen válasza retroid (#10116) üzenetére


South Velen
addikt

Nagyon egyszerű pedig tényleg. Ennél egyszerűbb már nem is lehetne. Egyetlen egy veszély van, ha közben elmegy az áram, ezért célszerű laptopról végezni a flashelést. Bár én ezzel se szoktam törődni.

(#10118) retroid: Hát szinte alig erősebb az Advance, a magok itt 1GHz-n futnak, nem 800MHz-en, ezen kívül ugyanaz a HW.

A füles témához: Én nagyon meg vagyok elégedve a gyárival. S3-hoz is ilyet adtak. Van itthon egy 7000 Ft-os Pioneer füles, azt a szintet hozza kb.

[ Szerkesztve ]

(#10123) Roxkex


Roxkex
senior tag

Srácok ez a telefon meddig bővíthető ? Én úgy tudom 32gb-ig !? Ez igaz ?
És milyen márkát javasoltok bele ?
Fontos lenne !!!

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#10124) Keem1 válasza Roxkex (#10123) üzenetére


Keem1
addikt

A teszt 32-t ír, ami teljesen reális. Kingstont használok, ez a 3. microSD-m tőlük, mindhárom élettartam garis, de egyszer se kellett a garanciához fordulni (a 4 GB-ost ellopták, a 2 GB-os a fényképezőben van, a 8 GB-os meg a telóban teljesít szolgálatot).

(#10125) sunyijanika válasza Roxkex (#10123) üzenetére


sunyijanika
tag

Igen 32-ig lehet bővíteni, most a márka ember függő. még egy noname kínai sd-t is kezel most nálam pl. egy samsung fut benne, de szerintem a többi gyártóé sem rosszabb (pl. kingston). :)

[ Szerkesztve ]

(#10126) #33253120 válasza Pityukaka (#10120) üzenetére


#33253120
törölt tag

Én kiveszem a szilikontokból, és élére rakom bele, majd hátulról megtámasztom egy cigisdobozzal... :D
Pont jó a szöge asztali nézegetéshez.

(#10127) Morris válasza Roxkex (#10123) üzenetére


Morris
veterán

Nekem is samsung van benne, 32GB. class 10-es.(de ez igazából nem szempont, mehet bele a 6-os is) Itt vettem a PH!-n. 6.5k volt.

(#10128) eastsider


eastsider
nagyúr

Én használtam 1 évig sennheiser cx400 IIt most pedig xears xe200pro - t. Lassan egy éve...
Hát ég és föld a különbség a két füles közt. A hangchip tényleg nagyon nagyon jó.

Milyen igényesebb szilikontokot ajánlotok?

[ Szerkesztve ]

(#10129) sheep válasza eastsider (#10128) üzenetére


sheep
addikt

a xears xe200 pro zsinórja szimmetrikus kialakítású?
driver flex van nálad?

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#10130) eastsider válasza sheep (#10129) üzenetére


eastsider
nagyúr

Enyém szimmetrikus. És gumis borítású.
Van driver flex, mint a legtöbb IEM fulesnel

(#10131) madizoltan


madizoltan
csendes tag

Azóta használom a Jelly Bean frissítést mióta megjelent, aztán frissítettem az újabb Jelly-re is, tehát használtam mindkét orosz romot (I9070XXLPY, és I9070XXLPZ) T-Mobile-os készülékkel. Csináltam factory resetet is, ahogy írták hogy ajánlott.

DE egyszerűen nem vagyok megelégedve.

A gond az, hogy akad a telefon, tehát amikor pl több program fut a háttérben, ki szeretnék lépni egyikből a vissza gombbal, akkor beakad valahol, és sokkal később reagál mint kellene, több 10 másodperceket kell várni mire kilép. A videóknál van a legnagyobb probléma, MX Playert használok és akad, míg 2.3.6. Gingerbreaddel nem akadt 720p-s videó sem. A Youtube szintén akad, a hang nem akad meg, de a kép igen (ez is hibamentes volt Gingerrel). Youtubenál nem egyszer úgy le is fagy, hogy megáll a kép, a hang tovább hallható, és tényleg 2 perc kell neki mire reagál a vissza gombra, hogy kilépjen.

Másnak is vannak ilyen problémái? Megoldható valahogy ez? Nagyon zavar. Azt vártam a Jelly Bean-től, hogy kevesebb hardvert igényel, kevesebb memóriát foglal, ellenben ez jobban akad, mint a régi 2.3.6.Gingerbread.

(#10132) koszegii válasza madizoltan (#10131) üzenetére


koszegii
tag

Próbáld ki a seeder progit:[link]

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10133) Jason19 válasza koszegii (#10132) üzenetére


Jason19
senior tag

Az nem jó semmire.. :U

[link]

(#10134) South Velen válasza madizoltan (#10131) üzenetére


South Velen
addikt

A Youtube app egy szar, szinte minden telómat megfektette eddig. 2x fagyott a telefon, csak a Youtube miatt. Egyébként tökéletesen működik, a legapróbb hibák nélkül a Jelly Bean-nel.

mod.: Illetve nem fagyott tőle, hanem akadozott a hang és a kép is és nem reagált semmire...

[ Szerkesztve ]

(#10135) Fitzgerald válasza eastsider (#10128) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Mégiscsak beruházok én is az XE200Pro-ra, a CX400II nem olyan rossz szerintem, de már több mint 20 órát ment, és ennél azért jobban kéne szólnia.
Még jó hogy nem kiskerben vettem 20000-ért, hanem az aprón kevesebb mint a feléért.
Egyébként összességében nem szól rosszul, sőt, akinek nem volt még in-ear fülese az akár még oda-vissza is lehet tőle, hogy milyen jól szól. De aki hallott már komolyabb Shure/Bose/Sony monitor füleseket, annak ez karcsú lesz.

(#10136) eastsider válasza Fitzgerald (#10135) üzenetére


eastsider
nagyúr

szerintem ég és föld a kettő.. talán a sennheiser jobban illeszkedik a fülbe.. de az xe200pro eléggé "high end" főleg az árához képest (8-ért vettem, garival, sőt kaptam mégegyet ingyen (bontatlant a gyártótól, véletlen gariban kettőt küldött) 1 hét alatt megjött gariba...

én is járattam mindkettőt.. de az xe200pro alapból jobb volt... járatás után meg főleg....
én a sennheisert is 6-8 körül vettem...1 évig bírta

(#10137) Tocska válasza Carline (#10066) üzenetére


Tocska
tag

mennyire stabil a ROM??és akik használják valami videót tudnátok küldeni hogy hogyan néz ki???
:R :R

(#10138) eastsider


eastsider
nagyúr

[link]

miylen lehet szerintetek? elég sok az eladott :)

(#10139) Fitzgerald válasza eastsider (#10136) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Jaja hangzásilag jó minőségűek, viszont a Xears fülesek hírhedtek az ótvar anyagminőségről. Valószínűleg ezért ilyen olcsó a márka.
Én Shure-t szeretnék majd, csak hát a legolcsóbb füleseik is 25000-nél kezdődnek.

(#10140) sunyijanika válasza eastsider (#10138) üzenetére


sunyijanika
tag

biztos jók, de azt azért vedd észre, hogy már csak a "kék" és a "lila" színből válogathatsz :D

(#10141) eastsider válasza Fitzgerald (#10139) üzenetére


eastsider
nagyúr

hát nekem nincs bajom az xe200proval, bár az első 1 hét után megpusztult :D
többet nem adnék érte, úgyis megtörne a kábel, bármi.... akkor meg szívnám a fogam... meg így,h van kettő, így azért jó...

sunyijanika:
nem találok egy normális tokot :D
olyan kellene, mint az S-line, csak szerintem irtó ronda rajta a minta, sima matt kellene belőle

[ Szerkesztve ]

(#10142) dashed válasza eastsider (#10138) üzenetére


dashed
senior tag

Hasonlot vettem par napja.. Ennel gumrozott a tok, fogasra is kellemes.
Ezt.
1 het alatt itt volt (uk)

A szilikon tokok nem jok szerintem mert nem teljessen fekszenek fel a telo szelere. Ezek a hard, hybrid tokok sokkal jobbak. Persze a kepernyore ettol fuggetlenul nem art egy folia, ami jar ehhez a tokhoz.

Megjegyzem amit adtak hozza foliat idaig a legjobb.. Elotte 2 helyrol is rendeltem, az egyiknel a folia szelei nem tapadtak rendessen a kijelzohoz. Korbe legbuborekos volt a szele hiaba nyomtam ra erosebben.(3db ugyan ezt csinalta)
A masiknal pedig annyira passzentossan mereteztek a kijelzohoz, hogy szinte lehetetlen volt ugy rarakni, hogy ne erje el a kijelzo szelen levo kiemelkedest valahol a folia.

Ennel pedig van korbe 1mm hely, tokeletessen tapad, es rarakhato konnyen.

[ Szerkesztve ]

(#10143) eastsider válasza dashed (#10142) üzenetére


eastsider
nagyúr

és bevált ez a tok?
az alját nem fedi el, az kicsit zavar... nem gáz annyira?

(#10144) dashed válasza eastsider (#10143) üzenetére


dashed
senior tag

Van flip tokom es szilikon tokom is, de ez a legjobb.
Az aljat es a tetejet se takarja de ez legyen a legnagyobb baj. Az oldala es a hata vedve van. A kijelzot meg a folia vedi. Illetve mivel kiemelkedik a kijelzo szelen a tok az is vedi valamennyire a kijelzot.

[ Szerkesztve ]

(#10145) eastsider válasza dashed (#10144) üzenetére


eastsider
nagyúr

oldalsó gombokat lehet kezelni?
[link]

csak ilyet találtam most, végülis ez a minta se olyan gáz..

(#10146) dashed válasza eastsider (#10145) üzenetére


dashed
senior tag

Lehet :K

(#10147) Bandita4141


Bandita4141
tag

Sziasztok!

Ma vettem egy ilyen készüléket. Lehet hülye a kérdés, de meddig kell első alkalommal a töltőn hagyni. Ugyanis már este szeretném nyomogatni:-) Egyébként szuper a fórum! iPhone 4-ről váltottam, nem bántam meg eddig! :)

Köszi hogy segítesz!!!

(#10148) Grafy12


Grafy12
aktív tag

Feltettem a telómra a rootolt ROM-ot, a Root explorer indításakor is és a Set CPU indításakor is azt írja ki, hogy a Superuser kérelem tevékenység nem válaszol, újra tettem Odinnal, mindent a nagykönyv szerint csináltam, az eredmény ugyanez. :F Valakinek ötlet?

(#10149) dobolson válasza Bandita4141 (#10147) üzenetére


dobolson
senior tag

Addig töltsd, amíg kiírja a bal felső sarokban, hogy 100%. Innen még ha rajta hagyod 1 órát, az teljesen ok, a lényeg, hogy kisütni nem kell.

(#10150) Bandita4141 válasza dobolson (#10149) üzenetére


Bandita4141
tag

Nagyon köszi!

Köszi hogy segítesz!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.