Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9401) hugoboss1245 válasza Acef (#9400) üzenetére


hugoboss1245
csendes tag

értem, köszönöm

te próbáltál már rajta komolyabb játékokat, mint gta3, vicecity, cod, stb? szépen futnak? neten láttam videókat, ahogy bemutatják milyen játékok futnak a telefonon, többek között ezek is voltak.

(#9402) Lin3Lord


Lin3Lord
tag

Egészen jól bírja, ha csak akkor megy a wifi/3g amikor szükséges: [link]

akkountvadasz

(#9403) hugoboss1245 válasza Lin3Lord (#9402) üzenetére


hugoboss1245
csendes tag

és havi 4000ért tmobiletől megérné kihoznom, ugye?

(#9404) a510


a510
aktív tag

Vettem egy autós tartót direkt S Advance-hoz, de nekem túl rövid, ha Bp-en kell valakinek, megegyezünk. Privben légyszi.
Köszi

(#9405) flash- válasza #33253120 (#9396) üzenetére


flash-
veterán

köszi.Custom Binary Download: NO
Current Binary: Samsung official

akkor ez így okés ugye?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#9406) sheep válasza flash- (#9405) üzenetére


sheep
addikt

ez így teljesen okés

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#9407) vallas válasza a510 (#9404) üzenetére


vallas
őstag

Szia!

Szerinted ebbe belemegy a telefon akkor is, ha van rajta egy kemény hátlap tok?

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#9408) a510 válasza vallas (#9407) üzenetére


a510
aktív tag

Ment egy priv.üz.

(#9409) Acef válasza hugoboss1245 (#9403) üzenetére


Acef
addikt

Hányszor havi 4000?
55-60000 a tel értéke.

(#9410) Shyciii


Shyciii
veterán

Egy érdekes dolgot látok.

Most jött vissza a szervízből a teló, mert ellenőriztettem velük, hogy normális-e ez a merülési ciklus amit produkál. A szervízlap szerint frissítették a szoftvert, és kalibrálták a telefont.
A szoftverből felrakták az xxlk2-es T-mobileos szoftvert, holott független német készülékem van...
De ez még hagyján, most léptem be a downloader mode-ba, hogy felrakjam az eredetileg rajta volt német xxlk4-es szoftot, erre mit látok?
"Custom binary download: YES (1 counts)"

Nah most én 0 counts-al adtam oda. A központi szervíz bazzeg mit csinált? Legszívesebben visszamennék, hogy kezit csókolom, ez meg mi? csak hát hogy magyarázzam meg, hogy tudom mit jelent ez a bekezdés, mert akkor nyilván kiderül, hogy én is mókolom....

(#9411) mrmrg válasza Shyciii (#9410) üzenetére


mrmrg
tag

Abból hogy értesz hozzá, még nem következik az hogy piszkálod is.:)
Egyszerűen alapos vagy, és megnézed, hogy amit oda adsz, úgy is kapod-e vissza:)

(#9412) Shyciii válasza mrmrg (#9411) üzenetére


Shyciii
veterán

Aki nem telepítget custom kerneleket, az nem tudhatja, hogy mi az a custom binary download, és milyen esetekben milyen értéket mutathat...szal azért ez így bukta.
Csak abban reménykedem, hogy ők feltettek valamilyen szervíz szoftvert a teszteléshez ami megnöveli, és az ügyféladatbázisban rögzítik ilyenkor, hogy ennél a készüléknél immáron 1-es a binary counter a tesztelés miatt.
Király.

(#9413) sheep válasza Shyciii (#9410) üzenetére


sheep
addikt

én simán mennék és balhéznék..
mi az hogy simán megvonják a garit ha a számláló nem nullán áll, ők meg belepiszkálnak?

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#9414) Shyciii válasza sheep (#9413) üzenetére


Shyciii
veterán

Közben már felraktam az XXLK4-es rootolt romot :D
Írtam most nekik egy emailt, hogy ez van, és ezt így hogy. Kíváncsi vagyok mit fognak reagálni. Remélem nincs galiba, és rögzítve van ez az érték náluk is, hogy ne legyen gond később.

(#9415) vazzz válasza Shyciii (#9414) üzenetére


vazzz
őstag

Hát ez komoly... nem nagyon tudom hová tenni ezt a szervizes témát. Kíváncsian várom a fejleményeket.

(#9416) Bzzz


Bzzz
senior tag

Srácok a telefon galériájában hol tudom beállítani/frissíteni, hogy lássam Galériába az SD kártyára pakolt képeket?! Bármit csinálok nem nyitja meg azokat :(

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#9417) sheep válasza Shyciii (#9414) üzenetére


sheep
addikt

mindenképpen írd majd meg hogy mit válaszoltak...érdekes téma

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#9418) Shyciii válasza sheep (#9417) üzenetére


Shyciii
veterán

Várjál. Most nézem, hogy nem is ismeri fel a sim kártyámat. Most azt nem tom, hogy amit ők raktal fel xxlk2-es t-mobileosat azzal felismerte-e, de az eddig használt német rommal nem. Most nézem a samobile-t, de vagy vak vagyok, vagy nem látok magyar T-s XXLK2-es romot...Mert vissza kellene raknom, mielőtt visszaviszem, hogy baj van a telóval...más rommal viszem be, mint amivel ők rakták fel az eléggé gáz lenne.
XXLK5-öst látok csak. Mondjuk az is vicces, hogy Telenoros vagyok, és felkúrnak egy T-s szoftvert :)

[ Szerkesztve ]

(#9419) ratam23 válasza Shyciii (#9418) üzenetére


ratam23
aktív tag

Fent van samfirm-en is a T-s LK2-es

Innen lehet leszedni: [link]

Ez a szervizes dolog meg nagyon érdekes, ne hagyd annyiban.

[ Szerkesztve ]

(#9420) vazzz válasza Shyciii (#9418) üzenetére


vazzz
őstag

Nekem gyanús, hogy lezárták T-re, azért nem megy a kártyád, bár ne legyen igazam... :U a T-s rom is azért lehetett rajta. Neked azt kellene megreklamálnod, hogy tele van T-s cuccokkal, nem a számlálót.

[ Szerkesztve ]

(#9421) Shyciii válasza ratam23 (#9419) üzenetére


Shyciii
veterán

ratam23

Thx, akkor csak vak vagyok, mint a denevér. Most épp az XXLK5-ös jön le, de utána elindítom ezt, és fel is rakom. Nem tom Hotfile-nál mennyit kell várni az újabb letöltés elindítására. Remélem nem plusz 1 órát...

vazzz

Nekem is eszembe jutott, hogy lezárhatták T-sre, na de azt mégis hogy gondolják? Van egy független telefon német szoftverrel. Mégis hogy jut eszükbe lezárni szolgáltatósra???
Amúgy a számláló is zavar, mert ha majd tovább adom ezt a telefont, akkor hogy magyarázom meg a vevőnek? Sehogy...

[ Szerkesztve ]

(#9422) vazzz válasza Shyciii (#9421) üzenetére


vazzz
őstag

Szerintem simán benézték... a counter meg ugrik akkor is egyet, ha p-s romot akarnak ráerőltetni... lehet, valami tanuló csinálta.
Ha dinamikus ip-d van, akkor csatlakozz le a netről, majd vissza és már tölthetsz is. (ilyenkor új ip-t ad a szolgáltatód.)

[ Szerkesztve ]

(#9423) Shyciii válasza vazzz (#9422) üzenetére


Shyciii
veterán

Tudom, de sajnos fix ip-s vagyok :(

(#9424) miklos16 válasza Nippel (#9278) üzenetére


miklos16
csendes tag

Ha tatai Advance tulajdonos is megfelel akkor itt vagyok :D

(#9425) dobolson válasza Shyciii (#9412) üzenetére


dobolson
senior tag

Szerintem nem kell, hogy custom romokat telepítgessünk ahhoz, hogy tudjuk, mi az a counter. Elég, ha csak olvasod ezt a topikot és máris tudod, hogy mi az és meg is tudod nézni. Én biztos az asztalra csapnék, ha így kapnám vissza.

(#9426) derrik válasza vazzz (#9422) üzenetére


derrik
őstag

P-s romlott nem kell rá erőltetni, fel megy simán, a számlálót sem viszi ha Odin -nal teszed fel. Csak annyi lesz a változás, hogy a Vezeték nélküli hálózatok, NFC, hiába pipálod be nem kapcsolja a rádiót, / még hiba üzenetet sem dob rá/ így az ikon sem jelenik meg az értesítési sávban........

(#9427) vazzz válasza derrik (#9426) üzenetére


vazzz
őstag

Nálam megpörgette a számlálót, odin a frissítés közben errort dobott, újrapróbálkozás után ismét és kettővel növelte a számlálót. Lehet, hogy csak nálam... mondjuk az enyém speciális eset volt....

(#9428) Shyciii


Shyciii
veterán

Nah ezt kapjátok ki!!! Most sikerült lejönnie a T-s XXLK2-es romnak.
Felraktam, és lőn csoda, a telenoros sim kártyám fel tudott a hálózatra csatlakozni!
Ezek szerint ezek meg tudják csinálni, hogy a telefon csak bizonyos rom-al tudjon csatlakozni a hálózathoz? Mert akkor egy új biztonsági faszsággal találkozunk...

[ Szerkesztve ]

(#9429) nelsonmanian válasza Shyciii (#9410) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Ha rajta van a szervizlapon, hogy frissítették a szoftvert, akkor semmi gáz amíg 1-et mutat a counter.
Főleg, ha az is rajta van, hogy miről frissítettek mire.

(#9430) eastsider válasza vazzz (#9427) üzenetére


eastsider
nagyúr

Tieddel mitörtént pontosan?
olvastam, hogy gariban végül megcisnálták,plusz $-ért, de nem találtam meg a fórumban, hogy konkrétan mi volt a hiba?!

[ Szerkesztve ]

(#9431) vazzz válasza eastsider (#9430) üzenetére


vazzz
őstag

A baseband elszállt, és xxxx-et írt ki a teló, eldobálta állandóan a hálózatot. Alaplapcsere lett.

(#9432) eastsider válasza vazzz (#9431) üzenetére


eastsider
nagyúr

és odinnal frissítetted az ismert módszer szerint nem?
rájöttél mi votl a baj?

(#9433) vazzz válasza eastsider (#9432) üzenetére


vazzz
őstag

Nem a jb okozta, valamikor november-december körül kezdte a hülyéskedést, senki nem tudja, mitől lett, de a lényeg, hogy megoldódott. Amúgy elvileg az efs sérült meg, de nincs meg, hogy mikor és hogyan.

(#9434) Darknoise


Darknoise
csendes tag

HA GONDOLKODSZ A RUSSIAN JB-N!

Üdv! Gondolom mindenki hallót róla, hogy kint van a JB. Bizonyára sokan fel is tették. És valószínűleg sokak vacillálnak rajta még. (Ahogy én is tettem.) Nos, bátran kimerem jelenteni, hogy jobb a JB! Én feltettem azt a bizonyos oroszoknak szánt verziót és számomra sokkal jobban bejön mint GB, semmi gond a teljesítménnyel, nem akad, nem laggol, én azt vettem észre kevesebb ramot is eszik. Üzemidőről még nincs infóm. Sok hasznos és kényelmi funkció van benne aminek én nagyon örülök! Bárkinek szívesen segítek PM-ben a telepítésben vagy csak ha infót szeretnél a működéséről funkcióiról. Esküszöm olyan lett mint egy kis S3-as! :D

(#9435) vazzz válasza Darknoise (#9434) üzenetére


vazzz
őstag

Köszönjük Emese! :R

(#9436) ZakRob


ZakRob
senior tag

Ha Kies-sel frissítek LPZ-re, muszáj előtte egy factory reset, gond nélkül felmegy anélkül is?

(#9437) vazzz válasza ZakRob (#9436) üzenetére


vazzz
őstag

Nálam felment.

(#9438) derrik válasza vazzz (#9435) üzenetére


derrik
őstag

+1 :-)

(#9439) ZakRob


ZakRob
senior tag

USB-hibakeresés, Hamis helyek milyen állapotban legyenek?

(#9440) vazzz válasza ZakRob (#9439) üzenetére


vazzz
őstag

Kies nem szereti a hibakeresést.

(#9441) beccyboy válasza vazzz (#9437) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Nekem ma a gapps produkált egy FC-t, de azóta semmi baja. Az lehet, hogy az a baja, hogy LPZ frissítés után nem volt factory reset?

Caffeine addict.

(#9442) ZakRob válasza vazzz (#9440) üzenetére


ZakRob
senior tag

Mehet ki a pipa mindkettő mögül?

(#9443) vazzz válasza beccyboy (#9441) üzenetére


vazzz
őstag

A factory resetért nem szokott megsértődni egyik rom sem, sőt... Szerintem alap lenne legalább egy cache törlés rom felrakás előtt, de én sem csinálom meg mindig, pedig úgy ki lehetne zárni egy rakás problémát....lustaság... :U

ZakRob: :K

(#9444) Acef válasza ZakRob (#9442) üzenetére


Acef
addikt

Igen, kies-nél nem szükséges.

(#9445) beccyboy válasza vazzz (#9443) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Igazabol GB-n volt factory reset, aztan felment az JB, szinten volt factory reset, es frissen ropogosan ment is fel a friss JB. Neem gondoltam, h utanna is igényli, de csak reggel raktam fel, most még belefér.

Caffeine addict.

(#9446) eastsider


eastsider
nagyúr

Odinnak ugye nem zavarhatnak be a Sonys ADB driverek? (Win8)

(#9447) Gery15 válasza eastsider (#9446) üzenetére


Gery15
addikt

Nem hiszem. :N Én is Win 8 alól telepítettem. Mutterom telója volt már rá dugva, szintén sony.

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#9448) Shyciii


Shyciii
veterán

Nah új infó a telefonom ügyében miután csekély 3 és fél órát elbaxtam ott várakozva. Szal visszavittem, hogy a T-s szoftver nem kell, nem mellesleg a görgetési hiba is idegesítő, és a binary counter-t nem nullázták. Beimserték hogy a kollega elbaxta megvárhatom míg felteszi a jó szoftvert. Ez sikerült neki 1 órával ezelőtt (baszki ennyi idő alatt egy komplett szerverparkot felhúzok). Kijön az ürge, és közli, hogy a Vodafone-os szoftvert rakta rá, mert a telefon a száma szerint Vodafone-os. Ezen csöppedt meglepődtem, mert akkor miért lett volna rajta német szoft, és ráadásul független is. Ok, felrakta hosszas várakozás után, sim kártyát berakom, hálózati korlát. Mondom mi a...megnézi, visszajön, mondja hogy igen igen mert Telenoros sim-em van, és mint mondta ez vodafone-os készülék. Mondom remek, de ha függetlenül hoztam be, akkor mégis hogy gondolják, hogy pusztán azért korlátozzák le vodafone-ra, mert vodafone-os készüléknek látják? Hát hogy ezt beszéljem meg azzal, ahol lett véve...
Király...Úgyhogy most írok egy levelet a Samsung Magyarországnak, hogy a COrdon Electronics hogyan végzi a munkáját...
van egy telefonom, csak használni nem tudom, mert lekorlátozták vodafone-ra...

(#9449) -B-


-B-
senior tag

Mobal-on kívül igényelt már itt valaki szervizfutárt?
Mennyi idő múlva szoktak erre reagálni?

Kedden neten keresztül megigényeltem a futárt csütörtökre (reménykedtem, hátha gyorsan reagálnak rá), de még csak fel sem hívtak azóta.
Ha belépek a My samsung fiókomba, ott áll, hogy "Ehhez a készülékhez prémium szervizfutárt igényelt. Státusz:Új igény".

Nincs valakinek tapasztalata a szervizfutárral kapcsolatban?

(#9450) Morris válasza Shyciii (#9448) üzenetére


Morris
veterán

használtan vetted Német honba?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.