Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9251) #33253120 válasza vazzz (#9239) üzenetére


#33253120
törölt tag

Király.
Mehet fel a JB... :DD

(#9252) szabacsik


szabacsik
őstag

JB alatt miért szaggatnak a videók kicsit? GB alatt nem volt baj. Az a baj, hogy láttam szépen videót lejátszani különben nem zavarna :) . (Nem HD-s semmi extra csak egy sorozat) (MX playerben a h/w dekóder van bepipálva)

/\____/\

(#9253) coolrob válasza szabacsik (#9252) üzenetére


coolrob
aktív tag

Ez nem JB hiba. Nekem is megvolt ez a probléma GB és JB alatt is hogy hardveres dekódolásnál olyan mint 20 fps el menne a film. (jóbarátok és two and a half men soriknál vettem észre, gondolom régebbi kódolással van összefüggésbe)
Tedd fel az mx playert és kapcsold át szoftveresre és rögtön megjavul a dolog. (Elvileg csak JB-n megy szoftveresen)

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#9254) szabacsik válasza coolrob (#9253) üzenetére


szabacsik
őstag

Király vagy. Ezer hála. Így mindjárt nem bántja a szemem :) De szeretem ezt a telót
Köszke még egyszer

/\____/\

(#9255) hrvp válasza sheep (#9228) üzenetére


hrvp
aktív tag

Ezért használok opera mini-t +képek betöltése kikapcsolva, ráadásul ilyenkor nem is kell neki a 3g-s sebesség. Így nekem elég a 100 mega.

(#9256) sheep válasza hrvp (#9255) üzenetére


sheep
addikt

Jó az opera mini de én megszoktam már hogy teljes pompájukban élvezem mobilon is az oldalakat, flash és egyéb nyalánkságokkal együtt :-)
De mivel nincs túlforgalmazás és 90%-ban wifit használok, így nem igazán izgat hogy hamar elfogy a keret

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#9257) keke69 válasza justice84 (#9227) üzenetére


keke69
őstag

Callmeter 3G én ezt ajánlom,nagyon fasza kis program bár a beállítása körülményes de vannak a neten csomagok beállításai lementve amit feltehetsz!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#9258) justice84 válasza keke69 (#9257) üzenetére


justice84
tag

Köszi. megnéztem tényleg bonyolult :D sajna az én csomagom nincs fent. Még a számlázás első napját se tudtam átállítani :D

(#9259) unyadavid


unyadavid
senior tag

Én most egészen megvagyok elégedve a telóval. Perpill LPZ van rajta, kiessel simán tudtam frissíteni, azóta egyszer lemerítettem kb. 6%-ig majd teljesen feltöltöttem, így zsírul bírja az akksi, na meg az adatforgalommal sincsenek gondjaim és szerintem ebben az újabb orosz romban mintha gyorsabb lenne a gyári böngésző. :)
Eddigi akksi használat

[ Szerkesztve ]

(#9260) keke69 válasza justice84 (#9258) üzenetére


keke69
őstag

Sajnos nem tudok segíteni,én is készen kaptam a csomag beállítást,de talán ha írnál neki megcsinálja!
[link]

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#9261) Acef válasza Piloss (#9202) üzenetére


Acef
addikt

Gps használatával még kevés is!

(#9262) vazzz


vazzz
őstag

Szuper ez a jb.... nálam eddig ötösre vizsgázott. :) Már a Z verzió van fenn, nekem eddig hibátlan.

(#9263) Piloss válasza Acef (#9261) üzenetére


Piloss
senior tag

Akkor a GPS ennyire akkugyilkos lenne? :F

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#9264) tomiii007 válasza Piloss (#9263) üzenetére


tomiii007
senior tag

igen, de ez köztudott :D

(#9265) K e n y a válasza sheep (#9256) üzenetére


K e n y a
tag

"Jó az opera mini de én megszoktam már hogy teljes pompájukban élvezem mobilon is az oldalakat, flash és egyéb nyalánkságokkal együtt"

Flash van az operában is, az egyéb nyalánkság meg nem tudom, hogy mi... Nekem speciel az a lényeg, hogy gyors legyen és az Operánál nem ismerek gyorsabbat. Van benne egy számláló, ami mutatja, hogy mennyi lenne az adatforgalom ténylegesen és mennyi az operával. kb 60-80 %-ot spórol az adattal. Amennyiben wifin netezel Opera turbo ki és netezel "hagyományos" módban.

Nem a lényeg, se nem a részvétel, hanem a fontos!

(#9266) Gery15 válasza vazzz (#9262) üzenetére


Gery15
addikt

Csak nehogy megint alaplap csere legyen. :DDD Bocsi, ezt nem hagyhattam ki, üdv újra közöttünk és a JB világban! ;)

HyperX

(#9267) sunyijanika válasza K e n y a (#9265) üzenetére


sunyijanika
tag

Nálam még a Dolphin browser vált be! :)

(#9268) vazzz válasza Gery15 (#9266) üzenetére


vazzz
őstag

:D Majd vigyázok :)

(#9269) eastsider


eastsider
nagyúr

summa: GB-re bármelyik ROMra felmegy az Y-os orosz JB ugye?
én úgy tervezem, hogy meglesz a teló, bekapcsolom, kipróbálom, és megy fel a JB egyből, minden frissítés nélkül...

(#9270) Gery15 válasza eastsider (#9269) üzenetére


Gery15
addikt

Igen. :K

HyperX

(#9271) Piloss válasza tomiii007 (#9264) üzenetére


Piloss
senior tag

Én eddig abban a hitben éltem hogy a Wifi az energiazabáló, de akkor ezt is jó tudni :D

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#9272) tomiii007 válasza Piloss (#9271) üzenetére


tomiii007
senior tag

hát az is de közel se annyira mint a gps :D

na meg a mobilnet... az is akkku zabáló

[ Szerkesztve ]

(#9273) Gery15 válasza Piloss (#9271) üzenetére


Gery15
addikt

Gps után pedig a mobilnet, de nem vagyok benne biztos, hogy nem-e múlja felül még a Gps-t is.

HyperX

(#9274) eastsider válasza Gery15 (#9270) üzenetére


eastsider
nagyúr

köszi :)

várom már, hogy szóljanak, hogy mehetek érte :)

(#9275) Gery15 válasza eastsider (#9274) üzenetére


Gery15
addikt

Várunk szeretettel a csapatba! ;)

HyperX

(#9276) TayRol válasza eastsider (#9274) üzenetére


TayRol
veterán

Nocsak, te is ilyen telefont választottál? :)

Jó döntés.:)

[ Szerkesztve ]

(#9277) eastsider válasza TayRol (#9276) üzenetére


eastsider
nagyúr

hosszas rágódás után.... :D remélem elég lesz a 768 RAM :)

hfőn szóltam a helyi T-nek, hogy van-e, természetesen nincs. tudnak rendelni, de nem biztos, hogy lesz.... hell yeah...

szóval péntekre lehet, hogy meglesz... (nem tudom, mi a fene ez a minőség, hogy "rendelhetünk, de nem biztos, h meglesz, 5 munkanap alatt :Y )

ha nem, akkor majd Pécsen szerzek, és remélem nem csak fehér lesz...

mod: most látom Te is ármester lettél! grat. nem is tudtam :)

[ Szerkesztve ]

(#9278) Nippel


Nippel
tag

Van valaki Tatabányai Advance tulajdonos?

(#9279) TayRol válasza eastsider (#9277) üzenetére


TayRol
veterán

Köszi. Az úttörő ott segít ahol tud.:D

(#9280) dussy


dussy
őstag

Sziasztok!

Tegnap este a KIES-el gond nélkül felment a JB frissítés. A 'fáraónk' megnyugtatására mondom, nem tapasztalok semmi hibát amitől 'sírnom kéne' - hogy milyen rossz a teló. :P
Szerintem itt senki sem sírt, hogy rossz lenne a JB, maximum észlelték a hibákat.
Hogy megnyugtassalak: attól, hogy megvárod a hivatalos T-s ROM-ot nyugodtan hemzseghet a bugtól... ;)
És ha szerencsés vagy 2-3 hónap alatt ki is javítják azt...

Tényleg gyors lett a teló, most pakolok vissza mindent, akkuidő érdekel még.

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#9281) sheep válasza K e n y a (#9265) üzenetére


sheep
addikt

Használtam az opera minit és turbót is, de nekem nem jött be. Asztali gépen is chrome-ot használok, és JB-n is az az alap. Magától összeszinkronizálja a könyvjelzőket az asztali géppel, nekem nem kell semmit beállítani, nagyon kényelmes így. Szóval nekem az adatfogyasztás másodlagos.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#9282) eastsider válasza sheep (#9281) üzenetére


eastsider
nagyúr

milyen gyors a chrome a telón?
xperiákon (akár sola) a gyári böngésző volt a nyerő sebességben, chrome nagyon tetű volt... én is használtam sokáig, aztán a gyárit, és töröltem is le a chromet

(#9283) Lacuss20 válasza eastsider (#9282) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Alap GB n firefox villám.

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#9284) Piloss válasza tomiii007 (#9272) üzenetére


Piloss
senior tag

tomiii007 & Gery15

Értem, akkor most megnyugodtam az akkuidőt illetően :) :R

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#9285) ratam23 válasza eastsider (#9282) üzenetére


ratam23
aktív tag

Én teljesen megvagyok elégedve a Chrome gyorsaságával. Csak ezt használom.

(#9286) bazsi04 válasza donat_sz (#9171) üzenetére


bazsi04
csendes tag

Énis ugyan ezzel szívok 2hònapja.
Egyszerűen ha rádugom a telót a gépre nem ismeri fel csak USB-adattár módban.
Pedig minden drivert próbáltam már. Ja és kiírja hogy az Mtp-drivert nem sikerült telepíteni és hiányzò hardware azonosító.
Am win7 32bit-et használok.

(#9287) hungar


hungar
tag

Alap GB-n mennie kéne a Chromnak? Nekem inkompatibilis vele..

(#9288) TayRol válasza hungar (#9287) üzenetére


TayRol
veterán

nem.

(#9289) Acef


Acef
addikt

Sams. Magyarországnál tudnak az Orosz JB-ről, és az ..LPZ frissítésről. Privátban Ők is ezt használják Advance-on.
Ezt csak azért írom nektek, hogy mindenki megnyugodhat, semmi probléma az Orosz JB-vel. Garanciával kapcs. nem volt lehetőségem kérdezni a kollégától..

Kedves T. Te is regosztrált vagy itt a fórumon? Üdv. ha olvasod. (..bubble)

[ Szerkesztve ]

(#9290) tomiii007 válasza Acef (#9289) üzenetére


tomiii007
senior tag

és a magyarról nem tudnak valamit?:D

[ Szerkesztve ]

(#9291) Acef válasza tomiii007 (#9290) üzenetére


Acef
addikt

Nem volt lehetőségem rakérdezi, majd hátha tag, és válaszol.

(természetesen maradunk "nevetlenek")

(#9292) Tocska


Tocska
tag

Hello mindenkinek!!

az LPY 4.2.1 Rom van fent jelenleg az Advance-omon....de elég bug-os játékoknál.....LPZ-vel jobb lenne esetleg??hibák mennyire vannak javítva??

(#9293) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Melyik a legutolsó gyári erre a kütyüre ?
Illetve látom JB-t is használtok, mennyire működőképes.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#9294) Tocska válasza eladogeppc (#9293) üzenetére


Tocska
tag

nekem az LPY nagyon bug-os JB-ből......de GB-re csak az LPY-os JB-t tedd fel Odinnal majd csak utánna frissíts LPZ-re :)

(#9295) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Most tervezek telefont venni, és nézegettem ezt, az SII-t és a Nexus-t.
Túl sok pénzt nem akarok rászánni....
Occsón jót ! Kamera autófókusz üzemel a telefonon, mert valahol láttam videót, hogy nincs benne AF ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#9296) Tocska válasza eladogeppc (#9295) üzenetére


Tocska
tag

Teszt alapján:

"A hátlapon lévő kamera öt megapixeles szenzort rejt magában, melyhez autofókusz és LED villanó is tartozik." :R

(#9297) eladogeppc válasza Tocska (#9296) üzenetére


eladogeppc
veterán

Ez oké , de az ACE 2-re is ezt írták, csak éppen nem fókuszál videó közben !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#9298) sheep válasza eladogeppc (#9297) üzenetére


sheep
addikt

videó közben nincs autofókusz
szerintem elég ritka ez ebben az árkategóriában, bár biztos van olyan telefon ami ilyet is tud

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#9299) Tocska válasza eladogeppc (#9297) üzenetére


Tocska
tag

hát passzolom...nekem annyira nagyon nem lényeg a kamera....fotózgatni néha szoktam de videót szinte egyáltalán nem használom :)

(#9300) Tocska válasza sheep (#9298) üzenetére


Tocska
tag

sheep veletlenul nem probaltad az LPZ JB Romot??Nekem az LPY nagyon akad meg nagyon keves a hasznalhato RAM...LPZ-vel van valami javulas???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.