Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9651) #33253120 válasza Echoo (#9650) üzenetére


#33253120
törölt tag

Jó pihenést. Én két órával tovább alszok. :)

[ Szerkesztve ]

(#9652) flash-


flash-
veterán

Most nem akarom szidni az S advance telefont mert szeretem és tetszik,de amikor eldöntöttam hogy ilyet veszek,azt hittem olyan Androidos telefont kapok amin teljesértékű rendszer van,és nem különbözik extrákban akár az S2től,mellesleg megjegyzem sehol sem írják tesztekben hogy mi az amivel kevesebb pl a nagytestvértől...

hát például én ezt hiányolom az S advance ből..

nem értem hogy mért nem kaphatja meg egy olcsóbb telefon ezeket az extrákat,illetve sehol sem említik hogy ezek csak a nagytestvérben vannak benne..
most itt az érintési panelben levő ikonok sorrendjéről van szó(de lehet hogy s2ben meg is lehet azt is adni hogy egyáltalán mely ikonok legyenek?)
kis dolog biztos rá fogjátok vágni,de attól én nekem még hiányérzetem,csalódásom van,hogy ha nem a legdrágább Androidos telefont veszi az ember,akkor nem csak a vas más de a rendszer is "butított"

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#9653) szabacsik


szabacsik
őstag

Sikerült már valakinek a Z-s JB -re feltenni a CWM -et?
Recovery alól update.zip-ként nekiállt települni majd kikapcsolt. :( . Nem tudom mit rontok el.

/\____/\

(#9654) szabacsik válasza szabacsik (#9653) üzenetére


szabacsik
őstag

Jobban belemerülve ha minden igaz ezt csak GB-s rom alatt megy. JB alatt nem. De legalább sikerült megpörgetnem a countert :C :O :O :( Kíváncsiságból : Más telóknál szoktak kidobni valami counter resetelőt ? csak, hogy tudjam mire számíthatok.

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#9655) Carline válasza szabacsik (#9654) üzenetére


Carline
őstag

JB alatt megy rendesen, de csak stock kernel alatt. A régi thunder és omega alatt sdcard particióra panaszkodik és nem lehet telepíteni.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#9656) #33253120 válasza flash- (#9652) üzenetére


#33253120
törölt tag

Tökéletesen egyetértek, ez engem is zavar.

(#9657) vazzz válasza szabacsik (#9654) üzenetére


vazzz
őstag

Már korábban írtam, hogy pörgeti a számlálót... az xda-n is ott van. Talán a Triangle Away segíthet majd, de még nem támogatott az Advance, ne is próbáld ki, mert csúnya dolgokat csinálhat. JB-re ott van a Thunderzap kernel, ami tartalmazza a cwm recovery-t és nem is pörgeti a számlálót, ha úgy rakod fel, ahogy le van írva.

(#9658) Lirion válasza flash- (#9652) üzenetére


Lirion
addikt

Az nem derül ki, hogy a te advaceodon jb van-e már vagy meg gb? A képen látható menü pedig valszeg nem gb (ott a százalékos toltottseg jelző) vagy telepítettek rá egy programot, ami a noti bárt turbozza.

(#9659) Tocska válasza Lirion (#9658) üzenetére


Tocska
tag

akku élettartamot hogy tudom növelni LPZ JB ROM alatt esetleg?? :D:D:D

(#9660) koszegii válasza Morris (#9638) üzenetére


koszegii
tag

Miért nem innen rendelsz,igaz,kell két hét mire ideér,de olcsóbb és ingyen van a posta: [link]

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9661) dobolson válasza flash- (#9652) üzenetére


dobolson
senior tag

Az tulajdonképpen elfogadott tény, ha nem zászlóshajót veszel, akkor lesznek olyan funkciók, amelyeket nem kapsz meg. Ez engem már jó rég nem lep meg. Ez az értesítési paneles dolog valóban hasznos lehet, bár a widgetsoid telepítésével ugyanezek az opciók elérhetőek egy testreszabható, szép program keretén belül.

(#9662) Morris válasza koszegii (#9660) üzenetére


Morris
veterán

nincs e-bay tapasztalatom
nem bízom benne
reklamációs lehetőség nincs
garancia nincs
körülményesnek tartom :B

(#9663) sheep válasza flash- (#9652) üzenetére


sheep
addikt

erre én is ki vagyok akadva
az még csak hagyján hogy plusz dolgokat nem kapsz meg, de alap dolgokat miért vesz ki a samsung a JB-ből?
gondolok itt pl. a face unlockra, ami alap feature lenne (bár nekem nem hiányzik, de akkor is...)
Az értesítési sávot is jó lenne átszabni, remélem valaki majd főz egy olyan romot amiben át lehet állítani
az SGS2-re ez egyébként már rég elérhető volt a rootolt telefonokra, nekem is fent volt.
Remélem az Advance-re is megcsinálja valaki

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#9664) coolrob válasza Morris (#9662) üzenetére


coolrob
aktív tag

Ajánlom figyelmedve hogy ebayről rendelni 100x jobb, mintha akárhol megvennéd!

Én pl rendeltem egy tokot aminek a sarkán egy kis repedés volt. Van élő chat, ott jeleztem nekik és közölték már küldik is az újat. Kérdeztem töltsek e fel képet vagy vmi. Mondták semmi nem kell bíznak a vásárlókban már küldik is..
Angliából gyorsan meg is jönnek a termékek E-cell től rendelve pl 5-6 munkanap alatt itt vannak.

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#9665) koszegii válasza Morris (#9662) üzenetére


koszegii
tag

Te tudod.Nekem sokkal rosszabbak a tapasztalataim az itthoni "árudákról".Itt még nem volt semmi probléma,pedig már többször vásároltam náluk.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9666) eastsider válasza Morris (#9662) üzenetére


eastsider
nagyúr

de van reklamációs lehetőséged! kínaiak azonnal tolják vissza a lóvét, csak ne adj negatívot :)
amúgy angliából meg 1 hét alatt itt vannak a cuccok :)

amúgy tényleg ilyen egyszerű kernelt cserélni, mint ahogy xda-n írják? sonyn nem így ment...
plusz ha a supressed romot felrakom, az sem pörgeti emg a binary countert?

[ Szerkesztve ]

(#9667) flash- válasza Lirion (#9658) üzenetére


flash-
veterán

"Az nem derül ki, hogy a te advaceodon jb van-e már vagy meg gb? A képen látható menü pedig valszeg nem gb (ott a százalékos toltottseg jelző) vagy telepítettek rá egy programot, ami a noti bárt turbozza."

JB van a telefonomon,és JB alatt is ki meg lehet jeleníteni a töltöttség értékét % os értékben,
Nem telepítettek programot,mert a kép a prohardver cikkből van ahol írják az S2re kijött JB featurjait..

"z tulajdonképpen elfogadott tény, ha nem zászlóshajót veszel, akkor lesznek olyan funkciók, amelyeket nem kapsz meg. Ez engem már jó rég nem lep meg. Ez az értesítési paneles dolog valóban hasznos lehet, bár a widgetsoid telepítésével ugyanezek az opciók elérhetőek egy testreszabható, szép program keretén belül."
widgetsoidot ismerem,de hát az se a gyárit szabja hát csak odadob még egy sort..az plusz program,plusz dolog...

hát erről soha egy cikkben sem írt senki,ezt saját tapasztalatával tudhatja meg az ember...

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#9668) Fitzgerald válasza koszegii (#9665) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Persze, mert a hazai vállalkozások rá vannak kényszerítve az okoskodásra.
Európában talán sehol máshol nem szopatják annyira a vállalkozásokat, mint itt.
Amúgy én sem szívesen vásárlok itthon.
Okoskodnak, próbálnak hülyére venni. Egyszer régen, kb. 8 évvel ezelőtt 3 órát álltam sorban a Műjégpálya előtt a kölcsönzőnél kb. -10 fokban. Előtte megvettem a jegyemet. Orrom előtt csukták be az ajtót, hogy elfogytak a kölcsönözhető korcsolyák. Jó,akkor jegy visszavált. Nem akarták visszaváltani, úgyhogy majdnem ki kellett szednem az embert a vitrin mögül, hogy megtegye azt amire jogszabály kötelezi.

(#9669) Morris válasza koszegii (#9665) üzenetére


Morris
veterán

hát nem tudom.... bonyolultnak tűnik, meg sokszor sok idő a szállítás (már ahogy olvasgatom) :U

(#9670) dobolson válasza flash- (#9667) üzenetére


dobolson
senior tag

De miről kellett volna írni a cikkekben? Természetesen sehol nem írják le, tesznek ki minden egyes a menüben és beállításokban fellelhető funkciókról screenshotot, hogy mit tartalmaz hajszálra pontosan az adott rom vagy telefon. Az ember vagy elmegy és megnyomkodja az őt érdeklő telefonokat, vagy ennek mellőzésével veszi meg. Ha meg tudod nézni vásárlás előtt, akkor nem ér meglepetés. De esetünkben meg pláne nem volt ilyen opció, mivel csak 3 hete van JB, nem lehetett tudni, hogy mi lesz benne.
Értem én, hogy mi a szívfájdalmad, csak hát ezt a szitut kiküszöbölni nem tudod, csak ha csúcspéldányt vásárolsz egy adott gyártótól. Ez nyilván nem teljesen korrekt, de ez a hozzáállás, kénytelenek vagyunk elfogadni.

[ Szerkesztve ]

(#9671) koszegii válasza Morris (#9669) üzenetére


koszegii
tag

Egyáltalán nem az,megkeresed az árut,(én mindig az ingyenpostát pipálom be)kijelölöd a darabszámot,tovább klikkelsz,fizetsz és vársz. :DD

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9672) coolrob válasza Morris (#9669) üzenetére


coolrob
aktív tag

Angliából gyorsan megjob kb 5-7 munkanap.
Korea, Japan, USA stb helyekről viszont valóban 20-30 munkanap.

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#9673) thomasvold


thomasvold
őstag

Sziasztok!

Lehet eladnám eme kiváló telefont. Kb. 3 hetes, T-Mobile függő, 59 ezerért vettem, tehát nem előfizetéses, letiltva nem lesz :) Mindenével, teljesen karcmentesen, elejétől fogva fóliával.Mókolva nem volt egyáltalán,semmilyen módon. Inkább megvárom a gyári JB-t.
PC-re akarok költeni,ezért tervezem az eladását és annyira nem is használom ki a képességeit.

Még nem tettem fel hirdetésbe, egyelőre gondolkodási fázisban vagyok, akit esetleg érdekel, az írjon privit... :)

(#9674) Lirion válasza dobolson (#9670) üzenetére


Lirion
addikt

"Ez nyilván nem teljesen korrekt,"

Miért ne lenne korrekt? Semmilyen üzletágban nincs olyan, hogy ugyanazt kapod a kozepkategoriaban, mint a felsoben. A szoftverek sincsenek ingyen, azokat épp úgy megfizeted a telefonnal, mint a hardvert. Természetes, hogy a magasabb besorolású telefonhoz több extra jár.

(#9675) dobolson válasza Lirion (#9674) üzenetére


dobolson
senior tag

Tisztában vagyok ezzel én is, ugyanez a véleményem, nem is rökönyödök meg ezen. Ha új telefonról beszélünk, nincs is ebben semmi furcsaság. Megvetted a gyártó legjobb készülékét, megkapod vele a legjobb szoftvert. Csak itt már nem a gyártó legjobb készülékéről van szó, hanem a két évvel ezelőtti legjobbról. Innen megközelítve nem biztos, hogy ilyen apróságokban különböznie kéne a két szoftnak, pláne, hogy nem egy sokkal gyenguszabb telefonról beszélünk, ami bár gyengébb hardverben, de fiatalabb kiadás.

(#9676) #97543424


#97543424
törölt tag

Úgy néz ki hogy lesz ilyen telefonom.Megjelent a t-mobilnál a JB vagy máshogy lett feltéve?Mert állítólag az van rajta.

(#9677) sunyijanika válasza #97543424 (#9676) üzenetére


sunyijanika
tag

A T-mobile még nem adott ki JB frissítést, szóval csak is egy vállalkozó szellemű barátunk orosz JB felrakásával találkozhatsz :D

(#9678) szilacus válasza #97543424 (#9676) üzenetére


szilacus
tag

Még sajnos nem jelent meg aJB. T-nél.

(#9679) Lirion válasza dobolson (#9675) üzenetére


Lirion
addikt

Ugyan nem a legjobb hasonlat, de ami az eggyel korábbi generációs 7-es bmw-be bekerült, az nem mind kerül be a legújabb 5-ösbe. :)

Engem az jobban zavar, hogy a note-os egész képernyős s-planner (today) widget egyik másik galaxyba se került bele.. Az s-planner (mini today) a galaxy s3 minibe bekerült, de eddig úgy tűnik, az advance jb-be nem. Ugyan találtam külsős programot, de az elmarad az s-planner widget tudásától. Az az érdekes amúgy, hogy az s3-ba se láttam, pedig az meg a csúcs készüléke a samunak..:)

(#9680) gusthy válasza flash- (#9652) üzenetére


gusthy
veterán

Ez, screenshot milyen telefonon készült? Mert nem tűnik alap Androidnak.

(#9681) -B- válasza gusthy (#9680) üzenetére


-B-
senior tag

s2

(#9682) beccyboy válasza Lirion (#9679) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Azért nem kell feltétlenül nagyon durva extrákra gondolni. Én pl egy gyári naptár widgetnek is örülnék. De nem tudok mit csinálni, használok más gyártó által készítettet. Pedig a gyári tuti jobban illeszkedne a többihez kinézetben.

Caffeine addict.

(#9683) donat_sz


donat_sz
senior tag

hali,

4.1.2 alatt hogy lehet screenshotot csinálni?

(#9684) ratam23 válasza donat_sz (#9683) üzenetére


ratam23
aktív tag

Home gomb+kamera gomb egyszerre pár mp.-ig!

[ Szerkesztve ]

(#9685) dobolson válasza ratam23 (#9684) üzenetére


dobolson
senior tag

JB-től kinőtt egy kamera gomb a telón? :DDD

(#9686) ratam23 válasza dobolson (#9685) üzenetére


ratam23
aktív tag

Bárcsak úgy lett volna :D Csúnya elírás, Home+bekapcsoló gomb pár másodpercig :P

(#9687) dobolson válasza ratam23 (#9686) üzenetére


dobolson
senior tag

:DD

(#9688) Acef


Acef
addikt

Tel-ről írok....Érdekesség az indexen: http://m.index.hu/tech/2013/01/28/buncselekmeny_lett_a_telefonfuggetlenites/

[ Szerkesztve ]

(#9689) Fitzgerald válasza Acef (#9688) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az USA-ban, nem itt...

(#9690) gusthy válasza -B- (#9681) üzenetére


gusthy
veterán

Aha.
Nos, ez nem alap AOKP funkció, úgyhogy max annyit mondhatunk, hogy a Samu az S2-nél belerakta, mint extra, itt meg nem.
Amúgy az S3 Miniben is van pár apróság, amit belerakott, mégse kéne :)

(#9691) vazzz válasza beccyboy (#9682) üzenetére


vazzz
őstag

Az új supressed romban benne van a widget.

(#9692) koszegii válasza vazzz (#9691) üzenetére


koszegii
tag

Ebből valahogyan nem lehetne a facelock progit átrakni GB-be? :Y

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9693) Kapanyél válasza Fitzgerald (#9689) üzenetére


Kapanyél
őstag

Itt évek óta az. :)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#9694) vazzz válasza koszegii (#9692) üzenetére


vazzz
őstag

Szerintem nem.

(#9695) vallas


vallas
őstag

Sziasztok!

ma rootoltam a telót Zip-el, megjelent a Superuser az alkalmazások közözz, de nem sok mindent tudok csinálni vele.

Hogy kell pl a Chat on nevű méltán híres alkalmazást eltávolítani vele?

Z-s JB van.

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#9696) lakkusjj válasza vallas (#9695) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

nekem a SuperSU került fel a rootolással. Programot nem lehet vele törölni, root jogot tudsz vele biztosítani olyan programoknak, amikkel lehet törölni appokat, pl titanium backup pro vagy root uninstaller

[ Szerkesztve ]

(#9697) Fitzgerald válasza Kapanyél (#9693) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Szabálysértés, volt már róla szó korábban. :) Illetve értékhatártól függően lehet bűncselekmény, de nem tudom, hol van ez a határ.

[ Szerkesztve ]

(#9698) vallas válasza lakkusjj (#9696) üzenetére


vallas
őstag

értem, akkor megnézem a progikat

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#9699) koszegii válasza vazzz (#9694) üzenetére


koszegii
tag

Megoldódott! :))

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9700) gusthy


gusthy
veterán

Vannak dolgok, amiket sose fogok megérteni. Amikor az Advancémat vettem a Vodánál Red csomaggal, 10 rugó volt. Most 29.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.