Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33651) Snowy_owl válasza gerner1 (#33650) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Azt használtam a downgrade során a zipben lévő alap csct és nem a home csct, mégsem nyert hangszórót.

Lépésekben:
Leszedtem xeh 6.0.1 áprilisi frissítést.
Betallóztam a dolgokat, ap, bl, és a zipből az alap csct.
Odinban bootloader write, vagy micsoda bepipálva.

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#33652) kutga válasza embe (#33649) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem.

Let the Zone take me if I am.

(#33653) gerner1 válasza Snowy_owl (#33651) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Akkor a Te készüléked is, már olyan verzión volt, amelyről már nem lehet. Ahogy írtam ...

(#33654) Snowy_owl válasza gerner1 (#33653) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Á, értem. Azt a 400megás frissítést jellett volna kihagyni... Nem baj jó ez így, legalább nem gondolkodom tovább rajta, meg inkább használni szeretném. Így is egy kis ideget megettem közben hogy mi lesz ha nem fog működni újra, de szerencsére minden a régi. :o

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#33655) #77646080 válasza Snowy_owl (#33654) üzenetére


#77646080
törölt tag

egy kis ideget megettem közben hogy mi lesz ha nem fog működni újra

Itt megoldódótt volna. Van topikgazdánk, aki sejti a Samsungot, de jelen van nggabi is... szóval az nem maradt volna úgy, kifeküdve. :)

(#33646) gerner1 - köszönöm, így éreztem kereknek a történetet.

(#33649) embe - nem. :(

(#33656) Snowy_owl válasza #77646080 (#33655) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Fekete mágiával feloldották volna az átkot? :DDD

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#33657) barcsajani


barcsajani
tag

Sziasztok, a legutolsó frissítés óta hibaüzenetet dob ki a telefon amikor ujjlenyomatot akarok hozzáadni.
Próbáltam már recoveryből factoryt, wipe cachet, a fingerpint alkalmazás adatait töröltem.

Ha valaki találkozott már hasonlóval és van rá megoldása azt nagyon megköszönném!

[ Szerkesztve ]

S23U + M51 + Galaxy Watch 3 Titanium + Buds

(#33658) kaciokos válasza barcsajani (#33657) üzenetére


kaciokos
őstag

Ha már az FR-en is túl vagy, akkor jó eséllyel hardveres a hiba, vidd szervizbe.

(#33659) #77646080 válasza Snowy_owl (#33656) üzenetére


#77646080
törölt tag

Akár ez is szóba jöhet :DDD de itt, a PH!-n már végigkísértem rengeteg telefon újjáélesztését, anno a boldog békeidőkben pedig én is végeztem ilyesmit. :) Szóval nem lehetetlen táv-vezérléssel sem a művelet.

[ Szerkesztve ]

(#33660) samu74 válasza zolikaDB (#33637) üzenetére


samu74
addikt

Ha ott nincs semmi extra, akkor a tokkal van nyűgje a telefonnak. Esetleg egy újraindítást ejts meg rajta, utánna próbáld ki.Ha nem jó ,a gyorsítótárat is törölheted.
Az update után marhult meg ,vagy kezdettől fogva ilyen volt?
Még egy opció van,be lehet állítani a bekapcsoló gombra a hívás befejezést.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#33661) zolikaDB válasza samu74 (#33660) üzenetére


zolikaDB
veterán

Miota megvettem a telefont, en semmit nem frissitettem, es nem is engedtem automatan sem.
(Telekomos keszulek, es a tok is onnan van)
Cache torlest csinalok, restart nem volt azota!

(#33662) JozsBiker


JozsBiker
aktív tag

Sziasztok !

Tudnátok segíteni miért lehet az hogy ha a Beállításokban a dátum-időnél az "automatikusat" választom, tehát hogy a hálózatból szedje, akkor a holnapi napot mutatja aktuális dátumként ? Manuálisba kapcsolva be tudom írni a helyes dátumot, de amint átteszem atomatikusba, újra a holnapit mutatja. Köszi.

(#33663) embe válasza embe (#33649) üzenetére


embe
nagyúr

Működik, megvan a + 100Gb.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#33664) gerner1 válasza embe (#33663) üzenetére


gerner1
Topikgazda

👍Grat. Mi volt a trükk (ha nem titok...) ? ... - Szerintem, másokat is érdekelne ez.

(#33665) fornettisuti válasza JozsBiker (#33662) üzenetére


fornettisuti
veterán

Állitsd automatikusra, aztán indítsd újra a készüléket.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#33666) embe válasza gerner1 (#33664) üzenetére


embe
nagyúr

Igazából nem tudom.
Írtam a fiókomba bejelentkezve egy panaszlevelet. Utána nemsokkal kiléptem, majd be, és ismét ott volt a beállítások között az a lehetőség, hogy használni kívánom a promós keretet. Igen, így aktiválódott.

De motoszkál bennem egy gondolat.
Én letiltottam alapból a Microsoft telepített, stock irodai alkalmazásait, mert másikat használtam.. Nem tudom miért, biztos volt valami rendszerüzenet, de letöröltem a külső irodai alkalmazást, és aktiváltam a Microsoft alkalmazásokat ( World, Excell, PP, Note ) . Ezután ott volt egy felirat, az Onedrive-ban, hogy bökjek az alkalmazásokra. Böktem - aktiválódott.
Most ezeket leírva biztos vagyok benne, hogy a letiltott alkalmazások miatt nem sikerült.

Más: Trémobilos telóra jött ez a frissítés az imént:

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#33667) zolikaDB válasza gerner1 (#33664) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ez a 100GB "orokre" szol vagy idokorlatos?

(#33668) embe válasza zolikaDB (#33667) üzenetére


embe
nagyúr

2 év.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#33669) twinx


twinx
csendes tag

Galaxy s7 edge.
2 hònapos készülék,hanghivásoknál gerjed,robothangùként hallatszom.
Mi lehet a probléma?
Köszi a választ.

(#33670) fornettisuti válasza embe (#33666) üzenetére


fornettisuti
veterán

Semmi extra csak egy folt.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#33671) Dzsana


Dzsana
senior tag

Sziasztok, érdemes még S7-est venni? Gondolok itt arra, hogy nem mai konstrukció már, bár tudom, hogy megállja a helyét. E között, és egy Xiaomi Mi A1 közt vacillálok.

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#33672) gerner1 válasza Dzsana (#33671) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nos, nem egy liga a két készülék. A Xiaomi Mi A1, de alacsony fénynél, és éjjel, illetve videó felvétel képességekben elvérzik az S7 -hez képest. Nappali -tehát optimális- fényviszonyoknál viszont meglepően jó képeket lehet vele készíteni. De nincs IP68, NFC, vezeték nélküli tölthetőség, stb. Mindezek ellenére -egyébként- egy remek ár/érték arányú telefon a Xiaomi Mi A1. Szóval, neked kell eldönteni, hogy számodra mik a fontos szempontok, ezért nem lehet egzakt választ adni.

[ Szerkesztve ]

(#33673) junior11


junior11
veterán

Sziasztok, használja vki a Samsung Pass funkciót a telefonon? Nálam tegnap frissült, és felajánlotta, hogy bejelentkezéskor az adatok megadása helyett egyes esetekben elég lenne az ujjlenyomat olvasó használata. Jó dolog ez, hogy működik? Mi a véleményetek? Köszi.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#33674) Dzsana válasza gerner1 (#33672) üzenetére


Dzsana
senior tag

Pont a döntéssel vagyok bajban. :D Izgalmas lehet az az AndroidOne, az örök élet frissítéssel, viszont lehet, hogy S7-re is lesz Oreo. És az Amoled kijelző is mellette szól. Nekem S7edge van, imádom, a feleségemnek keresek most telót. Lehet, hogy őt nem hozza lázba az AndroidOne. Ha használtan nézek egy hálózatfüggőt, honnan lehet tudni, hogy a szolgáltató felé ki van tisztázva? Valamint mire érdemes még ezen kívül odafigyelni?

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#33675) gerner1 válasza Dzsana (#33674) üzenetére


gerner1
Topikgazda

8.0 -át biztosan megkapja az S7 (még ~2-3 hónap), utána még egy bő évig érkeznek majd a biztonsági frissítések.

Ha használtan nézek egy hálózatfüggőt, honnan lehet tudni, hogy a szolgáltató felé ki van tisztázva?
- Nincs egzakt infóm.

Valamint mire érdemes még ezen kívül odafigyelni?
- Az Összefolgalóban, találsz néhány "gondolatot" használt készülékekre vonatkozóan ...

[ Szerkesztve ]

(#33676) OCTAMD válasza Dzsana (#33674) üzenetére


OCTAMD
őstag

Ha magyar hálózatos függőt veszel(pannon és voda),a tulaj oda tudja adni a függetlenítős papírt,akkor az már tiszta.

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#33677) IT user válasza junior11 (#33673) üzenetére


IT user
tag

Én használom és nincs vele gond. A KH banki app is így léptet be, szóval elég biztonságos.
Egyébként úgy működik, mint a böngészők jelszó kezelője, csak itt annyi plusz van, hogy az ujjlenyomatod megadása után tölti ki az adatokat.

(#33678) embe válasza junior11 (#33673) üzenetére


embe
nagyúr

Használom, de a frissítés előtt is használtam. Pl. a PP-nél ezzel jelentkezek be.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#33679) junior11


junior11
veterán

Köszi srácok!

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#33680) zolikaDB válasza Dzsana (#33674) üzenetére


zolikaDB
veterán

Olvass bele az A1 topikba.
Talan 4-5 ember jott onnan S7-re.
Digiflex es en is irtunk par szot itt az A1-rol. Szamomra gyetlen elonye volt: uzemido. De az S7 siman meglepi azt is, foleg 5-6 toltes utan.

(#33681) Viktor77 válasza Dzsana (#33674) üzenetére


Viktor77
titán

Én 1 hete vettem S7-et. Felsőkat ez még mindig. És most, hogy láttam az AMOLED-et többet nem akarok másmilyen kijelzőt. Sokszor csak nézegetem a főképernyőt és ámulok, hogy a fekete olyan fekete, hogy nem látom hol kezdődik a (fekete) káva. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#33682) JozsBiker válasza fornettisuti (#33665) üzenetére


JozsBiker
aktív tag

Nem segített az újraindítás, viszont miután átkapcsoltam a hálózati módot LTE/3G/2G -ből fix 2G -be, megjavult a dátum. Ezután visszakapcsolva LTE -be is jó maradt. Fene se érti.

(#33683) #77646080 válasza Viktor77 (#33681) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ismerős helyzet, engem a Galaxy SIII LTE AMOLED-je ejtett rabul. Azóta volt A3 (2017) és most az S7. Szintén úgy gondolom, hogy innen nincs visszaút, akit megfog a megjelenítő, az marad ennél. 😃

(#33684) Zlika válasza Dzsana (#33674) üzenetére


Zlika
aktív tag

Kedvesemnek most vettünk egy patika állapotú s6-ot és imádja, meg én is jól megnyomkodtam, ha át lenne szerelve az s7 házába szerintem senki nem mondaná meg hogy nem az (rövid aksi időt leszámítva). Szóval az s7 ennek tükrében pláne hogy jó választás lehet. ;)

(#33685) Zlika válasza #77646080 (#33683) üzenetére


Zlika
aktív tag

Én sokáig túlárazott paraszt vakításnak gondoltam a samsung cuccokat. Aztán 2015-ben kénytelen voltam csere telefonként bevállalni egy A5-öt és nagyon meggyőzött, az s7 már egyenesen szerelem volt első látásra :D. Nem mondom hogy soha nem lesz más márka amit vennék, de nagyon a samsung felé húz a szivem. Persze ehhez az is hozzá járul hogy előtte romoltam meg mókoltam mindent, ez meg teszi a dolgát 1,5 éve annyit mókolok hogy néha leszedek egy új ikon set-et :DD .

(#33686) Seraph 16 válasza Zlika (#33685) üzenetére


Seraph 16
őstag

Dettó. Első telefonon, ahol nem romolgatok, még root sincs, és nem is hiányoznak.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#33687) Ferike81 válasza Zlika (#33685) üzenetére


Ferike81
senior tag

Na kb. így voltam mikor meglett az S7. Én is ezen a véleményen voltam a Samsung termékekkel, de ahogy a kezembe vettem a telefont, már tudtam, hogy ha annyi nyűg lesz a szoftverrel mint a kínaiaknál akkor is kell. Lenyűgözött. Ezt az S8-nál nem éreztem. Nálam tuti marad míg működik.

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#33688) #77646080 válasza Zlika (#33685) üzenetére


#77646080
törölt tag

Őszintén szólva, a túlárazottsággal én is egyetértek, viszont a minősége nem parasztvakítás. :) Nekem is hosszú távú terveim vannak az S7-tel, nem piszkálgatom a fw-t, mert (számomra) felesleges lenne. Jó ez, ahogy van. :D

(#33689) #77646080


#77646080
törölt tag

[link]

A tesóra kiszivárgott az Oreo korai változata. :)

[ Szerkesztve ]

(#33690) Burt1793 válasza #77646080 (#33688) üzenetére


Burt1793
veterán

Azért érezhető minimális lassulás az újabb szériákhoz képest, de még mindig elhanyagolható és sokkal inkább app hibák, meg az, hogy tavaly január óta nem csináltam FR-t. Viszont tavaly január előtt a 6-os droiddal gyorsabb volt a kicsike, olyat a 7-essel sose tudott. Ez a sebesség amúgy is relatív, nekem közepesen sok app van rajta (email, net, google appok, fb, messenger, viber, onedrive, office, túraappok, egyéb apróságok), mobilnet folyton megy, így mindig van szinkron, nincs wifi bekapcsolás utáni akadozás, mert nem használok wifit. Ismerős s8-asa lassabb, akadozósabb, mert tele van minden szeméttel.
Azt néztem a mai fürdetés után, hogy eléggé tele van hajszálkarcokkal a kijelző, a hátlapon több, mint másfél éve ott van a dbrand, le se akar jönni, azelőtt anélkül használtam, de akkor még nem volt karcos. Lejött biztos valami védőréteg a kijelzőről a sok zsebben hordás és idő közben.

Az ujjlenyomatolvasó kicsit lassú, érzésre most még többet hibázik, kb. márciusi beállítás, de úszás után állítottam be anno, nagyon jó volt, meg már rá is éreztem a helyes beállítási metódusra. Valamikor ráveszem magam egy újrakalibrálásra.
Egy tényleg jó, kijelzőbe épített ujjlenyomatolvasós telefonig ezt megtartom. :D Nekem is A5 2015-ösöm volt ezelőtt pár hónapig (amíg nem jelent meg az s7), mert azt a szar lumia 930-at már nem bírtam tovább. Az A5-öt az ujjlenyomatolvasó hiánya miatt cseréltem. Az egy sokkal jobban kézbe illő telefon, elegáns, könnyű. Családban maradt, megelégedéssel használják. Nem hardcore user-nek tökéletes. Lumia 930-at csak telefonálni lehet használni, arra jó egy 3310-es is. :D

Ügyesen kell megvenni a samsungokat, én mindenféle hűség nélkül vettem ezt a telenorfüggő telót 2016 májusában 140 ezerért. Akkor még 240-et kértek az s7-esekért. A szürke edge tetszett, de nem jött be a méret.
Ennél drágábban max iphone-t vennék (csak azt elvből nem szeretnék), az tartja annyira az árát. 1,5 évvel utánam vettétek az s7-et 90-100 ezerért, így csak 40 ezer volt a többlet, annyit bőven megért, sok mindent megélt nálam. :D
Ilyenkor a legjobb használni a telót, még mindig elég jó, értéke már nincs sok, kicsit kopott is, de tényleg jól működik.

[ Szerkesztve ]

(#33691) zolikaDB válasza Seraph 16 (#33686) üzenetére


zolikaDB
veterán

Teljesen igy vagyok most en is...
Teszi a dolgat, es mindet frankon tud, a kamera meg... Csillagos otos!
Pedig olyan S5-ig megrogzott Samsung fikazo voltam. Sogorom meg elegedetten hasznalta az S3-at, majd az S5-ot, ma meg az S7E-et. En kozben a kinaival kinlodtam neha, mert vagy ez, vagy az nem ment, de orultem, h van kernel es van custom ROM. Kellett a root bizonyos dolgokhoz, erre mas app besz.rt...
Itt nem kell root, es az OTP alkalmazas is megy.
Akkor mi a kerdes?

(#33692) #33253120 válasza Zlika (#33685) üzenetére


#33253120
törölt tag

A túlárazottság igaz, de rengeteg olyan háttérbeli dolog van, ami miatt talán nem is annyira túlárazott.
Pl My Samsung online support, futáros szervíz, kiterjesztett garancia, nagyobb városokban olyan szervízpontok ahol időpontegyeztetés után pár óra alatt rendberakják a telefont, meg ilyesmi. Ezek más gyártónál nem tudom milyen minőségben elérhető dolgok, de itt be vannak építve a készülék árába.

(#33693) Burt1793 válasza zolikaDB (#33691) üzenetére


Burt1793
veterán

Ezzel csak az a baj, hogy pont akkor használtad a kínai termékeket, amikor még kezdetlegesebbek voltak. Ma már ez huawei, xiaomi, oneplus teljes értékű lehet, nagyon minimális különbségekkel tudják azt, amit a samsung.

(#33692) T_chris: A családban szinte csak samsung van valamiért, én próbálkoztam mással is, de az s2-m, a5-öm és az s7-esem (még 3 hónap gari van rajta) ment tönkre gariig, de utána sem. A családban van s5, lassan 4 éves lesz, az aksija gyári, rendesen használják, működik. Note3 is lehúzott sokat, a5 2016-tal sincs baj. Tehát nem volt szükség a garira. :)

[ Szerkesztve ]

(#33694) #33253120 válasza Burt1793 (#33693) üzenetére


#33253120
törölt tag

Amit én használok, annak előbb-utóbb kell a gari. :(
:D
Spica: micro usb gond.
S Advance: micro usb, kamera, beégés.
Express LTE: na ennek nem volt semmi baja, csak beázott, és rnd home gombnyomást vizionált fél évig. Mióta hugomnál van magától megjavult. Kb mióta megvan az S7. A mai napig használja.
S5 Mini: kijelző nem fordul el, lépésszámláló napi 1millió lépést számolt. (Ezt a nem fordulok el dolgot megint kezdi)
S7: kijelző beégés.

[ Szerkesztve ]

(#33695) Digiflex válasza zolikaDB (#33691) üzenetére


Digiflex
tag

Nálam most is itt van mind a két telefon (S7 és Mi A1), gondoltam, amíg nem használja más a cégnél, addig nyúzom én az A1-et tovább a napi teendőkre, az S7-et meg fotózásra, játékra, ismerkedésre. Szóval, kérdezzetek bátran első kézből tudok válaszolni. Sajnos túl sok időm nincs összehasonlító tesztet, meg egyéb időigényes videókat gyártani, de azért próbálok minden hasznos infót megosztani,

(jé mégsem lettem letiltva??)

[ Szerkesztve ]

...

(#33696) Zlika válasza #77646080 (#33688) üzenetére


Zlika
aktív tag

Nekem is hosszú távúak a terveim, csak nehogy az s9 olyan legyen ami keresztül húzza a terveimet. :D

(#33697) Burt1793 válasza #33253120 (#33694) üzenetére


Burt1793
veterán

Jó, de ha sokat játszol, sokszor kell tölteni és tönkremegy az usb csati, vagy csak szimplán gyakorolnod kéne a csatlakoztatását. :D

Hogy a fenébe tudod beégetni a kijelzőt? Annyit kell elintézni, hogy böngészés közben nem látszódjon az értesítési sáv. Nekem automatán van a fényerő, de azért magasan, tehát mindig szép erősen látszódik a kijelző. Attól ég be könnyen, ha mindig a maximum közelében van a fényerőn. S5-je az apámnak van, lassan négy éve, mint mondtam, a mostani autójában 140 ezer km van, ezt 3 év alatt tette bele, ennek nagyrészében ment a waze a rendőrök miatt és ugye ott a kocsiban max fényerő kell. Na, az s5 kijelzője sincs beégve.

(#33698) #33253120 válasza Burt1793 (#33697) üzenetére


#33253120
törölt tag

Automatán használom.
Sacc belemegy a kijelzőbe napi 2-4 óra játék, 1-3 óra net, +2*30perc film a buszon.
És bizony sok játékban ott marad a fejléc közben. Pl Pokemon Go, Ingress. Amit kint használsz, jellemzően nyáron, erős fényben, emiatt az automata felhúzza a fényerőt. Böngészés közben megint ott a fejléc.

A töltésről annyit, hogy az Ericsson T10 óta nap közben is töltöm a telefonjaimat. Jelenleg mivel ez az egyetlen internetelérésem a korlátlan net mellé lett egy 128-as kari, flud-al, illetve a laptop és a másik telefonom is erről kap netet. Szóval van fogyasztás. :)

(#33699) zolikaDB válasza Burt1793 (#33693) üzenetére


zolikaDB
veterán

OFF
Az Mi3 Snapdragon 800-al nem volt kezdetleges. Szerettem, mai napig zenet hallgatok rola, de voltak bugok, amiket a 60 ezres arert cserebe neztem el neki.
Illetve a T_Chris altal felsorolt feature-oket is el kell felejteni a kinaiaknal, garanciat plane. Egy csaladi Redmi Note 4, cirka 1 honap hasznalat utan (itthon vasarolt), december ota var alkatreszre. Es ez sem kezdetleges telefon.
Meg az A1 sem, aminek a szoftvere szerintem egy bughalmaz, es kapkodnak az Oreoval, es kb semmit nem javitanak... Tehat ne mar, h telefonalas kozben nem mukodik a poroximity szenzor... Es tarsai.
Mipadom is volt, tele hibaval. Egyik ROM-ban ment a youtube, masikban 1 honap mulva nem. Azt nem nevezem hibanak, hogy pl alap appokat kiszedett a Xiaomi a MIUI-bol, pl szamologep meg az amugy jol sikerult idojaras. Nem hiszem, h a 4 magos Tegra nem birt volna veluk, es nem erdekelt, h a Playen van mindenfele...

Huawei: nagyon messze van toluk jelenleg a Xiaomi. Hivatalosan, eleg komoly garis feltelekkel vannak jelen Europaban, es a csucs vas tud B20-at, Mi6 meg nem. Johet Verpisitike, hogy neki nem kell, de nem fogsz komoly cegvezetok kezeben Xiaomit latni, amig igy fest a hozzaallasuk. Es jelzem, az elgondolas jo, a hardware is alakul, csak tovabb kellene lepni azon, h osszevissza termekpalettat gyartok, X fele ROM-mal, meg osszevissza heti havi frissitessel. Es hiaba a nem tudom hanyadik legnagyobb gyarto - Kinaban/Azsiaban, ha en europai vagyok.
Ha kifizeti a szabadalmakat, akkor meg Huawei arban lesz es megint ra kell tenni egy lapattal, h villantani tudjon.
Ordogi kor.
Hw-ben hozza a szintet a O+ is, megis dragabban adjak a termeket, mint a Xiaomi, de mas is a korites. Eltekintve attol, h hasznalva mit mutat az o keszulekuk.

Tehat NEM 2000-es evek eleji kinai klonokrol beszelek!

Es nem varom S7-esen a ROM-ot, minden heten, mert minek.
Ha valami szart fognak adni, akkor majd raerek lazadni.

Amikor 80-ert Iphone 3GS-t vettem 2010-ben, nem is valtottam 4 evig masik keszulekre, mert jo volt. De ma nem kapok ennyiert Iphone-t, es kesz. Most S7-et kaptam, es ez hozza, amit elvarok a penzemert.
ON

(#33700) Csocsesz75 válasza #33253120 (#33694) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Én az S5 minit most adtam el(25k), ilyen hibákat nem tapasztaltam. Telekomos A3 váltotta (49,5k) 2 év garival, nagyon jó darab csak ajálani tudom helyette ha esetleg cserélnél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.