Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33051) gerner1 válasza Anulu79 (#33050) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nekünk van.👍 Teljesen jó. Fekvő módba is be lehet állítani...

(#33052) jeni válasza Anulu79 (#33050) üzenetére


jeni
félisten

drága, de jó hozzá,ez eredetileg az S8-ra tervezték
ez is megfelelhet,mert gyors töltős

(#33053) Anulu79 válasza jeni (#33052) üzenetére


Anulu79
addikt

Ilyenem volt csak állóban. Viszont ha olyan ahogy gerner mondja, hogy lehet állítani akkor beruházok rá én is. Nekem kell az álló mód mert nincs éjjeli óra. :)

[ Szerkesztve ]

(#33054) gerner1 válasza Anulu79 (#33053) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Így működik : LINK . USB-C -s, de adnak hozzá USB-C⇔microUSB átalakítót .

(#33055) kalolaci


kalolaci
senior tag

Nekem volt egy ilyen töltőm, csak nem "eredeti". Nem töltötte a telefont, egyàltalàn.

(#33056) -Bandi- válasza Anulu79 (#33053) üzenetére


-Bandi-
tag

Nézz körül hardverapron meg jofogason, Telekomtól be lehetett szerezni 9ezer alatt, biznicmenek meg biztos árulják. A lényeg bontatlan legyen, és magyar matrica szerepeljen rajta, akkor talán nem kínai hamisítvány( remélhetőleg :D ).
Ha meg szerzel még valahonnan Coopos 10ezer ft-os tartozékkupont( jan. 31ig van az "akció" ) te is megveheted

[ Szerkesztve ]

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

(#33057) gerner1 válasza -Bandi- (#33056) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nekem is onnan van, de nincs már készleten nekik ...

(#33058) -Bandi- válasza gerner1 (#33057) üzenetére


-Bandi-
tag

még van 144 db
EP-PG950BBEGWW
Mondjuk a linkelt 20ezernél még ez az ár is jobb.

[ Szerkesztve ]

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

(#33059) gerner1 válasza -Bandi- (#33058) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ügyesebben kerestél . 👍

(#33060) #54715584


#54715584
törölt tag

Tegnap nyomtam egy FR-t, és azóta néhány fura dolog feltűnt, nem tudom mások találkoztak-e már vele? Nekem talán tavaly nyáron volt utoljára teljes FR, azóta csak foltozgattam a rendszert.

Újraindulásnál a Samsung Cloud leszinkronizált nagyon sok dolgot, köztük wifi jelszavakat és egyéb beállításokat, de nem mindent, mert volt jó pár, amit utólag kellett beállítanom, pedig rendszerbeállítás, míg az ébresztőmet teljesen szinkronizálta, de a képernyőnél és értesítéseknél már nem.

Az összes előzőleg telepített applikációmat visszatette, még a csoportosításokat is megcsinálta. Előzőleg pénteken mentettem manuálisan mindent a Cloudba, de tegnap úgy tűnt néhány esetben (képek, üzenetek), hogy csak augusztus végi állapotot állított vissza.

Nem tudom ezek anomáliák-e, de érdemes mindenkinek saját maga vagy akár smart switch-csel lementeni mindent. Nekem saját felhőm van otthon, így nem volt gond a sok kép és zene elvesztése. Bár a csengőhangot visszatette, fura.

De hogy pozitívum is legyen: olyan, mintha a képernyő minősége illetve a megjelenítése javult volna, pedig ugyanazokat a beállításokat használom, mint előzőleg. Másik dolog, hogy nem forrósodik a készülék a vezeték nélküli töltés alatt. Előzőleg nagyon sokszor felhevült, most másfél óra után is inkább hideg volt, mint langyos, ami fura, pedig ilyenkor van hő.

Hirtelen így ennyi, talán mintha picit fürgébb lenne, pedig nem Odinnal húztam, újra a romot.

(#33061) pcnet


pcnet
addikt

Srácok! Nem hagy nyugodni ez az Ingress szétcsúszás és amúgy is akartam már nyomni egy factory resetet. Gyorsan letudnám, de úgy látom Smart Swiitch nem tud Témák-ról backupot csinálni. Legutóbbi resetem után alig találtam meg az előző témámat. Nem szeretném újra elveszíteni. Nem lehet valahogy Samsung accból visszaállítani? Nem szerepel használt témaként. Hogy találnám meg újra reset után? Másról már kb mindenről készült backup.

Köszi! :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#33062) Anulu79 válasza -Bandi- (#33058) üzenetére


Anulu79
addikt

Ez is az állítható fajta?

(#33063) gerner1 válasza Anulu79 (#33062) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen, az az.

(#33064) Anulu79 válasza gerner1 (#33063) üzenetére


Anulu79
addikt

Szuper! Meg is rendeltem. :)

(#33065) zolikaDB válasza -Bandi- (#33058) üzenetére


zolikaDB
veterán

Hol látod a 144 darabot? :)

(#33067) -Bandi- válasza zolikaDB (#33065) üzenetére


-Bandi-
tag

A linkelt oldalon ctrl+U ( oldal forrásának megtekintése ) majd ctrl+F, ide beírod stockInCentralWarehouse, és az utána lévő szám ( ami már csak 141 )

Samu S7ből van még 382 :DDD

[ Szerkesztve ]

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

(#33068) Csocsesz75 válasza pcnet (#33061) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Nekem A3 telón szerepelnek olyan témák, hátterek, ikonok amit S7-tel töltöttem le, megvásárolt és ingyenes is.

Samsung themes - jobb fent 3 pötty - saját oldal - megvásárolt elemek.

(#33069) pcnet válasza Csocsesz75 (#33068) üzenetére


pcnet
addikt

Köszi! Ez sajnos üres nálam. :(

Ingress továbbra is szét van csúszva, factory reset után is. A3ról belépve tökéletes. Direkt nem állítottam vissza S7en se Googleből, se Samsung accból, se Smart Switchel semmit, teljessn szűz rendszerrel próbáltam. Rejtély! :(

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#33070) Digiflex válasza Csocsesz75 (#33068) üzenetére


Digiflex
tag

Én is köszi, nálam bejött, a megvásárolt témák között megtalálta azokat az ingyeneseket, amiket még a telekomos rommal válogattam össze tegnap. Enélkül hiába keresgéltem ma...

...

(#33071) Anulu79 válasza zolikaDB (#33066) üzenetére


Anulu79
addikt

Mivel S7 van írva így valószínű ehhez való. :D

(#33072) fornettisuti válasza zolikaDB (#33066) üzenetére


fornettisuti
veterán

Igen. Nekem is ilyen van rajta.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#33073) kalolaci


kalolaci
senior tag

Tud valaki olyan progit, ami kezel külső winchestert? ES file explorer felismeri, de sajnos, nem kezeli. Termèszetesen, külső tàposra gondolok.

(#33074) gada00 válasza Burt1793 (#33030) üzenetére


gada00
aktív tag

Hűha!
Engedélyt kérek meghunyászkodni.

Amúgy teljesen látszik hogy külön világít a piros meg a kék.
De végeztem ezzel a témával.

(#33075) appel válasza gada00 (#33074) üzenetére


appel
őstag

Szerintem is igazad van. Főleg akkor látszik, amikor light manager v. lightflow progival akarok vmi egyedi színt. Én már megszoktam, de tényleg béna. Lehet nem mindenkit érint, ha már más eskü alatt vallja, hogy tökéletes...

(#33076) gerner1 válasza kalolaci (#33073) üzenetére


gerner1
Topikgazda

FAT32 és exFAT -ot tud kezelni, alapból. NTFS -hez, és a többihez plug-in kell, vagy olyan app, amellyel ez(ek) is támogatott(ak) . Egy példa: LINK

[ Szerkesztve ]

(#33077) gerner1


gerner1
Topikgazda

XEH -re megérkezett a havi biztonsági frissítés OTA -n. ~22MB. Bizt.szint: jan.1.

(#33078) #77646080 válasza appel (#33075) üzenetére


#77646080
törölt tag

"Eskü" nem került szóba, viszont válaszomban írtam is, hogy számomra megfelelő. Ezt kiegészítem azzal, hogy gyári jelzésekre használom - külső módosítóm vagy Viber nincs.

Természetesen az egyes emberek ugyanazt értékelhetik eltérő módon. Ami nekem gyári jelzésekre jó, az másnak nem feltétlen az.

(#33079) kutga válasza gerner1 (#33077) üzenetére


kutga
nagyúr

Valóban.

Let the Zone take me if I am.

(#33080) kalolaci válasza gerner1 (#33076) üzenetére


kalolaci
senior tag

Az ES látja a file-okat, de nem tudok vele, pl.: másolni.

(#33081) gerner1 válasza kalolaci (#33080) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Akkor passz. Nekem van 2,5" -os külső HDD exFAT -ra formázva, és azzal tökéletes minden funkció. Az első műveletnél kérte (ES F.E. Pro), hogy válasszam ki a meghajtó gyökerét az engedélyezéshez. Ezt követően, már többet nem kérdezte, és működik. Este ki tudom próbálni, esetleg NTFS -sel is (most nincs nálam ilyen) ...

(#33082) kalolaci válasza gerner1 (#33081) üzenetére


kalolaci
senior tag

Nekem egy 3,5"-os, 2TB-os WD Green van, ntfs-re formázva. Ahhoz kellene.

(#33083) gerner1 válasza kalolaci (#33082) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Mivel azt írtad, hogy látja a file -okat, ebből arra következtetek, hogy már telepítettél valamiféle NTFS -t támogató kiegészítőt/plug-in -t a rendszerre. Amennyiben ez így van, akkor nézd át az engedélyeket. Amennyiben nem, akkor előbb az NTFS -hez való támogatást kéne telepíteni, és adott esetben törölni az ES adatait (is), ha esetleg ez kell(ene) ahhoz, hogy ismét rákérdezzen a meghajtóval kapcsolatos engedélyezésre...

[ Szerkesztve ]

(#33084) Ferike81 válasza gerner1 (#33077) üzenetére


Ferike81
senior tag

Valóban. Biztonsági frissítés. Fel is ment pik-pak. Az S6-ra jött múlt héten egy 380 megás, de gondolom az valami komolyabb javítás miatt lehet.

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#33085) Digiflex válasza #77646080 (#33078) üzenetére


Digiflex
tag

Ok, akkor tegyünk pontot a végére... ez tényleg ilyen, nem az én egyedi darabomnál csúszott el a led a luk alól. A Viber meg azért jó, mert az nem egy led-birizgáló progi, hanem elég széles kör használja, és alapból szép rikító rózsaszínre jelez ott, ahol tud ilyet a led.
De szerintem akkor ezt túltárgyaltuk, van olyan készülék, ahol a led ezeket a kevert színeket szebben mutatja, viszont a piros, zöld és kék fő színek itt is tökéletesek.

Amúgy jött szépen nekem is a frissítés a tegnap felrakot XEH rom-ra, miután rákerestettem.

...

(#33086) davidovi válasza zolikaDB (#33066) üzenetére


davidovi
tag

nekem van, baromi jó, elegáns, ránézésre minőségi. . az edigitalnal olcsóbb. műanyag, így karcolódik mondjuk (nem szilikon)

(#33087) Anulu79 válasza davidovi (#33086) üzenetére


Anulu79
addikt

Én most a Wish-ről rendeltem 2 tokot. Kíváncsi vagyok, hogy milyenek lesznek. Eddig 90%-ban beváltak a tokok amiket onnan rendeltem. Még az első Edge-emhez vettem gyári clear covert ami nagyon csúszós volt. Hasonló mint a fentebb linkelt tok.

[ Szerkesztve ]

(#33088) #77646080 válasza Digiflex (#33085) üzenetére


#77646080
törölt tag

Rendben. :)

(#33089) mate9312 válasza chubby2o6 (#32217) üzenetére


mate9312
csendes tag

Szia.

Nekem hasonló problémám van, "Ellenőrzés sikertelen" üzenetet kapok akkor is ha TWRP-t telepítek, akkor is ha már twrp-ből egyéni romot.

Megpróbáltam azt amit írtál, de nekem nem CWM recovery, hanem a gyári Android Recovery jön elő, amiben nincs olyan, hogy "Install zip from sdcard", csak olyan, hogy "Apply update from sdcard". Innen megpróbáltam felrakni azt a dmverify-t, de nem sikerült, mert telepítés végén ilyen hibaüzenet fogadott: "E: Signature verification failed." Illetve telepítés közben is több ellenőrzéses hibaüzenet fogadott.

Tehát ilyenkor mi a teendő? :)

(#33090) samu74 válasza #77646080 (#33078) üzenetére


samu74
addikt

Hagyd, ez legyen a legnagyobb probléma ezzel a telefonnál.Ha már egy kínai telefonnal hasonlítjuk. :)

-----------

(#33091) pcnet


pcnet
addikt

A januári biztonsági frissités felrakása óta magától helyreállt az Ingress. Kivérti ezt? Ennek a telefonnak lelke van! :)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#33092) benczeb


benczeb
aktív tag

Sracok, holnap megyek a Telekomba az S7-ert. Gyors off kerdes. Nehany SMS-t szeretnek atmenteni az uj keszulekre, erre van mod? Ez a Smart Switch progi erre van? Vagy valami egyszerubb megoldas?

(#33093) gerner1 válasza benczeb (#33092) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen. Azzal is lehetséges.

(#33094) chubby2o6 válasza mate9312 (#33089) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Szia!
Leírnád részletesen, hogy mit csináltál eddig? Mármint, hogy hol tartasz a rootolási folyamatban.
Ha nem FR-el kezdted a műveletet, akkor egyértelműen az a gond.
1. FR
2. Boot to system
3. A " no verity..." zip fájlt másold át a telóra ( én a belső tárhely gyökerébe és a külső SD-re is felmásoltam)
4. Fejlesztői beállításokban OEM Unlock BE(!)
5. Indítsd újra recoveryben, majd Apply from sd card, itt kiválasztod a felmásolt .zip fájlt
6. Boot to system
7. Kikapcs, download mód
8. Odinnal flash a Cf-Autoroot fájlt
9. Kész vagy.

Azért így újraolvasva a kérdésedet, nekem is lenne. Azt írtad, hogy ha TWRP-t telepítesz, akkor is "Ellenőrzés sikertelen", ha TWRP-ből custom romot, akkor is. Hogy tudsz TWRP-ből custom romot telepíteni ( vagy csak megpróbálni ), ha már a TWRP-t sem telepíti?

Tényleg írd le, hogy hol tartasz most, mert ennek így nem sok veleje van. Amit én írtam most, az a rootoláshoz kell, ha a Cf-Autoroot-al akarod rootolni. TWRP-t így csak rootolás UTÁN tudsz feltenni.
Lehet máshogy is, akkor tényleg a TWRP-t kell flash-elni először, de abból utána azonnal ( a teló rendszerbe bootolása nélkül ) kell telepíteni a rootoláshoz szükséges fájlt.

[ Szerkesztve ]

(#33095) Gamerous válasza benczeb (#33092) üzenetére


Gamerous
tag

Most nézem T-t. 70 - ért el lehet hozni. Eddig P9 vs Honor 8 között gondolkodtam. Ez lehet jobb választás?

(#33096) kutga válasza Gamerous (#33095) üzenetére


kutga
nagyúr

Ez már kb röhej ár. ;] Főleg hogy ingyen tudod függetleníteni.

Let the Zone take me if I am.

(#33097) panav3 válasza benczeb (#33092) üzenetére


panav3
csendes tag

Én is holnap hozom el, szintén egy off kérdés: Telenoros, használtan vett Lumia 640-hez kiadják a függetlenítő kódot, a gyereknek szánom a Domino-s kártyával. Gondolom a nano-SIM-re vágást a T-nél is megoldják. Vagy nem? :U

(#33098) kutga válasza panav3 (#33097) üzenetére


kutga
nagyúr

Ha a saját neveden van az előfizetés akkor cserélik. Egyébként bármelyik GSM bolt kivágja neked.

Let the Zone take me if I am.

(#33099) nuri válasza panav3 (#33097) üzenetére


nuri
aktív tag

Mostani sim-ek kitörhetősek, olyan méretre szeded ki amilyenre akarod, el kell felejteni vagdosást.

(#33100) panav3 válasza kutga (#33098) üzenetére


panav3
csendes tag

Mármint ha a telefon a nevemen van? Sajnos nincs, használtan vettem, bár a papírjai megvannak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.