Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2190) FireShadow válasza NandorHUN (#2183) üzenetére


FireShadow
senior tag

Nekem ennel jobb mar nem kell. Ami problema lehet vele az max szoftveres gondolom, azt meg patchelni fogjak. De ilyen 4-8 magos csodánál jobb hardverre szerintem jo ideig nem lesz szükgség. Akárki akármit mond nekem a design akkoris bejön (csomó teszt lehúzza)..

Nekem volt alkalmam pár hete megjelenés előtt kipróbálni a playiten a samsung standon ki volt állitva. Csomó embernek fel se tünt ugy kellett rákérdeni hogy 'ez az esnégy??' :D És az volt :) Ott rengetegen nyuzták és lopásgátlós töltőn volt, de bizony ott elég meleg volt. Kellemesen fütötte az ember kezét de nem az a jajdeforró. A videó megállítós dolog nagyon jól müködik. A szemmel scrollozás kicsit fura volt. Ami negativum a hozzá se kell érni dologgal kapcsolatban, hogy a böngészöje nem használja ezt, tehát nem tudsz 'mouse over' szerüen lebegni az ujjaddal pl legördülő menükön (de lehet megcsinálják, hiszen a hardver biztos tudná). A GPS, leginkább az iránytü nagyon jol reagált pedig egy jó fedett csarnok (millenárisban voltunk), és simán forgott. Elvileg van benne kézirás felismerő de a samsungos kollegák se tudták bekapcsolni nekem :D Elmagyarázták viszont az NFC-t, aki nem tudja mi az nézzetek utána, hasznos dolog lesz ha elterjed.

[ Szerkesztve ]

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.