Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7751) Shyciii válasza trialboj (#7747) üzenetére


Shyciii
veterán

trialboj

Nekem ez a 2D-s változat is elég lenne, de nekem az a bajom vele, hogy nagyon nem mindegy, hogy milyen szögben, távolságra van tőlem, így annyira pontosan kell tartanom magam előtt a megfelelő helyen, távolságban, szögben, hogy totál értelmét veszti.

pető bá'

Én nem használok rendszeresen, de azért jópárszor előkerül. Noti helyett nekem semmiképp nem jó, mert én magán laptopon linuxot használok, és ráadásul tiling windows managert. Viszont bent melóhelyen van hogy meló közben a másik monitorra kirakom a dexet, és akkor vagy videót nézek közben (edzésemhez), vagy van a mobilon pár doksi, akkor azt így szerkesztgetem (Word, Excel).

(#7752) Bugz


Bugz
csendes újonc

Végül maradok az S9-nél még egy évet. Haver adott fél napra egy S22-t, ami nem győzött meg, annak ellenére, hogy nálam tök fluid volt minden, kivéve a gyári kamera app, de a telefon remek képeket készít, ám mégse annyival jobbat az S9-nél, ami azonnali váltásra kényszerített volna. Üzemidőben az S9-em jobb (Android 10, One UI 2.5, 3000 mAh). Továbbá az AMD gpu és az Exynos összehangoltságáról szóló, többnyire negatív vélemények és előrejelzések sem bizalomgerjesztőek. Általában ezekre a dolgokra nem igazán szoktam hallgatni, de valamiért rossz megérzésem van ezzel kapcsolatban most. Meglátjuk, hogy az S23 mennyire lesz stabil és jövőbiztos (kb. 4-5 év). A Samsung eddigi legjobb telefonjai toronymagasan az S9 és S10 széria.

(#7753) Shyciii


Shyciii
veterán

Nektek engedi a hívásvárakoztatás a Phone app alatt állítani bármelyik SIM kártyára? Most próbáltam a céges Vodafone-ét állítani, mert szerződésmódosítás lett, és annyira degeneráltak a Vodafone-nál, hogy alapból nem volt net. Szóltunk nekik, majd csak 3G-n csatlakozott...Újra szóltunk hogy tán a 4G s 5G-t is engedélyezzék. Erre most látom, hogy a hívásvárakoztatás se default. Gondoltam akkor beállítom én a telón, de mindkát sim kártyámra inaktív az a menüpont.
Az oké, hogy ha tárcsázom a *43# -at, akkor be tudom kapcsolni, de azért a faxom már, hogy ilyen kódokat kell kibogarásznom...

(#7754) csubííí válasza Shyciii (#7753) üzenetére


csubííí
senior tag

A My Vodafone appban vannak dolgok amiket magad ki és be tudsz kapcsolni.

(#7755) Shyciii válasza csubííí (#7754) üzenetére


Shyciii
veterán

Céges kártya, így my vodafone app nem játszik.

(#7756) Shyciii


Shyciii
veterán

Megjött a januári Google Play system update.

(#7757) sipoczgabor válasza gordonfreemN (#7704) üzenetére


sipoczgabor
tag

én a sima s22-őn veszme észre hogy az alap kamerával nem tudok lefotózni úgy egy papírt vagy akármit ami egy síkba van, hogy minden éles legyen rajta. ellehet olvasni nagyjából az egész szöveget, de inkább csak a közepét, hiába van merőlegesről fotózva

(#7758) nordo


nordo
tag

Most vettem egy s22-est, mert meghalt a huawei p30-am, sajnos rohadtul csalódott vagyok mert a frissítéseken kívül semmi előnye nincs a p30-al szemben pedig azt már 4éve vettem. De én vagyok a hülye, hogy nem mentem el egy boltba kipróbálni.

(#7759) bkri válasza nordo (#7758) üzenetére


bkri
tag

"frissítéseken kívül semmi előnye nincs a p30-al szemben"

:C :C :C

köszönjük a visszajelzést... ha nem baj ezt megtartjuk részedről egy személyes véleménynek, mivel nekem is volt "hüvelyem" és azért na... van különbség... nem kicsi és főleg nem negatív...
de sajnálom, ha Te nem ezt érzed... :U

(#7760) csubííí válasza bkri (#7759) üzenetére


csubííí
senior tag

A véleménye mi más lenne mint személyes, hisz a saját véleményét írta meg. :)

Jó sok gondolatod nincs befejezve. (...) :D

(#7761) bkri válasza csubííí (#7760) üzenetére


bkri
tag

Igaz. Érted na... mindenki úgy jön 1 nap után, hogy ez mekkora xar... pedig azért nem gondolnám. Nyilván ez is csak egy személyes vélemény... És igen, ez sincs befejezve... gondolat szinten sem. :R

(#7762) Shyciii válasza nordo (#7758) üzenetére


Shyciii
veterán

Én akkor megveszem tőled az S22-ődet 100eFt-ért, hiszen nem ér többet a Huawei P30 -nál.

[ Szerkesztve ]

(#7763) nordo válasza bkri (#7759) üzenetére


nordo
tag

Nyilván az én véleményem,de sem a kijelző sem a hangszóró de a kamera sem jobb sajnos, azt pedig nem is gondoltam, hogy ennyire hiányozni fog a makró.

(#7764) nordo válasza Shyciii (#7762) üzenetére


nordo
tag

Nem hiszem el, hogy egy vélemény miatt mindenki vérig sértődik.

(#7765) Shyciii válasza nordo (#7764) üzenetére


Shyciii
veterán

Én nem sértődtem meg, csak gondoltam kapok az alkalmon, hogy olcsón beszerzek egy S22-est :)

(#7766) bkri válasza nordo (#7764) üzenetére


bkri
tag

Én sem sértődtem meg. Nem vagyok Samsung részvényes. Csak mindig ez jön, és én nem tapasztaltam semmi olyat amit leírsz...
:R :R :R
Béke...

(#7767) csubííí válasza bkri (#7761) üzenetére


csubííí
senior tag

:)

Nincs tökéletes telefon se semmi más.
Igazából értelmét nem látom az évenkénti vagy akár pár évenkénti cserének. Nincs akkora változás mint sok-sok évvel ezelőtt. Semmivel sem csinál rajta többet az ember, mint a tavaj vagy tavajelőtti készülékén.
Lehet én látom rosszul.

[ Szerkesztve ]

(#7768) sting2


sting2
addikt

Yetteles vagyok flottában.
Gondoltam most jött el az ideje a váltásnak, nem várok, felvettem az ünneplő ruhámat, frissen borotválva, kalap a fejemen..,
ja nem, gondoltam előtte hívom őket, hogy mizu.
S22 + nincs
S22 Ultra nincs.
:Y
S22 eddig sem volt versenybe mert félek a méret visszalépéstől.
Bakker, ezek tényleg elfogynak januárra?..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#7769) Chaser válasza csubííí (#7767) üzenetére


Chaser
titán

az idein már lehet megtalálja a ly-t..sose tudni :d ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7770) kaciokos válasza sting2 (#7768) üzenetére


kaciokos
őstag

hát, akkor kezd bejönni ez a sejtésem...

(#7771) Thoty válasza sipoczgabor (#7757) üzenetére


Thoty
senior tag

Ilyen volt az enyém is.

(#7772) ClioRS válasza sipoczgabor (#7757) üzenetére


ClioRS
őstag

Basszus ebbe én is belefutottam nemrég.... Ez hogyan lehet és a legfontosabb, hogy miért?

(#7773) Pompi válasza nordo (#7763) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A 3x optikával tudsz makrózni. OK, nem lesz annyira penge, mint a P30 makrója, de bőven használható.

Én is P30-ról jövök (azt 3 évig használtam) és teljesen boldog vagyok az S22-vel, egyedül az akkuidő visszalépés nekem, de tudok vele élni. Fotóban nem mondanám egyáltalán visszalépésnek a P30-hoz képest egyébként. Használd kicsit, majd meglátod.

Feel Good Inc.

(#7774) sting2 válasza kaciokos (#7770) üzenetére


sting2
addikt

Be.. :U

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#7775) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

Hát srácok, én is búcsúzom, visszaköltöztem az s10be, mert visszalépésnek éreztem a telót, elsősorban az s10 hez képest a hangszórónak konkrétan dobozhangja van, és a fogása sem tetszett. egyszerűen az s10 után nem éreztem prémiumnak.
Maradt egy doboz bontatlan gyári 2dbos fóliám, meg egy Pitaka minőségű Latercase aramid tokom hozzá, ha valakit érdeklne keressen privátban.
Úgy érzem az s23 sem nekem készül ezekután, próbáltam megszeretni az S22-t, de nem tudtam megbarátkozni vele. Pedig nekem még az üzemidőre se volt panaszom.

(#7776) adam0913


adam0913
tag

Én is panaszkodtam az első nap használat után (még a múlthéten), hogy lassan tölt és lemerül 3-4 óra alatt.
Azóta optimalizáltam az alkalmazasokat, beállításokat + a frissítések is megtörténtek (és gondolom ennek is idő kellett), mintha kicserélték volna a telefont..
Most pl 58%-on van, pedig kora reggel vettem le a töltőről :)
Jó választás volt az S22+ most már belátom :B

(#7777) nordo válasza Pompi (#7773) üzenetére


nordo
tag

Köszönöm, kipróbálom. Esetleg tudsz segíteni sms hangnak, hogy tudok zenét beállítani?

[ Szerkesztve ]

(#7778) undercover


undercover
senior tag

Kiváncsi vagyok milyen árakkal érkezik az új széria elvileg 7 óra után kiderül.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#7779) Omis


Omis
senior tag

(#7780) gordonfreemN válasza sipoczgabor (#7757) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Ennek fizikai oka van, kis olvasgatás után megleled a választ én nem tudom olyan jól leirni.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#7781) Isaac76 válasza nordo (#7777) üzenetére


Isaac76
tag

Régebben és szerintem most is úgy van,hogy ringtones,alarm és notification mappába másolt mp3 fájlok megjelennek az adott program (notiba másolt az sms-nél például) hangbeállítás hangjai között.

(#7782) PedroPascal válasza undercover (#7778) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Tech2 csatornát nézd meg. Fent a videó. S23 410k-ról indul. :D

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#7783) S@c@


S@c@
őstag

Ha jól láttam nagy most a kollerberáció a Google-al. Most a samsung nem a MS-el volt eddig szoftveresen nagyon összehaverkodva?

Ergó minden word, excel...el demozták, miért marad ki a teams és lett google meetup? :F

(#7784) bkri


bkri
tag


Szép. Nem akarok politizálni, előre is elnézést, de előre megyünk nem hátra... pfffff
Ez is itt a legdrágább a környéken...

(#7785) Omis


Omis
senior tag

gyerekek :D ...nem egészen 30 perc alatt az akksim lecuppantotta magát 100 ról 90 re...ez normális ???

[ Szerkesztve ]

(#7786) RangerFox válasza Omis (#7785) üzenetére


RangerFox
veterán

26 perc bekapcsolt képernyő, normális.

(#7787) Omis válasza RangerFox (#7786) üzenetére


Omis
senior tag

Köszi.
Ennyire nem szokott...söt
De ott ette a fene :) ( Ez a Samu már csak ilyen )

(#7788) piocasember


piocasember
tag

Samsung hivatalos magyar árak

Galaxy S23 8+128 GB: 409.990 Ft
Galaxy S23 8+256 GB: 439.990 Ft
Galaxy S23+ 8+256 GB: 524.990 Ft
Galaxy S23+ 8+512 GB: 574.990 Ft
Galaxy S23 Ultra 8+256 GB: 609.990 Ft
Galaxy S23 Ultra 12+512 GB: 689.990 Ft
Galaxy S23 Ultra 12 GB + 1 TB: 789.990 Ft

(#7789) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Naiv voltam amikor azt mondtam hogy 400 ezer lesz az indulo ara, sikerult még ezt is megfejelni. Vicc az egesz!Ezek milyen arfolyammal szamoltak, 450? Ezek utan S22 instant get aki most akar regebbi telokrol valtani. Semmi eszerv nem szol az s23 mellett. Milyen ujitasokat raktak bele az s22-hoz kepest? Ok, ertem, snapi proci, ezenkivul? Ja ,3700-rol 3900 lett az akksi, majd ezt a tulhuzottt proci elviszi es ugyanolyan lesz az uzemideje az s23-nak mint az s22-nek. Gratula a fejleszoknek hogy 1 ev alatt ennyi ujdonsagot sikerul belevarazsolni a 2023-as modelbe.

[ Szerkesztve ]

(#7790) undercover válasza autotaxmo (#7789) üzenetére


undercover
senior tag

Egyetértek nem sok újdonság az árak meg az egekben.

A sima S23 300k-ért se érné meg ha annyira lelehetne kuponozni. De az Ultrában sincs túl sok újdonság. Komolyan ennyi pénzért lassan tényleg egy almás telefon fogja megérni. Ott legalább az üzemidő az nagyon ott van...

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#7791) gordonfreemN válasza undercover (#7790) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Én mér rég átmentem volna a méret és üzemidő miatt ha nem lenne annyira fos az OS. Próbáltam céges telóként, nem volt hozzá humorom. Annak egyébként az üzemideje is fos volt, talán 5s volt a teló.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#7792) RangerFox válasza piocasember (#7788) üzenetére


RangerFox
veterán

Csak nehogy 3 hónap után 180k-ért dobálják az emberek után kuponozva őket. :U

(#7793) undercover válasza RangerFox (#7792) üzenetére


undercover
senior tag

Én is adok pár hónapot, lehet húsvétkor áprilisban már kb minden fél áron lesz :D

Nem tudom, hogyan gondolta ezt a Samsung ettől miért rohanának az emberek telefont venni.

Nem értem ezt a felújítási programot is mire jó ez?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#7794) RangerFox válasza undercover (#7793) üzenetére


RangerFox
veterán

Mondjuk a felújítás nem rossz dolog, ha karcos vagy ilyesmi, akkor új állapotba állítják, mielőtt megörökli az egyik családtag, vagy eladja a használtpiacon. De egyszerűen nem látom okát váltani.

(#7795) thomas92


thomas92
aktív tag

Ha esetleg valakit érdekel. :)

(#7796) migabi24 válasza thomas92 (#7795) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez már kint van a polcokon? Szerintem mindenkit érdekel, nyomjad :R

[ Szerkesztve ]

(#7797) Dnalorr válasza migabi24 (#7796) üzenetére


Dnalorr
tag

Nagyobb átmérőjű a kamera előtti üveg az S23-nál, vagy ez csak optikai csalódás?

Szerk.: migabi4, bocsi. thomas92-nek akartam címezni.

[ Szerkesztve ]

(#7798) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Amugy tenyleg hihetetlen, hogy miert gondoljak ugy ezek a gyartok, hogy ugyanazt mint a tavalyi modell, el tudjak adni masfelszeres aron csak azert mert 23-nak hivjak es igy egy ujabb bort lehet lehuzni rola. Nulla innovacio, mintha egyaltalan nem lennenek motivalva a mernokok, hogy a konkurencia elott jarjanak vagy legalabb tudnak azt hogy mivel lehetne még kivanatosabba tenni azoknak is akik a tavalyi modellrol akarnanak valtani. Pl. olyan nehez lett volna megoldani, hogy mondjuk a gyorstoltest felvittek volna 25-rol 50w sebessegre, a vezetekmentest mondjuk 25 wattra, a reverse chargingon is lehetett volna turbozni. Muholdas telefonalasi lehetoseg Europaban ahol nincs terero (orisai huzas lett volna a reszukrol) makro fotozas lehetosege az S23 szerian is. Apro pici okositasok amivel tuti azok is elgondolkodtak volna akik S22-vel szaladgalnak. Még biztos szamtalan lehetoseg lett volna a mernokoknek valamit belepakolni, de hogy ugyanazt a tavalyi cuccot piacra dobjak, egyszeruen csak vicc kategoria :DDD az elorendelesi marketing dolgukat meg inkabb nem is kommentalja az ember. Felujitjak a regi telefonodat a tmx-el gondolom, hat az injabb buntetes mint ajandek

[ Szerkesztve ]

(#7799) kutga válasza autotaxmo (#7798) üzenetére


kutga
nagyúr

Csak nálunk kerül másfélszer annyiba.

Let the Zone take me if I am.

(#7800) migabi24 válasza autotaxmo (#7798) üzenetére


migabi24
nagyúr

"az elorendelesi marketing dolgukat meg inkabb nem is kommentalja az ember. Felujitjak a regi telefonodat a tmx-el gondolom, hat az injabb buntetes mint ajandek"

Hát ez nálam is kiverte a biztosítékot, ilyen cigány ajánlatot én még nem láttam :DDD pedig jó régóta telefonozok kb. a kezedetek óta, eddig drága tartozékkal korrekt ajánlatok voltak, de ez még viccnek is rossz, ezt inkább az S23 helyett csinálnám szívem szerint, hogy felújitatom a régit azt kapják be :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.