Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4741) R.Redemption


R.Redemption
csendes újonc

Sziasztok

Az 5.1-s one-ui -val érezhetően hamarabb merül nálam is a készülék. Írtam levelet a samsungnak, csak megköszönték a visszajelzést és a szokott sablonszöveget írták: folyamatosan fejlesztünk, felhasználók visszajelzései alapján dolgozunk, stb, stb.
Nem írtak konkrétumot. A kameraproblémával is írtam nekik, sokszor nincs meg a fókusz, az S23 -hoz hasonló hibát találtam.
MaxHz -vel 720p -re lőtt készülékkel, energiatakarékos móddal (lejebb vett cpuórajel, 60 hZ), nem igaz hogy nem bír sokat.
A sync -t is kilőttem mérgembe és a battery threshold -t (valami ilyesmi a neve) is visszavettem.

Nemrég leültem olvasni google pdf olvasóval (régimódi vagyok, ezt szoktam meg).
100% akkuidővel 3 óra olvasás után (kb 30% fényerő) 40% -t merült úgy, hogy párszor válaszoltam facebook lite kliensben a levelekre. Utána 2 óra után lemerült böngészés közben.
Opera Minivel is pár órát böngészek, érezhetően merül.

Az újratelepítés 2 hete megvolt nálam, szenvedés volt a sok hasznos beállítást visszaállítani.

Amikor megkaptam a készüléket, akkor 7 óra olvasás után merült 60% köré, akkor böngészés mellett is érezheztően többet bírt.

Azt aláírom, hogy jó az új one.ui. Kamera és a stabilitás terén dobott egy keveset.

Hátha nyárra javítják ezeket a gondokat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.