Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5301) trialboj


trialboj
őstag

Van rá mód, hogy zenehallghatás közben, főleg mikor fülesen hallgatom, kikapcsoljam az értesítő hangokat, vagy legalább azt hogy levegye a hang erejét a zenének hogy sokkal hangosabban a fülembe pittyenjen?
Köszi

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#5302) kaciokos válasza trialboj (#5301) üzenetére


kaciokos
őstag

Rendszerszintű megoldás tudtomal nincs, automatizálóval biztos össze lehet hozni.

(#5303) raziel01 válasza trialboj (#5301) üzenetére


raziel01
veterán

Ha rezgőre rakod akkor nem csippan. Én úgy szoktam. Mivel úgyis zenét hallgatsz a telefon ott van a közeledben így elég ha csak rezeg a hívás.

(#5304) Vegha válasza kaciokos (#5300) üzenetére


Vegha
senior tag

Szerintem ez nem csak zold hanem minden mas szin eseteben igy van. Egy gusztusosabb naplementet nem sikerult meg megorokiteni az elmult egy evben mert hatalmasakat csal a szinekkel. Es epp ugy ahogy Te is irod: mintha valami AI kivalasztana hogy melyik szinbol van a legtobb a kepen es abba az iranyba elhuzza a kepen az osszes tobbi szint is.
Oke, kiprobalom majd en is a Pro modban, csak gaz hogy mas telefonnal nem az az alap, hogy belenyul a szinekbe. Osszessegeben veve a kamera lehet hogy jo a telefonban, de a szoftverezettsege ez teljesen feledteti. Legalabbis szamomra. Illetve ugy emlekszem trialboj is hasonlokeppen velekedik.

[ Szerkesztve ]

(#5305) Vegha


Vegha
senior tag

Biztosan sokan kerdeztek mar - koztuk en is - de nem talalom a valaszt ra: a galeriaban hogy lehet azt kikapcsolni, hogy ne csak a telefonnal keszitett kepet jelenitse meg hanem minden mas forrasbol jovoket is ?

(#5306) jack982


jack982
aktív tag

[link] lesz android 12 is. :)

(#5307) kátú válasza jack982 (#5306) üzenetére


kátú
őstag

Előbb a 11 érkezzen meg 😂😂

It still works!

(#5309) kaciokos válasza Vegha (#5305) üzenetére


kaciokos
őstag

Szerintem nem lehet, ez egy ilyen iPhone-majmolás betegség, én (részben) ezért másik alkalmazást használok a képekhez (Simple Gallery).

(#5310) Vegha válasza kaciokos (#5309) üzenetére


Vegha
senior tag

Biztosan lehet, mar el is hangzott itt a forumban. Csak en azota reseteltem a telefont es eddig nem zavart, de mostanaban tobb kepet kuldenek masok es marha idegesito.

(#5311) kaciokos válasza Vegha (#5310) üzenetére


kaciokos
őstag

Akkor bocs, rosszul tudtam. Viszont azt továbbra sem tudom, hogyan lehet megoldani.

(#5312) kátú válasza Vegha (#5310) üzenetére


kátú
őstag

Nem értem a problémádat, minden alkalmazásból érkező képet a galériában szeretnél látni? Erre úgy van lehetőség, ha a kapott képet lemented

It still works!

(#5313) trebrona válasza kátú (#5312) üzenetére


trebrona
nagyúr

Pont az a probléma, hogy minden fogadott kép megjelenik a galériában.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5314) Vegha


Vegha
senior tag

Eddig egyedul ezt talaltam.

De 100%-ig biztos vagyok benne, hogy van valami egyszeru kapcsolo amivel ezt a funkciot ki lehet kapcsolni. Es az is biztos hogy ez a megoldas mar le lett irva ebben a topikban; csak fogalmam sincs hogyan talalhatnek ra a bejegyzesre : (

[ Szerkesztve ]

(#5315) kátú válasza trebrona (#5313) üzenetére


kátú
őstag

Én ezt nem értem, a legújabb frissítés van fent nekem, és csak az látszik a galériában, amit fényképezek, vagy letöltök kép. ha valaki valamit küld, az nem látszik, csak ha elmentem. Valaki elmagyarázhatná pontosan

It still works!

(#5316) Vegha válasza kátú (#5315) üzenetére


Vegha
senior tag

Pl. A Whatsapp-on belul is van egy opcio a chat resznel, ami lehet hogy Nalad ki van kapcsolva (most mar nalam is).
De en a letoltott kepeket sem ertem, sosem volt eddig ott, nehany verzioval korabbantol meg minden szart berant oda a Gallery.

(#5317) kaciokos válasza Vegha (#5316) üzenetére


kaciokos
őstag

Amúgy miért ragaszkodsz ennyire a Gallery-hez? Más fényképnézegető appokban ez, plusz egy csomó minden más hasznos opció is állítható, ráadásul ha a következő telefonod nem Samsung lesz, akkor nem kell másik alkalmazást megszoknod.

(#5318) pit stop válasza kaciokos (#5317) üzenetére


pit stop
addikt

Az ingyenesen reklámot kapsz, a fizetősnél meg olyanért fizetek amit már megvettem a telefonnal - én pl. ezért használom gyárit.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#5319) Divinity válasza pit stop (#5318) üzenetére


Divinity
őstag

Google Photos?

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#5320) Vegha válasza kaciokos (#5317) üzenetére


Vegha
senior tag

Eddig minden igenyemet kielegitette es kenyelmes volt a hasznalata, nem farasztott olyan funkciokkal, amikre nincs szuksegem. Ilyen esetben nem latom ertelmet masikat hasznalni/letolteni.
Nehez hozzaszokni hogy a szoftvervilagban semmi sem allando es amit egyszer megszok, megszeret az ember az az esetek tobbsegeben nem abba az iranyba fejlodik tovabb mint ami magatol ertetodo lenne. Vagy lehet hogy csak oregszek es nem erdekelnek az ujdonsagok.

[ Szerkesztve ]

(#5321) Szirtimorc válasza Vegha (#5320) üzenetére


Szirtimorc
aktív tag

Szerintem is így van, vagy én is öregszem. Előzör a 6.22-es DOS-nál éreztem ezt :)
Úgy rémlik, hogy ha létrehozol .nomedia nevű üres file-t a abban a mappában amit nem szeretnél hogy látszódjon, akkor azt nem hozza be.

(#5322) kaciokos válasza Szirtimorc (#5321) üzenetére


kaciokos
őstag

Ez így van, de akkor megint mappánként kell kizárni, és az a Gallery appban is megtehető.

(#5323) pit stop válasza Divinity (#5319) üzenetére


pit stop
addikt

Az szerintem rosszabb, mint a gyári galéria - legalábbis számomra mindig jobb volt (LG, Samsung, Sony)

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#5324) Divinity válasza pit stop (#5323) üzenetére


Divinity
őstag

Ez miben nyilvánul meg?
Én pont fordítva vagyok vele, mindent tud amit a gyáriak és még többet

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#5325) pit stop válasza Divinity (#5324) üzenetére


pit stop
addikt

Én így vagyok gyárival, pont eleget tud, Google féle nem áll kézre.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#5326) kaciokos válasza pit stop (#5325) üzenetére


kaciokos
őstag

Kinek a pap... ez a jó, hogy lehet választani... :)

(#5327) Celtis


Celtis
veterán

Koppintásra az always-on képernyőn az óra helyett az jelenik meg, hogy "nincs lejátszott zene". Netrádiót hallgattam előtte, de azt az appot bezártam. Hogy tudom az órát visszahozni? Az always-on beállításokkal nem sikerül. Azt sem értem miért jött ez elő, mert a zene info mutatás tiltva van.

(#5328) sonic60


sonic60
tag

Sziasztok,
Ma beléptem én is az S10e tulajok táborába. Egy fél nap alatt sikerült is belaknom a telót,eddig tetszik de a chrome nem engedi magát frissíteni.Jelzi hogy van új verzió,rákattintok a frissítésre de nem történik semmi.Próbáltam az appból és play ből is. Mi lehet a gond? :F

(#5329) kátú válasza Vegha (#5316) üzenetére


kátú
őstag

Szerintem tuti velem a baj, de nekem 2011 óta van droidos samsungom, és azóta nekem ugyan így működik a gallery, hogy amit letöltök/mentek, az megjelenik ott mappákban külön külön :DDD
esetleg nem arra gondolsz, hogy ömlesztve tárol mindent? Az egy beállítási dolog csak, lent át tudod kapcsolni

It still works!

(#5330) kátú válasza Celtis (#5327) üzenetére


kátú
őstag

Szimpla kopp, felvillan az aod, akkor a szövegen dupla kopp, és már tudsz is lapozni, ellapozódott, ott is megjelennek a lockscreen facewidgetjei, csak itt dupla kopp után lehet ellapozni!

sonic60: Nekem is csinálta ezt, a törlés megoldotta a problémát! :C

[ Szerkesztve ]

It still works!

(#5331) sonic60 válasza kátú (#5330) üzenetére


sonic60
tag

A törlés megoldotta a problémát,köszi.

(#5332) Vegha válasza kátú (#5329) üzenetére


Vegha
senior tag

Pontosabban ?

(#5333) Celtis válasza kátú (#5330) üzenetére


Celtis
veterán

Köszi, igen, így megy. Valamiért este nem sikerült, pedig koppintgattam bőszen. Reggel meg simán ment saját kútfejből is. :R

(#5334) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok. Mobilex.hu-ról rendelt már valaki ? Sajnos már alig lehet kapni, mediamarkt meg le is vette már a palettáról. Szóval maradt az árukereső és a sok online boltok közül ez szimpinek tűnt

(#5335) Taci


Taci
addikt

Sziasztok!

S10e hova tűnt MediaMarkt/Edigital/Telekom kínálatából? Édesanyámnak akartam volna venni egyet, méretben pont jó, és jó kamerája is van, de nagy meglepetésemre sehol nem találom... Szürkén nem jó, csak ezekről a helyekről tudtam volna venni.

Valami mást tudtok ajánlani helyette, ami méretben ekkora, dual SIM-es, és jó a kamerája (sok bemozdult képe van, nagyon lassan exponál a mostani telefonján a kamera (régebbi Samsung), ehelyett kellene egy olyan, ami gyorsan exponál - ezt értem "jó kamera" alatt - tehát inkább a processzoron múlik, ezért gondoltam rá, hogy az S10e jó lenne)? Akár "házon belül is" (Samsung).

(#5336) Nimda válasza Taci (#5335) üzenetére


Nimda
addikt

Ha most kéne vennem kis méretű de gyors telót, akkor az a iPhone SE 2020 lenne.

[ Szerkesztve ]

(#5337) ollie válasza Taci (#5335) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Már rég nem gyártják, mindenhol elfogyott. Ekkorában sajnos nehéz lesz jó telefont kapni. A Pixel4a az egyik, ami teljesen jó lenne (ha majd lehet kapni), de az egyik SIM benne eSIM, az meg gondolom nem jó.

***

(#5338) andersen10 válasza Taci (#5335) üzenetére


andersen10
aktív tag

Az S10 sem sokkal nagyobb. Konkrétan a szélessége, vastagsága kb. ugyenez de picit magasabb. Az edge miatt a kijelző érezhetően szélesebb, a tartalmak jobban olvashatóak. Ha esetleg szemüveg kell már neki közelre, lehet apró lesz a S10e kijelzőn a karakterméret, erre is érdemes gondolni.

Más: én most váltottam S10e-re, biztos volt téma korábban, de nem szeretnék sokezer hozzászólást átböngészni, szóval milyen üvegfóliát ajánlotok rá? Pitaka tokban lenne a teló, nem tudom az ilyen teljes kijelzős üvegek nem érhetnek bele a tok szélébe?

[ Szerkesztve ]

(#5339) Taci válasza ollie (#5337) üzenetére


Taci
addikt

Igen, sajnos nem jó, csak a két fizikai kártyát befogadni képes telefon.

Köszönöm a válaszokat.

(#5340) pit stop válasza andersen10 (#5338) üzenetére


pit stop
addikt

Nem nagyon van tökéletes megoldás a képernyő szélén lévő hajlítás miatt.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#5341) mrThomi válasza Taci (#5335) üzenetére


mrThomi
addikt

Pont ez írtam eggyel feletted. Én a mobilex-röl rendeltem. Szerintem ha beírod keresőbe, 2 év garival 170 körül tudsz venni. Teljesen korrekt. SE2020-at én biztos nem vennek a maga 4 órás kijelző idejével...

(#5342) Taci válasza mrThomi (#5341) üzenetére


Taci
addikt

Furcsa, hogy a Samsung oldala nem listázza, mint hivatalos viszonteladó, viszont a Mobilex honlapja 12 hónap gyártói garanciát ígér (amit a Samsung pedig kiegészít 24-re automatikusan azokon a helyeken, amik hivatalos viszonteladók. Ide viszont akkor ez nem vonatkozik? Plusz az is fura, hogy a második éves garanciát meg lehet venni... Ez nem egy bevett szokás hivatalos viszonteladóknál, sokkal inkább bolti garanciát feltételez.)

https://www.mobilex.hu/garancia-jotallas
Samsung: EU 12 hónap gyártói teljes körű garancia. Érvényesítése: típust, IMEI- és/vagy sorozatszámot ill. a vásárlás dátumát tartalmazó áfás számlával. Legközelebbi szerviz: helyijavitas.hu-n lekérdezhető országosan. Gyártói szakszerviz: Telemax.

(#5343) ollie válasza Taci (#5342) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valószínűleg nem a magyar piacra szánt telefonokat árulnak, márpedig úgy tényleg nem lesz 2 év az 1-ből. Azt is érdemes tudni, hogy csak az EU-s piacra szánt mobiloknak van itthon 1 év garanciájuk, a többinek konkrétan nulla. Ha nincs a mobil dobozán egy European SIM card only záró, matrica, akkor biztos, hogy nem EU-s (esetleg EU-s szolgáltatós, de utóbbi esetben biztos, hogy illegálisan került az országba).

***

(#5344) mrThomi válasza Taci (#5342) üzenetére


mrThomi
addikt

Szerintem nincs ezzel sem probléma de meg kell kérdezni tőlük. Ha olyan baja van 2 éven belül kötelesek cserelni vagy javítani. Ha nem magyar piacos az sem baj mert ezeken multi rom van. Hol lehet akkor úgy beszerezni és mennyiért amit te mondasz ?

(#5345) ollie válasza mrThomi (#5344) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem kötelesek 2 éven belül. 1 év garanciát kell csak adniuk.

***

(#5346) pcnet válasza mrThomi (#5344) üzenetére


pcnet
addikt

Én anno Egyesült Arab Emirségekbe szánt S7-et kaptam Marcaliban egy GSM boltban. Azt hittem ha külföldről származik, 1 év garanciám van. Hát nem. Szépen megvettem én kis naív 140 ezerért mikor Euronicsban 200ért volt. És örültem, hogy milyen jó üzletet csináltam. Aztán S7 topicban közölték velem, hogy ne örüljek nagyon, mert 0 azaz nulla nap garanciám van, mivel EU-n kívűlről származik. Na, akkor kezdődött a para, hogy jajj, csak baja ne essen. Azóta mindent csakis hivatalos forrásból. Ahogy felettem is írták, ha a dobozon nincs a matrica, hogy csak európai simmel, akkor el át se vedd. Vagy ha online vetted, állj el a vásárlástól.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#5347) mrThomi válasza ollie (#5345) üzenetére


mrThomi
addikt

Szerintem ez így teljesen korrekt [kép]

pcnet:nyilván. Ha kell futát előtt lesz kamerás felvétellel kicsomagolva. 2 percet tud várni

(#5348) zolikaDB válasza andersen10 (#5338) üzenetére


zolikaDB
veterán

Spigen Rugged Armor + Nicotd üvegfólia hibátlan.
Nálam pár hónapja ez a kombó van.
Ha kell link, írj rám, adok, de itt a topikban a nevemre keresve is megtalálod.

Lesz One UI 2.5 az S10e-re: [link]

(#5349) ollie válasza mrThomi (#5347) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A futárszolgálat nagy kamunak tűnik, szóval már csak azért sem vennék tőlük semmit.

***

(#5350) mrThomi válasza ollie (#5349) üzenetére


mrThomi
addikt

Lényegtelen már. Nincs is nekik raktáron... xxl gsm, vagy az ujmobilok.hu jobbnak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.