Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#237) Fred23 válasza tha_answer (#234) üzenetére


Fred23
nagyúr

Itt van néhány ok:
- gyakran világít felettem lámpa, és ha így használom a mobilt, a hajlított kijelző szélén lesz egy fénycsík, ami lézerkardként vágja ketté a látható tartalmat; igaz, keveset veszítek, de zavaró.
-oldalirányú ütődésekkel szemben védtelenebb az ilyen mobil, több az esélye a túlélésre egy síkképernyős mobilnak, ha az oldalára esik, vagy ha koccol egyet valamivel.
-számomra kellemetlen a széleit érintgetni, a hajlításra vagy közelébe bökni az ujjammal, volt már olyan is, hogy azt éreztem, nem tudom olyan pontosan ott megérinteni, ahol szeretném.
-pofára esésnél is könnyebben sérül a hajlított üveges, mint egy sík; láttam már sok leejtős videót, ahol a hajlított kijelző hajlításainál -azaz a széleken- egy egész kis repedésdzsungel keletkezett. Kis eséseknél simán lehet, hogy a síkképernyős mobil sérülés nélkül túléli, a hajlított kijelző pedig ilyenkor biztosan hátrány.
-nehezebb fóliát tenni rá úgy, hogy rajta is maradjon (ez az egy probléma engem nem érint, de sokakat igen)

Mindezektől függetlenül korábban a mostaninál jobban nem szerettem, tehát fejlődök az elfogadása felé. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.