Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32301) havri1


havri1
félisten

Nos, restartoltam, így most működik, bár sztem a push üzemmód nem jól megy. Megérkezik a levél outllokba imapon, de a telefon 1-2 percre rá jelzi csak. Eddig szinte egyszerre érkeztek.

Más: Az alkalmazásoknál, ahol az összes ikon kint van. Ott ha létrehozok egy mappát, oda hogyan lehet belerakni az alaklamazásokat? Mert ha hosszan bökök, egyből a home képernyőre ugrik, ahova ki tudom tenni..

Illetve az oldalsó sávba, hogyan tudom betenni pl a vibert? Szerkesztés, de nincs a választható programok között. De pl a whatsapp messenger ott van..

havri

(#32302) fdisk válasza havri1 (#32301) üzenetére


fdisk
őstag

Húzd ki egyenként az asztalra,majd onnan tedd be őket a mappába.
Oldalsó sávba csak roottal.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#32303) havri1 válasza fdisk (#32302) üzenetére


havri1
félisten

Köszi. Az baj..Root..

Erre tudok rootot tenni Knox ugrás nélkül?

havri

(#32304) fdisk válasza havri1 (#32303) üzenetére


fdisk
őstag

Én még nem próbáltam más romot a 4.1.2-n kívül.
Ha ez gyári frissítés,akkor szerintem nem. :(

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#32305) havri1 válasza fdisk (#32304) üzenetére


havri1
félisten

Gyári hát..:(

havri

(#32306) fdisk válasza havri1 (#32305) üzenetére


fdisk
őstag

Akkor szerintem nem tehetsz semmit,garivesztés nélkül.
De majd jön egy szaki,aki többet romolgatott már mint én,és megmondja a biztosat.

Mindenkihez.

Megjött az új akksim.(speedshop)
De:

Ja,és még nincs rányomva a 4.35V,ami az első akkun rajta van.
És nem vietnami,hanem kínai.
Ez a hiány adódhat,hogy nem ua ott gyártották őket?
Ezen kívül amennyire meg tudtam nézni a két akkut,nem látok fake-re utaló jeleket.

Mod: Csak azért említettem meg kínai mivoltát,mert az s4-s topikban sok kínai akku púposodott,és gariztatni kellett.
Remélem ez a kínai nem fog púposodni. :D

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#32307) Kiss67 válasza dancsuri (#32295) üzenetére


Kiss67
senior tag

Az mit jelent hogy semmi baj , működik? Mert nálam is csak pár méter.
ha valaki ahhoz van szokva hogy a kocsiban jó, 50 cm ről, akkor persze hogy jó. De amikor szembesül vele az ember hogy a régi rommal 3 szor messzebb ment , no az a gond ! Hogy lekapcsolódik róla amikor mellette vagyok 2 méterre !
Az a helyzet hogy mindegyik romban van valami vacak, ami nem megy , nincs egy kivétel sem, ez a gond !!!!

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

(#32308) dancsuri válasza Kiss67 (#32307) üzenetére


dancsuri
veterán

bloot hangszóró egyik szoba ajtótol (szoba nappali közt) távolabbi falánál (ajtótol 4m, Samu nappali távolabbi falánál (a közös ajtótol) 4m, Össz 8m Samu játsza a zenét Blooton, kis hangszórón szól,(Technika BT1302)
Remélem érthető (rom: DN3 v5+)

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#32309) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Szerintetek mi a fene van a telefonommal?

Az utóbbi napokban azt vettem észre, hogy irreálisan merül. Megnéztem az akkunál, a google szolgáltatások a legnagyobb fogyasztó, 3 órán át ébren tartotta a telefont az elmúlt 1 napban. Csináltam újraindítást, memóriaürítést, csak nem jó.
3/4 órája rajta van a töltőn, azt jelzi hogy tölt, de közben nem tölt (27%-on volt mikor rátettem akkor is). Reggel kb 3 órát töltöttem, akkor ment fel 31-ről 45%-ra. Mi a fene lehet ez?

(#32310) S e t h válasza lugosi (#32309) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nézd meg bekapcsolt állapotban töltésnél a menüben az akkumulátornál, hogy usb vagy ac töltést ír-e.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#32311) lugosi válasza S e t h (#32310) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

AC-t ír ki, de bő fél óra alatt nem töltött rajta egyetlen százalékot se.

(#32312) havri1 válasza lugosi (#32311) üzenetére


havri1
félisten

Ott valami beragadt.

havri

(#32313) lugosi válasza havri1 (#32312) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én is erre gyanakszok. Mi lehet? Hogy keressem? Újraindítás, memóriaürítés volt már.

(#32314) zsolt501 válasza lugosi (#32313) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Lehet hogy kelleni fog neki egy gyári állapot visszaállítás, nekem volt már hogy ez oldotta meg.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#32315) havri1 válasza lugosi (#32313) üzenetére


havri1
félisten

Első körben én is FR-t javasolnék.
Media scanner is azt a process húzza nem?
Sd kártyára nem masoltal zenét?

havri

(#32316) bobie válasza lugosi (#32313) üzenetére


bobie
tag

Nem lehet,hogy valamit be akar frissíteni?
Nekem az Xperia Z nél volt, hogy KitKat frissítés után merült mint a veszedelem a Play szogáltatást írta.Befrissült a Google+ és megszünt a merülés.

Nullán, szimplán ahogy ringat a membrán..

(#32317) Kiss67 válasza dancsuri (#32308) üzenetére


Kiss67
senior tag

Üdv. Igen , érthető.
Akkor most majd kipróbálom én is.
Bár nekem egy Plantronics Voyager Pro+ van, ami eddig nagyon jól ment, de már a 4.2 rommal is gyengébb volt mint a 4.3-al.
A modem ennél gondolom a romban van, nem?
Vagy a recoveryben?
Eddig a Jellycat 3 volt fenn , és azzal egész jól ment 10 m felett.
De ez botrány hogy a DN3 V5 már csak 3 métert tud.
Azt hiszem ezt nehéz félremagyaráznom, ha csak a romot cseréltem le.
Vajon mi lehet a probléma?

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

(#32318) havri1 válasza Kiss67 (#32317) üzenetére


havri1
félisten

Nekem gyári a rendszer, és egy plantonics m55-el használom. Megnézem, mennyi hatótáv.

havri

(#32319) lugosi válasza havri1 (#32315) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Van zene az sd kártyán, de már vagy 2 hónapja. Változni nem változott a kártya.
Most az van, hogy pontosan 1 óra alatt feltöltött 26-ról 51%-ra, de nem a note töltőjével, hanem egy gyengébb töltővel (másik telefoné).

Lehet, hogy a gyári töltőm ment tönkre.

(#32320) havri1 válasza lugosi (#32319) üzenetére


havri1
félisten

Keress rá playen : gakaxy charging. Ez megmondja mennyivel tölt.

havri

(#32321) Tulku


Tulku
veterán

Gyári samu garis nóta2-t bevittem a szakszervízbe mert a kijelző feldobta a pacskert...s láss csodát: eredeti számla nélkül nem veszik át!!!! ismétlem: magyar samsungos lepecsételt kitöltött (imei szám és a másik szám ráragasztva) garjegyet nem fogadják el csak számlával....döbbenet.

Míg ott voltam két ember csapott patáliát emiatt...náluk sem volt számla...szerintem ez nonsense...

(#32322) fdisk


fdisk
őstag

A Samu gyári töltője 4.35 V-al tölt.
Azt olvastam, hogy a li-ion akkukat max 4.2 V-al volna szabad tölteni.
Én levettem 4.2-re.
Ezzel érek el vmit is?
Jobban kímélem vagy sem az akkut?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#32323) havri1 válasza Tulku (#32321) üzenetére


havri1
félisten

Egy előző garanciális ügyintézés kapcsán én is megszívtam, így kicsit utánajártamba dolgoknak.
12 hónapig a törvény írja elő a garanciát, csak a garancia papír elég.
Viszont 12 hó után már a Samsung írja a szabályokat, ami azt jelenti, hogy csak fődarabra, (Akksi, töltő, Akksifedél, headset nem) és csak garanciapapír + számla ellenében.

Ha 12 hó alatt vagy, hívd ki a futárt, ő megcsinálja.

Ja, amit írtam, ez a háznál javításra vonatkozik, a leadod telefonra nem, ott mindig kérik a számlát is :-(

havri

(#32324) Bélaaaa válasza fdisk (#32322) üzenetére


Bélaaaa
őstag

A Samsung mérnökök biztosan tudják, hogy miért annyival kell tölteni, amennyivel.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#32325) Weeman1 válasza fdisk (#32322) üzenetére


Weeman1
veterán

Jobban kíméled az akkut ha kevesebbel töltöd. :)

Xiaomi 11T Pro

(#32326) lugosi válasza havri1 (#32320) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi. Most úgy néz ki tölt. Most van 84%-on, igaz ez a kisebb árammal tölteni tudó töltő. Nem tudom, mi lehetett, az elkövetkező 1-2 napban figyelni fogom.

(#32327) scream válasza havri1 (#32323) üzenetére


scream
veterán

És az első 1 évbe tartozik a 2 hónap gari hosszabbítás is? :F

(#32328) havri1 válasza scream (#32327) üzenetére


havri1
félisten

Mármint mire gondolsz?
Szerintem azt bármikor beregisztrálhatod. De persze csak tipp, hisz most átgondolva, én mindig egyből vásárlás után regisztráltam.

Lugosi : megnéznéd mennyivel tölt? A programban az alsó sor a mérvadó.

[ Szerkesztve ]

havri

(#32329) Koczó93 válasza Tulku (#32321) üzenetére


Koczó93
őstag

Ez tényleg nagyon gáz.. nem értem minek ragaszkodnak annyira a számlához amikor gyári garis készülékről van szó :U

Edzés megy még? Gyúrós topicban rég jártál :)

[ Szerkesztve ]

(#32330) Markizmark válasza Bélaaaa (#32324) üzenetére


Markizmark
addikt

A Samsung túltölti az akkukat, régóta. Árt a celláknak ez a feszültség. Aki leveszi 4.2-re az jólteszi. Maximum kicsit kevesebb energia lesz benne, de cserébe tovább lesz jó.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#32331) lugosi válasza havri1 (#32328) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Feltettem a programot.
Most igaz, hogy 97%-on volt reggel, szóval lehet hogy ilyenkor csak kisebb áramot vesz fel, de a gyári töltővel 400 mA-rel tölt, ami szerintem nagyon kevés.
A másik telefonom töltőjével meg 600-zal.

Az alsó sort néztem ahogy írtad, az average értéket. A maximum, nagyon ritkán néha-néha volt 1600, de csak egy pillanatra.

(#32332) zsolt501 válasza lugosi (#32331) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Ott kábel, vagy USB csatlakozó probléma van.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#32333) havri1 válasza lugosi (#32331) üzenetére


havri1
félisten

Gyárival 1600-1800 kell, hogy legyen.
Próbáld meg megtisztítani a kábel véget, illetve nézd meg, hogy nincs e kosz a telefon csatlakozójában.

havri

(#32334) lugosi válasza havri1 (#32333) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi, majd otthon megpróbálom ezeket.
Közben kipróbáltam a kocsiban a gyári samsung szivargyújtó-töltővel, az folyamatosan 800 mA-t ír.
Van itt bent az irodában egy 600 Ft-os utángyártott töltőm, azzal 6-700 mA között váltogat.

(#32335) havri1 válasza lugosi (#32334) üzenetére


havri1
félisten

Ha váltogat, az nem jó. Nem szabad neki. Fixen egy értéken álljon, akkor megbízható.
Ha ingadozik, vagy nagyon alacsony értéken van, akkor 99%, hogy a kábel/csatlakozó rossz, vagy nagyon gyenge minőségű.
Én éjszakára egy PockeBook kábelável szoktam tölteni, ez fix 800mah, bőven feltölti. A munkaeszközben meg egy SonyEriccson kábellel, 800mah fixen..(Ott egy Plantronics 1A töltőfej van hozzá).
Viszont a sopk hulladék utángyártott kábeles, fejes töltő, mind rossz... :O

havri

(#32336) snecizero


snecizero
senior tag

Nekem is van egy t-mobilos 2013.04 vásárolt note2 mobiltelefonom. Nekem is csak a garancia jegy van meg. A t mobilnál is kérnék a számlát ?

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#32337) tyukee válasza snecizero (#32336) üzenetére


tyukee
csendes tag

a t-mobile-ban nem kérik a számlát, sőt még a garilevelet sem mindig, mert ott a rendszerükben látják hogy garis-e még. legalábbis tőlem nem kérték...

mindíg csak előre...

(#32338) havri1 válasza tyukee (#32337) üzenetére


havri1
félisten

És ott is 2 év a garancia? Mert neki már 12+ hónapos..

havri

(#32339) bobie válasza havri1 (#32338) üzenetére


bobie
tag

Ott is ugyanaz a játék 12hó gari és 12 hó a fődarabokra. Én sok telefont vittem már be minden nélkül eddig cseréltek is mindent amint a katona tiszt. Egyszer az Xperia J nél nyökögtek hogy ők nem tudják kicserélni csak a szerviz és oda kell a garlevél. Mondtam akkor hagyjuk, igaz 1 hét alatt de mégis megoldották :)
Nem rossz a T-Mobile szerviz, eddig pozitív tapasztalatok voltak.

Nullán, szimplán ahogy ringat a membrán..

(#32340) scream


scream
veterán

Arra jutottam, hogy még a héten kihívom a Samsung-ot és először igénybe veszem a helyszíni javítást, igaz már volt sok Samsung készülékem, de sosem használtam ezt a szolgáltatást.

Az volna a kérdésem, hogy mire kell figyelni, hogy ne vesszen el a gari? Jelenleg DN3 v5+ van fent MJ5-ös BL-lel. Csináljak egy repartos visszaállítást 4.1.2-re, majd TriangleAway-el a számlálót nullázzam? :F

(#32341) fdisk


fdisk
őstag

Nos,mint írtam a töltőfeszt 4.2 V-ra állítottam.
Szépen is töltött,este fél 10-re 90%-on volt.
Mentem aludni,majd fél kettőkor felkeltem más miatt,és látom,hogy még csak 93%-on áll. :Y
4 óra alatt kemény 3 %-ot töltött csak.(AC módban volt,megnéztem)
Visszaraktam 4.35 V-ra,így már reggelre fel is töltődött.
Kell a magasabb fesz,úgy néz ki.
Viszont az áram az maradt 1100mA-en.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#32342) GtCaT


GtCaT
tag

Házhozjövőst kell kérni. Nem kér soha számlát, fel sem merül. Igaz, nekem a support telefonon még azt is mondta, h VAGY számla, VAGY garijegy is elég.
Nincs gond velük, a gyári sw állapotot viszont megnézik.
Utoljára egy 23 hónapos S3 -nál is ez volt a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#32343) GtCaT válasza scream (#32340) üzenetére


GtCaT
tag

Igen. DL módban stock értékek legyenek!

(#32344) scream


scream
veterán

Találkozott esetleg valaki olyannal, hogy DN3 v5+-on nem tudott belépni Recovery-be? Kikapcsoló menüből a Restartnál a Recovery-t választottam, azóta be sem tölti a rendszert sem, nem csak Recovery-be nem lép be... :U

(#32345) havri1 válasza GtCaT (#32342) üzenetére


havri1
félisten

Erre azért ne vegyél mérget.
12 hó alatt nem kéri, 12 hó felett viszont kell neki is a számla. Ha nálad nem kérte, akkor marha nagy mákod van.

havri

(#32346) lugosi válasza havri1 (#32335) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Legjobban a gyárival váltogat sajnos :((

(#32347) zsolt501 válasza lugosi (#32346) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Akkor ott az USB bemenettel van gond, ezt ha még garis cserélik, akár a helyszínen is, pillanatok alatt.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#32348) Hovi


Hovi
aktív tag

Sziasztok,
Olyat csinál napi szinten a telefon, hogy a kimenő hívás süket. Engem hallanak, de én nem hallom a másikat. Sőt már a kicsengést sem. A Samsung support gyári visszaállítást javasolt ami nem segített. Tegnap kíváncsiságból bementem egy szervizbe megkérdezni. Ott szoftver frissítést javasoltak. Állítólag ha ők frissítenek az nem ugyanaz mint otthon. Kérdem én miben más? Nem ugyanaz a szoft kerül rá? S nem ugyanoda?
Amúgy a 4.3-at tennék rá. A teló teljesen gyári, nincs semmi mókolás. ráadásul ott kellene hagyni egy napra.

(#32349) havri1 válasza Hovi (#32348) üzenetére


havri1
félisten

Hívd ki a szervizest házhoz..

havri

(#32350) Mephistoone válasza Hovi (#32348) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Szia nekem is ezt csinálja, de ha samsungossal beszélek van hogy ö nem hall van hogy én őt nem.
Nem gondolom hogy telefon hiba lenne, nekem phoenix van rajta v18.8 + agni kernellel

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.