Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:31:37

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21779) Kampó


Kampó
senior tag

Kezdeném azzal hogy szinte mánia szerűen cserélgetem a telefonjaim, aki hasonló cipöben jár ismeri a biznisz érzést :D
Na de ez csak egy kis körítés a jelen dolog mellé.
Vettem Itt hardver aprón egy Galaxy note 9-et.. A hirdetésben szerepelt hogy patika állapotú, valóban az is mint az új. Igaz magyarul nem tud.. gondolom külföldről származik.. Ez sem érdekelne.. a nagyobb bajom hogy Hálózatra nem szeretne menni... Sim kartyat beteszem kéri is a pint, majd bejön a térerö fel villan a 2-3 csik a sarokban .. de hívás indításnál azt dobja ki hogy NOT REGISTRED IN NETWORk.. azaz nincs regisztrálva a hálózatra.
A Beállítások menüben a kapcsolatoknál.. automatikus és kézi keresésnél is megtalálja nagy nehezen a elérhető hálózatokat telenor t mobil.. de hiába bökök a nekem kellö VODAFONRA.. kicsit molyol a gép.. majd lte logo is megjelenik a térerő mellet.. de hivásnál ugyan az.. NOT REGISTRED IN NETWORK.... A 2 sim slot nem is látja a kártyát...
Gyári visszaállítás nem segitett... Komolyabban bele lehet e nyúlni? Esetleg hazai magyar nyelvet és régios adatokat tartalmazó romot lehet e rá húzni??
Vagy csak a hálozati beállításokban kellene megadni kézzel a hozzáférési pontokat stb holmit??
Tanácsokat kérnék :R:R

AMD volt AMD van AMD lesz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.