Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-13 22:04:46

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note10 és Note10+ témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) F_Gergely válasza Memmaao (#900) üzenetére


F_Gergely
őstag

igaz en csak a macskamat fenykepezem (nincs gyerekem) de ilyen jellegu hibat en nem vettem eszre egyik kepen sem.
Az tuti, hogy ez igy nem oke.
csinalj tobb kepet, es ha tobbszor elojon ez a hiba, en leadnam javitasra.

(#902) Roland861010 válasza Memmaao (#900) üzenetére


Roland861010
addikt

Elsö kettő manuális 3ik kézi mód..
Nem Rosszak ezek jó nem egy gcam de na!

(#903) sagit


sagit
addikt

Helo

Clear View tokkal hogy tudom azt beállítani hogy ne oldja fel a kijelzőt amikor kinyitom? Egyből jegyzetelni szeretnék a lezárt kijelzőre,de így macera, újra le kell zárni a telefont. Valaki?

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#904) Teal'C válasza Memmaao (#900) üzenetére


Teal'C
addikt



Pár kép

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#905) Juhaszatti válasza Memmaao (#900) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Simán csak elmászott a fókusz. A kissrác mögött van.

(#906) Memmaao válasza Teal'C (#904) üzenetére


Memmaao
addikt

Tájat éstárgyakat fotózva nekem sincs hiba. Ha embert fotózók, akkor hibázik.

#F_Gergely: feleségem s10 ugyan ilyen szar portré képeket csinál, szerintem ez nem hiba.

My name is Bond, James... Dean.

(#907) MLA válasza GRILLEBAR (#877) üzenetére


MLA
tag

Az indulásnál ugyan ez volt nálam is. Ma vettem át, Note 10 Telekomos, fekete. Nekem csak akkor megy végig a belépő procedúra ha nem jelentkezek be a google fiókomba.

(#908) Juhaszatti válasza Memmaao (#906) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nálam az S10-en nincs ilyen probléma.

(#909) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

Note10+ vs iPhone XS Max

https://youtu.be/tqxA222ljFc

(#910) simii


simii
tag

VAN értesítési LED app a kamera körül:
Az ARC light app-ot updatelték, már működik Note 10-re és Note 10+-ra a kameragyűrű jelzés.
Az AOD-n való megejelenítés még csak béta, ha jól értem a programozó azzal küzdd, hogy az ujjlenyomatolvasó ikonját a Samsung mindenképp nyomja a képernyő tetejére és csak azzal együtt aktiválódik egyenlőre.

Mindenesetre használható

[link]

Life is short. Play more.

(#911) bendegruz


bendegruz
őstag

még ha rá is szánnám magam a cserére, a telekomnál nincs napok óta egy darab sem a +10 512-ből..

Asus Rog Strix Scar III

(#912) _ak_ válasza simii (#910) üzenetére


_ak_
addikt

Symetium Corporation 28/08/2019
it is important that you download a third party aod app like always on amoled that you turn on aod in my app and turn override off, that you go to samsung display settings and turn off samsung stock aod and samsung edge lighting in order for the light to work when the screen is not active.

Ez így még mindig nem annyira gyere be. A gyári edge lightning működik valakinél? Én eddig semmilyen formában nem kaptam értesítést, mindig csak később vettem észre, hogy érkezett valami.

Let's begin, de gozaimasu!

(#913) Mikulásbá válasza _ak_ (#912) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nekem sem megy,a gmail is néha azonnal jelez,néha semmi. :((

(#914) Memmaao válasza _ak_ (#912) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem hibátlanul működik

My name is Bond, James... Dean.

(#915) Teal'C


Teal'C
addikt

Próbáltam ugyan azt fotózni
s10+ éjszakai

Note 10+

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#916) Roland861010 válasza MLA (#907) üzenetére


Roland861010
addikt

Nekem erre a samsungos srác azt mondta túl sok az adat a google fiókba.

Úgy kell bejelentkezni ,hogy csak a készülékbe belépve a menübe...

(#917) Roland861010 válasza _ak_ (#912) üzenetére


Roland861010
addikt

(#918) Roland861010


Roland861010
addikt

Kamera el rejtés

(#919) GRILLEBAR válasza MLA (#907) üzenetére


GRILLEBAR
csendes tag

nálam az angol.nyelvvel tovább ment.. márcsak a kijelzőn az a "beégett" téglalap idegesít.. akkor jön elő ha kiviszitek napfényre és a full fényerőt még megemeli magának, akkor látni.. ott ahol az ujjlenyomat érzékelő van a kijelzőbe

(#920) ollie válasza GRILLEBAR (#919) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jézusom, nincs semmi beégett téglalap. Ahol az ujjlenyomat érzékelő van, ott átlátszik a kijelző, ez az a téglalap. Valszeg te visszavittél egy hibátlan Note10-et...

***

(#921) Memmaao válasza GRILLEBAR (#919) üzenetére


Memmaao
addikt

Nem lehet, hogy téged az ujjlenyomat olvasó zavar? Az tényleg egy téglalap a kijelzőben. :U

My name is Bond, James... Dean.

(#922) _ak_ válasza Roland861010 (#917) üzenetére


_ak_
addikt

Köszi, elkezdetem nézni, csak jól elfelejtettem bezárni. Most meg teszek egy próbát az aodNotify-al, de ha nem válik be akkor teszek ezzel egy próbát, vagy állandóra mely az AOD, anno amúgy is kedveltem.

Let's begin, de gozaimasu!

(#923) mave13 válasza Memmaao (#893) üzenetére


mave13
őstag

Olyan a kép, mintha magas ISO-val készült volna.
A második fotón teljesen a háttérre fókuszált a gép, a pici arca elmosódott.

Ha ez most fényképezőgépem lenne, akkor csinálnék egy próbasorozatot különböző ISO értékekkel (csak az ISO fix, a többi automata az egyszerűség kedvéért), meg az EXIF adatokból kinézném, hogy ez a kép milyen ISO-val készült.
De, nem vagyok fotós. :)

Icewolf || kósza ||

(#924) Roland861010 válasza _ak_ (#922) üzenetére


Roland861010
addikt

Nálam ezzel hibátlan jelez mindent.

(#925) GRILLEBAR válasza ollie (#920) üzenetére


GRILLEBAR
csendes tag

dede.. azaz.. :D ezt akkor tényleg benéztem, viszont nekem a toll töltésnél tényleg szar volt.. össze vissza rezgett meg villogott full wipe után is.. ez a készülék azt már nem csinálja.. egyébként miért látszik át? S10 nél is átüt?

(#926) ollie válasza GRILLEBAR (#925) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gondolom, hogy kevésbé zavarja az ujjlenyomat olvasót. Igen, S10-nél is átlátszik, sőt, minden mobilnál, ahol kijelző alatti olvasó van.

***

(#927) _ak_ válasza GRILLEBAR (#925) üzenetére


_ak_
addikt

Az meg inkább tűnik töltő cserének. Mint régen amikor gagyi töltőt használt az ember és nem lehetett nyomkodni a telefont , mert össze-össze-vissza regisztrált érintéseket.

Let's begin, de gozaimasu!

(#928) Memmaao


Memmaao
addikt

Nem vagyok kibékülve az éjszakai merüléssel. 12%. Nem megy le mély alvásba és az android rendszer is evett 19%ot

My name is Bond, James... Dean.

(#929) F_Gergely válasza Memmaao (#928) üzenetére


F_Gergely
őstag

Ez nálam is igy van.
Hogy kell ilyen mélyalvást beállítani? Routins-al?

(#930) Memmaao válasza F_Gergely (#929) üzenetére


Memmaao
addikt

Nem, automatikusan le kéne mennie mély alvásba amikor este lerakod.

My name is Bond, James... Dean.

(#931) F_Gergely válasza Memmaao (#930) üzenetére


F_Gergely
őstag

Nekem csak azután lett ilyen hogy feltelepítettem egy halom alkalmazást, így biztos valamelyik fogja csak még nem tudom mi.
Vagy a smart lock, hogy állandóan nézi a telefon helyzetét?!

(#932) Memmaao válasza F_Gergely (#931) üzenetére


Memmaao
addikt

Valószínű , hogy alkalmazás. Csak nekem az a fura, ugyan ezek az alkalmazások, sőt a Smart lock sem csinálta ezt note 8on.

My name is Bond, James... Dean.

(#933) MikeWazowski válasza Memmaao (#928) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Szerintem nyugodj meg, nagyon új a telefon még. Kell 1-2 frissítés és minden rendben lesz.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#934) Scrydhan válasza Memmaao (#928) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Tegnap éjszaka 10 óra alatt 6%-ot merült nekem, ma éjszaka meg 13%-ról le 0-ra.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#935) zoleeno1 válasza Scrydhan (#934) üzenetére


zoleeno1
addikt

Az utolso 15-20% mindig gyorsabban merül, minden telonal, a megfigyeleseim szerint.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#936) Dr.FantastiK válasza Memmaao (#932) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

a Pie rendszernek ez az '' atka '' ,, merul mint a Titanic !

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#937) F_Gergely


F_Gergely
őstag

Eygébként a kamerának tényleg lehet valami rákfenéje, vagy én vagyok béna hozzá.
Tegnap este direkt elkezdtem fényképeket csinálni, és valóban voltak olyan képek amik elképesztően pocsék minőségben csinált volt ami meg kifejezetten jó lett.
Ahogy én észrevettem a 0,5x zoom-al mintha rosszabb képeket csinálna közelről mint 1x-essel azzal valahogy jobbak a képek.
Meg túlságosan egy pontra irányul a fókusz, note4-en még volt valami széles fókusz vagy mifene, aminek a lényege az volt, hogy kb minden "éles" volt a képen nem csak egy adott pont. Na valami ilyesmi kéne a note10-en is, hogy ne csak egy adott pont legyen éles, hanem azért lehetőség szerint minden.
Remélem ez csak valami szoftveres gond és javítják, mert ez így valóban elég tré.

(#938) Memmaao válasza F_Gergely (#937) üzenetére


Memmaao
addikt

Na, végre kezd felszállni a lila köd! :K én ma azt csináltam, hogy a feleségem ss10e mellé raktam es egyforma képeket nyomtam. Egyformán szar lett mindkettővel.

Esetleg ha valaki tervezi autós qi töltő beszerzését, az új xiaomi 20w tudom ajánlani.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#939) F_Gergely válasza Memmaao (#938) üzenetére


F_Gergely
őstag

Ez nem lila köd, eddig nem volt ilyen jellegű gondom, az is lehet csak valami beállítási gond, én nem jöttem rá. Mert van amikor valóban szép képet csinál de van amikor meg szépnek szép, de elmosódott, nem éles.

(#940) kakuk100 válasza F_Gergely (#939) üzenetére


kakuk100
őstag

Szia!
Elnézést mert én se vagyok valami nagy fotós, de hogy lehet az, hogy mindenhol dicsérik a telefont hogy milyen jó képeket készít a kamerája és a legjobb fotós telefonnak állítják be. Akkor most mi az igazság? A tesztfotókon is nagyon jók a képek. Akkor én nem veszem meg, mert nekem is fontos a fotózás.

(#941) F_Gergely válasza kakuk100 (#940) üzenetére


F_Gergely
őstag

Nem tudom sajnos egyértelműen kijelenteni, de a közeli képekkel én sem vagyok elégedett, note4-hez képest nem élesek a képek, nagyon elmosódott.

(#942) kakuk100 válasza F_Gergely (#941) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi szépen! Akkor még nem veszem meg. Talán később javítják szoftveresen. :R

(#943) sompetike


sompetike
aktív tag

Mindenfajta becsmérlés nélkül írom,miért van az,hogy minden de tényleg minden telefonnál vannnak olyanok akiknél nem felel meg a fotózás minősége....volt már egy pár telefonom mint az aláírásában látható is,és nem a legalja telefonokról van szó,de minden topikban amiben benne voltam volt pár ember akinek nem felelt meg a fotó,nem értem?

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#944) Roland861010


Roland861010
addikt

Amit megfigyeltem hogy mióta a bixby rutin offolva jobban bírja az akkumlátor.

(#945) Roland861010 válasza kakuk100 (#942) üzenetére


Roland861010
addikt

Sosem a telefon a hibás hanem a fotós a béna!

Facebookon a mobil fotós csoportban vannak olyanok akik közép vagy régi csúcsokkal is tökéletesen meg alkotót fotókat csinálni még mások csak pacákat lőnek...

(#946) F_Gergely válasza sompetike (#943) üzenetére


F_Gergely
őstag

nem tudok képet feltölteni mert 10 megás a fénykép, de hidd el hogy tényleg tud szar képet csinálni, ez valami szoftveres gond lesz szerintem, de amúgy elég zavaró, és a tesztben is írják hogy van némi probléma a fókusszal.
Ha nem lett volna 4 évig a note4 és csináltam volna 20+ giga fényképet, nem tudnám mihez viszonyítani, így viszont van, és látszik, hogy valami nem oké. De ha esetleg számtógép elég kerülök majd és le tudom csökkentein a fénykép méretét majd feltöltöm hogy lásd mi a probléma.

(#945)Roland861010:
Ez akkor lenne igaz, ha nem telefonról beszélnénk. Én nem akarok állítani semmit, rényomok hogy "csinálj fényképet" a telefon pedig csinál. Én nem akarok állítani semmit, nem akarok játszani a színekkel, nem akarok szarakodni a képpel. Azért va na telefon kamerája hogy jó képet csináljon.
Nekem azért rohadtul szembetűnő mert érdekes mód a note4-el ilyen gondok nem voltak, rányomtam, fényképezett és rendben volt. A note10 kamerája meg valahogy rohadtul nem oké, mintha csak élesen egy pontba fókuszálna kizárólag, vagy én nem tudom. Nagyon elmosódott képeket tud készíteni.

[ Szerkesztve ]

(#947) F_Gergely


F_Gergely
őstag

[kép] [kép]
Nagyon el van mosodva a kep, lehet hogy valahol van fokusz de ez nekem igy akkor is szar....

(#948) Juhaszatti válasza F_Gergely (#947) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ez tényleg elég tré. S10-en hasonlóval még nem találkoztam, pedig ha jól emlékszem ugyanaz a szenzor van bennük (bár biztosra nem állítom).
Mindenesetre ez olyan, mintha a lencsével lenne valami probléma.

(#949) nokia123


nokia123
aktív tag

Sziasztok! A Telekomnál vásárolt notok azok függetlenek?

(#950) F_Gergely válasza Juhaszatti (#948) üzenetére


F_Gergely
őstag

Most azt lenne jó tudni ez gyári hiba vagy most ez mi? Mert nem szívesen cseréltetném a telefont...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.