Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-13 22:04:46

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note10 és Note10+ témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Sn00k válasza Teal'C (#147) üzenetére


Sn00k
veterán

Akkor az azt jelenti terdig ero zsebes ferfi nadrag kell☺️
Hatalmas az a kijelzo, aminek nyilvan meg van a jo meg rossz oldala is. De hat na...

3njoy the Lif3

(#152) sanyijedi


sanyijedi
őstag

nem találom a "secure startup" funkciót, már nincs benne? (note9 ben még volt)

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#153) hroberto


hroberto
veterán

Nagyon tetszenek ezek a telefonok. Főleg a kisebb. De ezek az árak... Egyszerűen sajnálok kiadni ennyi pénzt egy "telefonért".
Mondjuk azért ha már elhagyták a jacket, az adaptert tényleg melléklelhettek volna. Nem tudom miért kell ezeken spórolni ebben az árkategóriában.
Az értesítési LED is hiányozna...

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#154) #24536576 válasza domerator (#110) üzenetére


#24536576
törölt tag



Vicces. :D

(#155) domerator válasza #24536576 (#154) üzenetére


domerator
veterán

Ezek szerint mar benne van a feature... hol kell bekapcsolni? Sestore-ban akartam csekkolni, de a szemelyzet meg tul tajekozatlan volt.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#156) ForRedGlory válasza hroberto (#153) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Telenornal 260 lett volna a kicsi, 320 a nagy (elorendelesben, fuggetlenul, kartyasan). Nem mondom, hogy a nagy 320-at er, de a kicsi 260-ert mar messze nem veszes.

(#157) delta1017


delta1017
aktív tag

Vezetékmentes töltésnél, kijelzőn marad, hogy mennyi idő alatt lesz feltöltva.

Erre van valami opció, hogy ne legyen ott?

(#158) ollie válasza #24536576 (#154) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt te csináltad?

***

(#159) hroberto válasza ForRedGlory (#156) üzenetére


hroberto
veterán

260 már emészthetőbb. 200-at már adtam telefonért. :B
Gondolom már nem rendelhető ennyiért.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#160) _ak_ válasza ollie (#158) üzenetére


_ak_
addikt

Galaxy Storeból elvileg már telepíthető. Én spec nem próbáltam. 3D Scanner

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#161) #24536576 válasza ollie (#158) üzenetére


#24536576
törölt tag

Sammobile-on találtam.

(#162) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

Az értesítési led itt is hianyzik.... legalabb csinálnanak egy normális kamera körüli animácíot ami testreszabhato.... csúcsteló de egy nyamvadt led nem fert el.... s10ben is ez az egyetlen gáz... ebben is!

[ Szerkesztve ]

(#163) nylacika


nylacika
aktív tag

Üdv! Én is szert tettem eme csodára! :D Lenne is egy kérdésem egyből... Ha jól emlékszem, akkor korábban arról volt szó, hogy a készülékkel lehet más készüléket tölteni vezeték nélkül. Hol lehet ezt aktiválni? Sehol sem találtam a menüben. A másik kérdésem a volte hívás lenne, ez itt a wifi hívás lenne? mert volte beállítást sem lelek sehol...

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#164) ForRedGlory válasza nylacika (#163) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Huzd le a redonyt. :)

(#165) ollie válasza nylacika (#163) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Fent a lehúzható redőnyön van egy olyan ikon, hogy Wireless Powershare. Azt kell bekapcsolni, és csak simán a hátára teszed a másik telefont háttal. A VoLTE automatikusan működik, ha be van kapcsolva a szolgáltatónál az előfizetésedre.

[ Szerkesztve ]

***

(#166) AliceWake válasza nylacika (#163) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Az ikon a gyorskapcsoló panelen is ott kell legyen, ha azt hosszan megnyomod, a megfelelő beallításokhoz navigál, de ha jól emlékszem, az Eszközkezelő -> Akkumulátor -> Beállítások (három pötty a jobb felső sarokban)

Szerk. Hopp, megelőztek ;]

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#167) nylacika


nylacika
aktív tag

Nagyon köszönöm mindenkinek a gyors segítséget! Érdemes segítséget kérni ebben a közösségben, pár percen belül mindig jött a segítő válasz!!! A volte központilag ki lett kapcsolva nálam, mert valahogy az S9+-nál nem nagyon akart működni, csak sms-t kaptam a nem fogadott hívásról, holott be voltam kapcsolva. Érdekes módon a kikapcsolás után megszűnt... Most adok még egy esélyt a T-nek! :D

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#168) sanyijedi válasza nylacika (#167) üzenetére


sanyijedi
őstag

ha beállításokban rákeresel arra hogy "Volte" kidobja a be és kikapcsolási lehetőséget.
azt is nézd meg, be van e kapcsolva.
de a szolgáltatónál is kérni kell, ahogy írták.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#169) nylacika válasza sanyijedi (#168) üzenetére


nylacika
aktív tag

Igen! Köszönöm! Közben rájöttem, hogy a beállításokban van keresés... Este van már... egész napi nyomogatás után... :D

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#170) domerator válasza nylacika (#169) üzenetére


domerator
veterán

Akkor jól bírta az akku! :D

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#171) Sanraith


Sanraith
aktív tag

Vettem hozzá egy LED View Cover tokot is. A kék tok a kék tollal igen jól mutat... :D

[ Szerkesztve ]

(#172) nylacika válasza domerator (#170) üzenetére


nylacika
aktív tag

Egyszer már töltöttem délután! :D

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#173) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Éjszakai mód "on"

Note 10+
OnePlus 7 Pro
P30 Pro

Nagyon nem vágódtam hanyatt a Note 10+ kamerájától, vagy csak hozzászoktam nagyon a P30 Pro-hoz. :(

[ Szerkesztve ]

(#174) ollie válasza ForRedGlory (#173) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az OP7 Pro tűnik a legrosszabbnak, a P30 Pro talán kicsit jobb, mint a Note 10+.

***

(#175) janeszgol


janeszgol
félisten

Elképesztően szépek ezek a telefonok. Érdekes, hogy a mérés fényesebbnek ítélte a + verziót, holott én eddig a testekben és élőben is a kisebbet láttam annak. Szebb a kisebbnek a kijelzője.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#176) Memmaao


Memmaao
addikt

Nektek mennyire áll ki a síkból az S-pen? Nekem legalább 1 mm-t, jobban, mint a note 8-nál. Illetve nektek a galériában hagyja a Harry Potteres pálcás lapozást? Nekem azt írja, anem támogatott alkalmazás???

My name is Bond, James... Dean.

(#177) Sanraith válasza Memmaao (#176) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Ha külön a galéria app-ot nyitom meg, akkor működik a pálcás lapozás. Ha a kamerából nyitom meg, akkor nem engedi. Nekem 1mm összesen, amennyire kiáll az S-Pen.

(#178) Teal'C válasza Memmaao (#176) üzenetére


Teal'C
addikt

A szélei kb síkban vannak a közepe 1mm kb.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#179) _ak_


_ak_
addikt

S7 féle vezeték nélküli töltőre elég nehéz rátenni, hogy jó legyen a töltés, gondolom nem elég magas, ezért nagyon pontosan kell rárakni vagy a protective case túl vastag vagy ezek összesége.

Let's begin, de gozaimasu!

(#180) Memmaao válasza Sanraith (#177) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem akkor sem működik, ha külön nyitom meg.
Szerk: sikerült életre -bírni, a kereső menübe beírva, hogy galéria és onnan megnyitva már működik mindenhol.

A toll nekem ennyire kilóg! Ez akkor selejt?

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#181) Teal'C válasza _ak_ (#179) üzenetére


Teal'C
addikt

A protektív tokra rá van írva hogy vedd le, úgytudom, ráadásul az s7 töltője ide már tuti gyengusz tölt csak nem bitos hogy sokáig fog működni.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#182) ollie válasza Memmaao (#176) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem is kiáll kicsit.

***

(#183) Teal'C válasza Memmaao (#180) üzenetére


Teal'C
addikt

Gondolom próbáltad ki be rakni. Esetleg azt nézd meg hogy a hegy rendesen be van e tolva a helyére.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#184) Memmaao válasza ollie (#182) üzenetére


Memmaao
addikt

A picit ok, de neked is ennyire?

#Teal'C: hegy a helyén, mintha a toll vége lenne kicsit laza. Benyomva a vége ekkora a hézag:

My name is Bond, James... Dean.

(#185) Sanraith válasza Memmaao (#184) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Normálisnak tűnik.

(#186) Sawyer_


Sawyer_
tag

Bár Alice azt írja, hogy az olyan filléres kütyük mint a véroxigén-szint mérő nem számítanak, de szerintem igenis fontosak lennének az ilyesmik. Ez és az Infra is egy teljesen hasznos kütyü, ami tényleg filléres. És évről évre azt vehetjük észre, hogy egyre kevesebb dologra alkalmasak a telefonok. Szerintem ez gáz.

(#187) HaliGab23 válasza Memmaao (#180) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Nekem Note 9 van, azon picit bentebb van, de most megnéztem videókat a youtube-on, és azokon is (már amelyiken jobban látszik) úgy van az S-pen, ahogy a Te fotódon.
Szeritnem könnyebb kivenni így a Note10-ből, mint a Note9-ből.

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#188) embe válasza noro79 (#9) üzenetére


embe
nagyúr

Volt. Nem is egy. Pl. S8/S8+, S9/S9+

De mi ebben a gáz? :U

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#189) Memmaao


Memmaao
addikt

Most, hogy eladó sorba kerül a note 8, előtúrtam a számláját. 2 éve 318e ft volt. Most 330e ft volt a note 10+ 256. Ha azt vesszük, hogy 3x annyi a memória es 4x akkora a tárhely, akkor milyen drágulásról beszelünk??
Én amúgy kb note3 óta ugyan olyan küllemmel es nova launcherrel használom a telefonjaim , így csak az tűnik fel, hogy a note 10 bitang gyors.

My name is Bond, James... Dean.

(#190) doooo válasza embe (#188) üzenetére


doooo
veterán

Az a gáz, hogy troll. De még annak is a legbénább, meg embernek is az valószínűleg, hisz egy dupla tesztet is "egymás ellenni versenynek" (vagy a fene tudja minek) képzel.. Semmi más gáz nincs.

(#191) babosmiki


babosmiki
addikt

Élőben nagyon kíváncsi vagyok a fogásukra.. Amúgy jók lettek szerintem.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#192) doooo


doooo
veterán

A jack és a bekapcsológomb problémáján kívül a "túlzajtalanított" képeket kellene kiküszöbölni. Hisz adott a legjobb HDR, a legjobb színkezelés, a variálható apertúra, minden, a részletgazdag, nagyszerű képekhez... Ne ezzel üssék már agyon a végeredményeket. Szoftveresen biztosan lehetne javítani az erőszakos zajmentesítésen. Az S10-ek, meg ezek is ugyanettől szenvednek. Ebben határozottan jobbak az S és Note 9-ek.

(#193) embe válasza doooo (#190) üzenetére


embe
nagyúr

Ja hogy ez van! :O
Akkor feleslegesen koptattam a billentyűt.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#194) icecave válasza babosmiki (#191) üzenetére


icecave
nagyúr

A túl vékony élek miatt nem mondanám valami stabilnak. Note 9 is olyan tok nélkül, hogy bár sima használatkor megszokható, ágyban a fekve, fej felett tartva többször volt, hogy majdnem az arcomba ejtettem :D

[ Szerkesztve ]

(#195) Kasya


Kasya
nagyúr

Itt állok a Bestbuy-ban, gyönyörködöm a szép kék Note10+ban. Nem lesz ez kis hazánkban is?

Amúgy USA se annyira olcsó, de jobb ajánlatot adnak:
330.000 a Note10+
Note8-at 90.000-be számítják be (TMX 85-be, ha nem tálalnak éppen ki valamit...)
Plusz adnak egy 45.000 ft-ostartozék kupont.

Ha nem félnek a 4G+/LTE komplikációktól, mar el is hoznam...

(#196) icecave válasza Kasya (#195) üzenetére


icecave
nagyúr

A hírek úgy szóltak, hogy nem lesz hivatalosan itthon kék színű.

(#197) _ak_ válasza Teal'C (#181) üzenetére


_ak_
addikt

Elvileg a power sharere írják, hogy le kellene venni. Itt elkezdődik a töltés, csak rövid időn belül le is állítja és sajnos a középre helyezés sem volt elég jó, 64%-ig ment fel az éjjel,reggelre megint villogott a töltő. Na majd kipróbálom fektetve is, hátha addig elketyeg, amíg nem lesz kapható nálunk is a hozzávaló töltő.

Let's begin, de gozaimasu!

(#198) TODI1111 válasza _ak_ (#197) üzenetére


TODI1111
addikt

Ez valami note sajátosság mert nekem note 9-nél is ezt csinálta. Az S10+ viszont szépen töltődött állítva is.

(#199) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ehh...Nem kapok ertesitest Gmailen, ha jott email. Konkretan nem is mutatja az uj emailt, csak ha frissitek...pedig be van kapcsolva a szinkronizacio.

(#200) _ak_ válasza TODI1111 (#198) üzenetére


_ak_
addikt

Milyen tokot használtál a Note 9 mellett? Note 8-at jól töltötte és így belegondolva a méretük is megegyezik, csak hát nem biztos, hogy ugyanoda kerültek a "tekercsek".

Nem tudja valaki, hogy a 2017-es Macbook Pro töltők tudják a PPS-t? A gyorstöltés megy velük, csak nem derül ki, hogy mennyire, hogy mennyire gyors.

ForRedGlory
Samsung mail, Gmail össze vissza működött nálam korábban is, igaz utóbbi azért megbízhatóbb volt, de ami nagyon bevált az az AquaMail.

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.