Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-13 22:04:46

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note10 és Note10+ témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) fojtviki válasza Cobrusz (#4000) üzenetére


fojtviki
senior tag

Kimondottan csak fuggetlen es 512-es erdekel, hivatalos 2 ev garanciaval. UK-ban nincs 512GB-os verzio es mondtak, ha kulfoldrol jon akkor csak 1 ev garancia van. Viszont ha Magyarorsagon van normalis garis jo aron akkor az ugy jo lenne :)

(#4002) nbukta77


nbukta77
addikt

Ma el gondolkodtam egy iphone 11 pro vetelen. De meg gondoltam magam. Marad a note 10 plusz

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#4003) Macskasy válasza nbukta77 (#4002) üzenetére


Macskasy
tag

Oké ? \_O.O_/

(#4004) ateszapa748 válasza nbukta77 (#4002) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Nocsak... Mi történt? :F

(#4005) nbukta77 válasza ateszapa748 (#4004) üzenetére


nbukta77
addikt

Miert?

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#4006) ateszapa748 válasza nbukta77 (#4005) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Csak érdekel hogy miért született meg a gondolat hogy lecseréled I11 prora és végül miért nem váltottál? Én is a kettő között vacilálok :F

(#4007) nbukta77 válasza ateszapa748 (#4006) üzenetére


nbukta77
addikt

A ceges telo most i8. Csak azert. De a note 10 plus meg nagyon jo. Most minden samu. Watch active 2, tabs 6, air buds.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#4008) ateszapa748 válasza nbukta77 (#4007) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

:R
Nekem most XS +Watch 4 van, de kérdés hogy Note 10 plus vagy 11 pro legyen (vagy maradjon minden a régiben) :F

[ Szerkesztve ]

(#4009) nbukta77 válasza ateszapa748 (#4008) üzenetére


nbukta77
addikt

Mar augusztus ota hasznalom a note 10- et. Ilyen hosszu ideig meg nem volt nalam telo. 😀

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#4010) ateszapa748 válasza nbukta77 (#4009) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

:D

(#4011) iceQ!


iceQ!
addikt

Erre tudok rakni bétat most?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#4012) nuri válasza telefonmágus (#3988) üzenetére


nuri
aktív tag

Nekem alza-ból van sima note10. 260 volt mikor vettem. XEH/XEZ amire beállt a software.

(#4013) nuri válasza viera (#3998) üzenetére


nuri
aktív tag

Hi, javult üzemidő olyan 2-3 után. De karcsúbak érzem. Abban reménykedem, hogy android 10 javulast fog hozni.

(#4014) viera válasza nuri (#4013) üzenetére


viera
őstag

Az én használatottal kibírna egy napot akkor már elég lenne.Az i11 Pro simán hozta a 2 napot. :K

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#4015) iceQ! válasza viera (#4014) üzenetére


iceQ!
addikt

Alma-körte szitu. i11-et ne rakjunk egy android mellé :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#4016) viera válasza iceQ! (#4015) üzenetére


viera
őstag

Nem is azért írtam ;)

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#4017) iceQ! válasza viera (#4016) üzenetére


iceQ!
addikt

Persze tudom :R

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#4018) Sanyaboy2 válasza Jim12 (#3961) üzenetére


Sanyaboy2
csendes tag

A kijelzö beállitásnál képernyö mód/ élénk -és speciális beállitáaok. Ott lehet húzigálni a szineket Alapból siralmas értékeken áll. Egyáltalán nem biztos hogy panelhiba vagy szar telefon.

(#4019) vitezpeto


vitezpeto
tag

Sziasztok.

Valószínű, hogy én is benevezek egy Note 10 + - ra. Note 9-et váltana. Smartshop vásárlás lenne, mert itt hozzájutnék egy kis kedvezményez. Van esetleg aki innen vásárolt már? Csak a garancia miatt kérdezném. Itt csak egy év gari élhet a telefonra? Köszi előre is.

(#4020) trapi80 válasza vitezpeto (#4019) üzenetére


trapi80
tag

Alza oldalan van ismet 512 GB-os 259.990-ert ha az szoba johet. 2 ev Alza gari. Gondolom az ottani Samsunggal ugyintezve. Az elso evben itthon is gariztathato.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Roland

(#4021) Teal'C válasza trapi80 (#4020) üzenetére


Teal'C
addikt

Igy ahigy mondod. 2db le is foglaltam.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4022) Zsolty20


Zsolty20
senior tag

Elvileg kint a Beta 5 ZSL7 :)

(#4023) TODI1111 válasza Zsolty20 (#4022) üzenetére


TODI1111
addikt

Kint bizony. Az update zip-re várok. :D

(#4024) Zsolty20 válasza TODI1111 (#4023) üzenetére


Zsolty20
senior tag


Én is. :D
Amúgy sikerült az android 10-et felrakni, hála a te leírásodnak is. :)

[ Szerkesztve ]

(#4025) trapi80 válasza Teal'C (#4021) üzenetére


trapi80
tag

No.... Csak nem visszaváltasz?? :))

[ Szerkesztve ]

Üdv: Roland

(#4026) Teal'C válasza trapi80 (#4025) üzenetére


Teal'C
addikt

Váltok de nem erre, most rendeltem az A80 helyett egy s10e-t kanári sárgában mert nagyon bejön és jó áron kapom, de még versenyben van a Note10+ Star Wars Edition is de arra csak pár nap múlva kapok árat. :DD

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4027) trapi80 válasza vitezpeto (#4019) üzenetére


trapi80
tag

A futár is ingyenes az ONLINEFIZETES kuponnal. Ez lemaradt. :)

Üdv: Roland

(#4028) vitezpeto válasza trapi80 (#4027) üzenetére


vitezpeto
tag

Köszönöm, de feketét szeretnék.

(#4029) Teal'C válasza trapi80 (#4027) üzenetére


Teal'C
addikt

Már el is fogyott mind!!!

vitezpeto nem hiszem hogy megér 80-100ezret hogy fekete legyen!

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4030) iceQ! válasza iceQ! (#4011) üzenetére


iceQ!
addikt

Erre valaki? :R

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#4031) Zsolty20 válasza iceQ! (#4030) üzenetére


Zsolty20
senior tag

Decemberi frissítésre nem lehet felrakni.

(#4032) Teal'C válasza iceQ! (#4030) üzenetére


Teal'C
addikt

Szia nem tudsz csak a képen bekarikázott romokról lehet kezdeni a bétát. Vissza kell állnod az 1ikre.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4033) iceQ! válasza Teal'C (#4032) üzenetére


iceQ!
addikt

Akkor megvárom az OTA-t :D Köszi azért :R

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#4034) telefonmágus válasza iceQ! (#4033) üzenetére


telefonmágus
senior tag

pikk pakk jön az

:DDD

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#4035) TODI1111


TODI1111
addikt

XDA-n kint a béta 5 update zip.[link]
Már szalad is fel sd-kártyáról. :DD

Sőt, már fent is van.

[ Szerkesztve ]

(#4036) telefonmágus válasza TODI1111 (#4035) üzenetére


telefonmágus
senior tag

N975F/DBT OTA is jött ma

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#4037) Memmaao


Memmaao
addikt

Azoktól kérdezném, akik így rá vannak izgulva az új android érkezésére: Ti csináltok előtte/utána teljes gyári visszaállítást? Én valahogy mindig fázom, amikor jön az új rendszer, mert kb androidos kezdetek óta (motorola defy) az nevelődött belém, hogy kell a teljes FR. Viszont gyűlölöm ezt mindig megejteni. De eddig még soha nem hagytam ki, mindig volt visszaállítás. VAn itt olyan, aki nem bajlódik evvel és jó a rendszer, nem merül gyorsan, stb?

My name is Bond, James... Dean.

(#4038) TODI1111 válasza Memmaao (#4037) üzenetére


TODI1111
addikt

Én most úgy bétázok, hogy nem csináltam csak wipe cachet. Eddig semmi problémám nincs belőle. Amikor kijön a végleges azt majd felteszem odinnal és akkor lesz teljes gyalu.

(#4039) iceQ! válasza Memmaao (#4037) üzenetére


iceQ!
addikt

Én most Note 9-ről jöttem Note 10 Plus-ra. SmartSwitch volt a haverom, de mivel annyi app van beállítva ezért most 10-es esetnén nem lesz FR. Max ha nagyon merül vagy nagy a gáz. :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#4040) LoGeN90 válasza Memmaao (#4037) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Nekem S10 van, de nem csinaltam semmit vele, csak siman felnyomtam ra az uj droidot. Nem tapasztaltam negativ dolgot eddig.

(#4041) vitezpeto válasza Teal'C (#4029) üzenetére


vitezpeto
tag

Szia.

265-ért jutnék a feketéhez a Smartshop-tól. Viszont az első kérdésem is ezzel kapcsolatba lett volna. Szerintetek ez a bolt milyen garit ad?
Köszi.

(#4042) telefonmágus válasza vitezpeto (#4041) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Ha mázlid lesz velük,akkor 1év garid lesz a Samsungnál

Ha EU-st adnak

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#4043) Sanraith válasza Memmaao (#4037) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Én már kb. 6 éve nem csináltam FR-t android verziófrissítés esetén, és nem volt belőle problémám. Se cache törlés, se semmi. A fontosabb adatokat mentem le csak előtte, ha véletlenül félremenne valami. Elég ügyesek a Samsung devek, hogy ilyesmivel ne kelljen foglalkozni.

(#4044) Amalgam


Amalgam
aktív tag

Mi a képarányú ennek a telónak? 9:20, vagy mi?

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#4045) Memmaao válasza Sanraith (#4043) üzenetére


Memmaao
addikt

+ iceQ: Igen, én is úgy érzem, hogy a rengeteg beállítás, stb miatt nyűg a FR. Ln is smartswitch-et használok, illetve már pl a samsung internet is megjegyzi a gyors elérés menüt. De utálom mindig újra beállítani a mentett csengőhangokat, egyéb apró dolgokat. Persze a samsung pass is mindent megjegyez, de az is idő.

My name is Bond, James... Dean.

(#4046) Teal'C válasza vitezpeto (#4041) üzenetére


Teal'C
addikt

Ahogy azt Telefonmágus is írta 1év ha eu garanciás ha nem akkor csak bolti de az kb nulla. Akkor inkább az alzás ezüst és 5-10 e ért feketére fóliáztatod. Egyébként az Alzás gariban én még nem csalódtam kiviszik a kinti samuba és ott javítják max 2-3 nappal tovább tart. Ha mégis jó az Alzás szólj privátban én foglaltam be pluszt hátha valaki lemarad :R Természetesen felár nélkül adom át amegrendelést.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4047) Capella válasza Memmaao (#4045) üzenetére


Capella
senior tag

Szerintem egyszerű és logikus a képlet.
Először semmiképpen nem csinálsz FR-t verziófrissítéskor. Csak wipe cache-t, az nem árt.
Utána figyeled, hogy mi hogy működik a frissített rendszer alatt.
Ha semmi gond, akkor oké. Ez a valószínű. :K
Ha 1-2 app valamiért problémás lesz, csak azoknak törlöd az összes adatát, és talán az megoldja.
Ha nem oldja meg, vagy nagyobb problémák vannak, nem segít a cache törlés, többszöri újraindítás, akkor el lehet gondolkodni az FR-en.
Aki mindig tiszta lappal és a kályhától akar elindulni, persze csinálhat kapásból FR-t, ha kell, ha nem.

(#4048) iceQ! válasza Memmaao (#4045) üzenetére


iceQ!
addikt

Nekem leginkább a riasztó rendszerek, kamera rendszerek, VPN-ek....stb. Mire mindet beállítanám megőszülne eme barna hajam :)) :DD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#4049) torrrent válasza axlfsi (#3971) üzenetére


torrrent
aktív tag

Megkaptam tőlük a választ :)

"Thanks for reaching out. While we opted not to support the Note 10 with Teardown, we have recorded your interest for future consideration. Let us know if there's anything else we can help with and have a great day!"
A lényeg, hogy figyelembe veszik a jelzésem és nem lehetetlen, hogy a jövőben lesz a picikére is teardown hátlap.

Egyébként a 10+ ra most 8dollár itt
https://www.slickwraps.com/transparent-skin-for-galaxy-note-10-plus.html
12 dodo postával
Klikkelj a kosárba rakáshot, mert 20 dollárnak jelöli, de most 60%off

[ Szerkesztve ]

(#4050) ricsike_p20 válasza Memmaao (#4037) üzenetére


ricsike_p20
tag

Évek óta nem foglalkozom ilyesmivel. Huawei P8-9-10-20 megvolt sorban, most s10e van, és soha nem volt probléma a telefonjaimmal. :N

Huawei P8-9-10-20_____ Galaxy S10e,.. S20 FE 5G,.. S21FE - i13mini - i14.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.