Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-13 22:04:46

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note10 és Note10+ témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) delta1017


delta1017
aktív tag

Kipróbáltam a régi DEX eszközzel, hogy müködik-e, de még a töltést sem veszi fel :(

(#352) janeszgol válasza ΞΔGLΞ (#350) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem igazán jobb. Miért a zájfón? :) :R

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#353) mjani1172 válasza ΞΔGLΞ (#350) üzenetére


mjani1172
addikt

Minek másodtelefon?

[ Szerkesztve ]

(#354) Hitch


Hitch
aktív tag

Minek turkálni mások zsebében? Minden ilyen öncélú szórakoztatás, hogy minek vesztek, nem éri meg, drága -kedvencem (neked lehet, s sajnálom) mások zsebében turkálás; aztán jön a ja amúgy nekem egy napi jövedelmem nem érdekel, azt hiszed éhezni fogok, csak kérdeztem...... Minden csúcs mobil fórumon ez megy egy ideig, nem lehet kihagyni?
Note 9-ről Xs-re váltottam méret miatt, de most megint a kva Note videókat nézem :D Az S széria sosem vonzott lehet az S3 utáltatja meg.


Aki már megkapta esetleg sötét mód használatával, pár nap múlva egy üzemidőt kérem írjon le. Előre is köszönöm!

(#355) Kasya válasza delta1017 (#351) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ezt nem értem... a töltést sem? Bár azt se értem, hogy a DEX miért ne menne.
Jó toltokabelt dugtál rá? A DEX pad érzékeny rá.

(#356) ljs


ljs
tag

Ki miért vált témához:
Nekem most adta meg magát az igen nagyon szeretett Xperia S.
(Első okos telóm, első tulaj voltam, első kiadású op.rdsz.: 2.3.7-es android)
Remélem valami hasonló élményt fogok tapasztalni!
(Mielőtt bárki figyelmeztetne, tisztában vagyok azzal, hogy a dobozban nem lesz a tartozékok közé csomagolva sem Han, sem Chewbacca.)

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég.../Dan Millman/

(#357) delta1017 válasza Kasya (#355) üzenetére


delta1017
aktív tag

Gyári töltőjét rádugtam, azzal már müködik.😁

(#358) Memmaao válasza kerubin (#341) üzenetére


Memmaao
addikt

De azért téged is a Tkomos srác beszélt le ;)
Évente én sem váltanék telefont, de két évente pont megfelel, mert addigra az előzőt elég rendesen avultatja a gyártó. A note 8hoz képest nagyon gyors a 10.

My name is Bond, James... Dean.

(#359) blagolf


blagolf
senior tag

Ezek nég mindig laggolnak? Megtanulhatnának már szoftvert írni. :N Mintha olyat is ígértek volna hogy csökkentik a termékpalettát. Ehhez képest lassan minden modelből lesz +. Jaa S10-ből 3 féle van. :C

Üdv, Zoli

(#360) bigrock válasza blagolf (#359) üzenetére


bigrock
addikt

És állítólag most terveznek piacra dobni egy új fejlesztést, "Lag-free edisön" fantázianév alatt. :DDD

(#361) TODI1111 válasza blagolf (#359) üzenetére


TODI1111
addikt

"Ehhez képest lassan minden modelből lesz +. Jaa S10-ből 3 féle van. "
Rájöttek, hogy igy jobban ki tudják elégíteni a vásárlói igényeket. Ha jól nézem a statisztikát akkor ez be is jön nekik, nem véletlen, hogy a legtöbb eladott mobil samsung.

(#362) HarleyCustom válasza blagolf (#359) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Melyik nem laggol? Súgd már meg nekem/nekünk, mert még nem taliztam olyannal. :) Ne tartsd vissza az infót.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#363) laci0530 válasza blagolf (#359) üzenetére


laci0530
senior tag

Nono, 4 változat van S10-ből, megjelent már az 5G-s is. :D (Bár itthon ez jelenleg irreleváns.)

(#364) Sn00k válasza HarleyCustom (#271) üzenetére


Sn00k
veterán

Egyszer kipróbálod többet nem kell más ;]

3njoy the Lif3

(#365) nokia123 válasza laci0530 (#363) üzenetére


nokia123
aktív tag

Amúgy az 5G Samsung működne nálunk? Mivel még nincs nálunk 5G de gondolom a többi frekvenciát az tudja a telefon nem?

(#366) Memmaao válasza blagolf (#359) üzenetére


Memmaao
addikt

Nova launcherrel nem laggol. Én alapból cserélem mindig a gyári felületet.
Ha otthon minden samsung, akkor egy samsung telefon illik bele legjobban az ökoszisztémába. Elég jó dolog, hogy a sütő- mosógép, szárítógép, tv mind wifin kommunikal a telefonommal. Talán a xiaomi még, aki ennyire ráment erre.

My name is Bond, James... Dean.

(#367) marcarc válasza enginev3.0 (#346) üzenetére


marcarc
senior tag

Én órákat veszek inkább :D

Amúgy általában akik 2-3-4 éves készüléket váltanak Note-ra nekik nyilván nagy változás. Általában akik fél egy éves akkori csúcs készüléket birtokolnak nekik már lehet, hogy nem nagy szám az a pár kis ujjitàs. Minden topikban van mind a két fajta emberből. Aztán vannak akik egy dolgot nem tudnak elengedni mint a jack, hogy onnantól minden szava keserűség.

@blagolf majd a 90hz, jövőre megoldja.

[ Szerkesztve ]

(#368) Klaya1986


Klaya1986
aktív tag

Bár nem tervezem új note vásárlását, sem egyéb más készüléket sem akarok , de figyelemmel kísérem a mobilokat, mert érdekelnek. Szerencsére már lejöttem erről a fél évente új telefon témáról. Egyrészt elszálltak az árak, másrészt nem érzem, hogy olyan ütemben fejlődnének a telefonok, mint néhány éve. A note vonal is tetszett mindig, bár sosem volt nekem, mert nem használnám ki a plusz funkciókat. Viszont azt látom, hogy a note 10 elveszítette a presztízs külső vonásait. Egyáltalán nem elegáns, főleg a hátlap. Szerintem egy szolidabb szín jobban állna neki, mint a csili Vili csillámpónis hátlap. Egy frankó bőr, kerámia, esetleg merész karbon sokkal jobban állna neki és lenne stílusa a notenak. Előlről rendben lenne, kivéve a fránya középre biggyesztett kamera lyukat. Olvastam itt pár fórumozó dicsérő szavait, hogy mennyire jól néz ki a középre rakott kamera lyuk. Hát.. No comment... Összességében többet vártam az új note szeriától, elsősorban design téren.

(#369) kerubin válasza doooo (#344) üzenetére


kerubin
csendes tag

Az is lehet, hogy a lojalitását felülírja a véleménye amit tisztességesnek tart.

(#370) NemMo válasza ljs (#356) üzenetére


NemMo
őstag

Az szép! Igazán nagy ugrás lesz neked a note. Hány évig használtad a Sonyt?

(#371) kerubin válasza enginev3.0 (#346) üzenetére


kerubin
csendes tag

Megértelek és elfogadom, erről beszéltem. Mindenkinek megvan a magyarázata. Nem ítélkezem, csak hangosan gondolkodom.

(#372) kerubin válasza ΞΔGLΞ (#350) üzenetére


kerubin
csendes tag

Nem volt szándékomban megbántani senkit. (Nem jobb most.)

(#373) kerubin válasza Memmaao (#358) üzenetére


kerubin
csendes tag

Tulajdon képen a saját érzéseimről (is) írtam. Megrogyott a térdem és erősen foglalkoztat(ott) a csere.

(#374) laci0530 válasza nokia123 (#365) üzenetére


laci0530
senior tag

Igen, nyilván nem csak az 5G modem, antenna van benne, vannak amerikai tesztek róla, és ahol nincs 5G, ott átvált 4G-re vagy 3G-re, ami éppen elérhető. Viszont amerikában nem csak GSM hálózatok vannak, hanem CDMA is pl. Komolyabban nem néztem utána az S10+ 5g frekvencia tartományának, antennáinak.

[ Szerkesztve ]

(#375) eliterob válasza Memmaao (#302) üzenetére


eliterob
tag

Van más alternatíva is? Mert elég drága.. Vagy csak ez a tuti sebesség és minőség terén?

(#376) nokia123 válasza laci0530 (#374) üzenetére


nokia123
aktív tag

Csak azért kérdezem mert én inkább várok és egy 5G szeretnék venni pl: Samsung Galaxy S10 5G vagy Note10 5G de lesz e türelmem kivárni az egy jó kérdés :D

[ Szerkesztve ]

(#377) Mikulásbá válasza nokia123 (#376) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Mire itt az 5G mindennapos lesz,akkorára Note 13 is lesz. :U

(#378) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Keményen dolgozom, hála istennek emiatt nem is keresek rosszul, nem iszok alkoholt, nem dohányzom, nem járok kaszinóba sem (még lottót se vettem soha, ahogy kaparós sorsjegyet sem)! Szal mi a probléma azzal, ha kütyü mániás vagyok és az átlagnál kicsit sűrűbben cserélek telefont? Mindenkinek más az értéksorrendje! Van ismerősöm aki kenyéren és vízen el inkább, csak hogy a legújabb almás telefonja legyen, de olyan is aki húsz millás Mercedest hajt és ótvar ezer éves butatelefonja van, sőt olyan is aki palotában él, de egy szakadt Kadet áll a garázsában! Nem vagyunk egyformák, ezt azért felnőtt emberként illene ám tolerálni! :P
(természetesen nem megbántva senkit, ez csak egy gondolatmenet volt tőlem leírva)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#379) Mercel válasza kerubin (#341) üzenetére


Mercel
senior tag

Bizonyos márkák brutális pénzeket tolnak a szolgáltatóknak, hogy tolják az adott márkát premier után pedig az adott típusokat.
Akikkel szemben ülsz azok pedig 4-30 ezres jutalékot kapnak mikor Annak a markának Azt a modelljét viszed el
Dolgozott egy szolgáltatónál haverom, meg volt ugyanonnan Csajom is, tényleg így van.
(Szándékosan fogalmaztam pontatlanul)

Aztán van olyan, hogy az értékesítő épp tojik az elvárásra, vagy már megvan a havi limitje, vagy szimpatikus neki az ügyfél , esetleg kifejezetten rühelli az adott márkát stb, stb..
Te valamelyik esettel vagy kb. Ezek keverékével találkozhattál.

(A megmagyarázza magának meg nettó pszichológia- Amúgy jót vigyorogtam , hogy helyből generáltál vagy 10 nem is magyarázom meg jellegű hozzászólást:D
Emberek vagyunk ÉS esendőek, ez ilyen..:)

[ Szerkesztve ]

Marcel

(#380) Mercel válasza laci0530 (#317) üzenetére


Mercel
senior tag

+1
Köszi.

Marcel

(#381) ljs válasza NemMo (#370) üzenetére


ljs
tag

A készülékben az első fotók 2012. augusztusiak. (De előtte "sokáig" csak telefonálásra használtam.)
Az MA-s teszt dátuma: 2012.03.07.
Valamikor a kettő között vettem a Telenortól számlás előfizetés keretében. :-)

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég.../Dan Millman/

(#382) nylacika válasza Mercel (#379) üzenetére


nylacika
aktív tag

Teljes mértékben igazad van! Bent voltam 3 hete a T-nél. Az egy dolog, hogy a telefonos ügyfélszolgálat és a személyes ügyfélszolgálat között valami nem klaffol, kicsit ugrik a fogaskerék, de az, hogy az ügyintéző személyesen ígéretet tesz, hogy pénteken én leszek az első, akit felhív, hogy megjött a telefonja... Na, addig álljak fél lábon... Csak ne izzana annyira a telefonom a hívásoktól... Pedig állítása szerint én voltam az első balek, aki előrendelt az üzletben... Biztosan nem jutott Pécsre belőle...

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#383) HarleyCustom válasza Sn00k (#364) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Talán...de ha nem? Nyakamon marad :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#384) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ti se tudjátok letölteni a hivatalos oldalról a Dex klienst? Amikor rádugtam a telót a számítógépre, felajánlotta, hogy menjek egy bizonyos oldalra, és onnan töltsem le a gépre a Dex klienst, de nem megy a letöltés.

***

(#385) dz1989 válasza Memmaao (#56) üzenetére


dz1989
senior tag

+1 Én is. :)

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#386) Taci válasza ollie (#384) üzenetére


Taci
addikt

Innen nekem egyből tölti. [link] (Innen származik a link: [link] )

(#387) Rakeem


Rakeem
aktív tag

Erre tud valaki mondani valamit?
[link]
Hatha ez a topic mar jobban porog mint a masik.

(#388) blagolf válasza Mercel (#380) üzenetére


blagolf
senior tag

Ez így van. A Tkom ügyfélszolgálatos csak Samsung, és Huawei mobilt ajánl. Mondjuk lassan nem is lesz más márka a kínálatukban.

Üdv, Zoli

(#389) carl18


carl18
addikt

Volt az elődje a Note 8 a kezembe, már az is elég pattent készülék volt! :D Ez is egy remek darab és minden téren ott van tudásba, de ahogy elnézzem az árak folyamatosan emelkednek.

Még 2013 körül Note 2 valami 140-160 környékén ment, most simán a duplájába megy egy androidos mobil, persze ennek is meg van a vásárló bázisa. ( Még mindig jobb erre költeni mint cigi vagy pia az tény) :D

Csak néha ilyen szélmallom harcnak tartom ezt az egész telefonosdit, vesz az ember egyet 2 év múlva meg már töredékét éri és lehet megint másikat venni. [link] DROID ÉLET:

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#390) dz1989


dz1989
senior tag

Erre biztos nem cserélem le a Note 8-am katasztrófa számomra.
Az új dolgok annyira nem kiemelkedő ek. :(
De egy csomó lényegi dolog nincs benne. :W

A Kamera sziget a kijelzőben pedig katasztrófa, idegesítő. Összeségében komolytalan ennyi pénzért.

A tesztett köszönjük. :)

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#391) ollie válasza Taci (#386) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi. Érdekes, mert pont arról az oldalról próbáltam sokszor, soha nem töltötte, a közvetlen link viszont megy.

***

(#392) NemMo


NemMo
őstag

Én sajnos cigizek és inni (bulizni) is szoktam és nem is veszek 300ezerért telefont, de szívesen olvasgatok róla

(#393) Schuler888 válasza noro79 (#244) üzenetére


Schuler888
senior tag

Te tenyleg nagyon kutyauto egy troll vagy 😆 vagy ahogy fentebb minositettek teged "gáz". plane ha igaz hogy meg privatban is zaklatod az embereket :U

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#394) Roland861010 válasza blagolf (#388) üzenetére


Roland861010
addikt

Ez nem igaz ! :)
Mindig az aktuális tervszerintit terméket ajánlja legyen az tv , telefon, tablet...
Márka függés csak azért van mert telefon oldalt két gyártó termékeire van veseny vagy jutalék pluszba...
Egy iPhone a boltban k+k csomagban szinte nullás biznisz...
Mig ugyan ez másik két gyárónál akár + 7-8ezer is lehet attól függ valamikor csak a db számít...

De készüléket csak online érdemes vásárolni..
Mert sokszor van úgy ,hogy online kedvezményt is kapsz a készülékre és ez akár lehet 50-60ezer is pluszban.. igaz most a notenal csak 6600 Ft volt...

(#395) Schuler888 válasza bigrock (#254) üzenetére


Schuler888
senior tag

Made my day :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#396) Mikulásbá válasza Roland861010 (#394) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Új dominós kártyával 30 ezres kedvezmény volt.

(#397) kerubin válasza Mercel (#379) üzenetére


kerubin
csendes tag

😃
Meglepődtem mekkora "vihart" kavartam egy kanál vízben. Pedig csak a bennem felmerült kérdéseket írtam ki magamból.
Minden ítélkező szándék nélkül. (Ki vagyok én, hogy ítéltet mondjak bárkiről.)
Azon viszont érdemes elgondolkodni miért érzik némelyek, hogy "védekezniük" magyarázkodniuk kell? Ezt mindenki rendezze önmagával.
Most pedig hagyjunk teret az igazán ide illő müszaki-technikai hozzászólásoknak.
Off. Vagy Uff.....
📱📲☎️📞🎧🔊📸🎥🎬

(#398) Roland861010 válasza Mikulásbá (#396) üzenetére


Roland861010
addikt

Ne a TMX-est vedd alapúl!

(#399) Schuler888 válasza Mercel (#319) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Az az androidon elérhető biztonság és produktivitás kettőse "
Dehat ez alapbol megvan, a BB anno kb a samsung KNOX vedelmet masolta, errol regebben volt egy elemzes is

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#400) janeszgol válasza kerubin (#397) üzenetére


janeszgol
félisten

Szerintem nem védekeztek, csak elmondták a véleményüket, miért veszik meg ezt a telefont.
Nem mindenki azért veszi, mert idei csúcsteló, meg unalomból.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.