Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-13 22:04:46

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note10 és Note10+ témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) Andor246 válasza Maxximus (#5999) üzenetére


Andor246
tag

Köszi szépen!! Gondolkozok a drágábbikon de a mai helyzetben lehet marad az olcsobb megoldás ideiglenesen!! Köszi mégegyszer!! :)

-------iphone13promax-------

(#6002) silvergod válasza ollie (#5994) üzenetére


silvergod
őstag

igen ott... de nem találom,csak fizetőst,és az nem a samsungé

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#6003) TODI1111 válasza silvergod (#6002) üzenetére


TODI1111
addikt

(#6004) silvergod válasza TODI1111 (#6003) üzenetére


silvergod
őstag

én is ezt kérdezném.. :D
elvileg a samsung sajátja..akár jó is lehet

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#6005) xedamen


xedamen
senior tag

Feltettem az új német ROM-ot, a OneUi 2.1-et.
- Haptic feedback sokkal finomabb (vagy placebó)
- Össz sebesség is jobb lett (bár eddig sem volt rá panasz)
- Aksi mintha jobban bírná így első blikkre (2.5 óra kijelzőnél tartok és most 75%-nál)
- Mintha a felső hangszóró hangosabb lenne média tartalomnál (lehet ez is csak placebó)

Meg persze sok S20 feature belekerült, de azokat nem részletezem, van róla lista.

(#6006) Luser2000 válasza xedamen (#6005) üzenetére


Luser2000
addikt

Nekem most indul újra, én is épp most tettem fel. ;)

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#6007) iceQ! válasza xedamen (#6005) üzenetére


iceQ!
addikt

Akku idő jobb lett nálam is. Hangszóró nálam tényleg hangosabb kicsit, furcsáltam is :D
.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#6008) xedamen válasza iceQ! (#6007) üzenetére


xedamen
senior tag

Akkor nem vagyok teljesen hülye még 😅
Most 3:40 SOT és 61%... Net, messenger, YouTube videók, játék vegyesen (2 SIM). Szerintem ennyire jó még nem volt, amióta megvettem.

(#6009) iceQ! válasza xedamen (#6008) üzenetére


iceQ!
addikt

Milyen háttér munkákat csináltál hogy ezt kihozd belőle?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#6010) dkovizoli válasza Maxximus (#5998) üzenetére


dkovizoli
addikt

:) Értem. Azt nem tudom, hogy ha a hívás menüben kikapcsolod, akkor esetleg megy-e az ACR.

(#6011) xedamen válasza iceQ! (#6009) üzenetére


xedamen
senior tag

Valahogy így néz ki.
Össz ebben van még töltés előtti/közbeni app is. Most 4h10m SOT és 53%, AR stickers-el játszottam vagy fél órát 😅

(#6012) Maxximus válasza dkovizoli (#6010) üzenetére


Maxximus
őstag

Ha az automata rögzítésre gondolsz,akkor nem,akkor sem.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#6013) Maxximus


Maxximus
őstag

Használ valaki pitaka tokot? Mennyire védi ez kis vékony tok a telefont? Volt olyan aki használja és esett le vele a telefon? Túlélte?
Van egy pitaka tokom, de a Spigen Slim Armor -ból nem merem kivenni, ez már több telefonnál bizonyított,csak kicsit vastag így.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#6014) iceQ! válasza xedamen (#6011) üzenetére


iceQ!
addikt

Mondjuk ebből nem sokat látok... :))

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#6015) FuRiONight válasza iceQ! (#6014) üzenetére


FuRiONight
őstag

Akarod mondani, hogy semmit! :Cpedig engem is érdekelne a + üzemideje.

[ Szerkesztve ]

(#6016) Ezekiel Ston válasza Maxximus (#6013) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Én mindig olyan tokot vettem a készülékeimre amik teljesen körbeérik és nincs rajta semmilyen kivágás oldalt/alul/felül...
Mindenki maga döntse el hogy mennyit ér neki egy fajta védelem a készülékére...Én tuti nem vennék pitaka tokot....márka ide vagy oda...spigen már bizonyított nálam sokszor. Én tuti azt vennék ha kéne...vagy samsung armort

(#6017) M_AND_Ms válasza Ezekiel Ston (#6016) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

A leghatékonyabb védelem a leesés ellen a csuklópánt (lenne), ha a gyártók nem spórolnák le az annak rögzítésre használatos egészen kicsi kis lyukat a készülékről. Egy ilyen pántot nagyon könnyen be lehet akasztani, legalább egy ujjba, így szinte mindig védve van a telefon a leesés ellen. Az előző telefonjaimon mind volt ilyen lehetőség és bizony többször volt, hogy hopp, a teló kicsúszott a kezemből, de a leesés helyet csak hintázott a pánton, ami pl a kisujjamra volt beakasztva.
Most ilyen tokot rendeltem, de nem a hozzáadott pántot használom (zavaró az a gyűrű), hanem amit anno rendeltem, fillérest (megjegyzem, bármely sima tokra is rá applikálható, ha valamelyik, a tokon lévő lyukba (pl hangszóró) befűzzük a pántot).
Tudom, nem túl elegáns, de még mindig szebb, mint egy nagy bumszli tok, vagy egy becsukható bőrtok (ami sokszor a vastagsága miatt bezavar a fotózásba)....és sokkal szebb, mint egy törött, repedt kijelző, vagy egy szétesett telefon (arról nem is beszélve, hogy sokszor hiába a védőtok, ha a teló egy szegélyre, vagy kavicsra esik, amikor is tuti a törés, repedés kialakulása)

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#6018) xedamen válasza iceQ! (#6014) üzenetére


xedamen
senior tag

A 6:06 perc kijelzőből 4:45 perc a töltés utáni állapot.

Első screenshot
második screenshot
harmadik screenshot
ez pedig az éjszakai merülés, plusz reggel

Ha jól emlékszem akkor 46-tal zártam le este 11-kor és ma reggel 40-en volt, úgy hogy 1 órát nyomkodtam 10 percenként a szundit:DD

(#6019) iceQ! válasza xedamen (#6018) üzenetére


iceQ!
addikt

Tegyél fel egy Accubattery appot. Azzal lehet megnézni rendesen a SOT-ot. Ez éjféltől éjfélig mutatja, töltésnél a SOT nem nullázódik le.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#6020) Ezekiel Ston válasza M_AND_Ms (#6017) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Soha nem láttam értelmét ezeknek a csuklópántoknak és társainak...Soha nem ejtettem el telefont se. 29-én most viszont sikerült életemben először be is törjem a kijelzőt de ez se azért volt mert nem volt csuklóra rögzítve. Egyszerűen szar helyre tettem atelefont az asztalomon és könyökkel levertem egy fém csőre...30cm...elég volt neki hogy megtanítsa ezt is nekem.

(#6021) M_AND_Ms válasza Ezekiel Ston (#6020) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Én már sokszor zsonglőrködtem vele....és bizony, mindig segített a pánt. Bumper és flip tok pedig sohasem lesz a telefonomon....marad a pánt

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#6022) xedamen válasza iceQ! (#6019) üzenetére


xedamen
senior tag

Nem nehéz összeadni a töltés utáni órákat...
Feltettem most amit mondtál, hogy legyen még egy felesleges app, ami majd meríti háttérben a telefont:DD Nem tudom 2020-ban mi értelme van ezeknek az appoknak, TaskKiller nem kell már? 🤔

(#6023) iceQ! válasza xedamen (#6022) üzenetére


iceQ!
addikt

Addig tedd fel míg tudsz mondani egy nomrális SOT-ot :D Amúgy ez a Samsung marhasága hogy így mutatja az akku fiogyasztást. Van másik megoldás is amit én szoktam használni, az a Battery Historian.
Ez mutat igazán valós akku statisztikát.

[link] https://www.youtube.com/watch?v=dZL2LDAg5cs

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#6024) Memmaao válasza Maxximus (#6013) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem kétszer esett le a note 8 pitaka tokkal, mindkét alkalom biztosítás keretein belül kijelző csere lett. Feleségem s8 szintén 2x, ott is mindkét esetben tört a kijelző, így 4x30e Ft önrész a pitaka számlájára. Semmit nem véd, csak a karcok ellen. Még jópofa a mágneses autós tartó, qi toltovel, de abból is az első generáció nyáron használhatatlan .

A gyári protective Nekem bevált és a patchworks tokok.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#6025) sompetike válasza Maxximus (#6013) üzenetére


sompetike
aktív tag

Nekem az van,eddig 1x ejtettem el,persze pont a sarkára a telefonnak,a tok megvédte,az kapott rendesen,de a telefon épp maradt.Megy vele a qi töltés is+a mágneses autó tartó is jó.

[ Szerkesztve ]

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#6026) iceQ! válasza Maxximus (#6013) üzenetére


iceQ!
addikt

Roar tok, 890 Huf volt. Szeli kopnak de már 5x ejtettem le a telefont. Egyet adok ingyen (transparent) ha visszahozod a kártyát :DD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#6027) icecave válasza Memmaao (#6024) üzenetére


icecave
nagyúr

+1 a gyári protective toknak. Nyilván megnöveli a vastagságot, de véd rendesen, plusz ott a kitámasztó, skype-oláskor, vagy bármikor jól jön. Ha meg épp nem kell extra védelem, van egy gyári szilikon és egy gyári clear cover is. Azok is "kintebb lógnak", mint a kijelző síkájából, gy védenek. Persze mindegyik tokban van olyan esés, ami nem védi meg a display-t, elvégre nem mindig sík felületre esik.

[ Szerkesztve ]

(#6028) Maxximus válasza Memmaao (#6024) üzenetére


Maxximus
őstag

Ok,köszi srácok,sejtettem,hogy a Pitaka sem a megváltó...
Marad akkor a Spiegen Slim Armor.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#6029) Maxximus válasza Maxximus (#5998) üzenetére


Maxximus
őstag

Hülye kérdés.
Ha jön OTA frissítés az Izraeli kártyával meghekkelt független ROM-omra? Ráengedhetem, hogy maradjon a hívásrögzítés,illetve ha ráengedem nem kell hozzá újra az Izraeli sim? (Mert akkor nem engedem rá inkább.)

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#6030) iceQ! válasza Maxximus (#6029) üzenetére


iceQ!
addikt

Mehet rá, megmarad a rögzítő.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#6031) datamoon


datamoon
csendes tag

Sziasztok!
Én is tulajdonosa letten egy note10+-nak. Eddig nagyon szuper a készülék.

Eddig volt:.LG G2,LG G3 dual, Lenovo Vibe X2 Pro, LG G4 dual,Oneplus 3t, Oneplus 5t,Samsung Galaxy S10+,Samsung Note10+, Samsung S22 ultra

(#6032) ollie válasza datamoon (#6031) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez után is szuper lesz. :D

***

(#6033) datamoon


datamoon
csendes tag

Segitséget szeretnék tok vásárlása miatt....
A lényeg hogy kemény tok legyen és minél vékonyabb legyen nem behajtható hanem csak sima, a lényeg hogy a készülék vékonysága megmaradjon, köszönöm.

Eddig volt:.LG G2,LG G3 dual, Lenovo Vibe X2 Pro, LG G4 dual,Oneplus 3t, Oneplus 5t,Samsung Galaxy S10+,Samsung Note10+, Samsung S22 ultra

(#6034) Andor246 válasza datamoon (#6033) üzenetére


Andor246
tag

Én most vettem egy ilyet nagyon jó mert recés a hátulja nem annyira csúszik vékony és kemény. Tetszik hogy szabadon vannak az oldalso gombok. S-pent is konnyen ki lehet venni.Nézz utána!

https://smartdiszkont.hu/nillkin-super-frosted-shield-tok-ajandek-tamasztek-samsung-note-10-fekete-5518

[ Szerkesztve ]

-------iphone13promax-------

(#6035) Maxximus válasza Andor246 (#6034) üzenetére


Maxximus
őstag

Csak karcokra jó másra nem és a sarkai is el fognak repedezni (3-6 hónap,attól függ mennyit veszed ki belőle)
Minden más igaz amit írtál,nekem is a kedvencem volt ,volt belőle pár telefonomon. az a baj ha esik semmit nem fog védeni,viszont jó a fogása.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#6036) Maxximus válasza datamoon (#6033) üzenetére


Maxximus
őstag

Olvass (csak) párat vissza...

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#6037) Andor246 válasza Maxximus (#6036) üzenetére


Andor246
tag

Hát igen ebben biztos vagyok hogy esesnel ez nem sokat véd de most ezt gondoltam ki aztan ha nagyon potyog a kezembol akkor nézek valami jobbat! Egyébként az üveg fóliákról jutott eszembe hogy ezek csak karc ellen védenek mert arra gondoltam hogy ha azzal a ragasztóval rávan ragasztva a kijelzőre akkor nem együtt törnek?

-------iphone13promax-------

(#6038) Szixai


Szixai
csendes tag

Sziasztok!
Van információtok arról, hogy a Telekomos Note 10 Plus dual simes készülék független-e vagy nem?
Próbáltátok más kártyával?
(bele kellene tegyem a céges Vodás kártyát is...)
Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#6039) telefonmágus válasza Szixai (#6038) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Még az iphoneok is elfogadnak más kártyát kb 3éve a tmobilnál

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#6040) Maxximus válasza Szixai (#6038) üzenetére


Maxximus
őstag

Telekomos már régóta független.
Dual simesek meg már minden szolgáltatónál.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#6041) Maxximus válasza Andor246 (#6037) üzenetére


Maxximus
őstag

Nem.
Van esély hogy a kijelző túléli.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#6042) Szixai


Szixai
csendes tag

Köszönöm.! :C

(#6043) Gabbana


Gabbana
aktív tag

Gmail továbbra sem működik. Szoftver naprakész. Van valami megoldás rá? :(

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#6044) TODI1111 válasza Gabbana (#6043) üzenetére


TODI1111
addikt

Igen. Aquamail. :)

(#6045) Andor246 válasza Maxximus (#6041) üzenetére


Andor246
tag

Akkor jó majd kiderül :)

-------iphone13promax-------

(#6046) icecave válasza Gabbana (#6043) üzenetére


icecave
nagyúr

A frissítések sorra elcseszik majd javítják. Végtelen ciklus. Persze ha az akku optimalizálót kikapcsoltad és ennek ellenére is szarul működik akkor azzal van a baj amit leírtam. Mondjuk nálam nagyjából jól megy, de azért néha csak akkor tölti be a maileket ha megnyitom, máskor meg simán megjönnek időben.

(#6047) Yager01


Yager01
senior tag

Ha vezeték nélküli egeret és billentyüzetet akarck a telefonhoz kapcsolni akkor annak mi a módja? Vegyek egy Dex EEMG950-et? Persze a monitor csatlakoztatása is fontos lenne a bemeneti egységek mellett

(#6048) Gabbana válasza Andor246 (#6045) üzenetére


Gabbana
aktív tag

Egyik email kliens se jelzi a beerkezo leveleket...kezdek nagggyon berágni egy kozel 400.000es telefonra :((( :(( :W
Amióta megvan szarul mukodik valamennyi mail kliens

Megcsinaltam az osszes youtube videót, nem sikerült javítani. Minden beállítás jó.

:( :( :(

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#6049) zack válasza Ezekiel Ston (#5967) üzenetére


zack
nagyúr

Note5-tel én is így jártam. Az pedig mivel nem jött EU-ba, nem volt hozzá alkatrész. Az volt a mákom, hogy a hátlap pókhálósodott, és nem volt feltűnő. El tudtam adni 30k-val olcsóbban, mert az alkatrészt Ázsiából kellett volna rendelni, ami cserével együtt 120k lett volna (kijelző is sérült, de minimálisan). A te esetedben is zsebbenyúlós lesz. Note8-tól kizárólag csak biztosítással vettem. Note 9-nél vissza is jött az ára. Kijelző rommá tört + keret is sérült. 120e lett volna ha fizetős, szóval nagyon megéri a biztosítás. Pont ezért fóliát és tokot se használok, mert igaz, hogy így sérülékenyebb, de a felhasználói élmény sokkal jobb. Ilyen kategóriájú telefont érdemes biztosítással venni. Lehet hogy évente 30k, de egy esésnél azonnal visszajön az ára, ha meg nem pottyantod, tudod, hogy biztonságban van.

A menete:
Telenort felhívtam, felvették az adatokat, pár napon belül jött a futár...Elvitte, 4 nap múlva hozta új kijelzővel, új kerettel, számlával amin szerepelt, hogy mennyi lett volna ha nincs biztosítás. Még ajándék fóliát is tettek a kijelzőre. Nagyon korrekt és gyors ügymenet volt. Hátránya, hogy ezt csak szolgáltatónál tudod igénybe venni, vásárlásnál. Utólagos biztosításra (használtan) nincs lehetőség. Jah...Lemaradt. Az önrész azt hiszem 25-30k egységesen.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#6050) icecave válasza Gabbana (#6048) üzenetére


icecave
nagyúr

Kivetted a klienst az optimalizált alkalmazások közül?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.