Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-13 22:04:46

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note10 és Note10+ témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) opr válasza iceQ! (#6996) üzenetére


opr
veterán

Persze. Akik ugyanannyiert megveszik a beats-et. :DDD

Ugyanazok az emberek, akik beraknak egy ezer eves golfba ket 5W-os hangszorot, eleg az a kozep meg magas tartomanyra, meg egy 600W-os melynyomot, es figyejjedmanhogyszolvazeg, dubog mint az allat!

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#7002) Pioneer válasza silvergod (#6999) üzenetére


Pioneer
senior tag

Note 4-et 0-100%-ra töltöttem, 1-1,5 év után már 15%-alatt kikapcsolt magától...

Note 8-at 30-90%-ra töltöttem (+ - 5% tűréssel), közel kétévesen is olyan volt az aksija mint az újnak. Most Note 10 Plus-ot is így töltöm.

PROFESSZIONÁLIS Delid / Relid Intel Processzorokhoz, garantált minőségben! LGA1150-től LGA1700-ig! Link: https://hardverapro.hu/apro/professzionalis_delid__re-lid_lga_1155_1150_1151_garantalt/friss.html

(#7003) iceQ! válasza opr (#7001) üzenetére


iceQ!
addikt

;] ;] ;]
Fuj beats.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#7004) ollie válasza mrThomi (#6991) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valójában ez a merülés nem számottevő. Ha felmegy 2%/óra fölé, akkor lehet gondolkozni, hogy mi lehet a gond.

***

(#7005) mrThomi válasza ollie (#7004) üzenetére


mrThomi
addikt

Oke köszi.

Néztem az S20+ okkal is van ez az erős vibrálás a hangszórók miatt a hátlapon zenelejátszás/beszélgetés közben. Remélem a következő Note-nál ezt javítják, mert különben nagyon szimpatikus készülék, de sajnos engem ez nagyon zavar

Nothing Phone (2a)

(#7006) mrThomi válasza silvergod (#6999) üzenetére


mrThomi
addikt

Szerintem ez olyan mint hogy a kollagén segít az porcépítésben. Sajnos orvosok által hallom hogy erre nincs tudomanyos magyarázat. De ha erre van akkor annak utánna olvasnék mert én eddig 20%tól töltöttem mindig 100-ig. És azért 100-ig mert éjszakára rajta hagyom, és reggel leveszem.

Nothing Phone (2a)

(#7007) mrThomi válasza M_AND_Ms (#7000) üzenetére


mrThomi
addikt

csak érdeklődtem, mert nekem ez az S10+nál 1-2%volt. 7000.-ik hozzászólásként pedig jár a pacsit :C :DDD

Nothing Phone (2a)

(#7008) Pioneer válasza mrThomi (#7006) üzenetére


Pioneer
senior tag

Itt a videó róla, de van róla cikk is:

Hogyan kell helyesen tölteni a mai okostelefonokat?

[ Szerkesztve ]

PROFESSZIONÁLIS Delid / Relid Intel Processzorokhoz, garantált minőségben! LGA1150-től LGA1700-ig! Link: https://hardverapro.hu/apro/professzionalis_delid__re-lid_lga_1155_1150_1151_garantalt/friss.html

(#7009) mrThomi válasza Pioneer (#7008) üzenetére


mrThomi
addikt

Ezzel csak az a bajom hogy ha 80%-al megyek el itthonról este -10%-on lennék :DDD

Nothing Phone (2a)

(#7010) Pioneer válasza mrThomi (#7009) üzenetére


Pioneer
senior tag

Powerbank?

PROFESSZIONÁLIS Delid / Relid Intel Processzorokhoz, garantált minőségben! LGA1150-től LGA1700-ig! Link: https://hardverapro.hu/apro/professzionalis_delid__re-lid_lga_1155_1150_1151_garantalt/friss.html

(#7011) csubííí válasza mrThomi (#7006) üzenetére


csubííí
senior tag

Én szintén így töltöm/töltöttem a készülékeim.
Nem igazán veszek észre számottevő/nagy akku romlást.
Nem véletlenül jelez a készülék 20% alatt, hogy alacsony a töltöttségi szint.
Van egy galaxy J5 2015, napi használatban, eredeti akku és az említett töltési móddal.
Még mindig egy film megnézése alatt 20-25% megy le az akksi szintből, pedig már 5 éves.

Hozzáteszem, igaz nem is lett annyit "nyomkodva".
Volt hogy 1, de volt olyan is , hogy 2-3 naponta ment csak töltőre.
Rátőlve soha nem volt, és 20% alá se lett engedve soha az akksi, este ment töltőre , majd reggel levéve.

[ Szerkesztve ]

(#7012) M_AND_Ms válasza Pioneer (#7008) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Érdekes, lassan 7 éves Xperia Z, amit mindig igyekeztem 5% vagy az alá meríteni, majd onnét mindig 100%ra tölteni. Ez legtöbbször azt jelentette, hogy este töltőre került és reggelig ott volt. A mai napig műkődik és napi használatban van és talán most kezd el érezhetően gyengülni az akksi. Hasonlóan töltögettve az utódját, a Z5-öt is mindenféle akksi probléma nélkül működik, miközben a kollégák, ismerősök hasonló korú telefonjai szinte csak töltőre rakva tudnak már élni.
Én maradok ennél a töltési technikánál és nem tudom elfogadni a "szakértő" úr bugyuta tanácsait a videóból Pl "ha éjszaka töltöm, akkor vegyem ki a tokból, mert melegszik" miért? Nappal töltve nem melegszik? Játék alatt sem melegszik? :F
Azt is elfelejti a "hozzáértő", hogy a "páover menedzsment csipp" pont arra is vigyázz, hogy nem merüljön le ténylegesen 0-ra az akksi és a kijelzett 0% pont nem jelzi, a valós 0-t. :((
Na meg a "csak a gyári töltő" duma! :O
És még sorban cáfolhatnám, de minimum megkérdőjelezhetném az állításait, tanácsait.
Nem baj, egy megnézésnek én is jó voltam a csatornáján. :K

[ Szerkesztve ]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#7013) icecave válasza M_AND_Ms (#7012) üzenetére


icecave
nagyúr

Pont régebben beszéltük lehet ebbe na topikban, hogy egy csomó mindenben baromságot mond, még akkor is,ha a netről ollózta össze. Egy szakavatott ember kétszer is megmondta a tutit, megpróbálom megkeresni a hozzászólásokat. Mint a héri, akkor még alig létező összefoglalóban lett volna 2 link ahhoz a két hozzászóláshoz :U --> ja és ott is van, csak az aljá: [link] és [link]

[ Szerkesztve ]

(#7014) opr


opr
veterán

Na, vegul csak megszultem a dontest, beugrottam En is a klubba, kap egy masodik (es ha nem jon be, utolso) eselyt a samsung, holnap erkezik a telo.
Megmondom oszinten, egyreszrol kicsit tartok a dologtol, masreszrol viszont varom mar, kivancsi vagyok nagyon.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#7015) mrThomi válasza opr (#7014) üzenetére


mrThomi
addikt

Miért mi volt vele először a probléma ?

Nothing Phone (2a)

(#7016) bg612 válasza opr (#7014) üzenetére


bg612
tag

Nagyon drukkolok neked!
Én is megrendeltem. Bár én szerettem a samsungot eddig is. (S7, s10plusz, s20ulta) én is roppant kíváncsi vagyok.
Azért remélem, mivel óra is van már hozzá, meg már az évek során megszoktam.
Na, majd mesélj!

[ Szerkesztve ]

(#7017) opr válasza mrThomi (#7015) üzenetére


opr
veterán

Nagyon regen volt mar, azota nem nyultam samsunghoz (plane, hogy sokszor ismerosok hasonlokrol szamoltak be ujabb telefonoknal is, meg akar par evvel ezelott is), de olyanok, mint:
microlaggok, nem micro laggok, random fagyasok/ujraindulasok, frissites nem ota volt, illetve de, csak erosen ajanlott volt nem ota modon csinalni, a feature-ok fele vagy nem mukodott, vagy esetlegesen, stb. Gyakorlatilag ugy ereztem, hogy az egesz telefonnal a fejlesztesi motto az volt, hogy minden projekt addig tart, amig a marketinges ra nem tudja irni a dobozra. Ezen a frissitesek meg ronthatnak, np, belefer.

Szoval azota a samsungra nem igazan neztem jo szemmel, es oszinten szolva, ha lehetett valasztani barmi mast, akkor a barmi mast valasztottam. Ezen felul nem rajongok annyira az edge kijelzoert sem, ugy gondolom, hogy egy hatalmas adag eztra serulekenyseget ad a keszulekhez ugy, hogy cserebe nem ad semmit, mokusvakitason kivul.

Namost, ha lenne meg erdemleges, nem kinai (nekem szamit) gyarto a piacon, aki kepes normalis csucskeszuleket gyartani, valoszinuleg megint nem neztem volna a samsung iranyaba, de nem talaltam ilyet, ugyhogy az lett, hogy legyurtem a viszolygasom, megprobaltam a leheto legobjektivebben allni a dologhoz, elolvastam egy raklap tesztet, hozzaszolast, forumot, kerdezgettem mindenfele, es vegul ugy nezett ki a dolog, hogy ezeket a kezdeti dolgokat mara mar kinotte a samsung, ugyhogy kap egy ujabb eselyt.

Nagyon drukkolok, hogy igaz legyen, mert jartam mar ugy muszaki cikkel, hogy mindenki ajnarozta, aztan kiderult, hogy tele van hibaval es idegesito baromsaggal, csak a felhasznalok azt hittek, hogy az normalis, illetve mind ilyen. Szoval tovabbra is felek a dologtol, masreszt viszont nagyon tetszik, amiket olvastam a telefonrol, meg amiket youtube-on lattam, szoval remelem az lesz, hogy nemhogy legyuri az eddigi prekoncepcioimat, hanem ipponnal rakja oket az agyam hatso reszebe, es akkor kicsit kevesbe fogok derulatoan nezni az okostelefonos piacra, mert az utobbi ~5 ev nekem konkretan ijeszto volt, ahogy tuntek el/szuntek meg az alternativak.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#7018) opr válasza bg612 (#7016) üzenetére


opr
veterán

Koszonom, illetve szinten, remelem bejon mindkettonknek! :R

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#7019) Norbi. válasza opr (#7017) üzenetére


Norbi.
őstag

Hasonló volt a hozzáállásom a márkához, kb. egy hete beszámoltam elég jó árban egy Note 10+t, így legalább kapott egy esélyt. Vannak dolgok, amik tetszettek, pl. az akkuidő, kamera teljesítmény, kijelző, de a micro lagg részt nem sikerült kinőni.
Próbálkoztam Nova launcherrel, Pocoval, beállítgatni, kikapcsolni dolgokat, jobb volt a helyzet, de az előtte használt Mi 10 sokkal folyamatosabb és simább volt.
Így 4 nap után el is adtam.
Remélem neked jobban bejön. :)

(#7020) bg612 válasza opr (#7018) üzenetére


bg612
tag

Megkonzultáljuk :)
Reméljük a legjobbakat

(#7021) siskad válasza Norbi. (#7019) üzenetére


siskad
őstag

A micro laggokkal nem igazán értek egyet, bár nekem sima Note 10-em van, ebben ugye kisebb felbontású a kijelző, ezért lehet különbség. Most egy P30 Pro is van mellette, pont olyan simán működik, mint az, én nem vettem észre micro laggokat. Előtte egy Mi 9T Pro volt, annál mindkettő simábban megy. Először én is féltem a Note-tól, mert volt korábban S8-am és na ott aztán bőven voltak laggok, de itt semmi hasonló nincs.

Xiaomi 13

(#7022) silvergod válasza Norbi. (#7019) üzenetére


silvergod
őstag

én is novával használom..semmi mikro lag nincs..szóval ez nem általános...
Persze hogy a MI 10 -et simábbnak érezted ..új telefon SD865 + 90HZ
szép lett volna ha nem lenne az...

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#7023) Norbi. válasza silvergod (#7022) üzenetére


Norbi.
őstag

Clean install utan is volt, néha kicsit darabosan animációk, nem mondom, hogy borzasztó és kuka, de azért észre lehetett venni, akit ezek zavarnak.
Az Mi 10 példa jogos, előtte Mi 9 volt, én azt is folyamatosabbnak éreztem.

(#7024) iceQ! válasza opr (#7017) üzenetére


iceQ!
addikt

Annyira sok telefonom volt, hogy fel sem tudom sorolni. Most tartok ott hogy Samsung hardver + android rendszere a legjobb számomra. Nézegettem más csúcskategóriás készülékeket is, nem jött át...

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#7025) bg612 válasza opr (#7018) üzenetére


bg612
tag

Honnan rendelted, megkérdezhetem?

(#7026) opr válasza bg612 (#7025) üzenetére


opr
veterán

Affordable mobiles, egy angol oldal, zsenialis csomagjaik vannak.
A note 10 ugy nezett ki, hogy:
EE a szolgaltato, 24 ho rablanc (egyik legdragabb angliaban, de megeri, sokkal jobb a halozatuk mint barki masnak kb)
£49 (~19kHUF) a telefon
£43 (~16.5kHUF) a havi telszamla, amiben van 100gb net, korlatlan beszelgetes, korlatlan sms, meg egy raklap egyeb baromsag (pl 6 ho apple music ingyen meg ilyesmik), amik engem abszolut nem erdekelnek, de vegulis lehet van, akinek szamit.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#7027) bg612 válasza opr (#7026) üzenetére


bg612
tag

Akkor nem is itt élsz.
Nekem előfizetés nélkül, szolgáltató független kéne.
Akkor nekem még ezért kell várni, de nem mintha sietnék, van most is mit nyomogatni, meg amúgyis 7vége van.
Csak kezd kicsit nekem is az agyamra megy a karantén.
Nagyon várom majd a beszámolódat! :)

[ Szerkesztve ]

(#7028) mrThomi válasza opr (#7017) üzenetére


mrThomi
addikt

Értelek. Remélem örömöd leled benne. Engem tényleg csak ez a háltap rezgés zavar, telefonálás és zene közben. Nem volt eddig egy telóm se amibe ne zavart volna valami, de eddig a samsung vezet kompromisszum ügyben. (Majd írj hogy nálad mennyire rezeg :DDD )

Más: használ valaki közületek 5G-s verziót ?

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (2a)

(#7029) Maxximus válasza iceQ! (#7003) üzenetére


Maxximus
őstag

Fúj :K

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#7030) Astor22


Astor22
tag

Én semmi Micro laggot nem tapasztaltam eddig, minden gyors mint a villám. Ameddig nem veszek kézbe olyan telefont amin magasabb képfrissítés van addig nincs gond, de félek egyszer meglátom és le kell cserélnem a note ot. De jó lenne ha frissítéssel kapna legalább 90HZ et.

(#7031) Maxximus válasza opr (#7017) üzenetére


Maxximus
őstag

A világ már nem a régi :DDD ...az Xs max- om fél év alatt már 3- szor fagyott meg,míg a Note 10+- om ezalatt soha.
( Ha számít valamit lag szempontból ,én minden este kikapcsolok mindent,órát,telefont,tabot, még a routert is)

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#7032) opr válasza mrThomi (#7028) üzenetére


opr
veterán

Hat, oszinten szolva nem tudom, hogy erre En fogok-e tudni valaszolni. :DDD
Az van, hogy nem tudom, hogy jelenleg konkretan mi a telefonomon a csengohang, annyira nem szoktam ugy hasznalni.
Ha olyan video van, aminek erdekel a hangja, azt vagy fejhallgatoval, vagy ha kozos elmeny, akkor nagy TV+HiFi komboval szoktam nezni. Hangero a telon le van veve, fitness/smartband jelez, ha ertesites vagy hivas jon, szoval oszinten szolva nem is tudom, mikor hallottam utoljara a telefonom hangjat.
Persze a kedvedert egy tesztet csinalok majd, de volt mar olyan telefonom, amit amikor odaadtam rokonnak es kiprobaltuk, akkor hallottam eloszor a hangszorojat. Meg telefonalni is a bt fulessel szoktam, ugyhogy meg azt se nagyon tudom, milyen, kb evente 1-2 alkalommal van olyan, hogy hasznalom, szoval nem tudom, mennyire lesz relevans a velemenyem. Olyat tudok mondjuk, hogy az U11-en berakom ugyanazt es megnezem, hogy van-e erezheto kulonbseg, ha igen, mekkora. Egy ilyen tesztet csinalok szivesen, ha erdekel a dolog.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#7033) mrThomi válasza opr (#7032) üzenetére


mrThomi
addikt

rendben köszönöm. honnan rendelted egyébként és mennyibe került ?

Nothing Phone (2a)

(#7034) siskad válasza mrThomi (#7033) üzenetére


siskad
őstag

[link] :)

Xiaomi 13

(#7035) mrThomi válasza siskad (#7034) üzenetére


mrThomi
addikt

ejj pont elöttem kérdezték, csak nem láttam. igen angliába brutál csomagok vannak, ellenben itt luxemburgban ahol élek.

Nothing Phone (2a)

(#7036) mrThomi válasza icecave (#7013) üzenetére


mrThomi
addikt

akku szakiktól is kérdeznem egyben, hogy mi van akkor ha töltés közben nyomkodom a telót, videót nézek rajta, esetleg játszik az ember ? ez tehát mennyire árt neki ha közben használva van ?

Nothing Phone (2a)

(#7037) opr válasza mrThomi (#7036) üzenetére


opr
veterán

Semennyire, normal mukodesnek szamit.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#7038) siskad válasza mrThomi (#7036) üzenetére


siskad
őstag

Erre én is kíváncsi lennék, mondjuk én töltés közben soha nem játszok rajta, mivel már magától a töltéstől is melegszik ugye.

Xiaomi 13

(#7039) opr


opr
veterán

Ez a melegedes tul van kicsit misztifikalva.
Egyszeruen mondva, minden telefonra igaz az, hogy ha megkulonboztetsz fejben ket fajta hot, akkor nem lesz gond:
- Az elso fajta az, amivel tud kezdeni valamit a telefon. Ilyen az, ami hot konkretan O maga termel. Toltes, mukodes, akar tokban, akar egyszerre, akarmi. Erre konkretan tervezve es tesztelve vannak a normalisabb telefonok. Kinakozepi filleres noname dzsunka nem szamit, az mas kerdes, hagyjuk most figyelmen kivul. Ilyenkor a keszulek szepen tudataban van annak, mi tortenik, tudja szabalyozni az orajeleket/felvett teljesitmenyt, megoldja maganak, minden hatarertekeken belul marad, nincs gebasz.
- A masik fajta az, amivel ha meggajdul a telefon, akkor se fog tudni mit kezdeni szegeny, ezek a kornyezeti hohatasok. Ilyen pl, hogy kint felejted a napon, vagy kocsiban a szelvedo alatt. Na, EZ artalmas lehet, siman gallyra tudja vagni az egesz keszuleket ugy kb mindenestol.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#7040) mrThomi válasza opr (#7037) üzenetére


mrThomi
addikt

De ha kikapcsolt kijelző mellett tölti az ember akkor kevesebb a készenléti fogyasztás mintsem ha közben nyomkodom, legyen az játék, video, zene, média tartalom fogyasztás, amik ugye jobban eszik az akksit. A soc is jobban dolgozik eközben, tehát jobban is merül. Ezt nem értem csak.

Nothing Phone (2a)

(#7041) opr válasza mrThomi (#7040) üzenetére


opr
veterán

Nem ertem, mit nem ertesz. Innen lehet tudni, hogy ez egy igazi intellektuel beszelgetes. :DDD

De most komolyan, tenyleg nem ertem, fejtsd ki legyszi. :)

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#7042) madkiller válasza mrThomi (#7040) üzenetére


madkiller
őstag

Használat közben nem tölti maxon a telefont a töltő.

(#7043) eliterob válasza bg612 (#6997) üzenetére


eliterob
tag

Gyári lesz? Vagy akkor egyedi? :)

(#7044) siskad


siskad
őstag

Ilyen értesítés nektek is jött már? Mostanában egyre többször láttam, de érdekes, hogy mint a screenshoton is látszik wifin voltam :F

Xiaomi 13

(#7045) Sanyaboy2


Sanyaboy2
csendes tag

független XEH -s romra csak nekem nem talál juniusi frissitöt vagy nektek se? :U

(#7046) mtm800 válasza Sanyaboy2 (#7045) üzenetére


mtm800
senior tag

Nálam sincs még

(#7047) icecave válasza Sanyaboy2 (#7045) üzenetére


icecave
nagyúr

Samfirm-en is még csak a Német, meg a Svájci van kint, szóval még nagyon nem kezdték el szórni: [link]

(#7048) iceQ!


iceQ!
addikt

Próbálom letölteni a legfrisebb romot, erre tessék. 100kB/s. Másnál is ez a helyzet? Több verzióval is próbátam de ugyan ez.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#7049) mrThomi válasza opr (#7041) üzenetére


mrThomi
addikt

Nem vagyok fizikus se kémikus, csak laikusként gondolkoztam. Igazából lényegtelen, csak én arra jutottam talán jobb az akksinak ha közbe nem csinál az ember rajta semmit

Nothing Phone (2a)

(#7050) mrThomi válasza iceQ! (#7048) üzenetére


mrThomi
addikt

Havernál is ugyan ez volt, igaz ő ota-n frissítette. Gondolom a szerverrel van valami

Nothing Phone (2a)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.