Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-13 22:04:46

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note10 és Note10+ témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) Shyciii


Shyciii
veterán

No Samsung Members alkalmazáson keresztül lejelentettem, hogy sima Note 10-esen custom launchert és gesztusvezérlést használva a kezdőképernyőre való ugráskor kb 1,5 másodpercig nem érzékeli a kijelzőt. Kíváncsi leszek, hogy legalább a bejelentésre visszaböfögnek-e valamit, ha már túl nagy reményem nincs, hogy orvosolni fogják ezt a problémát (annak ellenére, hogy OneUI 2.5-ös verzió óta engedélyezve van külsős gyártók launcherének a gesztusok használatára)

(#14002) F_Gergely válasza Shyciii (#14001) üzenetére


F_Gergely
őstag

Nekem messengernél van igy.
Messenger ablaka megnyitva és ha visszalépek a főképernyőre vagy kis ablakba teszem akkor nem érzékeli a képernyőt kb 1,5-2 másodpercig.

(#14003) gjoco1 válasza Shyciii (#14001) üzenetére


gjoco1
addikt

Erre Én is kíváncsi vagyok , hogy méltóztatnak e egyáltalán válaszolni . Az probléma orvoslására pedig nem tennék tétet . :U Bár ne így legyen . Minden esetre a jelzést hátha veszik . Én a Nova 8 Bétára tettem hiba jelzést . Ott a kijelző egy centis sávjában nem érzékelt a kijelző a kitett widgeten .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#14004) Diokhan válasza Shyciii (#14001) üzenetére


Diokhan
addikt

Szerintem mivel a hivatalos támogatottságon már kívül esik a készülék, nem fognak még válaszolni sem. De ne legyen igazam.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#14005) Shyciii válasza F_Gergely (#14002) üzenetére


Shyciii
veterán

F_Gergely

Neked is Note 10-esed van, vagy neked Note 10+ -od?

Diokhan

Hivatalosan még támogatják, ráadásul úgy, hogy nem csak biztonsági frissítéseket kapunk, hanem hibajavításokat is, szal bele kellene férnie.

(#14006) bexxter


bexxter
tag

Tényleg igy elmentek az árak, hogy az új kijelző drágább, mint maga a teló? :(
fél éve berepedt az üveg, annyira nem izgatott, tokban volt. Aztán egyszer csak pár napja elkezdett nem érzékelni, teljesen változó módon. Van, hogy "lefagy" 1-2 pontban érzékel minimális mozgást, van hogy működik minden, de csak 10 percig. Ilyenkor lezár-felold néha segit, de már egyre inkább nem.. beázás nyomát nem látom rajta sehol :F

(#14007) gjoco1


gjoco1
addikt

Most már csak rákérdezek , mert kezdem unni . . .
Utóbbi időben elég sokat szerkesztgetek témákat . Képeket cserélgetek egymás után több alkalommal , de felidegesít , mert a többszöri csere közben lefagy a galéria . Magyarul nem lát semmit . Mi lehet a gond ? Egy újraindítás után helyre löttyen , de már komolyan idegesít . Már jó ideje csinálja velem . :DDD
Ja , belső memórián vannak a képeim . Két SIM van a vasban .

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#14008) Shyciii válasza bexxter (#14006) üzenetére


Shyciii
veterán

Én ennél frissebbet nem találtam sajnos: Link

(#14009) gjoco1 válasza Shyciii (#14008) üzenetére


gjoco1
addikt

:Y
Ennyiért már valóban lehet másik vasat találni .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#14010) bexxter válasza Shyciii (#14008) üzenetére


bexxter
tag

3-4 céget megnézve 80-134e ft közötti árakat találok. Az olcsónál csak üveg csere van.. mondjuk nagyon fura a probléma, mert a kezem nem érzékeli, de a tollat mindent esetben.
De 134e, hogy tartós is legyen újra.. :( akkor inkább hozzárakok és note 20 ultra.

(#14011) F_Gergely válasza Shyciii (#14005) üzenetére


F_Gergely
őstag

Note 10+-om van.

(#14012) Shyciii válasza bexxter (#14010) üzenetére


Shyciii
veterán

bexxter

Mondjuk a 20 Ultrához azért elég sokat kell hozzárakni, ha szép állapotút szeretnél. Sajnos nekem az sem lenne alternatíva, mert én Note 10-re pont a mérete miatt váltottam. Így ha ez nekem bekrepál, akkor a tollnak búcsút kell mondanom. A kérdés már csak az, hogy Samsung S23 (ha ugyanolyan kis méretű lesz, mint eddig, vagy picivel nagyobb), vagy Asus Zenfone 9-es lehet. Samsung S22 kiesik, mert azzal a kis akksival, és nagy fogyasztásával használhatatlan számomra.

F_Gergely

No az érdekes. Eddig senki nem jelezte itt a fórumon, hogy Note 10+ -on is előjött neki valaha ilyen probléma, csak Note 10-esen, de ezt már külföldi fórumon is láttam.

[ Szerkesztve ]

(#14013) gjoco1 válasza $atirka (#13987) üzenetére


gjoco1
addikt

No , ma délelőtt meg is jött a Spingen Neo Felx fólia . Találtam egy GSM boltot , ahol szépen fel is tette a srác . Végre valaki , aki úgy rakta rá , hogy ninvs buborék és szálló porszemcse alatta . Egyenőre legalább szép . :DDD Aztán , hogy meddig bírja felvállás nélkül kiderül .
Kettő db van egy csomagban . Szerintem az év vége felé mehet rá a második . Pedig két szemem rajta mindíg .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#14014) $atirka válasza gjoco1 (#14013) üzenetére


$atirka
senior tag

Igen, sokan nem használják azt a kék papír csíkot, amit adnak a fóliához. Azzal kell kihúzogatni az alatta maradt szemcséket.
Amúgy meglepő amit írsz, hogy év végén már teszed is az újat. Nagyon kevés...
Régen uv-s fóliákat használtam, de amióta van ez a ShieldUp, azóta csak az. Mondom, olyan és úgy viselkedik, mint a gyári fólia. 1 év után sem jön fel, max körbe a széle már olyan....kopottas.

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#14015) gjoco1 válasza $atirka (#14014) üzenetére


gjoco1
addikt

Jaja , azzal müttyögött . Szépen kiszedegette alóla , mert ugye nincs labor körülmény sehol .
Ügyesen csinálta .
Azért írtam , mert már nem hiszek egy fóliában sem . Ha ez elfogy , kipróbálom azt a ShieldUp-ot . De bízom benne , már csak jövőre . Mert a telcsi marad . Nem cserélek , pedig már három éves . Ennyi ideig még nem maradt meg egy telcsi sem Nálam . :DDD Opció éppen lenne , de több mint fél millát nem adok egy telcsiért .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#14016) Shyciii válasza $atirka (#14014) üzenetére


Shyciii
veterán

Az a baj, hogy én egyszer próbáltam volna a ShieldUp-ot, de senki nem volt Budapesten, ahol árusították volna, és fel is rakták volna. És akkor még nem volt feltétel, hogy buborékmentesen rakják fel...

(#14017) $atirka válasza Shyciii (#14016) üzenetére


$atirka
senior tag

Én egy Tescoban melózom és van itt két gsm-es, mindketten nyomják a ShieldUp-ot. Biztos nyomják ott is jópáran...
Láttam már párszor, nagyon egyszerű. Tudom, nézni könnyű, én tuti elcseszném:D
De annyi, hogy pormentesen lespricceli egy folyadékkal a telót meg a fóliát is, rádobja (szó szerint), majd beigazítja és egy bankkártya szerű puha szélű lappal simít rajta hármat ide-oda, kitolja a fölös lötyit. Majd a széleit simizi pár percig, hogy lehajoljon a széleire és kész. Utána 8 óra óvatosság, 24h teljes száradás és akkor lesz igazán szép és tükör felület.

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#14018) beeep146 válasza $atirka (#14017) üzenetére


beeep146
tag

Üdv!

Tegnap én is feltetettem egy Firstphone-ban ezt a Shield Up fóliát.
200 mikronos, nem matt. Első látásra nem annyira jött be, mert bár buborékmentesen sikerült feltenni, oldalfényben olyan "narancsbőrös"- nek látszott mint a MM-os Clearplex. Letelt a 24 óra, vigyáztam az itiner szerint, hogy poros, szöszös helyen (zsebben, táskában) ne legyen, és tök jól kisimult. Alig észrevehető, nem torzítja a kijelzőt, és az ujjlenyomatot is kevésvé gyűjti. Gyári bőrtokban pont annyi van a tok peremétől, hogy ne nyomja fel és ne is legyen zavaró. Részemről ajánlott. :C

[ Szerkesztve ]

(#14019) Shyciii válasza $atirka (#14017) üzenetére


Shyciii
veterán

Lehet hogy nyomják, de eddig csak egy helyen láttam 2 hónapja, a Camponában. Mikor volt időm, akkor odamentem, majd közölte a srác, hogy felrakja, de nagyon kezdő benne, és már 3-at elcseszett...úgyhogy inkább nem kértem. 2 hete mikor voltam ott moziban, már a boltjuknál levő plakátról le is szedték a ShildUp feliratot...
Tudom hogy kell felrakni, láttam a videót, meg ismerem ezt a "típust" is, amit így raknak fel, ennek ellenére ezt is el lehet rontani.

(#14020) bexxter válasza Shyciii (#14012) üzenetére


bexxter
tag

Igen, egyelőre nincs tollas alternativa.. ezek szerint ennyire kevesen vették vagy használták, hogy nem érte meg? Nyilvan van toll használati statisztika..

Note 2 óta Note használó vagyok, igaz nem újonnan vettem egyiket sem és kihagytam néha lépcsőket, de nálam etalon a tudása/működése. Lehet veszek pár darab régebbit (még a 4 meg a 8asom is megvan) és ha beszarik, váltogatok köztük :D

(#14021) torrrent


torrrent
aktív tag

Nekem még mindig a gyári fólia van rajta és most novemberben lesz 3 éves (sima Note10). :))
Azt nem mondom, hogy nem karcos a fólia picit az, de még novemberig használható. Az oldalán akar kicsit leválni.
Novemberben kap egy rendes képernyővédőt a szülinapjára, mert szerintem még mindig ez a legkompaktabb telefon a piacon, olyan mindenes. Ha 120HZ lenne a kijelző akkor még 3 év, de lehet, hoy így is.

(#14022) csubííí válasza torrrent (#14021) üzenetére


csubííí
senior tag

Nekem 10+, 2 éves, szintén gyári fólia, egy helyen van egy két kisebb karc alig látni, azon kívül mindenütt tökéletes.
Amíg lehet nem cserélek, nagyon elégedett vagyok vele. A mostaniak sem tudnak igazán többet és ha cserélnék, akkor sem csinálnák mást azon mint ezen, akkor meg minek cserélnék. :DDD

(#14023) torrrent válasza csubííí (#14022) üzenetére


torrrent
aktív tag

Én is csak egy ugyanilyen fóliát rakatok rá mint a gyári, ha oda kerül. Tökéletes, nagyon massszív tokban hordom.
Illetve hátuk egy Karbon Pitaka védi évek óta.

(#14024) Diokhan válasza Shyciii (#14005) üzenetére


Diokhan
addikt

Arra gondoltam, hogy főverziót már nem kap a Note10 és 10+.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#14025) korimv6


korimv6
aktív tag

Sziasztok. Sajnos a Note 10 plusom nem élte túl maradandó hiba nélkül a második beázását. Látja a mobilhálózatokat, de nem hajlandó kapcsolódni hozzájuk. Valószínű veszek majd egy kijelzőtöröttet és alaplapot cserélek az enyémben, utána pedig megkapja lányom a Note 9 helyett, aminek meg a kijelzője nem érzékeli az érintést, csak a tollat. Én pedig Note 20 Ultrára váltottam, mert ez már kapható épeszű áron, mert az S 22 Ultra a félmillás árával, brutál drága. Legalábbis nekem.

Körbe zárt villám.

(#14026) Shyciii


Shyciii
veterán

No reagáltak végre a bejelentett customn launceher vs gesture késés problémára? Tudjátok mit sikerült összeeszkábálni válasz gyanánt?
Hogy vegyem fel a kapcsolatot a custom launcher gyártójával, mert azt nem a Samsung fejleszti, így a probléma nem őket érinti. Mindezt úgy, hogy leírtam nekik, hogy BÁRMELY más launcherrel jön a hiba...Jah és Balázs válaszolt rá...Tehát a magyar Samsungtól úgy, hogy a magyar Samsung nem kompetens fejlesztési ügyekben. Ezt ők mondták a chat felületükön. Gratula :D :D

[ Szerkesztve ]

(#14027) gjoco1 válasza Shyciii (#14026) üzenetére


gjoco1
addikt

:DDD
Szinte tudni lehetett , hogy hárítanak . Esetleg a kazánfűtő . . . . :D

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#14028) Shyciii válasza gjoco1 (#14027) üzenetére


Shyciii
veterán

Én még azt nem értem, hogy miért nincs egy fix weboldal, ahol bug-okat lehet lejelenteni, miért ilyen fos alkalmazás van, mint a Samsung Members, amit ezekszerint országrégiónként más-más figyel hibabejelentés címén.

(#14029) gjoco1 válasza Shyciii (#14028) üzenetére


gjoco1
addikt

Sok más dolog is van , amit Mi " tudatlan " userek nem értünk . Nagyon szomorú , hogy szinte csak addig kellünk , míg kifizetjük a vasat és a szellemi terméket .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#14030) bexxter válasza bexxter (#14020) üzenetére


bexxter
tag

Nos végül a 20 éves voda múltra tekintettel elég akciósan kihoztam egy S22 Ultrát. A sebességkülönbség szembetűnő már első alkalommal is (minden appot stb átraktam már).

A Note10+ pedig pihen a fiókban az Note8 és 4 mellett, sajnos immár kettő törött üveggel, a 10+ -nak pedig az érintőpanelje is szar. Ha lesz "fölös" keretem, mindegyiknek megcsináltatom a kijelzőjét mert amúgy remek telefonok a mai napig.

(#14031) Diokhan válasza bexxter (#14030) üzenetére


Diokhan
addikt

Szép gyűjtemény. :) Gratulálok, használd egészséggel.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#14032) Shyciii válasza bexxter (#14030) üzenetére


Shyciii
veterán

Gratula, használd egészséggel. Én sajnálom, hogy kis méretben nem jött ki az Ultra, mert akkor beneveztem volna én is egyre, de így ez brutális méret. Hiába ismerkedtem vele itt bent a melóhelyen :)

(#14033) Shyciii


Shyciii
veterán

Jah és történések vannak Note 10 ( mínusz Lite) terén is. Immáron a biztonsági frissítéseket nem havonta, hanem negyedévente fogjuk kapni, most hogy Note 9 is "nyugdíjba" vonult.

(#14034) gthomma


gthomma
senior tag

Sziasztok! Sikerült beszereznem egy gyönyörű állapotban lévő Note 10 plus 12/512 változatot. Mindene működik, de sajnos csak otthon vettem észre hogy a S-pennel gond van.
A vásárlás során kipróbáltam, tudtam írni, lezárt képernyőre, pár S-pen menű előjön de nem mind a, gombra nem reagál, alkalmazást nem indít, a telefon nem ismeri fel.
Már reseteltem a menüben de semmi, utángyártott lehet? Van erre megoldás?


Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#14035) csubííí válasza gthomma (#14034) üzenetére


csubííí
senior tag

Fel van töltve?

Itt körül néztél... speciális funkciók-s pen.

(#14036) gthomma válasza csubííí (#14035) üzenetére


gthomma
senior tag



Ennyi, délután kettő óta, a toll természetesen a telefonban van.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#14037) Aki21 válasza gthomma (#14036) üzenetére


Aki21
aktív tag

Hali. Én újjonan vettem aNote10+ t mostmár 2 éve kb. A ceruza nálam is ugyan azzal küzd mint nálad. Én erre csak annyit tudtam csinálni hogy kikapcsoltam az spen funkciókat ahol az elöttem szoló is írja és legalább akkor nem dobálgatja fel az értesítést

(#14038) csubííí válasza gthomma (#14036) üzenetére


csubííí
senior tag

Akkor lehet rossz a toll, egy másik tollal meg kéne próbálni.
Ha azzal is ugyanez lenne, akkor a telefon azon részével van gond, ami az S pen részt rendezi.

[ Szerkesztve ]

(#14039) gthomma válasza csubííí (#14038) üzenetére


gthomma
senior tag

A s-pen tesztje lefut, az air command -ok nem működnek jórészt, meg a gomb megnyomására nem reagál, a gyári s-pen 2 gombos és van van ledje ?
Ezen a tollon nincs Samsung felírat csak annyi hogy china.

[ Szerkesztve ]

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#14040) csubííí válasza gthomma (#14039) üzenetére


csubííí
senior tag

Beállításában ami kell minden beállítva, bekapcsolva?
Gyári egy gombos nincs led, amit ott ír az a pro, gondolom külön vásárolható(volt) hozzá.
Nekem is csak számsor és, hogy china van rajta.
Magyar, hivatalos viszonteladótól vásárolt készülék.

[ Szerkesztve ]

(#14041) gthomma válasza csubííí (#14040) üzenetére


gthomma
senior tag

"Beállításában ami kell minden beállítva, bekapcsolva?"
Pontosan mit értesz ez alatt ? (olyan lehet akkor hogy a toll aksija teljesen hulla lett? A telefoné is 83% accubattery 2.0.1 szerint gyári kapacitás 4170 mHa )
Hódmezővásárhely/Szegeden tud valaki szervízt amelyikre rá lehet bízni egy akkumulátor cserét ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#14042) $atirka válasza gthomma (#14041) üzenetére


$atirka
senior tag

https://www.facebook.com/gulacsiattila77

Tessék :)

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#14043) csubííí válasza gthomma (#14041) üzenetére


csubííí
senior tag

Igen, lehet, hogy a toll akku rossz.
Nekem így van beállítva.

(#14044) gjoco1 válasza $atirka (#14042) üzenetére


gjoco1
addikt

+1 Szunyira .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#14045) handrash


handrash
őstag

Tényleg megszünt a konténeres szerviz Budaörsön? Tudtok aktuális TMX árakat? Akku és USB csatlakozó érdekelne.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#14046) gthomma válasza csubííí (#14043) üzenetére


gthomma
senior tag

Ma délután kiderül, egy másik 12/512 és a gazdája látogat meg :)

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#14047) csubííí válasza gthomma (#14046) üzenetére


csubííí
senior tag

Majd jelezd mi lett.

(#14048) gthomma válasza csubííí (#14047) üzenetére


gthomma
senior tag

Szokásos .... holnap tud jönni....
Addig Odinnal lecserélem a TMH firmware-t XEH -re.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#14049) gthomma válasza $atirka (#14042) üzenetére


gthomma
senior tag

Köszönöm 20.000 a gyári aksi csere garanciával.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#14050) handrash


handrash
őstag

Pesten szervizes szaki?
Kékbéka nem tért vissza?

[ Szerkesztve ]

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.