Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) donhellner válasza Leonardo91 (#450) üzenetére


donhellner
tag

:)
Nekem annó februárban mikor vettem, akkor még volt bőven fekete színben, így azt használom azóta is. Nem próbáltam egyéb szíjat.

(#452) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Valaki tudja hogy kell kikapcsolni rendesen a Fit 2őt?
A sima Fit-et elvileg ki lehetett a fizikai gombával.

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#453) HThomas válasza Leonardo91 (#452) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog (1)

Ha jól emlékszem sehogy... újraindítás van csak.
Előbb-utóbb gondolom lemerül és akkor kikapcsol, bár hosszú távon ez nem szerencsés, időnként érdemes töltögetni.

(#454) Leonardo91 válasza HThomas (#453) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Az szép :(((

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#455) nokiae51


nokiae51
tag

Sziasztok!

Adott egy galaxy fit 2 (f4ce) okoskarkötő... és egy samsung galaxy A7 tablet. (2021 vásárlás)

A probléma az lenne, hogy nem lehet párosítani az okoseszközt a tabletet... ugyanis...
A galaxy fit 2 plugin nem kompatibilis a samsung tabeltal...
9 éves gyerekek még nem szeretnénk drága okostelefont venni... De álmomba sem gondoltam volna, samsung és samsung termék között kompatibilitási problémát találok.

Valakinek valami ötlete van esetleg?

Köszönöm szépen a válaszokat ! :R :R

Üdv: The Flash

(#456) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Mennyi idő alatt tölt fel az óra? Édesanyámnak vettem, 61%-kal tettük töltőre a dobozból kivéve, reggel 8 körül és még csak 78%-on van. Közben rátettem másik töltőfejre, laptopra is. Nem akarom elhinni, hogy ennyire lassan tölt vagy igen ... ?! Köszi!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#457) donhellner válasza tylerddd (#456) üzenetére


donhellner
tag

Szerintem 1 óra lehet a teljes töltés.

(#458) tylerddd válasza donhellner (#457) üzenetére


tylerddd
veterán

Köszi! Remek. Akkor ilyen esetben hogy lehetne tesztelni, hogy mi a hibás? Töltőkábel, estleg az óra akkuja vagy mi?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#459) donhellner válasza tylerddd (#458) üzenetére


donhellner
tag

Nem tudom megmondani sajnos. Indítsd újra a karkötőt, hát ha az segít.

(#460) Laurh


Laurh
aktív tag

Sziasztok,

Vettem ma egy Fit 2-őt és az létezik, hogy 85% fölé nem tölt? :F
Újraindítás, alaphelyzetbe állítás megtörtént de semmi változás.

Köszi :R

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#461) tylerddd válasza Laurh (#460) üzenetére


tylerddd
veterán

Nálam is gond volt a töltéssel. Nem tudom, hogy létezik-e olyan, hogy a kábel alapból rossz, de kinyújtott pozícióban pikk-pakk feltöltötte. Ha kicsit meg volt hajlítva, tekerve, csak állt, alig ment bele valami.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#462) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

[link] Ebben az új frissítésben érkezett "kameravezérlőt" hol találom, tudja valaki?
Vagyis a wearable-ban a Labs menüpont alatt megtaláltam de a pánton nem.

[ Szerkesztve ]

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#463) donhellner válasza Leonardo91 (#462) üzenetére


donhellner
tag

Lehúzod a gyorspanelt és ott található, nálam az utolsó. Viszont nem működik nálam (Samsung A52s), csak nagyítani akarja a képet, pedig elsütnie kellene.

(#464) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Mér véroxigént a pánt?

(#465) donhellner válasza gyuri2008 (#464) üzenetére


donhellner
tag

Nem.

(#466) stewe780


stewe780
őstag

Megviselt szíjamat lecserélném. Viszont a samsung oldalán és a samsung store-ban nem találok szíjat. Nem tudja valaki, hogy hol lehet gyári szíjat venni az órához? Webshopokban az utángyártott szíjaknál feltűnik olyan márka vagy mi, hogy RMPACK. Ez mi lehet? Ennek legalább a csattja ugyanolyan, mint a gyárié.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#467) Anulu79


Anulu79
addikt

Szerintetek érdemes még ezt a pántot megvenni? Mikorra várható vajon a 3-as? Vagy ezt venném vagy a Band 6-ot. Samsung telefonom van azért lenne ez talán egyszerűbb. :)

(#468) stewe780 válasza Anulu79 (#467) üzenetére


stewe780
őstag

Több mint 1 éve megvan és nagyon szeretem. Samsung telóm van nekem is, azt hiszem 3 ezerrel volt több, mint kínai társai, annyi pluszt simán megért, hogy ugyanaz a márka legyen.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#469) rep3at válasza Anulu79 (#467) üzenetére


rep3at
őstag

Nekem is egy éve van meg és szintén elégedett vagyok vele, szerintem a mai napig megéri az árát.

Forward thinking. كرر

(#470) Anulu79


Anulu79
addikt

Köszi az infókat! :R Még meglróbálom megnézni élőben is, hogy milyen. :)

(#471) Anulu79


Anulu79
addikt

Lehet az eszközhöz venni fém vagy bőr szíjat? Létezik ilyesmi?

(#472) Leonardo91 válasza Anulu79 (#471) üzenetére


Leonardo91
senior tag

AliExpress tele van vele.

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#473) Anulu79 válasza Leonardo91 (#472) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi! :R
Még annyit kerdeznék, hogy vajon lenne-e baja, hogy ha órákon keresztűl tűzné a nap. Vagy bírja? :)

(#474) stewe780 válasza Anulu79 (#473) üzenetére


stewe780
őstag

Mindent bír! 1 év alatt tőlem kapott mindent, favágás, Balaton, tűző nap, stb... Amit én nagyon szeretek benne, hogy olyan 11-12 naponta kell tölteni. Nem tudnám elviselni a napi töltést 5ször ennyiért, vagy a kétnapit. Nekem a szilikon szíja viseltes, ahelyett keresek újat, barátnőmnek van rajta 1-2 karc az órán, de ettől még teszik a dolgukat. Pulzusmérés automatikus edzés, lépésszám stb.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#475) Anulu79 válasza stewe780 (#474) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi szépen!
Nekem volt drága okosórám de luxusnak tartottam a szokásaimhoz. Meg ott is feltettem a naptol. De ez jó hír, hogy ez ilyen így bírja a strapát. Kijelzőte létezik értelmes védelem?

(#476) Anulu79


Anulu79
addikt

Meg jött ma a pántom. Pofás kis darab. Egyelőre tetszik. :)

(#477) stewe780 válasza Anulu79 (#476) üzenetére


stewe780
őstag

Gratula! :)

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#478) Anulu79 válasza stewe780 (#477) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi!
Idáig tetszik. :) Amúgy lehet letölteni plusz számlapokat vagy csak azok vannak amik a werable-ben vannak?

(#479) donhellner válasza Anulu79 (#478) üzenetére


donhellner
tag

Nem lehet letölteni, csak a gyáriak vannak.

(#480) stewe780 válasza Anulu79 (#478) üzenetére


stewe780
őstag

Az egyik számlapról a véleményem: [link] :DDD

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#481) Anulu79


Anulu79
addikt

Átnéztem őket és bégülis elég pofásak. :) Megtetszett az óra. :)

(#482) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Nemrég váltottam telefon markában Xiaomiról Samsungra (A52S 5G).
Érdeme a Mi Band 5-öt lecserélni ilyen eszközre?
Értesítésre, pulzus- és alvásfigyelésre, valamint edzés követésre használom.
Köszönöm a választ. :R

(#483) Anulu79 válasza Jim74 (#482) üzenetére


Anulu79
addikt

Mivel ez össze van kötve a Samsung health-el így én azt mondanám, hogy igen. :) Igaz még nekem sincs meg túl régóta. :D

(#484) Jim74 válasza Anulu79 (#483) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi. Gondolkodom rajta. Nagyon drága Samsung okos órát nem szeretnék, mert igazából, amire szükségem van, arra elég az okos karkötő.

(#485) Cartman023 válasza Jim74 (#482) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Szerintem megéri, nekem ilyen van és semmi problémám sincs vele, kapcsolat folyamatos, értesítések megjönnek rendben. Az asszonynak Xiaoimija van és néha-néha előfordulnak kapcsolódási problémák.

(#486) Jim74 válasza Cartman023 (#485) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm a választ. :R

(#487) stewe780 válasza Jim74 (#482) üzenetére


stewe780
őstag

Szerintem kicsit használd a Mi Band 5-öt. Ha nem lenne, gondolkodás nélkül rábeszélnélek egy fit 2-re, ahogy korábban a fórumtársat. De ha van már egy másik, azért olyan nagy különbségek nincsenek. Ha majd vacakol, akkor vedd meg a fit-2-t. De azért próbáld ki. Kollégámnak egy Honor Band 5 vagy 4-ese van Samu telóval és nem szokott panaszkodni, már több éve használja.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#488) Jim74 válasza stewe780 (#487) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi az infót :R

(#489) Anulu79 válasza Jim74 (#484) üzenetére


Anulu79
addikt

Nekem volt watch 3 active vagy már nem is tudom, hogy mi volt a neve tavaly. Számomra az semmivel sem nyújtott többet mit ez a fit2. Főleg nem árban.
Első feltöltés óta (18-án) most van még csak 52%-on az aksi. Igaz már van hajszálkarc a kijelzön de ezt nem sajnálom. :)
Kicsit szkeptikus voltam az órával kapcsolatban de hátorozottan csalódtam benne pozitívan. Megszerettem. :)

(#490) Jim74 válasza Anulu79 (#489) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi az infót. :R

(#491) Bucinudli91 válasza stewe780 (#466) üzenetére


Bucinudli91
csendes újonc

Nemrég cseréltem le az óraszíjat, mert több mint 1 év után a gyári megrepedt (csak töltéskor veszem le az órát). Gyárit sajna én sem találtam, de amit írtál az is jó. Shein-ről rendeltem egyet és innen: [link].
Mindkettő ugyan olyan.

[ Szerkesztve ]

(#492) stewe780 válasza Bucinudli91 (#491) üzenetére


stewe780
őstag

Köszi! Időközben sikerült előrelépnem szíj ügyben. Leírom, hátha másnak is jól jön. Az Allee-ban található Samsung üzletben sem volt szíj, viszont azt ajánlotta, hogy kérdezzem meg az oktogonnál lévő Samsung szervizt. Megkerestem az oldalukat, és van rajta egy alkatrész ajánlatkérés. [link] Én megadtam mindent, sorozatszám, típusszám stb. Jött a válasz, 2000Ft a szíj. Ennyiért még utángyártottat sem találtam eddig. Annyi, hogy szerintem nincs olyan opció, hogy kihozzák. Kettőt rendeltem, jelzik ha majd átvehető.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#493) Bucinudli91 válasza stewe780 (#492) üzenetére


Bucinudli91
csendes újonc

Köszi. Jó tudni, annyi pénzért totál megéri. Vidéki vagyok, így sajna a pesti átvétel nem opció.

(#494) Jim74


Jim74
nagyúr

Nem ide akartam...

[ Szerkesztve ]

(#495) stewe780 válasza stewe780 (#492) üzenetére


stewe780
őstag

Sziasztok!

Megjött a Samsung Oktogoni szervizében rendelt szíjam. Patent, tényleg gyári, 2000HUF-ért, mintha új órám lenne most! :)

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#496) subset


subset
senior tag

Lehet 2 kérdésem ?
Az automata fényerő hiánya nem zavaró este ?
Hívást elutasítani lehet üzenettel ?
Ja ez így 3 lett....maradhat ? :B
4

Használj Te is szabad szoftvert !

(#497) Anulu79 válasza subset (#496) üzenetére


Anulu79
addikt

Telefononon Galaxy Wearable - Pánt beállításai - Híváselutasító üzenetek.

(#498) rbelme85


rbelme85
kezdő

Szép napot! Gondolom, hogy lecserélem a Honor Band 5 nevezetű órám a Samsung Galaxy Fit2-re.

Aki már ezt a rituálét átélte, tudna mondani egy pár pro-kontra véleményt?!

Köszönöm. :)

SiemensM35i>Nokia3510>SiemensSL42>SharpGX10>Nokia6230i>Nokia7310Supernova>Nokia5800XperssMusic>SamsungGalaxyS3>Honor8>Samsung GalaxyS20FE-SD4g

(#499) subset válasza Anulu79 (#497) üzenetére


subset
senior tag

:R

Használj Te is szabad szoftvert !

(#500) donhellner válasza stewe780 (#495) üzenetére


donhellner
tag

Köszönöm, hogy megosztottad ezt az Oktogonos infót! :R
Hétvégén elszakadt a karkötőm szíjja, így rendeltem én is tőlük. Igaz már 2500Ft volt, de legalább gyorsan meglett. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.