Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Bog válasza gyuri2008 (#49) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Olvastad, amihez hozzászólsz? :F

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#52) air76


air76
tag

Na basssszzz...Most vettem a csajomnak Xiaomi Mi Band 5-öt.Erre most nemrég belefutottam ebbe...Am is full samsung párti vagyok,csak az első Fit kb 17-20 ezró volt,azt sokalltam egy karperecér.De ez a Fit 2 nagyon jól árazott.Na ezt benéztem.. :W

(#53) gyuri2008 válasza Bog (#51) üzenetére


gyuri2008
veterán

Bocsáss meg nem tudom mire gondolsz?
É a S Heált programra gondoltam amikor a pánt csatlakoztatva van és a végén megnézem.

(#54) Bog válasza gyuri2008 (#53) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Benne van a tesztben az összes kérdésedre a válasz, arra.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#55) gyuri2008 válasza Bog (#54) üzenetére


gyuri2008
veterán

Bocsánatot kérek. :R :R
Igazad van.
De mobilról és sietve olvastam át csak a fórumot.
Megtettem.
Igazából a Honor 5 akarom lecserélni erre,mivel Samsung telefonom van.

[ Szerkesztve ]

(#56) juuzer


juuzer
addikt

Egyébként a Galaxy Fithez képest miben különbözik az utód? Úgy értem, hogy funkcionalitásban. Mert a Galaxy Fitet még mindig 20-30k között látom a webshopokban. :F

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#57) Jakesz válasza juuzer (#56) üzenetére


Jakesz
őstag

Sokkal jobb a Fit 2 üzemideje, meg nagyobb a kijelzője. Gyakorlatilag ennyi. Csak az első szériás Fit rossz árazást kapott.

(#58) Jappán


Jappán
tag

Sziasztok! Van esetleg olyan fukció a készülékben, hogy menstruációs ciklus figyelés vagy valami hasonló? Barátnőmet tervezem meglepni egy ilyen készülékkel és olvastam ,hogy van olyan aktivitásmérő amiben van ilyen funkció is (nem samsung). Nem létfontosságú a dolog, de nem lenne rossz ha lenne. :) Samsung párti vagyok, nem szeretnék más márkát venni és ez tűnik a tökéletes választásnak. Köszönöm a segítséget előre is! :R

S22 Ultra /Watch 4 Classic 46mm /Galaxy Buds+ /JBL Xtreme2/

(#59) vamosip válasza Jappán (#58) üzenetére


vamosip
tag

Samsung Health-ben van

(#60) gyuri2008 válasza vamosip (#59) üzenetére


gyuri2008
veterán

Igen de a pánt nem tudja.
Akkor mit adjon át a Samsung Health-ba?

(#61) vamosip válasza gyuri2008 (#60) üzenetére


vamosip
tag

Igen a pánt nem tudja - így pontos -, az alkalmazásban viszont láttam ilyet.

(#62) Jappán válasza vamosip (#59) üzenetére


Jappán
tag

Köszönöm szépen! :R

S22 Ultra /Watch 4 Classic 46mm /Galaxy Buds+ /JBL Xtreme2/

(#63) zseko


zseko
veterán

Ehhez milyen kijelzők (watch faces vagy mi a neve máshol) vannak, meg lehet nézni valahol őket?

HR24.hu

(#64) joghurt


joghurt
addikt

Most azon kívül, hogy Samsung cucchoz Samsung telefont, lehet tudni valamit a kompatibilitásáról? A termék weblapján ennyit találtam: "Galaxy Fit2 is made to work with your Galaxy smartphone." Nincsen ott, hogy "only", vagy "requires" stb. Az útmutatójában sincsen.
A Galaxy Wearable lapján is csak a kompatibilis csuklóeszközök vannak felsorolva, telefonokról egy szó sem esik.

A tej élet, erő, egészség.

(#65) juuzer válasza Jakesz (#57) üzenetére


juuzer
addikt

Köszi! Azt hittem, hogy butították is a Galaxy Fithez képest. (Más OS, stb.) De akkor ez jó hír, hogy tudnak ajánlani végre egy értelmesebb alternatívát a Mi Bandekhez/Honor Bandekhez. :)

Vamos a la playa.

(#66) a347


a347
aktív tag

Most vettem egyet a páromnak. Tetszik neki, bár a szíj egy kicsit "érdekesen" csatolható.
Amire nem jöttünk rá eddig: Ki lehet valahogy kapcsolni az eszközt?

(#67) joghurt válasza a347 (#66) üzenetére


joghurt
addikt

Erre biztosan "nem" a válasz. A doksiban le is írják, hogy ha fel van töltve, akkor mindig be van kapcsolva.

A tej élet, erő, egészség.

(#68) a347 válasza joghurt (#67) üzenetére


a347
aktív tag

Azért ez elég béna "megoldás".

(#69) joghurt válasza joghurt (#64) üzenetére


joghurt
addikt

A legtöbb, amit találtam:
"Gear 1, Gear2, Gear S, Gear Fit: these smart watches are not compatible with non-Samsung device"

Ez alapján nem lenne meglepő, ha a Fit 2 is kizárólag Samsung telefonokkal lenne használható. :W

A tej élet, erő, egészség.

(#70) bsh válasza joghurt (#69) üzenetére


bsh
őstag

ezeket honnan szeded? :F
ha az megnyugtat, én most vettem egyet és huawei telefonom van.
"A Galaxy Fit2 kompatibilis az Android 5.0 vagy magasabb, 1.5GB vagy magasabb RAM, iOS 10 vagy magasabb, iPhone 7 vagy magasabb készülékekkel. Előfordulhat, hogy egyes funkciók nem kompatibilisek iOS eszközökkel."

elegem lett a mi band 4-ből, remélem ez jobb lesz. bár eddig nem túl impresszív. rögtön két firmware és egy szoftverfrissítés (a frissen telepített szoftvernél?). a fw update sokáig tartott, már kezdtem aggódni. a szíj épphogy csak körbeéri a csuklómat és nehéz becsatolni a mb4-hez képest. tettem egy sétát, közben automatán érzékelte elvielg, hogy (direkt) megálltam, viszont mikor megnéztem a health-ben, az időtartam stimmelt, de se a távolság, a térkép meg aztán végképp nem stimmelt... kíváncsi leszek a biciklizést hogy kezeli, meg az úszást. meg a hosszú ujjú pulóvert...

[ Szerkesztve ]

(#71) turbulencia8 válasza bsh (#70) üzenetére


turbulencia8
őstag

Engedelyezni kell kulon az S Health menujeben a helyadatokhoz valo hozzaferest (Fit e tapasztalat).

(#72) bsh válasza turbulencia8 (#71) üzenetére


bsh
őstag

engedélyezve van. csak a térkép egy kb. 50 méteres egyenes szakaszt mutat csak a 650 méter helyett, ami ráadásul házakon vezet keresztül, és rajt-cél (ami nem a valós) is pont fordítva van mint amilyen irányba mentem, meg 134-től 179 méteres szintemelkedést mutat, kecskeméten :DD milliméterben sincs itt annyi :DDD
hogy lehet az edzés összegzést képként lementeni, mint a mi fit-ben? (pl ilyet) health-ben a megosztásnál a térkép nézetnél is nekem az útvonal hátterében egy samsungos kép van és nem a térkép. :F
"edz.kor elég.kalór." :U ez a kiváló samsungos szoftver háttér, újmagyarul? fordulatszám... gyalogláskor? :O

[ Szerkesztve ]

(#73) joghurt válasza bsh (#70) üzenetére


joghurt
addikt

Belinkeltem a forrást. Igen, az Gear Fit-re vonatkozik, és nem Galaxy Fit-re.
Az általad linkeltet is olvastam.

A Samsung Health felmegy a telefonra, a Samsung profilba be tudok jelentkezni. Magától kilistázza a Fit2-t (az én karkötőm négyjegyű kódjával), mint regisztrált tartozék. De ha erre rábökök, a Play áruházba akar vinni. Ez megnyitja a "Galaxy Wearable (Samsung Gear)" című alkalmazás lapját, ami vörössel kiírja, hogy "Az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval."
Közben a karkötőn csak pörög-pörög a kék-zöld karika, semmit sem lehet tudni róla, hogy most épp mit csinál. Keres? Csatlakozik? Frissül? A középső ujját mutogatja nekem?

Majdnem egy órányi szöttyögés után a karkötő kijelzője elfeketül, az app meg feldobja, hogy az én Fit2 eszközöm regisztrációja törölve.
A Tartozékok keresése megint szépen megtalálja, de ha ki akarom választani (vagy a Regisztráció felől megyek), akkor megint a Play áruházas baromkodás jön.

A tej élet, erő, egészség.

(#74) darthsmoke válasza joghurt (#73) üzenetére


darthsmoke
Korrektor

Nekem Huawei Mate 20-am van, az említett progi simán felment, tökéletesen működik.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#75) bsh


bsh
őstag

help! ma reggeli szokásos biciklizés volt az első próba (a tegnap esti kis sétán kívül). elindítottam az edzést, de rögtön le is állt auto pause-zal és hiába folytattam, mindig megállt rögtön. gondoltam nincs gsp jel a házak közt? (pedig egy zöld "hely" ikon volt a kijelzőn...) ezért kimentem egy nyitott helyre, de ott is ugyanúgy mindig megállt. mentem tovább egy full nyitott térre, de semmi... (ettől a szarakodástól lett elegem a miband4-ből is) utána mentem tovább mert azért haladni kell, és egyszercsak "folytattam" az edzést, és akkor ment tovább és végig mérte az időt, nem állt le, még akkor sem, mikor pedig megálltam piros lámpánál...
és a végén meg ezt mutatja a samsung health:

magyarán a semmit... nincs se térkép, se sebesség se semmi. mintha nem lenne gps. pedig a sétánál volt.
vagy itt is futnia kell a health-nek a háttérben? (tegnap a sétánál nem futott.)

(#76) joghurt válasza darthsmoke (#74) üzenetére


joghurt
addikt

A Samsung supporttal odáig jutottunk, hogy bár a telefon bőven megfelel a specifikációknak, mégsem támogatott, mert csak. Ennek okáról semmi konkrétum, tehát nem lehet tudni, hogy miért nem.
Azokkal a telefonokkal működik a karkötő, amire fel lehet rakni a Galaxy Wearable appot, és kész. Ez ugye a termék oldaláról nem derül ki, csak megvásárlás után, a füzetkéből.

Mivel semmi konkrét specifikáció, vagy támogatott telefonlista (pro/kontra), gyakorlatilag most az összes családtagom telefonján kipróbálhatjuk, azokra felmegy-e a GW.

A tej élet, erő, egészség.

(#77) IOX válasza joghurt (#14) üzenetére


IOX
tag

Arra gondoltál már, hogy kiszállíttatod magadnak, és ha nem jön be akkor visszaküldöd 14 napon belül? Én az 5. ilyen programon vagyok túl. Kezdek arra jutni, hogy nem kell ilyesmi nekem. Vagy a bluetooth kis teljesítményű v. kikapcsolás után csak a telefonon tudom bekapcsolni a karkötőt v. ébresztő idejének változtatása csak telefonon lehetséges, stb.

(#78) IOX válasza joghurt (#38) üzenetére


IOX
tag

Nem kell a visszavitelre időt szánni. GLS kimegy érte a megadott címre

(#79) darthsmoke válasza bsh (#75) üzenetére


darthsmoke
Korrektor

Biztos vagy benne, hogy a Galaxy Wearable app használhatja a GPS-t a háttérben futtatáskor? Keresd ki a telefon beállításokban az Alkalmazások menüben és nézd meg, milyen engedélyei vannak. Nekem sem mért semmit, majdnem felborultam a biciklivel, miközben nézegette a pántot, de aztán az appot beállítottam, és azóta tök jól működik és mér mindent.

@joghurt: nem tudod alternatív forrásból megszerezni az apk-t és telepíteni?

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#80) bsh válasza darthsmoke (#79) üzenetére


bsh
őstag

[kép]
most délben mentem ebédelni meg vissza, azt is próbáltam mérni, most nem volt autopause, de megint nem mért se távolságot se sebességet se térkép nincs. :W

(#81) joghurt válasza darthsmoke (#79) üzenetére


joghurt
addikt

De, ezt tettem. A fiam eggyel régebbi szériás, gyengébb telefonjára simán fel lehet tenni, és ő csinált belőle .apk-t, amit áthoztunk, és abból rendben felment.
Csak azért, mert egy Samsung alkalmazott elfelejtett bepipálni egy check boxot?

A tej élet, erő, egészség.

(#82) darthsmoke válasza bsh (#80) üzenetére


darthsmoke
Korrektor

Nagyon fura... Maga az alkalmazás futhat a háttérben? Nem lövi ki az Android időről időre?

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#83) bsh válasza darthsmoke (#82) üzenetére


bsh
őstag

én ki szoktam "lőni" a nem használt alkalmazásokat manuálisan a "négyzet" "gombbal" a telefonon (nem tudom mi annak a neve, multitask, vagy task switcher vagy mi?) meg a bluetooth-t, helyhozzáférést, wifit, mobiladatot is kézzel kapcsolgatom mikor mire van szükségem. pl. ha akarok egy biciklitúrát lekövetni, akkor bekapcsolom a bluetooth és hely adatokat, és a mi band4 esetében elindítom a mi fitet. (az más kérdés hogy az rohadtul nem mindig működött és elegem lett belőle) de itt nem olvastam, hogy a wearable vagy a health-nek kéne futni ahhoz, hogy mérjen. nem arra van az a két "plugin" amit telepít még? valami samsung accessory services meg galaxy fit2 plugin vagy mi? ezek mint system service futnak a háttérben, az nem elég neki?

(#84) joghurt válasza bsh (#83) üzenetére


joghurt
addikt

Ebben a használati módban ugye tudod, hogy simán lehet akár 10-20 perc is, mire pozícióadatokat tud adni a telefonod?

A tej élet, erő, egészség.

(#85) bsh válasza joghurt (#84) üzenetére


bsh
őstag

ez eddig nem tűnt föl :F akkor ha kimegyek a lakásból, várnom kéne 20 percet? :U

[ Szerkesztve ]

(#86) joghurt válasza bsh (#85) üzenetére


joghurt
addikt

A GPS vevő hidegindítás után, pláne AGPS (mobilnet) nélkül, fedett helyen vagy fák/házak között (kis térszögben kilátás az égre -> egyszerre kevés hold) simán. Semmi köze a Samsunghoz.

A tej élet, erő, egészség.

(#87) zseko válasza bsh (#85) üzenetére


zseko
veterán

Ha húszat nem is, de tízet simán akár. Én a szomszéd kikapcsolt, rendes autós gps-ével szarakodtam az udvaron és az utcán (vidéken, szóval rálátás az van) legalább negyed órát, mire méltóztatott műholdat fogni :U Miközben itt a szobámban ülve a telefonom 31 műholdat lát most, és 25-höz csatlakozik...

HR24.hu

(#88) bsh válasza joghurt (#86) üzenetére


bsh
őstag

ezt (is) kipróbáltam tegnap. bár nem tudom mit értesz hidegindításon, de úgy, ahogy én ki/be szoktam kapcsolni a helyadatokat (a fentről lehúzható menüben), úgy kábé 5 másodperc alatt megvolt a helyzetem. magas házak közt, kis kilátással, házból kijövet után, mobilnet és wifi kikapcsolva, csak 2g hálózati mód, és a standard pontosságú gps.

viszont tegnapi tesztek során volt pár alkalom, ahol már működött a karkötő, térkép is volt, ott is próbálgattam sok mindent: pl. első úton minden létező dolog be volt kapcsolva: mobilnet, wifi, lte, stb, a wearable futott a háttérben. visszafelé úton kikapcsoltam a wifit, mobilnetet, 2g only. úgy is működött. akkor harmadik úton már a wearablet is kilőttem, úgy is működött. mindezt úgy, hogy egyszerre viseltem a samsungot és a miband4-et és egyszerre ment a mifit alkalmazás is, és mindkettő működött.
utána viszont felbuzdulva elmentem biciklizni, és a karkötő 0km/h-t írt ki. ezért megéálltam ellenőrizni: hát nem tudom hogy lehet ellenőrizni, hogy működik-e? ezért még az elején leállítottam az edzést, megnyitottam a health-et, szinkronizált, és ott a térképen láttam az addig megtett pár 100 méteres útvonalat, aminek a hosszát is mérte jól, úgyhogy megnyugodtam, hogy annak ellenére, hogy 0km/h-t írt ki a karkötő, mégiscsak működik a térkép követés és a gps. ezért új edzést indítottam és mentem egy nagy kört. itt is végig 0km/h-t írt ki a karkötő és nem berregett minden kilométernél... de nem folgalkoztam vele. a végén leállítottam az edzést, néztem health-en: semmi... azt írta ki, hogy 0,56km-t mentem 1 óra alatt, és a térképen ott van 0,56km-es út és egy cél zászló, mintha ott megállt volna az edzést, de azért az időt meg mérte tovább? :F
ezután elmentem az uszodába gyalog. már meg sem lepődtem, hogy nem berregett kilométerenkét és megint csak egy 100 méteres utat rajzol ki a térképre... :U pedig gyaloglás közben elővettem a telefont, elindítottam google térképet, amin gyönyörűen láttam a pozíciómat és ahogy mozgok, tehát a GPS az működött rendesen... az uszodából visszafelé szintén megint nem mérte az utat.
viszont a meglepetés: a 2km-es emllúszást azt tökéletesen hibátlanul mérte! :Y :C minden száz méter után vibrált, pontosan a fordulónál. :C mondjuk innentől hogy ezt így tudja érzékelni már nem nagy kunszt az időket mérni és ebből a sebességeket meg a csapásszámokat stb. kirajzolni. de ezen meglepődtem, hogy ilyen jól működött, a miband az simán 2x-es távolságokat is "mért". mondjuk azt nem értem honnan vette, hogy a sebességem 1km/h átlag (ez helyes) mellett a max sebesség 4km/h is volt? mikor full egyenletes sebességgel mentem végig? :F de ez legyen a legnagyobb baj.

viszont ha valakinek volna ötlete miért nem tudom a gps-es edzéseket használni, az jó lenne, mert ez így kuka sajnos.

(#89) joghurt válasza bsh (#88) üzenetére


joghurt
addikt

:R
Tényleg 2 órán át úsztál? :Y
A 4 km/h esetleg a faltól ellökéskor is előfordulhat.

A tej élet, erő, egészség.

(#90) bsh válasza joghurt (#89) üzenetére


bsh
őstag

majdnem. lassan úszok. rossz a szívem.

(#91) omlosz válasza bsh (#88) üzenetére


omlosz
csendes tag

Biztos nem altatja el a telefonod a health alkalmazást?

(#92) bsh válasza omlosz (#91) üzenetére


bsh
őstag

a Health-et? az nem is fut. annak futnia kéne? samsung szerint a wearable-nek kell futnia. az meg elvileg be van állítva az energiagazdálkodásnál, hogy futhasson háttérben stb.
tegnap elátvolítottam mindent, reseteltem a karkötőt is, és újratelepítettem mindent (wear+fit2plugin+accessoryservices+health), minden engedéllyel amit kért.
ma reggel szinkronizáltam health-el és azt mondja, nincs alvásadat... :F melóba biciklizésről meg se térkép, se távolság, se semmi. de még egy kicsi se.
nem értem én ezt már. :O

(#93) joghurt válasza bsh (#92) üzenetére


joghurt
addikt

A telefonodról a GNSS adatok rögzítéséhez szükség lesz rá szerintem. Különben ki tárolja el útközben a pozíció adataidat?

A tej élet, erő, egészség.

(#94) bsh válasza joghurt (#93) üzenetére


bsh
őstag

nem tudom, azért kérdezősködök. a samsung üfszolgálat chat szerint a wearable kell hozzá :F

(#95) bsh válasza joghurt (#93) üzenetére


bsh
őstag

kipróbáltam most ebédidőben biciklivel, hogy futott a health. sőt még beállítottam azt is kézzel az energiagazdálkodásnál, hogy futhasson a háttérben stb. de menet közben megint 0km/h-t mutatott a karkötő, ezért megálltam, elővettem a telefont a zsebemből és megnéztem, a health fut... erre elkezdett a karkötő sebességet mutatni :Y akkor visszaraktam a pulóver zsebembe a telefont és mentem tovább. egy darabig néztem a karkötőt és mutatta a sebességet. de mikor odaértem az étterembe és bent megnzétem az útvonalat a health-ben, megint csak 200 métert mért és a térképen is annyit mutatott: attól a ponttól kezdve, ahol megálltam és elővettem a telefont.
visszafelé ugyanez: 0km/h, elővettem a telefont, ránéztem a health-re (de megállás nélkül), majd elraktam. a térképen megint attól a ponttól kezdve van 420 méter, aztán vége.
ezt én már tényleg nem értem. akkor mégis elaltatja a health-et x másodperccel azután, miután elraktam a telefont? hiába van bekapcsolva az energiagazdálkodásban, hogy futhat a háttérben? :F
agyf*szt kapok ettől már. :O

(#96) darthsmoke


darthsmoke
Korrektor

Sziasztok!

Van lehetőség a víz alatti módon kívül, hogy bicajozás vagy gyaloglás közben lezárjuk a kijelzőt? Mostanában a kabát többször leállította a folyamatban lévő edzést... :(

G.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#97) zseko válasza bsh (#95) üzenetére


zseko
veterán

Létezhet ilyen. Néha engem is szívat ez a kötsög rendszer, bluetoothon hallgatom a zenét a kocsiban, és többször is előfordult már, hogy a kijelző kikapcsolása után egy-két perccel leállt a zene, mert kilőtte a Spotify-t. Úgy rémlik, hogy mintha a MiBand2-vel is lett volna hasonló, hogy nem rögzítette az útvonalat a MiFit, de nagyon nem emlékszem, nem sűrűn használom ilyenre. Az viszont érdekelne, hogy tud-e olyan faja grafikonokat és statisztikát mutatni a samu appja, mint amit a MiFit.

HR24.hu

(#98) turbulencia8 válasza bsh (#95) üzenetére


turbulencia8
őstag

A Health a GPS-t nem hasznalhatja a hatterben, engedelyezned kellene az Health-en belul is. Es probald meg onnan inditani a biciklizest.

[ Szerkesztve ]

(#99) bsh válasza zseko (#97) üzenetére


bsh
őstag

lehet ebben valami. mert most odaadtam a karkötőt egy kollégámnak, hogy hasznlja már ő is a saját telefonjával, hogy nála működik-e, és hazafelé jövet biciklivel (karkötő) nélkül, csak a health-ből indítva a bicikli edzést, ez lett az eredmény. :F (szerintem nem olyan pofás mint a mifit, de a legnagyobb baj, hogy nem lehet így egyben lementeni képként - ezt több screenshotból vágtam össze ilyenre.)
akkor ezek szerint jó a gps, a hátizsák sem árnyékolja le, nem lövi ki a telefon a health-et, sem a gps adatokat nem kapcsolja ki, akkor lehet az a baj, hogy karkötőről indítva megszakadna a bluetooth kapcsolat és "abbahagyja" a térkép rajzolást? de a karkötő meg számolja tovább az időt? de akkor bluetooth kapcsolat nélkül meg kéne lennie egy ikonnak a kijelzőn, de az nincs. se a telefonon nincs értesítés. :F

deathsmoke: én pontosan ezért vettem most ezt a samsungot, mert a miband 4 nálam 100%-os pontossággal mindig leállítja az edzés mérést, amióta hosszú ujjú ruhában kell tekernem. valahogy a felodló mozdulat az pont olyan mint amit a ruhaujj csinál menet közben :U már az agyamra ment. a samsungnál nem vettem észre ilyen problémát. sőt annak annyira érzéketlen valahogy a kijelzője, hogy még a rendes érintéseimet is alig érzékeli.

turbulencia8 azt próbáltam már engedélyezni de nem enged ilyet a telefon. csak elutasítás van meg alkalmazás futtatásakor. nekem a telefonról indítás nem nagyon jó megoldás, az általában nagyon el van rakva. karkötőről nem lehet indítani? ez le van írva valahol?

[ Szerkesztve ]

(#100) joghurt válasza darthsmoke (#41) üzenetére


joghurt
addikt

Ma megvolt az első éles bevetés úszással. Fényévekre van a Mi Band 5-től. (Amiről amúgy írtam egy tesztet a Logoutra, csak lassan másfél hónapja ülnek rajta a moderátorok. Legutóbb Kalandor ígérte meg egy hete, hogy "mindjárt" elolvassa.)
Mondanám, hogy a napokban erről is megírok egy részletes tesztet, de minek, ha úgysem jelenik meg? :(

A tej élet, erő, egészség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.