Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) David3


David3
őstag

Sziasztok!

Ma jött meg ez a kis kütyü. Leginkább az akkumulátor ideje és egyszerűsége miatt döntöttem mellette. Galaxy S22+-szal fog együttműködni, viszont lenne kérdésem:

Ti hogyan töltitek? Egyelőre nem találom még ennek a töltőizének a helyét, most csak teng-leng az asztalon. A dokkolás viszont elég ügyesen meg lett oldva.

Másnak is ad ki töltés közben minimális sípoló hangot? :D Kicsit szokatlan, bár lehet normális.

(#502) Anulu79 válasza David3 (#501) üzenetére


Anulu79
addikt

Mit értesz azon, hogy "Ti hogyan töltitek?".

(#503) stewe780 válasza David3 (#501) üzenetére


stewe780
őstag

Szia,

Nekem nem sípol, töltöizé a fiókban.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#504) David3 válasza Anulu79 (#502) üzenetére


David3
őstag

Tulajdonképpen azt, hogy amikor töltöd, hova rakod magát a karperecet? A problémám vele annyi, hogy a kábel rövid ahhoz, hogy az asztalra rakjam. Rögzíteni viszont sehova nem tudom, tehát csak lóg a levegőben miközben töltöm. Egyelőre nagyon nem találom a helyét, de lehet kitalálok neki valami dokkoló-szerűséget. Tudom, hogy world first problem, de gondoltam hátha van valakinek erre bevált megoldása.

stewe780: Lehet nekem is fiókba kéne raknom ezt a töltőizét.

(#505) stewe780 válasza David3 (#504) üzenetére


stewe780
őstag

Bocsánat, ha töltöm, akkor nekem is lóg. Viszont most nem töltöm, azért van a fiókban. :)

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#506) David3 válasza stewe780 (#505) üzenetére


David3
őstag

Meg fogom szokni, nyilván nem okoz problémát. Csak gondoltam, hogy van valamiféle dokkoló, de Amazonon se találtam hozzá, csak valami kínai csodát, amiről rosszak voltak az értékelések. Amúgy tetszik az egyszerűsége, teljesen elégedett vagyok vele. Amire vettem, tökéletesen megfelel.

(#507) Anulu79 válasza David3 (#504) üzenetére


Anulu79
addikt

Egy USB hosszabbitó és akkor lehet bárhova rakni. :) Én mondjuk PC-ről töltöm így fel tudom tenni a ház tetejére gond nélkül.

(#508) nyipp


nyipp
csendes tag

Sziasztok! Más is tapasztalt olyat, hogy az óra éjszaka eldob 10-20%-ot a töltöttségből jó éjszakát módba kapcsolva? Véletlenszerűnek tűnik a dolog (nem minden alkalommal történik meg), nem tudok rájönni, mi váltja ki. :F

[ Szerkesztve ]

(#509) David3 válasza nyipp (#508) üzenetére


David3
őstag

Szia, én két hete vettem le töltőről, sajnos meccsre nem vihetem magammal, edzésre meg elfelejtettem :DDD , úgyhogy még most is 25%-on van, semmi különleges dolgot nem állítottam. Nem lehet, hogy valamelyik óraszámlap szívja ennyire? Bár gondolom nem világít folyamatosan... próbálgass a beállításokban túrni, esetleg csinálj egy teljes visszaállítást.

(#510) stewe780


stewe780
őstag

Sziasztok!

Téltenségi idő jelzése, amikior azt írja, hogy ideje járni egyet. Azt tudja valaki, hogy mennyi az a "tétlenségi" idő, aminek az észlelése után jelzi ezt az óra?

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#511) vamosip válasza stewe780 (#510) üzenetére


vamosip
tag

Kb. egy óra.

Galaxy Wearable/Egészségbeállítások/Értesítések alatt kapcsolható be/ki.

(#512) stewe780 válasza vamosip (#511) üzenetére


stewe780
őstag

Köszi :R

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#513) nyipp


nyipp
csendes tag

De ha megrázod kétszer az órát, akkor máris örvendezik, hogy újra aktív vagy :DDD

(#514) stewe780 válasza nyipp (#513) üzenetére


stewe780
őstag

:DDD
Pont az lenne a cél, hogy mozogjak. Simán tudok 4-5 órát a monitor előtt ülni...

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#515) vamosip


vamosip
tag

Jött egy frissítés az órára

(#516) stewe780 válasza vamosip (#515) üzenetére


stewe780
őstag

És tényleg!
:C

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#517) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!

Eltört a szíj majdnem töben. Szerintem 1 évet sem bírt ki a gyári rajta. Honnan érdemes szíjat rendelni?

(#518) Leonardo91 válasza Anulu79 (#517) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Aliexpress

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#519) donhellner válasza Anulu79 (#517) üzenetére


donhellner
tag

Én tavaly nyáron #500 az Oktogonon lévő Samsung szervizből rendeltem, az az e-mail-ben érdeklődtem náluk, hogy vásárolható-e szíj. 2500Ft-ért sikerült is venni gyári feketét.

[ Szerkesztve ]

(#520) Anulu79 válasza donhellner (#519) üzenetére


Anulu79
addikt

Az teljesen jó ár szerintem. A kínai rendelést annyira már nem szeretem. De ha nincs más lehet az marad majd.

(#521) Bucinudli91 válasza Anulu79 (#517) üzenetére


Bucinudli91
csendes újonc

Én SHEIN-ről rendeltem. Teljesen rendben van. Lehet még jobban is bírja mint a gyári. Azzal hasonlóképp jártam.

(#522) Anulu79 válasza Bucinudli91 (#521) üzenetére


Anulu79
addikt

Végül az emagon találtam olyasmit ami tetszik. (mintás) így onnan rendeltem. Bár időben szinte annyi volt mintha kintről rendeltem volna. :)

(#523) mirci18


mirci18
addikt

Sziasztok.
Van egy Fit 2 okos karkötőm.
A kijelző nem reagál fekete.
Töltőre dugra kb 20 másodpercenként vibrál egyet.
Mi lehet a gond szerintetek?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#524) stewe780 válasza mirci18 (#523) üzenetére


stewe780
őstag

Egybeöntött műanyag az egész. Akármi is a gond, nem nagyon javítható.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#525) mirci18 válasza stewe780 (#524) üzenetére


mirci18
addikt

Köszönöm szépen a választ.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#526) Bucinudli91


Bucinudli91
csendes újonc

Ma észrevettem, hogy nem küldi az értesítéseket a telefon az órára. Be volt állítva, hogy csak hordásnál jelezze. Levettem és láttam, hogy nem villog az érzékelő. Járt már valaki így? Ennek akkor ennyi volt valószínűleg? Sajnálom, mert szerettem, nem vettem volna most másik órát. Igazából értesítésre így is tudom használni, kikapcsoltam a fent említett beallítást, de jobb lett volna, ha minden funkciója működik.

(#527) Bucinudli91 válasza Bucinudli91 (#526) üzenetére


Bucinudli91
csendes újonc

Közben utána néztem hogyan kell újraindítani az órát, és most működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.