Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csab2


csab2
veterán

Szia!
A mikrokapcsolót mindig át kell kapcsolni annak függvényében, hogy melyik eszközt akarom kihangosítani?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#2) RudY válasza csab2 (#1) üzenetére


RudY
addikt

Igen, mint az erősítőknél.

(#3) csab2 válasza RudY (#2) üzenetére


csab2
veterán

Hogy néz ki ez a mikrokapcsoló? A képeken nem látom (vagy csak én vagyok a béna).

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#4) RudY válasza csab2 (#3) üzenetére


RudY
addikt

Annyira azért nem mikro ;)
A bemeneteknél az Input és a 2.1/5.1 feliratok alatt találod, a legfelső képen jobban látszik, hogy mennyire áll ki a "pöcök".

(#5) csab2 válasza RudY (#4) üzenetére


csab2
veterán

Mondom, én vagyok a béna. :)
Köszi!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#6) ZsolesZ23


ZsolesZ23
csendes tag

hello RudY,
azt szeretném kérdezni, hogy a fent említett vételár és szállítási díjon kívül volt-e még vmi más díj (pl.vám v akármi) amit fizetned kellett?
előre is köszi
üdv,
ZsolesZ23

(#7) RudY válasza ZsolesZ23 (#6) üzenetére


RudY
addikt

Szia! Semmi egyéb költség nem jön hozzá!

(#8) ZsolesZ23 válasza RudY (#7) üzenetére


ZsolesZ23
csendes tag

Köszi szépen, és a magyarországi szállításért sem kellett külön fizess? mert én is akarok egy ilyet rendelni ebay-ről, és sok eladónál ingyenes vagy minimális szállítási díj van feltüntetve és az érdekelne, hogy ha megérkezik Magyarországra, akkor a Magyar Posta szállítja tovább vagy az a nemzetközi cég, aki idáig elhozta. Neked ki szállította le?
Előre is köszi, üdv

(#9) RudY válasza ZsolesZ23 (#8) üzenetére


RudY
addikt

A postás hozza már házhoz, de ez sem tesz hozzá semmilyen plusz költséget. Azért is írtam, hogy érdemes több helyen is nézegetni az árakat, mert akár naponta is változhatnak. Viszont az ingyenes szállításal mellett, lehet hogy többre jön ki a teljes vételár.

(#10) TCr


TCr
veterán

Jól gondolom, hogy ha a coax (vagy optikai) kimenetes Popcorn A210 médialejátszómra kötöm ezt, majd analóg IC-kkel megyek tovább a Denon AVR 1908 házimozi erősítőmbe, akkor jobb minőségű zenei hangot fogok kapni?
Filmeknél ugyanúgy megkapom az 5.1 hangot, csak az erősítő DD és DTS helyett LPCM-et fog írni?

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#11) RudY válasza TCr (#10) üzenetére


RudY
addikt

Jó lehetne ez a megoldás - meg is akadtam a kérdéseden egy pillanatra -, de ezen a Denon erősítőn is van optikai, digi koax, HDMI bemenet, amit közvetlenül tudsz csatlakoztatni a Popcorn-hoz, ennél jobb megoldás viszont nincs. Esetleg foglalt lenne már az összes bemenet az erősítőn?
Egyébként az erősítő ezen a kütyün keresztül is DD, DTS hangot kap, így azt is jelzi.

(#12) TCr válasza RudY (#11) üzenetére


TCr
veterán

Mivel a DAC-ok a zenei hangminőséget hivatottak javítani (illetve erre is alkalmasak), ezért tettem fel ezt a kérdést. :)
A dedikált, illetve külső DAC-okról úgy hírlik, hogy jobbak, mint a házimozi erősítőkben lévő DAC-ok.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#13) RudY válasza TCr (#12) üzenetére


RudY
addikt

Ahhhaaa így valóban jogos és érthető, arra viszont nem mernék megesküdni, hogy konkrétan ez a darab lenne-e egyáltalán olyan minőségű, ami ilyen célra megfelel. A nívósabb eszközök azért ennél lényegesen magasabb árban vannak - közvetlen külföldi beszerzés esetén is-, és az is biztos, hogy nem véletlenül. :K

(#14) kissata


kissata
csendes tag

Kérdés,hogy valós analóg 5.1 hangzás konvertálódik-e a digitálisból,próbáltad surround-teszt hanganyaggal is,ahol egyenként szólalnak meg a hangsugárzók?

[ Szerkesztve ]

(#15) RudY válasza kissata (#14) üzenetére


RudY
addikt

Teszt nélkül természetesen csak azt írtam volna, amit a 2.1 külső DAC nál, csak szétosztja a hangszórókra, de az nem az igazi ugyebár. Teljesen korrekt a dobozka :K

(#16) Bembee12


Bembee12
aktív tag

Tehát az optikai bemeneten az 5.1 nem konvertálódik le 2.1-re?
Tehát ha rákötök egy Xbox-ot optikai toslink kábelen, akkor térhangzás lesz, vagy csak az első sztereót tolja hátra is? (Amúgy egy CREATIVE INSPIRE T7700-t kötnék rá)

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#17) RudY válasza Bembee12 (#16) üzenetére


RudY
addikt

Nem, pont az 5.1 a lényege!
A 2.1-hez bőven elég az arra való is, ami feleannyiba kerül:
[link]

(#18) kisreyes


kisreyes
újonc

szia rudy megvettem az a audio konvertert.azt akarnám kérdezni hogy a házimozzimal hogy tudnám összehozni az xboxomat?az xboxxon optikai a házimozin stereo kimenet van.és a konverterböl a három bemenetes blak jag et vettem

(#19) Grezsó


Grezsó
újonc

Helló Mindenkinek!
Én már lassan két éve használom ezt az okos kis jelátalakítót, eddig nagyon jól szuperált.
Hanem most előjött egy kis probléma.
Az a hibajelenség, hogy néha fogja magát az összes jel, és összekeverednek.
PL a center "elmászik" jobbra,(a jobboldali hangszóróba) aztán balra, és halkabb lesz, a méllyel is ez a helyzet, meg igazából mindegyik megy minden felé.... Egy SAMSUNG UE32EH5300W típusú televízióval használom. Jaa és próbáltam nagyon sok filmmel, úgyhogy nem a film konvertálással van gond, meg valószínű, hogy nem a TV-é mert most cserélték gariban, mert megdöglött...:P Szét is kaptam az átalakítót és nem volt semmi kisülésre utaló nyom, szép tiszta az összeszerelés (nem az az olcsó gány munka).
Valakinek voltak e ilyen tapasztalatai esetleg???

[ Szerkesztve ]

(#20) Jucush


Jucush
újonc

Szia RudY! De jó, hogy megtaláltam ezt a blogot! Hátha tudsz nekem segíteni? Tavasszal vásároltunk egy Samsung UE32EH5000W LED TV-t (2012-es modell) a Médiában. Páromnak pár nap múlva szülinapja, és pont az általad belinkelt hangrendszert néztem ki, hogy az milyen jó volna (focimeccset nyáron 5.1-ben hallgatni, hmm). Csak azt nem tudom, hogy kell a dekóder is? Nem vagyok túl nagy műszaki zseni, hogy a mi Samsung EH5000-es TV-hez kell-e ilyen átalakító decoder vagy nem. Ha kell, akkor sajna bajban vagyok, nem tudom azt is beszerezni a szülinapra (4 nap múlva lesz) :(
Várom és köszönöm a válaszodat!

(#21) RudY válasza Jucush (#20) üzenetére


RudY
addikt

Szia!

Bocsi a késedelemért, de a nyaralás kellős közepén sehogy nem jutottam gépközelbe, de nem is nagyon hiányzott :K
A dekóder ehhez a hangrendszerhez mindenképp kell, mivel csak analóg bemenetei vannak, természetesen máshoz is, amin csak analóg van és nincs optikai vagy digitális koax bemenet.
A "tesztben" szereplő Orion hangrendszert a fiamtól kértem el, ő laptophoz használja. Na ehhez ajánlanám igazán vagy asztali géphez, házimozizáshoz az elmegy kategóriába tartozik. Ami rendkívül bosszantó benne, az aprócska távirányítója kb. 1 méteren belül használható (nem az elem gyenge) :W Az Orion műszaki embere is csak annyit tudott mondani: ez ilyen. Univerzális távirányítóval is próbáltam helyettesíteni, úgy tűnik, hogy az infra vevő a gyenge pontja. A szetthez kapott hangfalakban elhelyezett hangszórók gyengécskék, nagyobb tér betöltéséhez teljesen alkalmatlanok, ezért is javasolnám inkább laptop, pc használatához, vagy kisebb szobába. A mélynyomó viszont meglepően kellemes, nincs kellemetlen és folyamatosan összemosódó búgás, a mélyhangok és a basszus megfelelően "lélegzik". A beépített erősítő és lejátszó is teljesen korrekt, USB és memóriákártyáról szépen játszik. Ami még rendkívül kellemetlen, hogy kikapcsolás után az utolsó lejátszáskori hangbeállításokat elfelejti, bár pillanatok alatt újra beállítható bármi, a már említett táviránytó probléma miatt ez csak közelből kivitelezhető :U
Sajnos ebbe az alacsonynak nevezhető árkategóriába ennyi fér bele, de ez természetesen más gyártókra is igaz. Egyelőre még én is erősen gondolkodom, hogy beszerezzek-e még egy ilyet (a gyerek már nyafog), mert normális hangfalakkal nagyon kellemesen szól! Az említett kellemetlenségeket leszámítva is nevetséges az ára.

(#22) Psychic


Psychic
csendes tag

Szia!
Jól gondolom, hogy ha 2.0 hangot küldök rá (mondjuk zenét hallgatok számítógépen) akkor is 2.1 vagy 5.1 kimenetet generál, szóval a mélyhangokat a mélynyomóra küldi?
Ehhez kapcsolódóan, ha 5.1-et küldök rá, akkor automatikusan vált és a ténylegesen rá küldött csatornákat szólaltatja meg?
Köszi!

(#23) RudY válasza Psychic (#22) üzenetére


RudY
addikt

Szia!

A hátoldalon lévő egyik mikrokapcsolóval lehet választani 2.1 vagy 5.1 között, így még jobb is (bár nem túl kényelmes) az optimális hangzás kiválasztása.

(#24) Psychic válasza RudY (#23) üzenetére


Psychic
csendes tag

Azt értem, a kérdésem inkább arra irányult, hogy magától létrehozza a mélyhangokat, akkor is, ha csak 2.0-t küldök rá? Tehát sima sztereó forrásból is 2.1 lesz, és megszólaltatja a mélynyomót?

(#25) RudY válasza Psychic (#24) üzenetére


RudY
addikt

Ja,már én is értem :DDD a válasz igen :K

(#26) Psychic válasza RudY (#25) üzenetére


Psychic
csendes tag

Király, köszi!
Nemsokára rendelek én is egyet akkor :)

(#27) Findzs


Findzs
addikt

de jó hogy megírtad ezt a blogot :K

nekem is olyan gondom van hogy új tv re szeretnék régi analóg 5.1 -et kötni
és így amit eddig htpc -vel oldottam meg most kiválthatná ez az eszköz mert a tv -vel lehet netezni, usb -ről filmet lejátszani, online sorozatokat nézni stb. és akkor így mindezt 5.1 be tehetném persze bdrip -ekkel :)

már csak szereznem kell egy ilyet szétnézek hátha van magyarhonba is valahol

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#28) Mankó


Mankó
veterán

Van valakinek infója, hogy mennyit ehet a ketyere, mert nekem éjjel-nappal be van kapcsolva?

(#29) Findzs válasza Mankó (#28) üzenetére


Findzs
addikt

5v -ot kap így nem hinnem, hogy sokat enne pár mW esetleg

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#30) Mankó válasza Findzs (#29) üzenetére


Mankó
veterán

Hát az semmi. Köszönöm, megnyugtattál!

(#31) Mankó


Mankó
veterán

Van egy ilyen elado cuccom, akit esetleg erdekelne, dobjon egy privit!

(#32) Tatukg


Tatukg
csendes tag

Szia

Körülbelül 1-2 hete szereztem be egy ilyen okos kis dobozkát, azóta használom egy Samusng UE48H6650SLXXH smart tv-vel és egy Genius 5.1HT hangrendszerrel. Nemrég egy hiba jelenségre lettem figyelmes, sajna arra nem emlékszem, hogy a kezdetektől fogva is így volt-e. Optikai kábellel kötöttem össze a tv-t és a dobozt. Beállítom, hogy 5.1 analóg jelet küldjön a hangfalak felé. Azonban ha tv-n csatornát váltok, vagy épp Youtube-n hallgatok zenét a számváltáskor illetve ha pusztán az adott szám egy random időpontjára "tekerek" a kiküldött hangjel átugrik sztereora. Vagyis inkább csak megszűnik 5.1-nek lenni. Ugyanis ha egyszer megnyomom a mikrokapcsolót (átváltok 2.1-re) nem történik semmi és a másodszori megnyomás után újra szól mind a 6 hangfal. Ugyan ez megfigyelhető akkor is ha merevlemezt kötök a tv-re és arról egy 5.1-es hanggal rendelkező filmben "tekerek". Első tippre én valamilyen szoftverhibára gyanakszom. Kíváncsi lennék a véleményedre, találkoztál már ilyen hibával?

Üdv Gábor

(#33) Findzs válasza Tatukg (#32) üzenetére


Findzs
addikt

tuti valami szoftveres, firmwares gebasz lesz
írj neki privátot mert szerintem ezt a topikot 1 éve nem látta és el is adta már a szóban forgó cucccot

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#34) Mankó válasza Mankó (#31) üzenetére


Mankó
veterán

Elkelt a konverter köszi az érdeklődést!

(#35) Beretta 92R


Beretta 92R
tag

Üdv

Van egy Genius 5.1 3600-as fa hangfalrendszerem és egy Xonar DX hangkártyám. Ha a DAC 5.1-et összekötöm a hangkártya digitális csatlakozójával majd a DAC-ot a Genius 6 RCA bemenetével, akkor jobb hangzást lehet elérni, mint a mostani analóg: hangkártya aranyozott jackjei a Genius 6 RCA-jával összekötve?

(#36) Findzs válasza Beretta 92R (#35) üzenetére


Findzs
addikt

Szerintem nem lesz sokkal jobb a minőség.

De a vájtfülüek biztos mást mondanak :)

Keres egy megfelelő topikot mert ez nemigazán pörög :)

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#37) djsixty


djsixty
csendes tag

Sziasztok!
A többségében pozitív hozzászólásoknak köszönhetően én is rászántam magam egy ilyen "kütyü" megvételére... ....egy [Samsung K5500] "okos" TV-hez szántam amit egy régi, "Jazz" márkájú analóg 5.1-es hangrendszerrel szerettem volna összekötni ennek a segítségével. A leírása, valamit az itt leírtak szerint igyekeztem bekötni... ....és már ezzel akadt némi gondom: az optikai kábel csatlakozója egyszerűen nem akar benne maradni a TV-n lévő optikai aljzatban :((( , mintha tervezésnél valamit elrontottak volna. Persze rögtön gondoltam, hogy az "ajándék" optikai kábel dísznek jó, másra nem feltétlenül... ....így vettem jobb minőségű optikai kábelt. Fura módon ez sem tökéletesen passzol, de legalább nem ugrik ki a helyéről. (...talán irreálisan drágát kellett volna választanom? :D )
Viszonylag jó optikai kábellel, leírás szerint bekötöttem, beállítottam.... ...néma csend. :U Mindent létező variációt kipróbáltam, a cikkben írt hangbeállításokat is... ...és semmi nem történik, semmilyen hangot nem ad ki magából.

Kíváncsiságból rendeltem egy olcsó 2.1-es verziót is, hogy "áh, az úgyse fog működni" :D .... ....bekötöttem, beállítottam a TV-t ahogy kell... ...és elsőre tökéletesen működött, a fent említett hangrendszerrel.

Hálás lennék, ha lenne valakinek bármilyen építő ötlete, hogy mi lehet a gond... ...talán a kütyü rossz, vagy megszívtam a TV-vel és nem kompatibilis vele... ....jó lenne tudni.

(#38) Findzs válasza djsixty (#37) üzenetére


Findzs
addikt

Ezt próbáltad?

"Amennyiben minden elvégzett beállítás ellenére sem hallható a megfelelő 5.1 hangzás, a TV audio beállításainál ne alaphelyzetben, hanem már egy adott anyag lejátszása közben kell kiválasztani a megfelelő hangsávot, ez a Samsung típusokra kifejezetten érvényes! (Hang, További beállítások, SPDIF-kimenet.)"

Nekem nincs ilyenem. Tervezgettem, hogy veszek de az 5.1 -es philips analóg hangrendszerem tud 5.1 -et keverni egy egyszerűen jack csatival rádugott eszközről.

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#39) djsixty válasza Findzs (#38) üzenetére


djsixty
csendes tag

A TV nézés talán mondható aktív hangforrásnak. :) Természetesen próbáltam TV nézés közben, pendrive-ról videó lejátszás közben, stb... ...lejátszás közben kapcsoltam át a hangsávot... ....és semmi.

Eleve arra is szántam, hogy a TV adás hangját is kirakja mind a 6 hangszóróra, ha csak média lejátszásnál működne, az elég gáz lenne. A hozzászólásokat végigolvasása után úgy gondolom, minden esetben működnie kellene. Egy olcsóbb "sztereó" verzió, ugyanezen lépések elvégzése után rögtön elsőre működött, jelenleg ezt is használom... .....de hát az csak 2.1, nem az igazi :D

[ Szerkesztve ]

(#40) djsixty


djsixty
csendes tag

Sikerült megoldanom a "problémát", a kütyü tökéletesen működik. :) Soha nem is volt semminek semmi baja, a hibát én követtem el és akkora "lámaság", hogy úgy gondoltam megosztom, hátha valakinek segíthetek ezzel. :)

Mivel soha a büdös életben nem találkoztam Toslink kábellel, nemhogy nem használtam soha, de nem is láttam soha senkinél, most volt dolgom vele életemben először... ...így arról sem tudtam, hogy a kábelvég védelme érdekében gyárilag raknak valamit, amit nem árt róla használat előtt leszedni... :DD :DD :DD :DD :DD

(#41) Findzs válasza djsixty (#40) üzenetére


Findzs
addikt

Azta :))
Akkor azért esett ki nem maradt a helyén :)

Gyanús is volt mikor írtad, hogy mindig kicsúszik :U

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#42) Chosy


Chosy
csendes tag

Szep napot
vettem egy ilyet:

https://m.aliexpress.com/item/32787991537.html

a gondom, rakotom a tvre optikain majd hiaba valtom 2.1 vagy 5.1re minden hangszoro szol. kihuzom a melylada kabelet es ugy is szol. 5let? a minoseg is nagyon gyenge :(

(#43) AlexDaywalkr


AlexDaywalkr
tag

Sziasztok!

Remélem még olvassa valaki ezt a fórumot. Vettem én is egy ilyen konvertert. Így kötöttem össze: PC (Nvidia GTX 750Ti)--HDMI 2.0-n keresztül-- > TV (Sony KDL-43w808c) --optikai kimenet/toshlink --> KONVERTER -- RCA kábellel --> Genius 5.1 Home Theater (3600W)
A problémám, hogy sehogy nem akar megszólalni 5.1-ben.
Tudja valaki mit kellene állítanom, hogy működjön?

Üdv:
Alex

(#44) senki66 válasza Chosy (#42) üzenetére


senki66
senior tag

Szia,

Én most tervezek rendelni egy ilyesmit, azóta már biztosan megoldódott a problémád, de a 2.1 vagy 5.1 -átállítás, nem arra vonatkozik, hogy mi az input, úgy tudom mindkettő esetében szólnia is kell minden hangszórónak. Minőség nagyon gyenge ez pontosan mit jelent, torz vagy halk , jó minőségű hangforrást leront?

(#45) DrSteve123 válasza AlexDaywalkr (#43) üzenetére


DrSteve123
újonc

Üdv!

Én is olyan beállítással próbálkozom, mint te de samsung tv-el. A cikkben külön írták, hogy a samsung tv-nél változtatni kell menet közben a hangsávot a tv menüben. Nekem ott csak a pcm választható ki a dolby digital nem.
Sikerült tesztelni a kártyát?

DrSteve

(#46) Huawei


Huawei
tag

Sziasztok!

Nem tudom olvassa-e valaki még ezt a fórumot, de hátha. Van egy Creative Gigaworks S750-em és mivel ebben nincs dekóder ezért van erre szükségem.

Rendeltem én is ilyen dekódert az ebay-ről, de sajnos nincs szerencsém vele, ugyanis kettőt is rendeltem, de egyik sem működik. TV-ből optikai kábel a dekóderbe, dekóderből rca-n keresztül a hangrendszer, de semmi hatás. Olyan mintha nem kapna jelet egyáltalán. Ha az inputot nyomogatom semmi sem történik, nem váltogat a D1, D2, D3 között. Előtte a TV-re egy Logitech Z906 volt kötve, hiba nélkül, csodásan tette a dolgát, tehát a TV jól működik, ad jelet.

Az első és a második dekóderrel is ez a gondom. Az elsőt szétszedte egy hozzáértő barátom és mondta, már javítva volt, így kaptam meg "újként". Egyszerűen nem hiszem el hogy a másodikkal is így járok... Most reklamálhatom ezt is és így már kissé gyanús lehet, hogy én szúrok el valamit. De mit? Mit lehet ezen elrontani?

Ti honnan rendeltétek ezt a dekódert?

(#47) uzuga


uzuga
újonc

Sziasztok!
Van eladó konverterem, kb 2 hónapos, tökéletesen működik, sajnos az analóg 5.1-es hangrendszerem teljesen elromlott, nem lehet javítani ezért feleslegessé vált ez a jó kis átalakító.Makulátlan, karcmentes állapotban van, dobozában minden tartozékával. Üdv

(#48) Huawei válasza uzuga (#47) üzenetére


Huawei
tag

Hali!
A tied hogy működik? Ha csak és kizárólag az optikai kábelen kap jelet, akkor azt kiadja rendesen a kimeneteire?

(#49) uzuga válasza Huawei (#48) üzenetére


uzuga
újonc

Szia! Tökéletesen működik.

(#50) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello!

Nem tudom benéz e majd ide még valaki, akinek van/volt ilyen, de egy próbát megér.

A média Box-om saját sztereó analóg kimeneteit szeretném leváltani erre és optikain, vagy coax-on küldeném rá a hangot. Onnan pedig egyelőre egy aktív sztereó hangfalra, majd később valamelyik közép árkategóriás Genius, vagy Logi 5.1-es analóg szettre.

Kérdéseim:

1. Látom van rajta 2.1-re lekeverő kapcsoló. De nekem egyelőre csak "sima" 2.0-ás hangfalszettem van, tehát a SubWoofer kimenetre nem tudnék kötni semmi, ez esetben hogyan történik ez a "lekeverés", így is teljes értékű sztereó hangot kapok, nem vesznek el a mélyek pl.?

2. DTS-t és DD-t rendesen kezeli passthrough-n? Nem szokott gond lenni velük?

3. A DD+ és DD Atmos-t gondolom nem támogatja, tehát ha ilyen hangfolyamot küldenék rá, akkor egyáltalán nem is lenne hang?

4. Nem látom hogy csak PCM-et, vagy LPCM-et is támogat e? Illetve csak sztereóban, vagy 5.1-ben is?

5. Két "verziót" is találtam belőle: egyik, másik. A másodiknál a kimenetek "összevontak". Szerintetek melyik lenne a jobb, vagy ez gyak. mind 1?

De, ha van valakinek ajánlása valami hasonló, de komolyabb DAC-ra, akkor azt is írjátok légyszi.

Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.