Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) RudY válasza Jucush (#20) üzenetére


RudY
addikt

Szia!

Bocsi a késedelemért, de a nyaralás kellős közepén sehogy nem jutottam gépközelbe, de nem is nagyon hiányzott :K
A dekóder ehhez a hangrendszerhez mindenképp kell, mivel csak analóg bemenetei vannak, természetesen máshoz is, amin csak analóg van és nincs optikai vagy digitális koax bemenet.
A "tesztben" szereplő Orion hangrendszert a fiamtól kértem el, ő laptophoz használja. Na ehhez ajánlanám igazán vagy asztali géphez, házimozizáshoz az elmegy kategóriába tartozik. Ami rendkívül bosszantó benne, az aprócska távirányítója kb. 1 méteren belül használható (nem az elem gyenge) :W Az Orion műszaki embere is csak annyit tudott mondani: ez ilyen. Univerzális távirányítóval is próbáltam helyettesíteni, úgy tűnik, hogy az infra vevő a gyenge pontja. A szetthez kapott hangfalakban elhelyezett hangszórók gyengécskék, nagyobb tér betöltéséhez teljesen alkalmatlanok, ezért is javasolnám inkább laptop, pc használatához, vagy kisebb szobába. A mélynyomó viszont meglepően kellemes, nincs kellemetlen és folyamatosan összemosódó búgás, a mélyhangok és a basszus megfelelően "lélegzik". A beépített erősítő és lejátszó is teljesen korrekt, USB és memóriákártyáról szépen játszik. Ami még rendkívül kellemetlen, hogy kikapcsolás után az utolsó lejátszáskori hangbeállításokat elfelejti, bár pillanatok alatt újra beállítható bármi, a már említett táviránytó probléma miatt ez csak közelből kivitelezhető :U
Sajnos ebbe az alacsonynak nevezhető árkategóriába ennyi fér bele, de ez természetesen más gyártókra is igaz. Egyelőre még én is erősen gondolkodom, hogy beszerezzek-e még egy ilyet (a gyerek már nyafog), mert normális hangfalakkal nagyon kellemesen szól! Az említett kellemetlenségeket leszámítva is nevetséges az ára.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.