Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Luck Dragon

Csak én nem lelem ezt a lehetőséget az adatlapomon? Vagy azt külön kell kérvényezni valamelyik arcképes topicban :F

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2) lezso6 válasza Luck Dragon (#1) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha már van egyéni arcképed, akkor ugye nem tudsz stock / prémium avatart választani.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3) oriic válasza lezso6 (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Illetve ha jol gondolom akkor lehet kerni egyedi kep megszunteteset, ami utan lehet valogatni premium avatarokbol, de egyedi avatart csak 3 ev utan lehet ujra kapni.

Live-Die-Respawn

(#4) Luck Dragon

Így már világos, nem akartam lecserélni ,csak nem értettem hogy miért nem jelenik meg. Viszont az új Nick már ott van.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) Kalandor válasza Luck Dragon (#4) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Beleírtam a posztba, de azt hittem, hogy ez egyértelmű, az alap avatarokat sem tudod kiválasztani, az egyéni mindennél erősebb.

(#6) shteer


shteer
titán

na ezt még szokni kell :)

..szerintem jónak tűnik

(#7) Luck Dragon válasza Kalandor (#5) üzenetére

Igazad van. Erre nem is gondoltam. Meg már rég nem foglalkoztam ezzel. :B

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#9) .LnB válasza Kalandor (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mától bárki (aki prémium) "lehet Kalandor"! :)
Most ha választok egy ilyet akkor 3évre választom? Mert 2hónap múlva lehetne új arcképem (sőt már kész is az új), gondoltam bohóckodom addig egy ilyennel. De ha ezzel bukom az új egyénimet akkor ez nem lenne muri. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) Diokhan


Diokhan
addikt

Ez nekem nagyon tetszik, bár fogalmam sincs kiről van mintázva.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#11) -secret- válasza Diokhan (#10) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szerintem senkiről, csak egy random képből lett csinálva.

(#12) Millerchris válasza Diokhan (#10) üzenetére


Millerchris
tag

Kicsit Alice az Alkonyatbol

A holnap mèg messze van!

(#13) Garfield.37


Garfield.37
tag

5 ezret simán megér bárkinek egy ilyen arckép !!! :C

Üdv : Garfield.37

(#14) Memmaao


Memmaao
addikt

Érdemes lenne ezt az avatar gyűjteményt hirdetni a prémium tagság előnyei közt, mert tuti több embert vonzana, messze jobbak a stock avataroknál. Én pl. csak most tudtam meg, hogy van ilyen, azt is az arckép szerkesztő topikból véletlenül! Ha előbb tudom, a stock bulldogot már rég cseréltem volna, és előbb váltok prémium tagságot. Nekem mondjuk már nem fontos, mert az egyedi avatarom űberfrankó lett!

My name is Bond, James... Dean.

(#15) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

A premium-ként választható képek csak az előfizetés hatálya alatt lesznek használhatók vagy x idő után maradhat akkor is, ha már nem lesz premium tovább a topiklakó?

:R

(#16) Lauda válasza ubyegon2 (#15) üzenetére


Lauda
félisten

Ha már nem vagy előfizető hogyan lehetne előfizetőknek járó arcképed?

(#17) Kalandor válasza ubyegon2 (#15) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Utána is használható, amíg az adataidat nem módosítod.

(#18) ubyegon2 válasza Kalandor (#17) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Köszönöm a pozitív választ! :R
Így sokkal nyugodtabban lóbálom nyúlfüleimet......

(#19) emiki6


emiki6
veterán

Már 4 éve vannak ilyenek? :Y
Ma vált igazán gyanússá, hogy miért láttam több embernél is ezt a képet , mikor ez nincs is a választhatók között (legalábbis nem volt, amikor még nekem nem volt egyedim). Gondoltam beteszem az arckép OFF-ba, mondják már meg kihez tartozik (biztos nevet változtatott a galád, hogy összezavarjon), de megláttam az URL-jét és megértettem, rákerestem. Ideje volt... :DDD

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.