Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#726) #00137984 válasza Sirandrish (#697) üzenetére


#00137984
törölt tag

Két topikban alaptagnak számitottam és napi szinten válaszoltam a nekem feltett kérdésekre. Alapitó tagnak számitottam a Házomozi Belépőszinten topikban, de a másik topikból a fórumozók tönkrevágtak mindent. Sznobizmus és a leszólások miatt a topikot otthagytam, ami a hozzászólásaim csökkenését hozta magával. Találtam magamnak egy új topikot idővel, de a retró konzol topikban történt változások ezt a topikot is szétzúzták. Az adminok mindkét topikban rossz következtetéseket és döntéseket hoztak, aminek a következményei negativan érintették a PH! közösség egy nagyobb részét. A felforgatókat ez nem zavarta, még mindig temérdek gyártják a téves elgondolású hozzászólásokat. Egyelőre Ronin vagyok, mert állandó topikra az érdeklődési körömben nem találtam itt már semmi érdekeset...
Ez a blog sem érdekel a továbbiakban, mert többen elmondták az Őstag rang besorolása a rangrendszerben nem sikerült. PH! addikt helyett (ami már kiemelt rangnak számit a fórumozóknak), visszafokozodtak Törzstag rangra az eddigi Őstag rangról. Elnevezése sem a legszerencsésebb, de a következő lépcső a rangsorban újra az Őstag lenne... Ez itt a kiindulási alap, ami több fórumozónak nem tetsző döntés volt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.