Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) doc


doc
nagyúr

\o/ :R

(#2) #89309696


#89309696
törölt tag

Ó, jeeee. Nem fog kiégni a retinám éjjel mikor felébredek és PH-t akarok olvasni. :K

(#3) solfilo


solfilo
veterán

Szuper! :C :R

solfilo

(#4) AxBattler


AxBattler
félisten

Szupi! Kell! :C :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#5) Fred23


Fred23
nagyúr

Köszönet érte!
Mondjuk eddig is volt megfelelő böngészővel, csak az avatarok kontúrja szörnyen nézett ki. Az a probléma akkor meg lett oldva?

(#6) Habugi


Habugi
addikt

"Régi elmaradásunk lesz pótolva.."

Dehogy régi.., alig 10éve várom! :DDD ;]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#7) akom


akom
senior tag

Big thx!

[ Szerkesztve ]

(#8) Luck Dragon

Végre , köszönöm :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#9) AxBattler


AxBattler
félisten

Egyébként a felső menüsor sárga színe nem lehet egy árnyalattal sötétebb? :F
Az összes aloldal megkapja a frissítést? HA is?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#10) btf


btf
aktív tag

Ha lenne like gomb, most rátenyerelnék. :C

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#11) #89309696 válasza btf (#10) üzenetére


#89309696
törölt tag

Ne legyen like gomb. Isten mentse meg ezt az oldalt like gomboktól és karmarendszertől. :K

(#12) Habugi válasza #89309696 (#11) üzenetére


Habugi
addikt

Magam is írni akartam, hogy ha lenne Like gomb már töröltem volna a regisztrációmat. :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#13) Fecogame


Fecogame
veterán

:R

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#14) #89309696 válasza Habugi (#12) üzenetére


#89309696
törölt tag

Ettől függetlenül értjük a kolléga mire célzott. :D

(#15) Lauda


Lauda
félisten

Köszönjük, jó munkát hozzá!

(#16) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Az jó lesz, mert a dark reader kieg. nagyon lassú.
Logout is megkapja a funkciót?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#17) Syl


Syl
nagyúr

Akkor én leszek a fanyalgó hater. :B
Miért jó ez a dark mode? Utálom. Egy percig olvasok sötét/fekete alapon világos szöveget és úgy beleég a retinámba, hogy ha becsukom a szemem, akkor is látom a szövegsorokat. Két perc után úgy fáj a szemem tőle, hogy bele őrülök. Messziről kerülöm a dark only oldalakat. Remélem a PH választható lesz a "normális" felület is...

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#18) parandroid válasza Syl (#17) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mindenhol választható. Sokan szeretik. Én speciel nem, inkább a fényerővel szoktam variálni, a sötét alapon világos tartalom olvasásnál engem is zavar. Ettől még sokaknak hasznos feature.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#19) abridabri válasza Apollyon (#16) üzenetére


abridabri
veterán

Firefoxban a dark mode kieg teljesen rendben van ,és minden oldalon működik.

Syl
Pl aki OLED tv- mobilon böngészik annak kötelező a dark mode ,ha nem akarja beégetni a kijelzőt :)

[ Szerkesztve ]

(#20) Syl válasza abridabri (#19) üzenetére


Syl
nagyúr

Bár tévém nincs, az iPhone X-em éppen három éves. Soha nem látott dark mode-ot, (cserébe rengeteg waze-t) de az oled kijelző köszöni szépen, jól van :B

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#21) rover45


rover45
senior tag

Kérdés, prémiumhoz lesz kötve, vagy földi halandók is használhatják majd? :)

(#22) #89309696 válasza rover45 (#21) üzenetére


#89309696
törölt tag

Szerintem egyértelmű, hogy alapszolgáltatás lesz.

(#23) Kovbob


Kovbob
senior tag

Opcionálisan nagyobb szélességre állítható felület nem lesz véletlenül? Akkor ahhoz se kéne többet használom a stylust, nem csak a dark modehoz.

(#24) Eastman válasza rover45 (#21) üzenetére


Eastman
őstag

Olytási igazolványhoz lesz kötve. De júliusban elég lesz egy hat hónapnál nem régebbi köldök-piercing is.

;]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#25) UnA válasza Eastman (#24) üzenetére


UnA
Korrektor

:)

(#26) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Logouton a "Blogtermés" a legutóbbi 12-t mutatja. Van lehetőség a többet is megjeleníteni vagy listázni? Nem konkrét blogbejegyzést keresek, csak kíváncsi vagyok, hogy miket hagyhattam ki.

(#27) #89309696


#89309696
törölt tag

Fent középen a Blogokra ha rányomsz akkor kilistázza mindet, alul tudsz lapozni.

(#28) UnA válasza Sanyi.mTs (#26) üzenetére


UnA
Korrektor

FOMO? :) Időnként engem is elkap, de jobb elengedni.

(#30) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Mitől ült el ez a projekt ennyire? :F

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#31) Semplar válasza zsolt501 (#30) üzenetére


Semplar
őstag

Túl nagy volt a lelkesedés=lehet majd fizetni érte. ;]

[ Szerkesztve ]

(#32) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Mikor lesz kész? :)

(#33) andrej71 válasza btf (#10) üzenetére


andrej71
csendes tag

:C :C :C :C :C

nagyobb értékű küldeményt semmilyen formában nem postázok a magyar postával csakis futár jöhet szóba! ha ezt nem tudod elfogadni kérlek lépj tovább, köszönöm tel: +3630 835 7449

(#34) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Androidon addig is tudjátok pótolni a Samsung böngészőjében. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#35) Medvus válasza Bjørgersson (#34) üzenetére


Medvus
csendes tag

:R

(#36) totron válasza Bjørgersson (#34) üzenetére


totron
őstag

Hány, de hány fényévvel jobb ez a felemásan sötétszürke, lagymatagon kontraszttalan darksztenderdszarnál.

(#37) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ez de jó lenne, ha lenne.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#38) Semplar


Semplar
őstag

Rég halott topik, törölhető.

(#39) andrej71 válasza Semplar (#38) üzenetére


andrej71
csendes tag

akkor most nem lesz sötét mod?

nagyobb értékű küldeményt semmilyen formában nem postázok a magyar postával csakis futár jöhet szóba! ha ezt nem tudod elfogadni kérlek lépj tovább, köszönöm tel: +3630 835 7449

(#40) Semplar válasza andrej71 (#39) üzenetére


Semplar
őstag

Hét hónap alatt válaszra sem lett méltatva a társaság. Szerinted?

(#41) andrej71 válasza Semplar (#40) üzenetére


andrej71
csendes tag

nem tudom már régen meg ígérték hogy lesz sötét mód, csak gondolom sok munkával jár az oldal fejlesztése karbantartása. de én már alig várom hogy legyen sötét mód is.

nagyobb értékű küldeményt semmilyen formában nem postázok a magyar postával csakis futár jöhet szóba! ha ezt nem tudod elfogadni kérlek lépj tovább, köszönöm tel: +3630 835 7449

(#42) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Már majdnem kész:

[ Szerkesztve ]

(#43) andrej71


andrej71
csendes tag

én sajnos nem találom hogy hol kel a sötét módot beállítani. esetleg ha valaki lenne olyan kedves és segítene meg köszönném. :R :R

nagyobb értékű küldeményt semmilyen formában nem postázok a magyar postával csakis futár jöhet szóba! ha ezt nem tudod elfogadni kérlek lépj tovább, köszönöm tel: +3630 835 7449

(#44) leslieke válasza Kalandor (#42) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:C :R

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45) koxx válasza andrej71 (#43) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Még nincs élesítve.

(#46) Semplar válasza Kalandor (#42) üzenetére


Semplar
őstag

😲👌

(#47) Semplar válasza andrej71 (#43) üzenetére


Semplar
őstag

Addig is: chrome//flags > Auto Dark Mode for Web Contents > Enabled with selective inversion of non-image elements

(#48) andrej71


andrej71
csendes tag

https://pureinfotech.com/enable-dark-mode-web-content-google-chrome/

nekem igy sötét lett

nagyobb értékű küldeményt semmilyen formában nem postázok a magyar postával csakis futár jöhet szóba! ha ezt nem tudod elfogadni kérlek lépj tovább, köszönöm tel: +3630 835 7449

(#49) Fecogame


Fecogame
veterán

-

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#50) bLaCkDoGoNe válasza Kalandor (#42) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Javaslat, hogy a betűszín legyen egy picit sötétebb, ne pure #ffffff fehér, mert az szintén kiégeti az ember szemét + szemkáprázást okoz (nálam legalábbis), ha sokáig sötét alapon vakító fehér szöveget olvasok.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.