Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #21078528


#21078528
törölt tag

A magam részéről az első kanyarban frissítettem WP10-re, gond nélkül fut rajta, én jobban szeretem, mint a 8.1-et.

(#2) Redneck válasza #21078528 (#1) üzenetére


Redneck
veterán

Miben jobb, miért érzed jobbnak?

Csak az Androidhoz tudom hasonlítani. Az appok komplexebbek voltak, több, számomra felesleges lehetőséggel. Ezen amiket használok, minden letisztult, a fő funkciók normálisan működnek. Nem érzem hogy több kéne.

Ami szimpatikus, hogy Win 10-en van flac kiterjesztés. :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#3) #21078528 válasza Redneck (#2) üzenetére


#21078528
törölt tag

Melóból adódóan nekem pl. fontos a WiFi szkenner, ugye 8.1-alatt nem tudsz futtatni...
És egy csomó szempontból számomra összeszedettebb (menük, stb.).

(#4) Redneck válasza #21078528 (#3) üzenetére


Redneck
veterán

Szerintem az eltérő igények és felhasználói magatartás miatt vagyunk mindketten elégedettek. :) Nekem megfelel ami jelenleg van, egyelőre nem érzem hogy másra is szükségem lenne. Sajnálom hogy nem lesz Here frissítés.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#5) touchscreen válasza Redneck (#4) üzenetére


touchscreen
tag

Ha a Here frissítés hiányzik, akkor figyelmedbe ajánlom a Sygic-et. Rendkívül jól működik még 10-es rendszeren is.

Nekem meggyűlt a bajom a Microsoft féle térképpel, aztán kipróbáltam ezt. Igaz, nem olcsó mulatság, de rengeteg lehetőséget találsz benne. Amúgy pedig két kattintással teljes értékűen használható ingyen is. Nekem bevált.

(#6) Lars


Lars
őstag

A legrosszabb rémálmomat vázoltad fel :D
Egy Lumia 640-est használok, két kártyást, csak hogy bonyolítsam az életem. ( céges és magánszám, igen mindkettőre szükségem van, és nem vagyok hajlandó két telefonnal járkálni :) )

Kaptam a cégtől egy két kártyás androdios telefont, ami úgy alapvetően nem rossz, használtam is 1 hétig, de visszaköltöztem a Lumiába.

A hét elején megijesztett, egy nap alatt lemerült, majdnem nem értem haza vele. Nem tudom mit teszek, ha valami baja lesz ... :(

(#7) Luck Dragon

Én is szeretem őket. :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) Redneck válasza Lars (#6) üzenetére


Redneck
veterán

Én se szívesen cseréltem, még ha ugyanaz a típus is... Az enyém még sokáig jó lett volna, az akku is egész jól bírta, maximum az lett volna cserélve belátható időn belül.

touchscreen: Köszönöm a tippet!

Luck Dragon: Flottával nem ér! :DD

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#9) Luck Dragon válasza Redneck (#8) üzenetére

Jaj ne már... :(

:D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Tehát előny a Gorilla Glass 3, csak nem védi a kijelzőt. Értem. ;]

Kíváncsi vagyok egy jobb WP telefonra, de nagyon pánikolok az Android nyitottsága után. Második telefonnak vagy ilyesmi.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#11) Redneck válasza Petyyyyy (#10) üzenetére


Redneck
veterán

Eddig is számtalanszor leesett a 2.5 év alatt és nem volt gond. Elég jól ellenáll a karcoknak, gagyibb üvegeken sokkal jobban látszanak.

Aki szereti a moddolható droidot és annak nyitottságát, az nem hiszem hogy célközönség. Egyébként a Win10-et is épp kinyírja az MS. :(((

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#12) Lars válasza Petyyyyy (#10) üzenetére


Lars
őstag

Én mint elkötelezett wp használó azt mondom hogy nem érdemes már bele ugrani. Az Ms felhagyott a fejlesztéssel. ( 5 éve wp-zek, és insider is vagyok, fast ringes :D de sajna vége a dalnak :( )

(#13) Freiherr válasza Lars (#12) üzenetére


Freiherr
őstag

Jogos.Ha a MS összekalapálna egy használható OS-t,rohannék vissza,hiába egyre jobb a droid.

XXX

(#14) Luck Dragon válasza Freiherr (#13) üzenetére

Egyet értek veled.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#15) janeszgol


janeszgol
félisten

Én is szeretem a WP 8.1-et. A 10-et nem. Viszont a droid is tetszik, semmi pénzért nem szakítanék vele.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#16) tibor72 válasza Freiherr (#13) üzenetére


tibor72
tag

Én pont fordítva vagyok most, (egy ideje) mivel párom P9-t nap mint nap látom, és én is használom néha, meg vagyok kicsit kettőzve ( időnként, aztán elmúlik ). Az ujjlenyomat olvasó nagyon tetszik és biztonságosabb mint a pin kód és gyorsabb is. De mivel a 640 xl lte-t 35k-ért vettem újonnan, a P9 meg nem ennyi, (ami igazán jó az 100+ ) marad ez. Ha megvalósulhatna az x86 emulációja ARM-re, az utódja is windowsos lesz. A 925-öm nagyon szerettem de kellet a nagyobb kijelző és a W10, azóta is használatban van a családban és amikor lehet, kézbe veszem és még mindig nagyon jó....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.