Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3601) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Egy kis update rom ügyletben.
A PE+ legyalultam, mert volt egy baromi idegesítő bug benne: az amúgy is gyatrán üzemelő proximity szenzort sokkal rosszabbul kezelte mint a stock miui. Telefonálás után rendre le volt nyitva a QS panel, a rajta lévő funkciók random, füllel megnyitogatva :)
Most a Pixel OS-t raktam fel aminek elvileg a PE az alapja, csak javítva van benne több dolog és még puritánabb. Használom pár napig aztán meglátjuk hogy válik be...

-= No way back from Here =-

(#3602) [lAyCsI] válasza [lAyCsI] (#3555) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Véletlenül ránéztem a MIUI Offical romokra és Note 10 Lite India-ra kijött nemrég egy újabb frissítés (jó eséllyel csak az aktuális security patch-el és slussz)
Global vagy EEA fronton továbbra sincs semmi...
Nagyon úgy néz ki hogy tényleg itt a vége :(

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#3603) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Nos, azóta próbálgattam még pár főzött romot, pár hétig használtam Bliss-t, most pár napja az A14 alapú Evolution X van fent, egész sok jól testreszabható menüvel, és olyan SOT-al amivel rég nem találkoztam már...

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#3604) F34R


F34R
nagyúr

Udv skacok.

Visszatudok tenni regebbi LineageOS-t a 20-as helyett? illetve a recovery is 20-as verzioju.

(#3605) [lAyCsI] válasza F34R (#3604) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

simán, bármikor-bármit ;)

-= No way back from Here =-

(#3606) janakbacsi válasza [lAyCsI] (#3603) üzenetére


janakbacsi
őstag

barátom telefonján valamelyik régebbi miui van fent, de sokat panaszkodik rá, hogy gyakran baszakodik a telefon. ezt az evolution romot akarom neki feltenni rá. te mennyi ideig használtad? van esetleg valamilyen elviselhetetlen bug benne?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#3607) [lAyCsI] válasza janakbacsi (#3606) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Szia,
Most jött ki pont egy újabb frissítés rá, azóta is teljesen OK.
Az eddig kipróbált darabok között eddig a legstabilabb szvsz, tökéletesen jó mindennapi használatra.
FBEv2 recovery [link] kell hozzá
ill sokan ajánlagatták a KINESIS kernelt még [link] a telegramos csoportban, de őszintén a stock kerneljével sem volt gondom, azon is elég kellemes SOT-ok jöttek össze

-= No way back from Here =-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.