Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Juhaszatti válasza 7Heads Drago (#50) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ha megnézed, a PH teszten is offline videónézésben teljesített jobban a Realme az akkuidőt tekintve, és a GSM Arena teszten is abban jobb. Telefonálás közben, vagy aktívabban használva viszont jobban húzza az akkut a Realme szoftvere, és összességében gyengébb. Az A72 topikban sem jellemző hogy az akkuidőre panaszkodnának.

Értem én hogy nem szereted a Samsungot, nekem is megvannak azok a márkák amikből nem vennék.
De nem ennyire egyértelmű, hogy melyik telefon a jobb vétel ezek közül, ha valaki nem elfogult valamilyen irányba. Mindkettő mellett vannak érvek, szerintem egyéni preferenciák kérdése hogy kinek melyik lesz jobb vétel. Sőt, azt is megkockáztatom hogy még csak nem is alternatívái egymásnak. Akinek számít az IP védelem, a jack, a hosszú támogatás, az optikai zoom, vagy az SD bővíthetőség, az sose fogja ezt a Realmet választani az A72-vel szemben. Akinek meg csúcs közeli hardverre, magasabb képfrissítésű kijelzőre, vagy jóval gyorsabb töltésre van szüksége, az ezt fogja megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#52) nexus6


nexus6
aktív tag

én a tesztben nem találtam meg az árat, tudom két kattintás a weben megkeresni de egy mondatban jó lenne megemlíteni
amúgy jó teló szerintem, vártam rá én is de inkább maradtam az s20fe vonalon

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#53) Luck Dragon válasza nexus6 (#52) üzenetére

170 ~ 200,000-Ft között . Bolt válogatja .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#54) nexus6 válasza Luck Dragon (#53) üzenetére


nexus6
aktív tag

köszi! ilyenre számítottam

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#55) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Amazonon 153pénz.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#56) Tekergő82 válasza Ezekiell (#10) üzenetére


Tekergő82
tag

Mert a Volte az nagyon fontos ám:-) Csomó helyen megszakad a hívás ha az a xar be van kapcsolva, mert mindig erőltetni akarja a 4G-t. Ismerősöm is már azt hitte rossz a telefonja, (sokszor megszakadt a hívás meg alig volt térerő) aztán mondtam neki, hogy kapcsolja ki az Volte funkciót, azóta semmi gondja vele. Hozzáteszem, alapból nem lenne egy rossz elgondolás, csak mivel még mindig nincs egy csomó helyen normálisan kiépítve a hálózat, így többet árt mint használ kategória.

[ Szerkesztve ]

(#57) kbyte1024 válasza Tekergő82 (#56) üzenetére


kbyte1024
addikt

Pl itt nálam igen fontos. Meg ennyi pénzért legyen már opció hogy választható legyen. Ez minimum ebben a kategoriában.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#58) Luck Dragon válasza kbyte1024 (#57) üzenetére

11T tudja ezt ?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#59) kbyte1024 válasza Luck Dragon (#58) üzenetére


kbyte1024
addikt

Bizony :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#60) Luck Dragon válasza kbyte1024 (#59) üzenetére

Szuper.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#61) kbyte1024 válasza Luck Dragon (#58) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ment privibe kép.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#62) 7Heads Drago válasza Juhaszatti (#51) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ilyen alapon egyik márka teloját se mérd a másikhoz, mert mások a hardverek. A gsmarénás pontok nálam ott úsznak be amikor nem látod rajta egy telonak throttlingját. Vagy amikor kint egy meleg nyári napon videó közben szinte leáll a telo. Ugyanezt pl egy iPhonenál nem látod akkor se, ha pontban jóval alatta van.
Az A72 topikban sem jellemző hogy az akkuidőre panaszkodnának.
Mihez képest? Akkor tudnának véleményt mondani, ha a két telot egyszerre használnák. A legtöbb telohoz képest persze hogy jó. Érdekes hogy a PH tesztben mást írnak, mint a gsmarénán. És ugye az köztudott a Samukról, hogy nem egy térerő bajnokok ezáltal valszeg jobb a beszélgetési idő. És csak ezért pontozta fel az aréna. Mellesleg ez ugye rohadtul nem életszerű hogy bárki 32-40 órát beszéljen egyfolytában amíg le nem merül a telo. Net vagy videó vagy játék használat több órán keresztül már sokkal hihetőbb. Elég rendesen túlsúlyozza az aréna teszt ezt a részt. 99% biztos vagyok benne hogy a Realme akkuban elveri a Samut hétköznapi használatban.
Jah és még valami nézd meg hogy milyen hsz-ra válaszoltam. És ugye mint írtam is: Ennyi pénzért akkor inkább S20 FE. Az tényleg jobb telo még ha gyengébb is akkuidőben.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#63) Juhaszatti válasza 7Heads Drago (#62) üzenetére


Juhaszatti
addikt

"És ugye az köztudott a Samukról, hogy nem egy térerő bajnokok ezáltal valszeg jobb a beszélgetési idő. És csak ezért pontozta fel az aréna."

Az ha gyenge a térerő nem jobb, hanem rosszabb beszélgetési időt eredményez, húzza az akkut.

(#64) Sgr_A válasza 7Heads Drago (#62) üzenetére


Sgr_A
addikt

Nem olyan szar az, ez a mai napom (s20fe)
A fele kb mobilneten volt, két kártyával
Több mint egy óra telefonálással

[ Szerkesztve ]

(#65) gulupeti válasza Sgr_A (#64) üzenetére


gulupeti
senior tag

Ez teljesen rendben van szerintem.
Realmevel eddig az egy hetes használat olyan 7 óra - 7 óra 15 perces kijelzőidőket csináltam, ekkor még 25% körül volt az akku.

Éjszaka viszont kicsit sokallom amit merült, 69%-on volt éjfélkor, ahogy lefeküdtem, 1 album még végigment Youtube musicról bluetooth hangszórón, hogy éjszaka mit csinált, nem tudom... programot nem látok a listában, ami túl sok mAh-ot bekajált volna, talán a google play szolgáltatások (18,9%) ami sok volt, így 62%-on volt reggel negyed 7-kor a teló.

Jó ez a Jewel Ancient, este kipróbáltam, alig lehet lerakni. :D

(#66) aprokaroka87 válasza gulupeti (#65) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

18.9% az valóban sok, bár lehet újra indítás megoldaná.

(#67) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Tisztelt Hölgyek,Urak,akinek van ilyen telója megnézné,hohy . Volte és vowifi működik rajta?

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#68) gulupeti válasza kbyte1024 (#67) üzenetére


gulupeti
senior tag

Volte biztosan működik, vowifit hogyan tudom kideríteni? Nem találok ilyet. :U

(#69) kbyte1024 válasza gulupeti (#68) üzenetére


kbyte1024
addikt

Beállitások simkártyák és mobilhálozatok.És köszönöm hogy megnézed :B

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#70) gulupeti válasza kbyte1024 (#69) üzenetére


gulupeti
senior tag

Nem találok ilyet, nagyjából az összes wifihez kapcsolódó beállítást átnéztem a beállítások keresőjével.

(#71) Luck Dragon válasza gulupeti (#70) üzenetére

Nem a wi-finél van. Mobilhálózaton belül lesz . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#72) kbyte1024 válasza gulupeti (#70) üzenetére


kbyte1024
addikt

Na ez a bajom a Realme keszulekekkel. Meg csak opcio sincs ra ennyi penzert.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#73) gulupeti válasza Luck Dragon (#71) üzenetére


gulupeti
senior tag

Néztem ott is, természetesen. Volte-t lehet kapcsolni, ilyen szerintem nincs.

#72kbyte1024
Ha neked ez fontos, megértem. Nem tudom mennyien használnák ezt... mindenesetre opcióként lehetne, ebben igazad van, lévén, hogy a már 4 éves Mate 10 Proban is volt.

[ Szerkesztve ]

(#74) kbyte1024 válasza gulupeti (#73) üzenetére


kbyte1024
addikt

A második karim digis. Az utca közepétől már van térerő de itt nálam még pont nincs :(( De vowifivel meg lenne ezért fontos.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#75) Luck Dragon válasza gulupeti (#73) üzenetére

Köszönöm hogy megnézted .

Elvileg így kell Realme esetében ;
1. lépés: Csatlakozás Wi-Fi hálózathoz
2. lépés: Lépjen a Beállítások> Sim-kártyára és mobiladatokra, válassza a SIM-kártya és mobiladatok lehetőséget, és érintse meg a SIM 1-et (Győződjön meg arról, hogy az Airtel/ JIO SIM-et behelyezte)
3. lépés: Ezután válassza ki a Wi-Fi-hívás lehetőséget, és kapcsolja be. A Wi-Fi-hívás beállításaiban válassza a Wi-Fi-hívás előnyben részesített lehetőséget.
4. lépés: Egy időben láthatja a VoWiFi hívás ikonját az állapotsorban.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#76) Luck Dragon válasza Luck Dragon (#75) üzenetére

Eközben Realme és a YouTube szerint is így kell és van benne wo-wifi.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#77) aprokaroka87 válasza Luck Dragon (#75) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nem lehet hogy ez csak Airtel/ JIO SIM
esetén müködik?

(#78) gulupeti válasza Luck Dragon (#76) üzenetére


gulupeti
senior tag

Nincs ilyen menüpont.. Pedig a SIM 1 szekciót párszor megjártam. :)

(#79) Luck Dragon válasza gulupeti (#78) üzenetére

Én ez alapján néztem . [link]
De hiszek neked . Köszönöm én is . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#80) kbyte1024 válasza gulupeti (#78) üzenetére


kbyte1024
addikt

Igen ez volt a baj a gt master-el is.Köszi hogy fáradoztál vele :R

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#81) Luck Dragon válasza kbyte1024 (#80) üzenetére

Sebaj , neked ott van még a 11T Pro is ha váltani szeretnél . (Megint ) :DDD :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#82) kbyte1024 válasza Luck Dragon (#81) üzenetére


kbyte1024
addikt

Na de azt beszéltük ,hohy oneplus 9R a kövi teló :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#83) 7Heads Drago válasza Sgr_A (#64) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Én pont ezt dicsértem.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#84) Luck Dragon válasza kbyte1024 (#82) üzenetére

De annak van hazai forgalmazója ? Vagy megint Amazon és társai lesznek a segítségedre ?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#85) kbyte1024 válasza Luck Dragon (#84) üzenetére


kbyte1024
addikt

Jaja külföldi rendelés lesz.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#86) aprokaroka87 válasza gulupeti (#78) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A következő kép egy Realme 6-ból van, szóval lehet eltérés, Ez alapján megvan a Vowifi-hez az Activity, csak épp ha kis is választod akkor sem lesz jó.

Shortcutmaker app tudja listázni.

Egy próbát megér, bár sok reményt nem fűzök hozzá.

(#87) harmincas


harmincas
tag

"Még jól is néz ki"?! Ez a zöld szín a gagyi csíkos hátlappal?! Atyaég!!!

(#88) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Amugy nem rossz telok csak sok lényeges dolgot kihagynak.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#89) gulupeti válasza harmincas (#87) üzenetére


gulupeti
senior tag

Ízlések és pofonok, szerintem jobb, mint az unalmas fekete. Az emberek túlnyomó része egyébként is folyamatosan tokban hordja a telóját, gyakorlatilag sohasem élvezi teljes pompájában, mert félti, akkor meg nem mindegy milyen színű a hátlap. :)

(#90) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Na mai napon átvette 12/256GB Zöld verziót :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#91) gulupeti válasza enginev3.0 (#90) üzenetére


gulupeti
senior tag

Szuper, végre valaki másnak is van. :C
Túlzottan nem pörgött fel eddig a topik, majd ezután. :D

(#92) pusszycat válasza enginev3.0 (#90) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ki vette át? :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#93) Luck Dragon válasza pusszycat (#92) üzenetére

Szerintem elírás és ő maga .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#94) Nahát!


Nahát!
tag

Én is csatlakoztam a NEO 2 tulajdonosokhoz 12/256GB-os fekete változattal. Kb. egy hete van meg.
OP5 után pwm-re érzékenység miatt HTC U11-re, majd POCO X3 NFC-re váltottam a kijelző miatt. A POCO-t most tudtam leváltani végre amoled paneles készülékre. Azért ezt választottam, mert a kedvező ára és középkategóriás léte ellenére alapból is magas frekvenciás a pwm, plusz van benne dc dimming - így egy hét próba után tapasztalat, hogy nem zavar egyáltalán: nincs fejfájás, szem fáradás. (És a MIUI, POCO launcher után megváltás, hogy megjönnek az értesítések időben.)
Itt van a Realme-ről teszt.

[ Szerkesztve ]

(#95) gulupeti válasza Nahát! (#94) üzenetére


gulupeti
senior tag

Használd egészséggel!

Xiaominál még mindig fenn állnak ezek a dolgok? Megmondom őszintén számomra ezért nem volt egyáltalán opció a Xiaomi, régen volt egy Mi4C-m, rövid ideig egy Redmi 3s-em, a céges telóm egy Redmi 9AT és mindegyiknél ez a nyűg volt/van: az üzenetek nem jönnek meg időben, akármit is állítgattam, már a fejlesztői lehetőségekben is, akkor sem. Redmi 9AT-nál nem ritka, hogy fél nap után sem jön meg az email. :D

(#96) enginev3.0 válasza pusszycat (#92) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én :B

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#97) Luck Dragon válasza enginev3.0 (#96) üzenetére

Ne is törődj vele, mostanában morcos :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#98) enginev3.0 válasza Luck Dragon (#97) üzenetére


enginev3.0
félisten

"Lyogos" volt, elírtam :D

Amúgy brutál jó gyors a telefon, kicsit furcsa még hogy edge kijelző hiánya miatt nekem egyelőre kényelmetlenebb a vissza húzás gesztus, de ez csak megszokás kérdése lesz

Más gondom nincs még vele :N

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#99) pusszycat válasza Luck Dragon (#93) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Tudom, csak szívattam... :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#100) kbyte1024 válasza gulupeti (#95) üzenetére


kbyte1024
addikt

Az az érdekes hogy ha pl másik mail appot hasznâl az ember akkor nincs gond. Én az outlook-ot használok és egyből jönnek a mailek. Csak az a görény gyári gmail app szarozik :K

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.