Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) kerobi válasza enginev3.0 (#250) üzenetére


kerobi
senior tag

Nem ajánlott a béta.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#252) forintuser válasza enginev3.0 (#250) üzenetére


forintuser
őstag

Ismerni se ismerek olyat, akinek sikerült volna. :DDD

Holnapkészítést vállalok.

(#253) tiszolczi


tiszolczi
csendes tag

Német Amazonon most elég jó árban van a 8/128-as változat. Kb. 1 hetes szállítással, postaköltséggel együtt 117 ropi alatt áll meg. Már ha esetleg valaki itt a topicban érdeklődve nézelődik, mint ahogyan én is.
Ez és a Nord2 között vacillálok. A sznobizmus és a racionalitás vívódik bennem, melyik BBK terméket válasszam.

(#254) kerobi válasza tiszolczi (#253) üzenetére


kerobi
senior tag

Attol függ mire használod. Én azt mondanám Nord 2. Jobb támogatottság, kicsit jobb fotók. De lassabb.

[ Szerkesztve ]

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#255) tiszolczi válasza kerobi (#254) üzenetére


tiszolczi
csendes tag

Köszi a javaslatot!
A Nord2 mellett valóban a kicsit jobb kamera (DxOMark 116 vs. 106 pont), a jobb szoftver és a hangnémító gomb szól.
A Neo2 mellett pedig minden más. Eleve nem Mediatek és gyorsabb is a proci, jobb és nagyobb kijelző, 24 bit/192 kHz hangminőség, nagyobb akksi, jobb GPS, és speciel nekem jobban is tetszik.
Már csak hogy a topicjában kicsit fényezzük a telefont. :)
A szoftveren nem aggódom, több helyen is írják, hogy a ColorOS összeér majd a különböző márkaneveken eladott telefonokon. És 2 főverziót a Neo2-re is ígérnek.
Persze szinte ugyanaz a két telefon, ezért lehet feldobok majd egy régi bélást, melyiket válasszam.
Köszi!

(#256) bostone


bostone
addikt

Játszik itt valaki mobilon? A játék fókusz módból való kilépés nem bugos egy picit?

(#257) kerobi


kerobi
senior tag

Sziasztok hivás rögzités van ezen a telón? vagy 3th party appot kell használnom? ha igen melyiket javasoljátok?

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#258) oxide83


oxide83
aktív tag

Sziasztok!

Van itt olyan aki esetleg külföldről rendelte be és ha igen honnan, ami megbízható? A szürkés/feketés hátoldalút venném meg de az magyarországon nem érhető el. Illetve megtudnátok mondani hogy a hátulja és a telefon oldala milyen anyagból van?

(#259) enginev3.0 válasza oxide83 (#258) üzenetére


enginev3.0
félisten

Oldala műanyag, és a 99% hogy a hátulja is

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#260) petertakacs


petertakacs
csendes tag

Sziasztok!

Többen jeleztetek itt egész jó SoT-t, illetve 2 napos használatot is. Használtok valamilyen extra beállítást, app-tiltást, energiatakarékos mód, stb.?

Nekem a 8 órának a felét sikerült eddig elérnem úgy, hogy este 16% körül volt az akksi.
Sajnos vannak olyan napok 7-22 között nem vagyok otthon és töltő sincs a közelben, este már izgulnom kell, nehogy lemerüljek.

2 SIM van a készülékben, ez lehet esetleg a gyengébb SoT oka?

(#261) kerobi


kerobi
senior tag

Nemsokára jön uj frissítés de még mindig nem a rui 3.0. Sajnos a data network még mindig gatya marad. Vissza kellett tennem a simet a régi telefonomba, hogy tudjak dolgozni uber-rel. Hétköznapi használatra jó, de vele dolgozni rémálom. Mindenki előbb kapott rendelést mint én.
Ti tudtok verification code-ot igényelni?

[ Szerkesztve ]

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#262) forintuser válasza kerobi (#261) üzenetére


forintuser
őstag

[link]

Igen.

Holnapkészítést vállalok.

(#263) enginev3.0


enginev3.0
félisten

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#264) kerobi


kerobi
senior tag

Megvan a 08 a 06 ról. Semmi változás.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#265) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Sziasztok! Xiaomi 12 sorozat kiesett ezért-azért (kár). Oneplus 10 pro jó lenne de drága. Maradt a GT2 pro. No de mi igaz abból, hogy a töltés csak a saját töltőjével megy gyorsan? 18W sem megy idegen töltővel? Igaz ez ennél is? Illetve a VoLTE is jó lenne ha menne (yettel..) Neo2-nél mi a helyzet ezekkel?

[ Szerkesztve ]

(#266) enginev3.0 válasza kerobi (#264) üzenetére


enginev3.0
félisten

Megkaptam én is

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#267) kerobi válasza Kolondrum (#265) üzenetére


kerobi
senior tag

A saját töltöjével gyorsan tölt de más eszköz meg ezzel a töltövel nem tölt gyorsan pl xiaomi.
Nem rossz a 12 sorozat csak jóval drágább. a 12x kb hasonló és majdnem dupla áru
A 12-esre már gondolkodás nélkül lecserélném. Az a baj mikor MIUI-t használsz azt szidod, ha RUI-t akkor meg azt.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#268) Kolondrum válasza kerobi (#267) üzenetére


Kolondrum
félisten

A 12 üzemidő téren a siralmas kategória (gsm aréna) + yt. Anno a MI 11i-t azért adtam el 2 nap alatt és hát az veri üzemidőben a 12 sorozatot. A 12X-ről most ne beszéljünk azt már nem akarok. A realme mindenben jó lenne, de érdekes módon ha embert kérdezek róla akkor szidja.
Egyébként Blackberry váltás óta Xiaomin vagyok, most lenne a váltás.
Csak tölt 18W-al a realme is. Az OS meg tudjuk hogy nem egy MIUI. A poco f2-esen egyébként tölt nem gyári töltőn is többel mint 18W-al. Igaz egyetlen töltővel. A 18 fölé nem is akarok menni. Mind1, követem a dolgot. Mint ahogy autónál, itt is mindennek utána nézek és nyomkodni is fogom. Ha sikerül.

[ Szerkesztve ]

(#269) kerobi válasza Kolondrum (#268) üzenetére


kerobi
senior tag

Nekem is xiaomi-jaim voltak a blackberry után, most van előszór Realme. Nem rossz hétköznapi használatra, de en dolgozom vele és a jelszint valahogy töredezett. Írták is a fejlesztok valahol hogy a jelfogadás simább lesz a következő verzioban. Azt várom, ha nem jön be eladom a neo 2-t sajna. Pedig szép kis telo és tényleg jo hétköznapi feladatokra. Sokan panaszkodnak a battery drainre és melegedésre. Nem tudom, én nem játszom vele. A következő telom már samsung lesz az legalább megbízható. Látom te GT2-t akarsz venni, az már más kategoria a jelvétel is erősebb. Én az explorer edition rendeltem meg, de visszamondtam, mert nem láttam támogatottságot hozzá, de a legjobb szerintem fotózás terén is. Rengeteg más teloval összevetettem a képeket. Volteről nem tudok nyilatkozni sohasem használtam.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#270) Kolondrum válasza kerobi (#269) üzenetére


Kolondrum
félisten

Köszi a véleményt. A Samsung nem jött át, illetve Samsung, ára irreálisan magas, még a plusz is, exonisosszal meg nem vinném. A Xiaomi 12 akkuban gyenge, allja 6 óra kijelzőidő kell, árban sem olcsó, de a s22 alatt lenne. A oneplus 10 pro is drága, illetve nem nagyon kapni, de azért követem. Maradt a gt2 pro, "csak" 300k körül van és minden teszt alapján bejött. Hát majd kiderül, lassan jó lenne userek véleményét olvasni.
Ja és még 1 dolog: A realme kijelzője az egyetlen ami nem ívelt. Az a munkában a fólia miatt nagyon fontos, hogy rendes üvegfólia tudjon rámenni.

[ Szerkesztve ]

(#271) Kolondrum válasza kerobi (#269) üzenetére


Kolondrum
félisten

A térerő meg ott ahol lakom, ahol dolgozom, a siralmas kategóriában van. 1-2 pálcika a pocoval és ezzel legalább tudok hívni és tudnak hívni. Páromnak (is) volt MI 9T anno. Telekommal neki otthon volt olyan, hogy elszállt a jel. Én is gyakran az udvar felé megyek, mert szakadozik a jel, yettellel. Hátul a kisházban nincs is. A mobilnet alig megy. 4G is csoda, mert innen 200m-re max 2G van. Melóban az ablak felé kell tartani a telefont ha nagyobb média anyagot küldök, de gyakran maga a hálózat sem jó ha minden más egyébként jó lenne. Szóval a tető téma is alapból fontos.
Dunakanyarban lakom egyébként. Völgyben fent a hegyen.

[ Szerkesztve ]

(#272) vrsptr


vrsptr
aktív tag

Hello! Én is váltottam erre a készülékre Poco F3-ról. A kérdésem az lenne az alsó kamera melletti "vaku" az az vagy csak kamu? Mert sehogy se láttam hogy működne.

[ Szerkesztve ]

A kivétel léte bizonyítja a szabály létezését a nem kivételes esetekre.

(#273) warezxts


warezxts
senior tag

Ha valakinek van tippje hol lehet most a legolcsóbban megbízható forrásból beszerezni, ne tartsa magában :)

(#274) Bela52


Bela52
tag

Űdvözlet mindenkinek.Nekem is síkerűlt vennem egy 12-250gb,zöld színű kivitelben. Nagyon megvagyok elégedve, vele.

[ Szerkesztve ]

(#275) minilego válasza Bela52 (#274) üzenetére


minilego
senior tag

Én is ilyen 12/256-ban gondolkozok, egy Huawei P20 Pro-t váltana...csak nem tudom, hogy megeri-e :F

(#276) kerobi válasza minilego (#275) üzenetére


kerobi
senior tag

Nekem a zöld 12/256 van. A felhasznált memoria 6.5/12, a tárhely 27 gb foglalt a 256 bol :D
A 8/128as boven elég.
A régi Xiaomi mi note 128 Gb tárhellyel rendelkezett és 108 Mpx kameraja volt soha nem telt be a tárhely. Max félig.

[ Szerkesztve ]

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#277) minilego válasza kerobi (#276) üzenetére


minilego
senior tag

Nekem a p20 pro 6/128 de én még tudom tölteni a tarhelyet(zenék, filmek, képek). Ez a p20 pro bitang jó képeket csinál, nem tudom ezt a szintet hozza a gt Neo 2 :F

[ Szerkesztve ]

(#278) kerobi válasza minilego (#277) üzenetére


kerobi
senior tag

Biztosan nem. De nem rossz. Én google kamerát használok. Ami nagyon tetszik villámgyors ujjlenyomat, arcfelismerés. Sima görgetés. A csucs fényereje éppen elég de nincs meg a hirdetett peak. Nincs benne minta azonositás amit hiányolok, csak pinkód.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#279) minilego válasza kerobi (#278) üzenetére


minilego
senior tag

Én nem használok biztonsági dolgokat(ujjlenyomat, minta stb.) De ha nem hozza a p20 pro szintet akkor nem éri meg cserélni.

(#280) gulupeti


gulupeti
senior tag

Előbb megint jött frissítés a telóhoz "RMX3370_11_A.09", de még mindig nem az android 12 :U . El vannak csúszva a srácok... Ezt a frissítést Kína már novemberben megkapta 2021#11-es biztonsági frissítéssel együtt.

Update log:
SecurityUpdate Android security patch (2022#03)
System
Optimize system performance and safety, improve system stability and safety
Touch
Optimize the game touch, improve the control experience of some games in multiple scenarios
Camera
Optimize the brightness performance in some scenes of the rear camera
Optimize the anti-shake effect in the normal video mode at the rear to make the dynamic video anti-shake performance stronger
Optimize the skin color performance of camera portraits to make the captured portraits more natural and beautiful
Battery
Improve power consumption in some scenarios and increase battery life
Temperature rise
Improve the temperature rise performance of some small games, and make the body temperature rise more comfortable
Display
Improve the color display effect in some scenes
Network
Optimize mobile phone network performance in multiple scenarios to improve network smooth experience
Fix the problem of probabilistic secondary card dropping signal in individual network community environment
Wireless
Enhance cross-screen interconnection function, enjoy high-end interconnection experience
Tripartite Application
Support high-swipe display in Kuan application smart mode
Adapt to the 90-frame high brush of Peace Elite (the game needs to be upgraded to the latest version) to further enhance the high brush experience

(#281) enginev3.0 válasza gulupeti (#280) üzenetére


enginev3.0
félisten

Köszi, felraktam, de nekem ennyi újítást nem írt

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#282) gulupeti válasza enginev3.0 (#281) üzenetére


gulupeti
senior tag

Rákerestem a verziószámra, gondolom ugyanazt jelenti nálunk is, annyi különbséggel, hogy mi a márciusi biztonsági javítás pakkal együtt kaptuk meg.

(#283) kerobi válasza gulupeti (#280) üzenetére


kerobi
senior tag

Én is megkaptam ma reggel. Vagyis azt állitani hogy megkaptam tulzás, mert ha én nem eroltetem a frissitést még mindig lógna. Semmi változást nem érzékelek, de annyira nem is várom az Rui 3-ast, mert megint minden kezdodik elolrol, bugok bugok hátán. Meg még itt is van felfedezni való amit eddig nem is gondoltam hogy kellhet, pl oldalsáv. Használ egyáltalán valaki oldalsávot? Én mátol igen :D

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#284) enginev3.0


enginev3.0
félisten

[link]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#285) hunnia1969


hunnia1969
csendes tag

Megjött az Android 12 és a RUI 3.0
RMX3370_11_C02
Most töltöm éppen.

[ Szerkesztve ]

(#286) kerobi válasza hunnia1969 (#285) üzenetére


kerobi
senior tag

Milyen verzioszamra frissitesz rá? nekem nem jött meg. Használsz vpn.t?

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#287) hunnia1969 válasza kerobi (#286) üzenetére


hunnia1969
csendes tag

Nem tudom, hogy mi volt a verziószám, már frissítettem mielőtt kérdezted.
Nem használok vpn-t.

(#288) enginev3.0 válasza hunnia1969 (#287) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nálam még nincs :(((

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#289) kerobi válasza hunnia1969 (#285) üzenetére


kerobi
senior tag

Hogyhogy nem irnak rola sehol?

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#290) hunnia1969 válasza kerobi (#289) üzenetére


hunnia1969
csendes tag

Azt nem tudom, hogy miért nem írnak róla. Egy biztos, nálam már települt.

[ Szerkesztve ]

(#291) kerobi


kerobi
senior tag

És milyen? bővebben? Lefőzi már a kávét?

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#292) vrsptr válasza enginev3.0 (#288) üzenetére


vrsptr
aktív tag

Nálam se (12/256GB). Jelenlegi: RMX3370_11_A.09

[ Szerkesztve ]

A kivétel léte bizonyítja a szabály létezését a nem kivételes esetekre.

(#293) enginev3.0 válasza vrsptr (#292) üzenetére


enginev3.0
félisten

Kb óránként nézem :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#294) forintuser válasza enginev3.0 (#293) üzenetére


forintuser
őstag

Én fél naponta végig zongorázom VPN-l a netet. De úgy is semmi. Németből. :D

Holnapkészítést vállalok.

(#295) gulupeti


gulupeti
senior tag

Még nekem sem adta be, pedig nézegetem az elmúlt hetekben folyamatosan..
Rohadt egy világ van, már itt is a diszkrimináció. :DDD

(#296) enginev3.0 válasza forintuser (#294) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nincs itt semmi Update
Szerintem kamu :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#297) rambozsike válasza enginev3.0 (#296) üzenetére


rambozsike
csendes tag

Nem kamu, nekem is jött harmadikán, fel is raktam, eddig sok érdekességet nem láttam (igaz, hogy nem is kerestem veszettül)... :)

(#298) enginev3.0 válasza rambozsike (#297) üzenetére


enginev3.0
félisten

Csak az irigység beszél belőlem :D :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#299) kerobi válasza rambozsike (#297) üzenetére


kerobi
senior tag

8/128?
Nekem 12/256 es meg mindg semmi.

Mindeközben a 2 eves telom megkata a MIUI 13at. Mondjuk android11gyel

[ Szerkesztve ]

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#300) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ilyet találtam

Ez mennyire jó vajon?
[link]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.