Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Viper26 válasza enginev3.0 (#400) üzenetére


Viper26
nagyúr

Igen, de azon kívül. :)

Pixel 7 | FR955

(#402) doongoo válasza Viper26 (#401) üzenetére


doongoo
addikt

emagról rendeltem hozzá (de a tokgalaxis volt az eladó) egy átlátszó szilikont, hogy a zöld szín maradjon látható (nekem nagyon bejön). Nem a legolcsóbb volt (talán 3000 ft szállítással), de 1 nap alatt itt volt vidéken automatában és teljesen jó is a telóra. Aliexpressről meg rendeltem hozzá kemény átlátszó tokokat, de azok majd talán május végére érkeznek csak meg.

(#403) rambozsike válasza Viper26 (#399) üzenetére


rambozsike
csendes tag

Nekem ez vált be:
https://doopshop.hu/product/nillkin-camshield-realme-gt-neo-2-black/

(#404) Viper26 válasza rambozsike (#403) üzenetére


Viper26
nagyúr

Köszi. :)

#402doongoo.:

:R

Egyébként hogy a fenébe lehet csak 6GB szabad a 12ből, ha minden be vab zárva? :F

Pixel 7 | FR955

(#405) Viper26


Viper26
nagyúr

Keep widget másnál működik? :F

Pixel 7 | FR955

(#406) Viper26


Viper26
nagyúr

Gyerekek, a Nova launcher 60Hz-en fut?

Pixel 7 | FR955

(#407) Viper26


Viper26
nagyúr

Dupla, törölhető.

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#408) gulupeti


gulupeti
senior tag

Tegnap egészen elképesztő dolog történt.
Vidéken voltam meló ügyben, bementem a Lidlbe, indultam volna haza, mondom folytatom kedvenc Depeche Mode Ultra albumom hallgatását, amit reggel elkezdtem, autóban fejegység bekapcsol, zene elindít a telón és! magától kapcsolódott a fejegységhez bluetooth-on keresztül. :U
Így fél nap távlatából még mindig a hatása alatt vagyok, 5 hónapnyi GT Neo 2 használat alatt mindez most történt először, magam sem értem, hogy most miért volt másképp. :DDD

(#409) doongoo


doongoo
addikt

Kb. 1 hét távlatából nagyon jók a tapasztalataim a telóról. A működés sokkal stabilabb és kézenfekvőbb, mint az előtte használt miui volt a Poco F3-on. Azt is nyúztam vagy 1 évig, de pl. az, hogy az értesítések megérkezéséhez ott mindenféle extra beállítás és a háttérben rögzítés volt szükséges, az agyamra ment. Itt minden működik, ahogy kell és eddig még bugba sem futottam bele. Egyedüli "problémám", hogy a gyári launcher nekem nem eléggé testreszabható (pl. alkalmazásfiók, mappák, képernyőrács mérete, stb.) emiatt nézegetem az alternatív launchereket, de pl. Poco launchert feltéve meg bukom a gyári indító extráit (képernyőre rajzolással induló funkciók, stb.). Még a Novát meg kell néznem a gyakorlatban, ha már megvan a pro verziója, mert azt talán mindenben be tudnám lőni az igényeim szerint. Valakinek erről tapasztalat, hogy mire számíthatok és mire nem?

(#410) Viper26 válasza doongoo (#409) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nova nagyon jó, évek óta használom, itt kell hozzá a fix 120Hz, mert adaptív csak a gyári launcherrel megy.

Pixel 7 | FR955

(#411) doongoo válasza Viper26 (#410) üzenetére


doongoo
addikt

Köszi a tippet! Átállítottam. Amúgy sikerült belőni a Novát teljesen az igényeimre. Most tökéletes a telefon.

(#412) Viper26 válasza doongoo (#411) üzenetére


Viper26
nagyúr

:R

Ez még hasznos lehet hozzá.:

[Nova Google Companion]

Pixel 7 | FR955

(#413) doongoo válasza Viper26 (#412) üzenetére


doongoo
addikt

Megvan már ez is!

(#414) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

aktuálisan hogy áll a teló? bugok, AOD zabálás? lesz 2 főverzió EU-ban is? a 12/256 zölddel szemezek nagyon fizetés körül...

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#415) enginev3.0 válasza Mr.Csizmás (#414) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nálam nincs hiba
1 foverzio már megvolt, szerintem mégegy várható

Aod sem fogyaszt sokat szerintem
Nekem 5-8 óra közötti kijelzőidők simán megvannak

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#416) doongoo válasza Mr.Csizmás (#414) üzenetére


doongoo
addikt

Én is nemrég vettem, azonnal ment is fel rá 1 új főverzió. Semmi gondom vele, belakva tökéletes. AOD sem esik észrevehtően, ha jól van veállítva. BUG-ot eddig nem találtam. Még egy főverzió elvileg várható rá.

(#417) Willhunting


Willhunting
aktív tag

Használ valaki OTP simple-t kártyás fizetéshez? Nálam nem működik csak ha megnyitom az alkalmazást és kiválasztom a kártyát. Előző mobilomon leolvasta képernyő feloldás után. Sajnos Google pay nem működik otps kártyával. Másnál is ez a helyzet?

(#418) Spongyabob76 válasza Willhunting (#417) üzenetére


Spongyabob76
csendes tag

Szia,
Én tegnap próbáltam és sikerült.
Ma reggel viszont nem. Igaz a tegnapi után jött egy üzi, hogy inaktivalta az OTP az ujjlenyomatos belépést az alkalmazásba, és csak kóddal engedett be, reggel még nem aktiváltam vissza mikor próbáltam fizetni. Ennek lehet köze hozzá?

(#419) Willhunting válasza Spongyabob76 (#418) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Simple belépéshez nem kell azonosítás csak fizetéskor. Ha az 'OTP bank' alkalmazásba való belépésről írsz az lényegtelen, annak nincs köze a kártyás fizetéshez.
Amúgy működik nekem is, csak plusz 1 kattintást igényel fizetésnél. Ennél nagyobb gondom ne legyen vele, így is teljesen használható. Gondolom google pay jobban van implementálva. Kipróbálom majd azzal is, ha sikerül kártyát társítanom hozzá. (öhm kedves otp )

(#420) Spongyabob76 válasza Willhunting (#419) üzenetére


Spongyabob76
csendes tag

Oké, csak nekem is fura volt, hogy este még működött, reggel meg már nem, más még nem változott. 🤔
Kíváncsi vagyok legközelebb, működik-e.

(#421) gulupeti


gulupeti
senior tag

Tegnap elég érdekes dolgot csinált a teló, viberen nézem, hogy megváltozott egy ismerős neve, ahogy nézem a beszélgetésünket, és írja, hogy ez a szám nincs a névjegyzékben, felveszem? Mondom mi a franc.. még kérdeztem is az ismerőst, hogy megváltozott a számod? Azt mondja nem...
Aztán itthon belépek a tárcsázóba, a korábbi hívások kapcsán látom, hogy csak számokat mutat, neveket nem, a névjegyzékre kattintva pedig üres az egész :U , egy db bejegyzés sincs. Na, itt picit ideges lettem, hogy elszállt az egész.
Egy jó restart szerencsére megoldotta :) , de azért volt kis para és nem tudom mire vélni a dolgot.

(#422) doongoo válasza gulupeti (#421) üzenetére


doongoo
addikt

előző telómon (Poco F3) a Google névjegyek alkalmazás produkált hasonlókat néha (igaz, Vibert nem használom), hogy egyszercsak eltűnt minden kontakt. Újraindítás volt ott is a megoldás mindig.

(#423) vrsptr válasza Willhunting (#417) üzenetére


vrsptr
aktív tag

Én Curve-n keresztül használom a Google Pay-t OTP kártyával. Elvileg nem kell megnyitni alkalmazást NFC fizetéshez, de én megszoktam.

A kivétel léte bizonyítja a szabály létezését a nem kivételes esetekre.

(#424) Willhunting válasza vrsptr (#423) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Sikerült nekem is revolutos visa kártyával kipróbálnom. Képernyő feloldás után gond nélkül megy a fizetés, nem kell a google payt megnyitogatni. 15000 összegig elegendő a képernyő felélesztése, feloldani sem szükséges. Emellett bekapcs gomb hosszan nyomásával megjeleníti a társított kártyákat. Jobb mint az otp megoldása. Kösz a tippet, megnézem curvvel is

(#425) Willhunting válasza Willhunting (#388) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Na mégis csak használja a vakunak álcázott fény mérőt. Napsütésben a hátlapot a nap felé fordítva max-ra állítja a fényerőt, ha viszont letakarom az ujjammal, vissza veszi 20%-kal. Együttesen dolgozik az elő- és hátlapi szenzor adataiból. Meg is van az eredménye, elég reszponzív az automa fényerő.

(#426) doongoo


doongoo
addikt

Omoji-t valakinek sikerült eu verziós telefonon beüzemelni? Megjelenik a beállításokban, ha telepítem az apk-t, de nem tudok benne létrehozni sajátot...

(#427) doongoo


doongoo
addikt

Hamarosan jön a C05 frissítés, pár ember már megkapta 27-ével kezdődően.

(#428) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Sziasztok!Sikerült eltűntetnem az alsó 3 ikont,hogyan tudom visszarakni?Még a programokat sem tudom bezárni... :)

(#429) Willhunting válasza NeRo28 (#428) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Beállítások -> Rendszerbeállítások-> Rendszernavigáció
Itt tudod a navigáció gombokat vissza kapcsolni.

(#430) NeRo28 válasza Willhunting (#429) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Köszönöm szépen!Sok idegtől kíméltél meg! :))

(#431) doongoo


doongoo
addikt

C04 frissítés érkezett

(#432) enginev3.0


enginev3.0
félisten

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#433) doongoo


doongoo
addikt

Eddig 2 válrozást vettem észre:
1 - áprilisi lett a biztonsági csomag
2 - Superdart töltéskor az állapotsorban az eddigi kék helyett narancssárga lett a töltésikon

(#434) tarbela777 válasza doongoo (#433) üzenetére


tarbela777
tag

Ismét előjött az áruház appok frissítési problémája Wifi-röl.

(#435) doongoo válasza tarbela777 (#434) üzenetére


doongoo
addikt

nálam nincs ilyen gond (nem is volt korábban sem)

[ Szerkesztve ]

(#436) Goose-T


Goose-T
veterán

Vettem én is egy ilyen telót. Az előző egy Poco X3 NFC volt, nagy ugrás ez minden tekintetben. Végre nem kell a MIUI-val szenvedni! :D A kamerájától mondjuk nem vagyok különösebben elájulva, a Poco-é sem volt rosszabb. Legalábbis az eddig készített fotókon nem veszem észre, hogy annyival jobb lenne.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#437) tarbela777 válasza doongoo (#435) üzenetére


tarbela777
tag

Nekem az Android 12-re váltáskor jött elő, de mások is jelezték. Aztán egyszer csak megszűnt a probléma ami most a C04 frissítéssel megint megjött.

[ Szerkesztve ]

(#438) doongoo válasza tarbela777 (#437) üzenetére


doongoo
addikt

lehet megérne egy factory resetet. Én ugye újonnan laktam be és egyből első bekapcsoláskor már frissítettem 12-re és utána lett minden belőve. Így semmi gondom a telóval.

#436 Goose-T:az X3-ban és ebben is középszerű a kamera, de az én igényeimet bőven kielégíti ez is. Nem vagyok egy profi fotós, a pillanatok megörökítésére meg ez is bőven jó (anno a 2 MP-es ún "kamerás" telefonok képminősége is jó volt :)))

(#439) Goose-T válasza doongoo (#438) üzenetére


Goose-T
veterán

Utánanéztem, a Dxomark oldalán a Poco X3 NFC kamerája 103 pontot kapott, a Neo 2-é pedig 106-ot. Szóval nagyjából szerintük is egykutya, ahogy én is éreztem.

[ Szerkesztve ]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#440) tarbela777 válasza doongoo (#438) üzenetére


tarbela777
tag

Igen, lehet az lenne a megoldás, de nincs kedvem újra rakni mindent.

(#441) doongoo válasza tarbela777 (#440) üzenetére


doongoo
addikt

Hát valamit valamiért. Nekem már szinte "unalmas" a teló, mert minden csak simán teszi a dolgát, ahogy kell.

(#442) Willhunting


Willhunting
aktív tag

Nagyon érdekes hibába futottam. IGN magyar weboldalát megnyitva [link] egyből újraindul a rendszer. Ilyennel még egy készüléknél sem találkoztam, hogy egy https oldal ilyet eredményezne.

C04-re való frissítés után rootoltam, de sajnos figyelmetlenül egy C02-es boot.img-vel. Na ekkor nyomtam TWRP alól egy factory resetet és visszaraktam a C02 firmwaret. Nem tudom, hogy ez közrejátszik-e, mert a factory resetnek mindent törölnie kellene. Na mindegy, ezzel még együtt tudok élni, ennél nagyobb baja ne legyen. Tanulságom, hogy mostantól mindig készítsek backup-ot TWRP-ben.

Van más is aki roottal használja a készüléket?

(#443) enginev3.0 válasza Willhunting (#442) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem megnyitja a weboldalt
Bár minden gyári

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#444) RedCactus


RedCactus
senior tag

Srácok! Létezik, hogy saját videóból nem lehet sehogy élő háttérképet varázsolni? Már minden lehetséges módot végignéztem, de nem találtam rá megoldást csak a gyárit engedi.

(#445) RedCactus


RedCactus
senior tag

Másik kérdésem, hogy másnál is úgy van, hogy ha kikapcsolt állapotban töltőre dugom, akkor bekapcsol a telefon? Ez mondjuk már a Xiaomi MI 11-nél is így volt szóval lehet, hogy csak nekem furcsa.

(#446) Willhunting válasza RedCactus (#445) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Nem kapcsol be, csak elkezd bootolni aztán megjelenik a töltés animáció. Kikapcsolt állapotban is lehet tölteni.

(#447) RedCactus válasza Willhunting (#446) üzenetére


RedCactus
senior tag

Nekem bebootol és kéri a PIN kódot is...

(#448) Willhunting válasza RedCactus (#447) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Megnéztem és valóban bekapcsol :O Akkor bocs a téves infoért. Pedig emlékeim szerint töltöttem egyszer kikapcsolt állapotban.
Nem tudom ez az auto boot miért jó és rendszer szinten bent van-e az androidban, ha más készüléknél is jelen van.

(#449) Willhunting válasza Willhunting (#448) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Fastboot paranccsal kikapcsolható elvileg, ha valaki nagyon bele akar mélyülni a dologba [link]

(#450) RedCactus válasza Willhunting (#448) üzenetére


RedCactus
senior tag

Köszi a megerősítést!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.