Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) axioma válasza Luck Dragon (#150) üzenetére


axioma
veterán

Meglepo modon a mediaban is le van arazva a zold... szoval azt akkor onnan esszeru. Pont ezert kerdes, lehet-e kesobb mas is keszleten.

(#152) YJke válasza axioma (#149) üzenetére


YJke
tag

Szia!
Nem tudom a lányodnak melyik szín kellene de a 8/128gb-os verziókból van fekete és kék [link] . A nagyobbik 12/256gb-ból pedig csak fekete és zöld [link] .

(#153) axioma válasza YJke (#152) üzenetére


axioma
veterán

Oh koszi, akkor benan kerestuk! Akkor meg is tudjuk venni elobb. A kek a kedvenc szine, de ez fotok alapjan nem is kimondottan kek... feketere gondolt, az meg akkor mindkettobol van, es bar sztem ma felesleges a nagyobb de ha ezt is evekig hasznalja, nem a kulonbsegen fog mulni.
Lehet kulonbseg Realme eseten a gari szempontjabol, hogy honnan vesszuk? Magyar nyelvu garipapir vagy sorozatszamban valami spec reszlet, ami biztositja a korrekt szarmazast, van barmi ilyen tesztelesi lehetoseg? Bocs, van amelyiknel tudom, de itt nem.

[ Szerkesztve ]

(#154) blueye válasza axioma (#153) üzenetére


blueye
veterán

magyar

(#155) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Hogy lehet beállítani hogy csak a számmal rendelkező névjegyek jelenjenek meg?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#156) YJke válasza axioma (#153) üzenetére


YJke
tag

A kék színváltós ( kék, szürke, narancs, sárga enyhe zöld) nekem is az van. Szerintem szép és unisex. Nem szeretek boltot ajánlani de ha a fekete a kiszemelt akkor Alza vagy B-tel. Gondolom Alzát nem kell bemutatni a B-tel régen van a piacon de nem hiába olcsóbb ezt neked kell eldöntened. ;) Viszont ha Alzát választod árban meg már a media marktos zöld a best buy ajánlat... :C

(#157) axioma válasza YJke (#156) üzenetére


axioma
veterán

Koszi az infokat! Igen, alza ismeros, sajat telomrol me'g papiron is levettek egy ev garit... azert nem pampongtam mert munkaltato vette es 2 ev utan lead, csere ugyis.
Lannyal is beszeltem o is mondta h full tok ugyis takar - nekem is arany p20-am volt de csak sim-cserenel lattam, a tokbol csak a kamera-sziget egyenszine latszik ki.

[ Szerkesztve ]

(#158) YJke válasza axioma (#157) üzenetére


YJke
tag

Ezt már le sem mertem írni hogy ha nem átlátszó tok lesz rajta nem tök mindegy milyen színű ... :D

(#159) axioma válasza YJke (#158) üzenetére


axioma
veterán

Az eddigi tokja nem full boritas volt de ja, ez nem partizezres telo... bar a lany is kinott a leejtos-dobalos korszakbol azota ;-)

(#160) Luck Dragon válasza YJke (#152) üzenetére

Meglepődve látom , hogy egyre több ismert bolt árulja a márka készülékeit, de a legnagyobb meglepetés azaz MM.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#161) YJke válasza Luck Dragon (#160) üzenetére


YJke
tag

Elég színes a paletta az Alzán választékból így szerintem a többiek is lépnek az ügyben mert nem akarnak lemaradni. Én az MM árán vagyok most ledöbbenve amennyiért adják akcióban a legnagyobb verziót. Ahogy a Oneplus úgy a Realme is eljut majd az emberekhez szerintem.

(#162) Luck Dragon válasza YJke (#161) üzenetére

Szerinted az MM rossz áron kínálja ?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#163) YJke válasza Luck Dragon (#162) üzenetére


YJke
tag

Ellenkezőleg, nagyon jó az ár. Ezért is írtam hogy best buy. Én nem használom ki a 12/256-ot ezért vettem 8/128-at de sokáig nézegettem és győzködtem magam kell az nekem de a végén az észérvek győztek :D

(#164) Luck Dragon válasza YJke (#163) üzenetére

Oké , így már tiszta a dolog. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#165) Cranberries


Cranberries
aktív tag

Sziasztok!
Engem az érdekelne, hogy Telekom előfizetéses SIM kártyával működik-e a WoWiFi illetve a VoLTE funkció?

(#166) Luck Dragon válasza Cranberries (#165) üzenetére

VoLTE van , de WoWiFi az állítólag nincs .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#167) tarbela777 válasza Luck Dragon (#166) üzenetére


tarbela777
tag

A VoLTE-t hogy lehet előcsalogatni?

(#168) YJke válasza tarbela777 (#167) üzenetére


YJke
tag

Nálam Vodafone részéről aktiválni kellett ügyfélszolgálatossal, ikonnal külön nem jelzi. Hívas közben ha 4g-t látsz fent az ikonoknál akkor elvileg működik.

[ Szerkesztve ]

(#169) Luck Dragon válasza tarbela777 (#167) üzenetére

Ha Telekomot vagy akkor pedig ; A szolgáltatás aktiválása fokozatosan és automatikusan történik, de az előfizető személyesen Telekom üzletben vagy telefonos ügyfélszolgálaton, illetve díjmentes SMS-ben a +4GHANG kód elküldésével a 1414-es számra kezdeményezheti a funkció bekapcsolását.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#170) tarbela777


tarbela777
tag

Köszi a válaszokat, ezek szerint működik csak nincs külön jelzés.

(#171) Luck Dragon válasza tarbela777 (#170) üzenetére

Bal felső sarokban kell lennie egy VolTe feliratnak. Akkor működik .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#172) tarbela777 válasza Luck Dragon (#171) üzenetére


tarbela777
tag

Akkor most látszik vagy nem? Neked ott van?

(#173) YJke válasza tarbela777 (#172) üzenetére


YJke
tag

Az én tapasztalatom az hogy amikor Telekomos voltam oneplus 7t-n volt ikon. Mióta vodafone-os vagyok nincs. Ezért is írtam hogy ha telefonálsz és marad az ikon 4G-n akkor működik.

(#174) Luck Dragon válasza tarbela777 (#172) üzenetére

Ahogyan a fórumtárs is mutatja . [link]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#175) aprokaroka87 válasza tarbela777 (#170) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nézd meg, hogy az állapot ikonok kapcsolóban nincs-e ki kapcsolva, már ha itt van olyan opció.
Realme 6 esetén pl van.

Beállítások > Értesitések és Állapotsor > Állapot ikonok rész.

(#176) tarbela777 válasza Luck Dragon (#174) üzenetére


tarbela777
tag

Telekomos vagyok, be van kapcsolva a szolgáltatás, de nekem nincs ikon.

(#177) tarbela777 válasza aprokaroka87 (#175) üzenetére


tarbela777
tag

Be van kapcsolva, de ikon nincs.

(#178) gulupeti


gulupeti
senior tag

Realme európai frissítési ütemterv.
Ezek szerint akkor februárban jön az Android 12.

[ Szerkesztve ]

(#179) gulupeti


gulupeti
senior tag

Nem nagyon pörög a topik :U , ez is ékes bizonyítéka annak, hogy mennyire kiváló készüléket rakott össze a Realme, nincs hiba senkinél. :D

(#180) Nahát! válasza gulupeti (#179) üzenetére


Nahát!
tag

Eddig tényleg így van! :)
És várjuk az android 12-t.

[ Szerkesztve ]

(#181) gulupeti válasza Nahát! (#180) üzenetére


gulupeti
senior tag

Nahát! Más is van itt. :D Én is várom már, kíváncsi vagyok, hogy fogják-e tartani a februárt. :)

[ Szerkesztve ]

(#182) Luck Dragon válasza gulupeti (#181) üzenetére

“” Nahát! Más is van itt. “” —> Van itt , de csak egyenlőre olvasóként . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#183) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nekem nincs gondom vele, csak nem tudom eltüntetni a telszam nélküli névjegyeket

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#184) YJke


YJke
tag

Tényleg jó teló de azért az automata fényerő nem a legjobb, amint irtátok is többen már beltéren nagyon leveszi. Ami még fura hogy nincs volte és vowifi kapcsoló. Néztem jó pár youtube videót és az Indiaiaknál persze van :W

(#185) gulupeti válasza YJke (#184) üzenetére


gulupeti
senior tag

Volte az van. :)

(#186) YJke válasza gulupeti (#185) üzenetére


YJke
tag

Nekem nem mutatja fent a volte feliratot mint neked és kapcsolóm sincs. Ennek ellenére hívásnal mutatja fent ikonba a 4g-t és netezni is tudok. Jól gondolom hogy akkor nem kapcsolódik le 4g-ről és működik?

(#187) YJke


YJke
tag

Nektek is ilyen verziótok van?

(#188) Luck Dragon válasza YJke (#186) üzenetére

Aktiváltad a szolgáltatónál is ?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#189) YJke válasza Luck Dragon (#188) üzenetére


YJke
tag

Telekomról váltottam Vodafone-ra és felkellett őket hívni hogy aktiválják. Azt olvastam hogy a voda nem írja ki a volte feliratot, de ha hívás közben látod a 4g-t akkor működik. Szóval nem tudom miért nincs kapcsolóm, a voda miatt vagy a telefon szoftvere miatt :F

(#190) YJke


YJke
tag

Ezt találtam, ezért érdekelne másoknak milyen verzió van fent?

Region: India
Version: RMX3370_11_A.05

Region: Global
Version: RMX3370_11_A.03

(#191) Luck Dragon válasza YJke (#189) üzenetére

Vodát ezen a terén nem ismerem. Telekomnál megy.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#192) gulupeti válasza YJke (#187) üzenetére


gulupeti
senior tag

Ugyanez van nekem is.

(#193) YJke válasza gulupeti (#192) üzenetére


YJke
tag

Köszi.

(#194) Occon adom


Occon adom
aktív tag

Volna egy sürgős kérdésem!
Alkalmazásoknál az ikeralkamazást támogatja a telefon?
Pontositva a Pokemon Go játékot szeretném játszani 2 külön accal, kérdés támogatja a telefon az iker, illetve vagy klónozott alkalmazást?
Nagyon fontos volna ezt tisztáznom.
VV Köszönöm!

(#195) bostone válasza Occon adom (#194) üzenetére


bostone
addikt

Általában a facebook és társai kapnak lehetőséget a duplázásra.

(#196) Occon adom válasza bostone (#195) üzenetére


Occon adom
aktív tag

Na azok meg minek? Teljesen értelmetlen ilyen hardver mellett facét klónozni, nekem a Black shark 2 pro szépen vitte a pokemont 2 accal, az használhatóbb dolog mint amiket enged a szoft.

(#197) bostone válasza Occon adom (#196) üzenetére


bostone
addikt

Hogyan működik a klónozás menete a Black Shark esetében?

(#198) Occon adom válasza bostone (#197) üzenetére


Occon adom
aktív tag

Beállitás/alkalmazások/alkalmazáskezelés/ Klónozott alkalmazások
[kép] hasonló paraméterekkel simán fut a telón.

[ Szerkesztve ]

(#199) tarbela777


tarbela777
tag

Sziasztok! Hol lehet venni a telefonra lencsevédő fóliát?

(#200) Occon adom


Occon adom
aktív tag

Létezik a telefonhoz jó klónozós program?
Elvileg az android tudja, csek gyári engedélyezéshez kötött, vagy szoftverhez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.