Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) voncci


voncci
aktív tag

Sziasztok!
A VoLTE-ot, és a VoWifi -thogy lehet bekapcsolni? Samsungon automatikusan megy minden mókolás nélkül, Xiaomi-t volt egy kód amit a tárcsázóba kellett beütni. Itt mi a titok nyitja??? :U

(#452) enginev3.0 válasza voncci (#451) üzenetére


enginev3.0
félisten

Engem is érdekelne

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#453) kerobi


kerobi
senior tag

Sziasztok, ha valakit érdekel a telóm priviben irjon rám. Fórumtagok előnyben.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#454) gulupeti


gulupeti
senior tag

Az utolsó frissítés óta már másodszor kapom ezt az üzenetet:
"Kedves Ügyfelünk! Hibàs csatlakozàsi kìsérletet érzékeltünk készülékéröl, ezért elküldjük a helyes beàllìtàsokat készülékére. Yettel (Infò: 1220)"

Másnak is volt ilyen, vagy egyedi az eset?

(#455) doongoo válasza gulupeti (#454) üzenetére


doongoo
addikt

nálam nem volt ilyen (igaz, a Yetteles csak a másodlagos sim, de a hívásaim erről mennek)

(#456) tarbela777 válasza gulupeti (#454) üzenetére


tarbela777
tag

Yetteles vagyok, nálam minden ok. Én most váltottam, kellemes meglepetés, hogy a Telekommal ellentétben itt a VoLTE és VoWiFi is működik.

(#457) gulupeti válasza tarbela777 (#456) üzenetére


gulupeti
senior tag

Amíg Telenor volt a VoLTE nálam is működött, írta az értesítési sávban, amióta Yettel, nem látom ezt. Vagy valahol kikapcsoltam esetleg ennek a megjelenítését? Ki lehet? Nem találom. :U
Mert maga a "VoLTE-hívások" opció be van kapcsolva az tuti...

(#458) tarbela777 válasza gulupeti (#457) üzenetére


tarbela777
tag

A VoLTE felirat nekem sem jelenik meg, viszont telefonáláskor látszódik a HD jelzés. Valamint a 4G akkor is aktív hívás közben, ha a mobilnetet használom.

(#459) Willhunting válasza gulupeti (#457) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Beállítások / Értesítések és állapotsor / Állapotikonok

Nekem sem a Vodafone, sem a Telekom sim beállítási alatt nem jelenik meg a volte kapcsoló.

(#460) enginev3.0 válasza Willhunting (#459) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem se :(

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#461) gulupeti válasza Willhunting (#459) üzenetére


gulupeti
senior tag

köszi!
Be van kapcsolva mindkettő, akkor valószínűleg nálam sem működik jelenleg, mert nem látom kijelezve soha, érdekes...

(#462) Willhunting válasza gulupeti (#461) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Mindhárom szolgáltatót próbáltam pár éves, 4g képes kártyákkal és egyedül a Yettelnél jelenik meg a VoLTE opció.

(#463) tarbela777 válasza gulupeti (#461) üzenetére


tarbela777
tag

Most hívtam fel a Yettel ügyfélszolgálatot. A VoLTE le van tiltva ehhez a készülékhez, mert nincs a támogatott listában. Ha kérném a bekapcsolást, egy idő után ismét letiltanák, mert nem működne rendesen.

(#464) Willhunting válasza Willhunting (#462) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Most nézem ezzel a yettel simmel felcsatlakozik 5g-re, pedig 3 éves kártya. Ezek szerint nincs külön 5g sim, ezt nem is tudtam. Hát nekem "csak" 300/20 Mbs értékeket hoz itt Győrben, de lehet az előfizetésem van ennyire lekorlátozva.

(#465) gulupeti válasza tarbela777 (#463) üzenetére


gulupeti
senior tag

Érdekes... amíg Telenor volt a nevük, addig benne volt? :U
Mert nálam működött korábban a VoLTE, az fix.

Más:
Amit fentebb írtam ma is megvolt egyébként:
"Kedves Ügyfelünk! Hibàs csatlakozàsi kìsérletet érzékeltünk készülékéröl, ezért elküldjük a helyes beàllìtàsokat készülékére. Yettel (Infò: 1220)"

Lehet kellene csinálnom egy hálózati beállítások alaphelyzetbe állítását?

(#466) Willhunting válasza gulupeti (#465) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Yettel fiókban elvileg ki lehet kapcsolni, hogy ne küldözgessék ezeket a hibás csatlakozási kisérletes üzeneteket meg beállításokat. Yettel topicban rákérdezhetsz esetleg, hátha tudnak segíteni ez ügyben.

(#467) doongoo


doongoo
addikt

Valakinél esetleg már megérkezett a C05 update? Facebook csoportba posztolta már valaki, de nálam még semmi (VPN-nel sem)

(#468) Willhunting válasza doongoo (#467) üzenetére


Willhunting
aktív tag

2 napja érkezett, semmi extra nincs benne ahogy nézem.

(#469) doongoo válasza Willhunting (#468) üzenetére


doongoo
addikt

simán jött, vagy kellett hozzá VPN-nel próbálkozni?

(#470) Willhunting válasza doongoo (#469) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Nem használok vpn-t, jött magától. Mondjuk én c04-et is pár nappal előbb megkaptam, mire ide be lett linkelve.

(#471) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Most jött

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#472) doongoo


doongoo
addikt

nálam is most délben futott be

(#473) Goose-T


Goose-T
veterán

Nekem is lejött ebéd közben a C.05. Semmi extrát nem vettem észre benne. Más is úgy érzi, hogy lassabb az Android 12, mint a 11 volt? A feleségem GT Masterén még Android 11 van, és hiába gyengébb a proci, folyékonyabbnak érződik a működése, mint az én GT Neo 2--mnek.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#474) enginev3.0 válasza Goose-T (#473) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem vettem észre, de a volte hiánya nagyon égető :W

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#475) RedCactus


RedCactus
senior tag

Srácok, a betűtípust nem lehet gyárilag megváltoztatni? Csak ezt a Roboto-t engedi...

(#476) doongoo válasza RedCactus (#475) üzenetére


doongoo
addikt

Felteszed a Theme store-t és abban van bőven betűtípus választék. 8.5.0 a legfrissebb verziója.

[ Szerkesztve ]

(#477) RedCactus válasza doongoo (#476) üzenetére


RedCactus
senior tag

Köszönöm! Csak azon csodálkoztam, hogy nincs rá mód alapból, mint más telefonon.

(#478) doongoo válasza RedCactus (#477) üzenetére


doongoo
addikt

Szerintem az EU verziónál ez is valami adatvédelmi hülyeség lehet, mert telepíteni lehet az alkalmazást, de a realme fiókba nem enged belépni. A lényeg hogy még lehet oldani a betűtípus váltást.

(#479) RedCactus válasza doongoo (#478) üzenetére


RedCactus
senior tag

Ok! Köszönöm neked a segítséget!

(#480) Hiei555


Hiei555
tag

Sziasztok! Csak úgy kíváncsiságból valaki megnézné ezzel a battery guruval hogy mennyit mutat a becsült akku kapacitásra? Nem tudom eldönteni hogy rosszul mutat vagy télleg kevés és vissza kéne küldenem. A dual battery-t pipáljátok be az elején hogy úgy mérje de amugy a progi felismeri az 5000 kapacitást. Köszi!

(#481) doongoo válasza Hiei555 (#480) üzenetére


doongoo
addikt

a kedvedért feltettem, a telefont a kalibrálás gombot megnyomva felismerte RMX3370-nek. A kapacitást felismerte 5000 mAh-nak, de a "nem jó"-ra nyomva engedte csak a dual battery configot bepipálni

91%-on áll a teló, 4550 a becsült maradék 5000-ből. Nekem ez jónak tűnik. Akkumulátor állapota jó.

(#482) Hiei555 válasza doongoo (#481) üzenetére


Hiei555
tag

Amit te írtál azt simán a százalèk alapján váltja át. Arra vagyok kíváncsi amit akkor ír mikor már töltötted egy darabig, az appon belül az 1. töltès fül ès ott a hőmèrsèklet görbe alatt a 3 dolog tervezèsi, jelenlegi meg becsült kapacitás ès innen èrdekelne a becsült hogy mennyi.

(#483) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Dalvick cachet hol lehet törölni?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#484) Willhunting válasza enginev3.0 (#483) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Ha nyitva van a bootloader, akkor TWRP recovery alól. Vagy root explorerrel, ha rootolva is van.

(#485) Zoelee


Zoelee
csendes tag

Sziasztok! Jó öreg oneplus 3-ról váltottam erre a telefonra. Átpörgetve a fórumot nem találtam arra vonatkozó beszélgetést, hogy a peremvilágítást hogyan lehet beállítani, hogy tudjam lezárt kijelzőnél is, hogy volt elmulasztott hívás vagy bármilyen aktivitás amit nem vettem észre? OP 3-nál ott a led, így ilyen újkeletű jelzésekkel nem volt dolgom. Nyomkodom a beállításokat, de nem tudok rájönni :/

(#486) Zoelee válasza Zoelee (#485) üzenetére


Zoelee
csendes tag

Megoldódott.

(#487) Goose-T


Goose-T
veterán

Jött ma a telómra egy C.06-os update, szóval várható lesz mindenkinek mostanában, csak szólok.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#488) enginev3.0 válasza Goose-T (#487) üzenetére


enginev3.0
félisten

Jöhetne a volt-e

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#489) enginev3.0 válasza Goose-T (#487) üzenetére


enginev3.0
félisten

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#490) tarbela777 válasza enginev3.0 (#488) üzenetére


tarbela777
tag

Van VoLTE és VoWiFi is, csak sajnos a magyar szolgáltatóknál a készülék még nincs fenn a támogatott listán. A Telenornál mielőtt Yettel lett a VoLTE és a WoWiFi is működött.

(#491) enginev3.0 válasza tarbela777 (#490) üzenetére


enginev3.0
félisten

Telekomnál semmi, pedig van realme a kínálatban

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#492) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Play áruházas alkalmazás frissítés még mindig nem megy :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#493) tarbela777 válasza enginev3.0 (#491) üzenetére


tarbela777
tag

De nem ez a típus.

(#494) kerobi


kerobi
senior tag

Sziasztok a gyári foto appal mikor fényképet akarsz megosztani mondjuk telegramon vagy fb chat-en, sikerul?

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#495) doongoo válasza kerobi (#494) üzenetére


doongoo
addikt

chat-en igen, telegramot nem próbáltam

(#496) tarbela777 válasza kerobi (#494) üzenetére


tarbela777
tag

Szia Telegramon is ok.

(#497) Bela52


Bela52
tag

Üdv mindenkinek.Hívásrögzitőt keresek,ami működik is.Tudtok ilyent ajánlani.

(#498) doongoo válasza Bela52 (#497) üzenetére


doongoo
addikt

Cube ACR nálam teszi a dolgát. Nem a legjobb a hangminőség, de mindkét oldal kivehető.

(#499) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Hátlapra védő fóliát hol lehet kapni?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#500) enginev3.0


enginev3.0
félisten

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.