Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) david_97


david_97
senior tag

F 5.0 frissítés elérhető lett ma reggel vpn nélkül nálam, gondoltam szólok :C

(#702) kerobi válasza david_97 (#701) üzenetére


kerobi
senior tag

Epp most csekkoltam nalam 11_ f.03 van es nem frissit

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#703) david_97 válasza kerobi (#702) üzenetére


david_97
senior tag

Changelog szokásos, security patch és ismert bugok javítása, de nem merem felrakni, lehet előről kell akkor csinálnom az adb parancsos cuccot hogy legyen volte-m. Bugokkal én személy szerint nem találkoztam android 13-on még

(#704) doongoo válasza david_97 (#703) üzenetére


doongoo
addikt

Legutóbbi (f.04) frissítés nem bántotta a VoLte-t, megmaradt.

(#705) Zoelee válasza david_97 (#703) üzenetére


Zoelee
csendes tag

Nem bántja a VoLTE-t. A beállításokból eltűnik a VoLTE kapcsoló (....), a WIFI hang kapcsoló megmaradt. Ennek ellenére a VoLTE továbbra is működni fog, ha be volt kapcsolva, kipróbáltam. Telekom hálózat.

doongoo: Végül a Te korábban említett root nélküli megoldásod nem hagyott nyugodni így végül az alapján mégis meg tudtam nemrégiben csinálni a VoLTE és WIFI hangot. (user error volt részemről).

(#706) tarbela777 válasza Zoelee (#705) üzenetére


tarbela777
tag

Yettelnél ugyanez. Eltűnt a VoLTE jel, de működik.

(#707) enginev3.0


enginev3.0
félisten

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#708) Goose-T válasza enginev3.0 (#707) üzenetére


Goose-T
veterán

Nálam az istennek sem akar megjelenni, akármilyen országot állítok be a WhitehatVPN-en. Pedig működik a VPN, mert ha valami nagyon távolit állítok be, még azt is kiírja a frissítés keresésekor, hogy gyenge a hálózat, váltsak át másra.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#709) enginev3.0 válasza Goose-T (#708) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem nem kellett ma vpn

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#710) Goose-T válasza enginev3.0 (#709) üzenetére


Goose-T
veterán

Azt mondanom sem kell, hogy anélkül sem jelenik meg, azért néztem VPN-nel. Telefont is újraindítottam.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#711) RedCactus


RedCactus
senior tag

Nálam is megjelelent a frissítés. Érdekes, hogy egy hónapja jelent meg az F.04-es nálam és már itt az F.05-ös.

(#712) doongoo


doongoo
addikt

tegnap napközben jelzett a teló, hogy letöltötte a frissítést és indítsam újra. Pár frissítés óta az első, ami simán, mindenféle vpn nélkül érkezett

(#713) Fulár


Fulár
senior tag

Marha érdekes a Realme frissítési metodikâja.
Nekem ezt még semmilyen Vpn-nel sem látja.Nem mintha megâllna az élet az aktuális biztonsági frissítés nélkül.

(#714) Goose-T


Goose-T
veterán

Kierőszakolni semmilyen VPN-nel nem tudtam, de ma reggelre megérkezett nekem is magától a frissítés.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#715) Fulár


Fulár
senior tag

Nekem is.Ezt a kijavítottunk néhâny ismert hibât sablonszöveget mindegyik gyártó alkalmazza.Azt lekopogom,hogy az ég egy adta vilâgon semmi gond nincs ezzel a vassal.Ebből a szempontból jó döntés volt.Kivéve egyet ami szerintem a büdös életben nem lesz kijavítva mert ha szoftveresen lehetne orvosolni akkor már régen megtették volna.Az automatikus fényerő szabâlyzó âllandóan leveszi a nyomorult fényerőt ha kell ha nem.Persze lehet használni manuális fixen de akkor is bosszantó.
A témázhatóság Eu-ban használhatóságáról pedig szerintem végleg búcsút lehet mondani.Így,hogy a Color Os termékpalettát forgalamazó gyártók csökkentik az Europai érdekeltségeiket már tuti,hogy felejtős.
Majd körülnézek nincs e a kicsikére valami jóféle főzött Rom.

(#716) david_97 válasza Fulár (#715) üzenetére


david_97
senior tag

Én a realme theme apk-t feldobtam azt jónapot, vannak témák, igaz b@szott gagyik, fele ikont lecseréli néha, felét nem. Miui-hoz képest azért gyenge, értesítési sáv-ot egyáltalán nem lehet témázni ahogy elnézem.

(#717) Fulár válasza david_97 (#716) üzenetére


Fulár
senior tag

Ezt én is megtettem.És sajnos úgy van ahogy mondod.Rendszer szinten van letíltva.Az Eu rêgión kivűl nem is ilyen maga az áruhâz sem.Eu-n kívűl a témák mindent is megváltoztatnak az ikonoktól kezdve az âllapot sávig a widgetekig stb.akárcsak a Miui.
Azért ez elég nagy kicsszés mert mi ugyanúgy kiköhögjük a készülékek vételârat.De most már 99 százalék,hogy a Realme nem fog Európai szervereket telepíteni ezért ez Fixen így is marad.Ezért ez az első és egyben utolsó Realmem.Tudom,hogy egy hülye vagyok de számomra fontos az Á-tól Z-ig testreszabhatóság.

(#718) david_97 válasza Fulár (#717) üzenetére


david_97
senior tag

Hátha a realme ui 5.0 hoz majd valamit. Láttam képeket és nagyon tetszik. Esetleg a régió cserével nem lehet ezt "orvosolni" amik xda-n vanvan flash fileok? Más.... Mi a tököm lett a teló fényerejével? Azt hittem vekem van a baj, asszony s20 fe telóját mellé raktam, világosabb annak a kijelzője minden százalékon. Automata szabályzás nálam eleve nem szokott játszani.

(#719) kerobi


kerobi
senior tag

Nekem is felment siman. Akkor lehet a kulfoldiek most MO-i VPN-t hasznalnak :D

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#720) Mr.Csizmás válasza Mr.Csizmás (#642) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

egy hete megjött az F03, ma délután bejelentkezett az F05 :F ki érti ezt?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#721) Fulár válasza david_97 (#718) üzenetére


Fulár
senior tag

Vannak ilyen olyan félmegoldások de sehol nincs garantáltan működő és mindent átfogó részletes leírás.Én ilyesminek csak teljesen hülye biztos módszerrel szeretek nekiállni,hogy véletlen sem legyen tégla a cuccból.A Bootloader nyitás és Recovery telepítés mindig hordoz magában némi rizikót.Csak Xiaomiknál ennek bátran nekiáltam(Note-4-5-Mi9t-Note 10 pro)mert ezeket még akkor is vissza lehet hozni a halálból ha teljesen elcsesztél mindent.
De erre a készülékre sajnos nincs túl sok minden hiszen éppeszű átlag felhasználó nem pörög úgy ezen a nyomorult témázhatóságon mint én.Csak éveken át megszoktam,hogy van és ezért nagyon hiányzik.Mielött megvettem olvastam teszteket és csekkoltam Youtube videókat róla és sajnos sehol sem került említésre,hogy ez Euban títlva van.Ha tudom valószínűleg másképp döntök.
Fényrővel nálam nincs gond.Csak az automatikával.De azzal nagy.A Realme ui 4-el csak még rosszabb lett.A Hard resethez nincs hangulatom.Mert ha már Xiaomival példálództam nekik van gyári Biztonsági mentés appjuk ami tényleg egy gombnyomással mindent is visszapakol úgy ahogy volt.A Google megoldása ehhez képest a kanyarban sincsen.

(#722) david_97 válasza Fulár (#721) üzenetére


david_97
senior tag

Nemtudom. Én ezt a telefont is olyan téglává alakítottam azt hittem be kell vinni szervízbe, aztán az internet bugyriaiban túrva találtam egy megoldást, ráment kb 10+ órám, azóta én sem merek hozzá nyúlni ilyen téren :DDD DE visszajött a halálból, csak edl mód volt, se fastbooot sem semmi, és ahhoz meg szerviz kód kell. Valahogy sikerült megkerülnöm, már bánom hogy nem mentettem el hátha alapon a leírást róla.

(#723) Fulár válasza david_97 (#722) üzenetére


Fulár
senior tag

Túl a negyvenen már vigyáznom kell az egészségemre.Nem szívesen kockáztatnék meg egy instant agyérgörcsöt.

(#724) david_97 válasza Fulár (#723) üzenetére


david_97
senior tag

Közben szét néztem orosz fórumokon a témákkal kapcsolatban... Nem találtam egyértelműem működő megoldást, viszont az alacsonyabb maximum fényerőre ott is panaszkodik mindenki. Állítólag az f. 07-ben lesz javítva ami Kínában már kint van, nekünk még várni kell rá... De megnyugodtam hogy nem képzelődöm :U

(#725) kerobi


kerobi
senior tag

Hat nem tueom , mert en feltettem az f.05 verziot, reseteltem a telot, mert ajandek lesz es semmi gondom a fenyerovel, minden flottul mukodik. Egyedul nekem az nem tetszik, hogy nem lehet nagyobbra venni az ikonokat a gyari launcherben.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#726) enginev3.0 válasza kerobi (#725) üzenetére


enginev3.0
félisten

Furcsa mert lehet

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#727) kerobi válasza enginev3.0 (#726) üzenetére


kerobi
senior tag

Lehet nagybbra venni, de meg ugy is kicsi

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#728) Fulár válasza david_97 (#724) üzenetére


Fulár
senior tag

Biztos,hogy nem!
Mint ahogy én sem a kaotikus atomata szabályozás miatt.Nem volt túl jó ötlet a hátlapra is rakni egy plusz fénymérő szenzort.Nagyon nem.
Marhára bosszant ez a témázhatóság.Biztos én vagyok a hülye de tényleg baromira bosszant!

(#729) david_97 válasza Fulár (#728) üzenetére


david_97
senior tag

Én megnéztem milyen témák vannak, annyira nem hiányzik, elég gagyik :U

(#730) Fulár válasza david_97 (#729) üzenetére


Fulár
senior tag

De csak a nyomorult Eu-s theme Storban!
Keress rá Youtuben a Kínaira!Ott kicsit más a felhozatal,hogy a franc esne beléjük!
Igaz,hogy szinte mind fizetős!Mondjuk azért az sem semmi.....

(#731) david_97 válasza Fulár (#730) üzenetére


david_97
senior tag

Én amondó vagyok, hogy úgyis meg kellesz piszkálni a rendszert mert official rui 5.0-át nem fogunk kapni. Majd akkor témázgatok ;]

(#732) Fulár válasza david_97 (#731) üzenetére


Fulár
senior tag

Én megmondom őszintén,hogy föladtam.Sajnos a Realme vonal olyannyira nem vâltotta be a hozzáfűzött reményeimet,hogy visszatérek az őszintén idegesítő Xiaomihoz.
Ha valakit érdekel egy még 8 hónapig garis cucc gyöngyhâz kék színben teljesen makulátlan âllapotban ajândék tokokkal és védőügeggel az írjon râm.Kitalâlunk egy nagyon baráti árat afféle fórumtagoknak jâró kedvezmény gyanânt.

(#733) david_97


david_97
senior tag

Most vettem észre, az f. 05-el kaptunk végre app/refresh rate-et, igaz akkor bújik csak elő ha magasra van állítva eleve :U

(#734) Fulár


Fulár
senior tag

Én búcsozom tőletek!
Sikerült megvâlnom a Realmetől,hogy alig buktam rajta.Xiaomi Redmi Note 12pro plus lett az utód ami sok szempontból kicsit rosszabb ketyere de hiányzott a jó öreg és őszintén idegesítő Miui ökoszisztéma.
Köszönöm a türelmeteket és az összes segítséget!

(#735) david_97 válasza Fulár (#734) üzenetére


david_97
senior tag

Én is szemezek egy Xiaomi 13 lite-al erősen. Évekig miui-s voltam, már hozzá szoktam. Viszont ami nagyon hiányozna az a canvas... Tudom apróság, de én nagyon szeretem :U

(#736) dgy6vy


dgy6vy
csendes tag

Jött új frissítés F7 146 mb.

(#737) RedCactus válasza dgy6vy (#736) üzenetére


RedCactus
senior tag

...és tényleg! El vagyunk kényeztetve. :)

(#738) david_97 válasza RedCactus (#737) üzenetére


david_97
senior tag

Ja, még a fényerőt is javították.... Ja.... NEM :W 1300nit a f@szomat,gyerek redmi note 9s-e magasabb fényerőt tud

(#739) enginev3.0 válasza dgy6vy (#736) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nálam ez még nem érkezett meg

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#740) dgy6vy


dgy6vy
csendes tag

Pár hete betűtípust váltottam utánna nem váltott vissza semelyik re se , rohadtul idegesített. Na ezt most javították végre ,most már lehet váltogatni .
Fényerővel nekem nincs gondom.

[ Szerkesztve ]

(#741) Menadrin


Menadrin
kezdő

Sziasztok, xiaomi redmi note 9 pro frissítés után meghalt, nem fut fel, csak megy körbe körbe a bekapcs kikapcs, így kénytelen vagyok új telót nézni, mert nem értek a bootoláshoz meg semmi ilyen dolgokhoz és szervizbe nem akarom vinni.

Na de néztem a gt neo 2t,a gt 5gt, a gt2-t, poco f3at és a xiaomi mi 11it. A kérdés az lenne, hogy melyik éri meg a legjobban?
Amik érdekelnek egy telefonban az a jó gyors erős proci, kamera (note 9 pronal jobb legyen azért), üzemidő, wifi jelet jól fogja, gyorstöltés és ár érték. ja és idegesítő bugok ne legyenek, mint pl a beszélgetés közben kihangosíítom vagy lerakom a telefont, meg az értesítések ne csak akkor jöjjenek meg, ha rámegyek az appra. frissítések nem érdekelnek, mert ahogy azt észrevettem, csak és kizárólag azt akarják azzal elérni, hogy minél hamarabb belassítják és kinyírják a telefonokat.

Ajánlások jöhetnek a fent említett telefonokon kívül is 150ezerig. Tudom az mi11i nem is fér bele, ezt használtan venném, nem szívesen. Külföldi vagyok, nálunk ezeket forgalmazzák. Köszönöm az ajánlatokat előre is.

(#742) david_97 válasza Menadrin (#741) üzenetére


david_97
senior tag

Szia. Nekem volt mi 11i-m,poco f3 is, és ez az első realme telefonom... Poco f3 ár érték bajnok még mindig, de a miui szokásos szarjai ott is megvannak, kései értesítések, ki fagyott oldalak böngészőben stb. Soha többet miui-s telefon. Nekem a 12gb ram-os verzió van, este ha nézek valamit firefox-ban, megállítom, reggel ott vár ahol abba hagytam, nem tölti újra az oldalt, nekem ez hatalmas plusz. Kamerákban is egész jó a gt neo 2. Imádom a realme ui-t, nagyon kézre áll, jól testreszabható, fürge, sosem lassul, jó az üzemidő is. A többi realme amit írtál a NEO 2 helyett mind snapdragon 888,az ki van zárva! Még egyszerű böngészés vagy jutyubozás közben is képesek forrósodni, akár csak mi 11i. Volt poco f4-em is teszem hozzá. Az én felhasználási szokásaimat elnézve eddig ez a legjobb telefonom az biztos. Vannak bugjai, a leg idegesítőbb hogy a netflix mindig vissza áll videvine l3-ra l1 helyett, uninstall után megint jó egy darabig. Ha most néznék telót 150 környékén, akkor oneplus nord 2T is szóba jöhet(szerintem jól néz ki), Poco f5 külföldről rendelve talán beleférne még (ha az belefér, egyértelműen 12gb ram-os), pixel 6,pixel 7a. Ezek mind jó választások lehetnek. A pixel 7A nagyon jónak tűnik, akár csak a Nord2T.

(#743) Menadrin válasza david_97 (#742) üzenetére


Menadrin
kezdő

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Realmen azért gondolkodok, mert én az mi3 óta xiaomis vagyok, ami majdnem 10 éve, eddig jó ár érték arány volt, de ahogy minden úgy a mobilok is feleslegesen drágák lettek. Perse s4 s5os samsung próbálkozásaim voltak, de ott még a fiatalság miatt próbáltam a többieket utánozni, hogy hát az de menő, aztán a falhz vágás lett belőle, mert az agyamra mentek a kissebb hibák, ami egyébként a xiaominál is az agyamra megy már. Viszont a régi note 5 nél volt olyan funkció, hogy ki tudtam tenni az értesítési sávra a mobiladat használatot és az mutatta, hogy az nap és abban a hónapban mennyit használtam el a netből. Na most ez számomra nagyon de nagyon jó kis dolog volt, mert tudtam kb, hogy mikor fog elfogyni, de sajna a 9pronál az első frissítés után ez eltűnt és nem is találtam meg. Ha ez benne lenne a realme rendszerébe, az nagyon jó lenne, akkor könnyebben elnézem a tárhelybővítés és a jack hiányát (már amelyikben hiányoznak ezek)

Netflix bugok nem érdekelnek, nincs netflixem és nem is lesz, nem is érdekel az egész. A jack dugó és a tárhely bővítés zavar, mivel, nekem a keretbe nem fér bele, a nagyobb tárhellyel rendelkező, mert ahol nézegetem ott szín szerint a kiseeb tárhelyes van leárazva pont annyira, amennyit én még kiadok egy telefonért, de azt is persze adó mentesen, szóval nekem csak így fér bele, mert megszabtam a határt annó.

Mediatek csipektől valahogy távol tartom magam, nem tudom miért, lehet azért mert jó pár éve sok rosszat hallottam róla nem tudom, de a jelenlegi pot telefonomba ami egy samsung a41 is mediatek van és nem nyerte el a tetszésem. Jó mondjuk eleve samsung, nem tetszik, de az hogy böngészem a facet kint, süt a nap és böngészés közbe arra vagyok figyelmes, hogy már nem is látom a képernyőt, mert annyira levette a fényerőt, az nagyon zavar és mellette az is, hogy brutálisan felforrósódott. Megjegyzem úgy vette le a fényerőt, hogy manuálisan állítom magamnak mindig a fényt. Ez nekem nem fér bele, ha én felrakom maxra, akkor elvárom, ohgy úgy is maradjon, mint a note telefonoknál, hogy úgy maradt még 40 fokban a napon játszva is. Lehet ez csak a samsung hülyesége, én nagyon sokat csalódtam a samsungban, nekem elég volt.

(#744) doongoo válasza Menadrin (#743) üzenetére


doongoo
addikt

poco F3-nál nekem a virtuális közelségérzékelő tette be a kaput, minden egyes telefonáláskor manuálisan kellett lezárnom a képernyőt, mert különben összevissza nyomogattam a fülemmel...

(#745) Fulár válasza doongoo (#744) üzenetére


Fulár
senior tag

Valami érthetetlen okból a 12-es Note szériába is virtuális került.(Note 12 pro-ra cseréltem a Realmet)És bár hihetetlen de tökéletesen működik Bármilyen pozicióban tartva vagy elforgatva is rendesen teszi a dolgát.

(#746) doongoo


doongoo
addikt

Frissítés érkezett.

(#747) kerobi válasza doongoo (#746) üzenetére


kerobi
senior tag

mit tartalmaz? hany mega? Nekem nincs.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#748) enginev3.0 válasza kerobi (#747) üzenetére


enginev3.0
félisten

170 MB

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#749) Goose-T válasza kerobi (#747) üzenetére


Goose-T
veterán

Csak a szokásos: 2023 #6 Android biztonsági javítókészlet, bugfixek, stabilitás javítása.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#750) dgy6vy


dgy6vy
csendes tag

Új frissítés jelent meg ma nekem: RMX3370_13.1.0.503(EX01) | Hivatalos verzió | 4,90 GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.