Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) svgyula válasza blueye (#900) üzenetére


svgyula
addikt

"Én még várom a 13at (ha addig el nem adom...)." :D
Én nem nagyon hiszek már a mesékben és nem tervezek 2 évnél tovább egy telefonnal sem..... Két hónap múlva lesz egy éve, hogy megvettem és már most akadozik a frissítés.(tudom nem akkor jelent meg!) De aki most vette? Mert még kapható! Annak átugorja a frissítéseket aztán nyugalomra tér. Azok mit mondanak? Nyilván én a forgalmazás teljes leállásától számolnám azt amit most a megjelenéstől számolnak! Aki meg esetleg még talál fél év múlva újat és megveszi mert bízik a gyártóban(vagy valami másban) az nagyjából elfelejtheti a frissítéseket.
De legyen neked igazad!

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#902) blueye válasza svgyula (#901) üzenetére


blueye
veterán

Tényleg így lenne jó a frissítés datálása.
A hivatalos boltban már nem kapható.

(#903) WolfLenny válasza svgyula (#901) üzenetére


WolfLenny
senior tag

Ahogy olvasom itt és máshol is a hsz-okat, egyre jobban erősödik bennem, hogy nem térek vissza.
Anno megvettem és leszámitva számomra pár fontos funkciót (Telekom Vowifi, VoLTE, android auto, stb.) nagyon jó telefon. Tetszett.
De!!
Meg kellett válnom töle remélve a visszatérés lehetöségét, hogy a funkciok idővel bekerülnek. De nem.
Lehet köpködni a Samsungra (én is váltani szerettem volna) de itt havonta jönnek a frissitések és kitakaritva a felesleges Samsung appokat hasit a telefon.(S21)
A frissitések nem csak a funkciok miatt szükségesek, hanem az időközben felfedezett biztonsági rések javitása miatt is.

(#904) wizzgeri


wizzgeri
tag

Mondom feljövök írni hogy jött frissítés, de bőven le vagyok előzve :DDD én is samsungról jövök, de s9+ :DDD :DDD annak már lement a szezonja, de nagyon szeretem a mai napig is. Az android autoval mi a baj a realmivel?

(#905) WolfLenny válasza wizzgeri (#904) üzenetére


WolfLenny
senior tag

A megfelelő müködéshez az autót mint eszközt megbizhatóvá kell tenni, különben ha lezár a képernyö, akkor lefagy a kitett program. Pl. Waze.
Lehet azóta javitották, de év elején még hiba volt.

(#906) wizzgeri válasza WolfLenny (#905) üzenetére


wizzgeri
tag

Most épp nincs ilyen eszközöm,de anyuméknak igen, megyek holnap után és ki fogom próbálni. Kíváncsi vagyok hogy fennáll e ez még.

(#907) blueye válasza wizzgeri (#906) üzenetére


blueye
veterán

Sikerült kipróbálnod?

(#908) wizzgeri válasza blueye (#907) üzenetére


wizzgeri
tag

Sajnos nem, azért nem is jeleztem :(

(#909) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

"Fasza" lett ez az új frissítés.
11 óra után már minden nap nyivákol, hogy szabadítsak fel a gyorsabb működésért tárterületet, mert már legalább 3 napja nem szabadítottam fel tárterületet a gyorsabb működésért.
A tárterület 75%-a szabad, mégis minek szabadítanék fel bármit is? Ezt a Telefonkezelőt meg mintha nem lehetne az értesítések közül levakarni.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#910) svgyula válasza -=RelakS=- (#909) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! De lehet csak az engedélyek között kell kicsit matatni. Az alkalmazás estében az összes értesítést kapcsold ki! Az "adathasználat" alatt kapcsold ki az "adathasználat a háttérben". Vagy az értesítést ilyen felugró üzenetnél ha elhúzod ott lesz egy fogaskerék. Kapcsold ki az értesítést. Ha jól emlékszem nekem 2x jött fel amikor "régen használt" alkalmazást akart törölni. Nem engedtem ill elindítottam csak próbaképp és azóta nem jelez.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#911) -=RelakS=- válasza svgyula (#910) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

He? Ez már törölni is akarja a régen használt alkalmazást? A Gugli csak a jogait veszi el, aztán mikor megnyitom valamiért, csak pislogok, hogy nem működik rendesen

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#912) svgyula válasza -=RelakS=- (#911) üzenetére


svgyula
addikt

Hát ilyen ez a "mesterséges Intelligencia" ! :DDD De mi lesz még ha ez valóban egyszer tudatára is ébred:)) De a legszebb az egészben az, hogy a luzerek ki vannak zárva a saját telefonjuk rendszer file-ból de hálózaton keresztül az ügyes "rendszergazdik" mindent is csinálhatnak a telefonokkal...... :K Igen is Őrnagy úr! Abba hagyom! :B

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#913) sebijani1982 válasza -=RelakS=- (#911) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Egyszer gurult el a gyógyszerem, a százegyegynéhány alkalmazásomnál egyenként kapcsoltam ki ezt a "fícsört"... Az a pár perc szentségelés bőven megérte, azóta (több hónapja) nyugi van. Ha használni akarok valamit, azonnal a kezemre áll az adott alkalmazás.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#914) blueye


blueye
veterán

Ezek szerint nem kaptuk meg a frissítést 2023ra :(

(#915) svgyula válasza blueye (#914) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ez várható volt. De az sem tartom kizártnak, hogy ez a telefon itt már nem fog feljebb lépni. A 4.0-át a droid 12 buherált verziójával talán idedobják koncként az EU-s telóknak. Csak a belpiacos és az indiai vagyis a domestic és az export kap újabb verziót mert ott már elméletileg kint a béta tesz. Azonban arról sehol nem olvastam, hogy a GDPR verziótból bárhol lenne béta teszt..........

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#916) bostone


bostone
addikt

Nem kaptam a szívemhez az ajánlatoktól, hogy mire cserélhetném idén a GT-t.
Nálam most minden jól működik, amit használok, remélem egy éven belül így is marad. Vagy tovább.

(#917) blueye válasza bostone (#916) üzenetére


blueye
veterán

Igazad van

(#918) svgyula


svgyula
addikt

Üdvözletem mindenkinek! Nos nem lett igazam csak abban, hogy tavaj nem frissült a telefon. Ma viszont elérhető a RMX2202_11.F.02 GDPR
Azt nem tudom OTA-n mikor jön, mert ugye errefele sok a csomó a drótokban és lassan ér ide :D
Ez elméletileg már a Realme UI 4.0 android 13 alapon. Az oldalon aki felrakta(eddig1) hozzászólása szerint gördülékeny eddig nincs bug. Nyilván nem mindenkinek fog tetszeni és/vagy mindennel nem lesznek elégedettek de egyenlőre ez van. Jobb mint a semmi.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#919) blueye válasza svgyula (#918) üzenetére


blueye
veterán

A hír jó :) , a link nagyon furcsa...

(#920) svgyula válasza blueye (#919) üzenetére


svgyula
addikt

Lehet azért mert másoltam! De csak a verziót akartam de azt hittem így jó lesz link-nek is. Itt a helyesbítés. Az oldalról alul a GDPR-re katt és letölti. Nekem felment hiba nélkül. Pár alkalmazást furán lehet kezelni de ez a droid 13 miatt van. Meg kell szokni.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#921) svgyula


svgyula
addikt

Nos próba cseresznye felraktam! Nem dobott hibát a telepítés! Volt egy anomália az indulás után a TruPhone tárcsázót újra kellett rakni. Meg kicsit fura volt, hogy azt írta tartsa a készüléket 1-3óráig(!) töltőn, hogy a rendszer frissíteni tudja az alkalmazásokat :))
Nos egy érdekes utólag logikus történet előjött. Eddig ha a hírekből megnyitottam egy oldalt olvasásra(főképernyő 3. oldal firefox) akkor ha bezártam a főképernyőre ugrott vissza. Most marad ahol a firefox ikon van vagyis a 3. oldalon. Ez kicsit fura de "elméletileg" lehet logikus is ha azt nézzük, hogy a böngészőt és nem a híreket zártam be. Lassulást akadást nem vettem észre de kellet 10-15 perc mire helyreált a "rend" :K

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#922) sebijani1982 válasza svgyula (#921) üzenetére


sebijani1982
senior tag

UI 4.0 helyett csak UI 3-at (és android 13-at) mutat, ha helyi telepítéssel szeretném feltenni...link
F.02 GDPR verzióra kattintottam, a zip fájl:
72ef5dc81f854c10925f2614692bdb56.zip néven töltődik le.
Ez egy bug vagy valamit nem jól csináltam.
Telepíteni így még nem szeretném, amíg nem tisztázzuk...

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#923) svgyula válasza sebijani1982 (#922) üzenetére


svgyula
addikt

Nem 3.0 az A listában sem véletlenül van a 4.0 sorában. De mivel nincs/nem jött külön előkészítő ROM ami a verzió váltáskor szokott azért lehet a régi verzió néven indul el. Nekem fent van és teljesen más az a rész kinézetre is. Változott a menü rész is. Meg kell még szokni, hogy mi hol található. Nagy eltérések nincsenek csak pl. nem "rendszer" néven szerepel a beállításokban hanem "további beállítások" ahol a dátum idő rendszernavigáció stb. található.
Viszont a droid kiadási dátuma ugyanaz mint az előző volt december 05.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#924) svgyula válasza sebijani1982 (#922) üzenetére


svgyula
addikt

Ez lesz abból amit letöltöttél:

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#925) blueye


blueye
veterán

VPNnel most jön le az OTA frissítés (4.8 GB)

(#926) sebijani1982 válasza svgyula (#923) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Köszi!
Feltelepítettem!

Valóban a telepítés után már az UI 4.0 fogadott.
link

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#927) blueye válasza blueye (#925) üzenetére


blueye
veterán

Lejött és meglepően gyorsan települt utána.

Ezt az 1-3 órás optimalizálást nem igazán értem, S22U-nál van olyan hogy napok alatt optimalizálja a fogyasztást a felhasználói szokásokhoz igazodva de ez nem lehet ugyanaz.

(#928) novinyul válasza blueye (#927) üzenetére


novinyul
veterán

Neo 3 is ugyan ezt írta mikor jött a frissítés. Kellett neki pár nap mire újra beállt az akkumulátor.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#929) blueye válasza novinyul (#928) üzenetére


blueye
veterán

A gyors településhez mit szólsz, verzióváltás pillanatok alatt :)

(#930) novinyul válasza blueye (#929) üzenetére


novinyul
veterán

Nálam is gyorsan ment :) Lényeg hogy nem volt hiba a telepítés során.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#931) svgyula


svgyula
addikt

Üdv Urak! Már is észrevette azt a nem tudom minek mondjam talán érdekességet, hogy amikor bezárok egy alkalmazást akkor a főképernyő oda ugrik vissza ahol az adott alkalmazás ikon található!
Ez akkor is így van ha az össze alkalmazásból(felfele húzás után) nyitom meg, vagy váltok a futó alkalmazások között. Ha bezárom akkor a főképernyő arra az oldalára ugrik ahol az adott alkalmazás ikon található! Eddig a főképernyőre mert ahol előtte is volt. Ez azt is jelenti, hogy van még egy plusz tapi és ez nem tetszik(nekem!) Ez így egy hiba, mert nem jegyzi meg a rendszer azt a pozíciót ahol éppen voltam mielőtt az alkalmazást bezártam! Lehet nem voltam teljesen érthető de csak így tudom leírni.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#932) svgyula


svgyula
addikt

Üdv Urak! Mindenkinek tipp-topp működik minden? Semmi anomália?
Nálam jelentkezett új! Reggel amikor bekapcsolom eddig azonnal felugrott a jelszó kérés az alsó számsorral együtt. Most már eltűnt és egy homályos háttér van amit először tapizni kell és utána jön elő a számsor ahol megadhatom a belépő képernyőzárat. Mert sajna ezen sem blokkolja a rendszer indítást a jelszó :((( .
Ma reggel a töltőn lévő telefon(indítás után tettem töltőre!) nem jelzett sehol a kijelzőn ujjlenyomat olvasót és nem is reagált rá! Most csak a bekapcsoló gomb volt a megoldás! Természetesen többszöri újraindítás után is ilyen volt! Az első alkalommal viszont sehol nem volt a felső értesítési sáv :Y teljesen eltűnt! Na az is egy újraindítás után jött elő. Ezek az anomáliák a frissítés óta csak most kezdtek előjönni! Eddig minden az egy hozzászólással feljebb írt nekem zavaró dolgot eltekintve nem jelentkeztek! A gondom csak az, hogy ezekről nem tudok a gyártónak sehol üzenni mert nincs (nem találtam) direkt üzenőfalat. A XDA nem ilyen az csak egy másik fórum. Ha esetleg valaki megfejtette a levelezési címüket/üzenőfalukat és megosztaná azt megköszönném.
Ja a legfontosabb! Semmit nem töröltem, telepítettem, a telefonon ugyanazok vannak amiket még a belakáskor tettem fel.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#933) sebijani1982 válasza svgyula (#931) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Szia!
Igen megvan ez a furcsaság az én telómon is.

Viszont a 932-ben írt anomáliákat még nem tapasztaltam.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#934) svgyula válasza sebijani1982 (#933) üzenetére


svgyula
addikt

Na azok nálam is csak tegnap óta. Mondjuk az is egy igen rossz fejlesztés, hogy a lezárt kijelzőn mutatott óra és értesítés leballag az ujjlenyomat olvasó szintre és ott is marad. Aztán amikor felemelem akkor gondolkodik, hogy "hoppá rossz helyen vagyok" és felugrik. Csak azt nem tudom miért nem vált és megy körbe, vagy oda-vissza?
Ez olyan mintha ott megszakadna a folyamat! Lehet ez is egy anomália oka!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#935) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Realme GT 5G telefonra már régen kijött az Android 13.
Úgy tudom, hogy VPN-nel már feltehető, de OTA frissítéssel még nem ajánlotta fel a telefon. Ez egy kicsit már bosszantó. Nem tudom, mit tegyek. Nálam még mindig Android 12 rendszeren van a telefon. Kezd idegesíteni, hogy még mindig nem ajánlja fel a frissítést.

Vagy nagyon bugos az Android 13? Inkább ne is várjam?

Unokatestvéremnek decemberben vettünk a Media Markt áruházban egy Oppo Reno 5 5G telefont 89.000 Ft-ért. Január közepén szólt a telefon, hogy az Android 13 telepíthető. Fel is tettem neki OTA frissítéssel.

Nálam pedig még mindig semmi - Realme GT 5G.

[ Szerkesztve ]

(#936) blueye válasza Wallenberg (#935) üzenetére


blueye
veterán

A VPNes frissítés természetesen OTA, tölts le pl. egy Nord VPNt és már jön is le.

[ Szerkesztve ]

(#937) bostone válasza Wallenberg (#935) üzenetére


bostone
addikt

Melyik új funkciót várod a droidtól?
Mindig attól félek, hogy valami jól működő, általam is használt okosságot elbarmolnak, aztán leshetek.
Alkalmazások frissítése során rengetegszer futottam bele hasonlóba.
A kezdet kezdetén olyan kis egyszerű, átlátható volt az alaprendszer...

(#938) blueye válasza bostone (#937) üzenetére


blueye
veterán

Ez inkább a biztonsági frissítések ill. később a sokáig használhatóság miatt fontos most.

[ Szerkesztve ]

(#939) svgyula válasza Wallenberg (#935) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Már fentebb írtam nem mindenkinek fog jönni! Ha nem akarsz VPN-el bohóckondni akkor letöltöd a frissítést innen ha megy telóra az id jó nekem gyorsabb PC-re és onnan a telefonra. (Android nem a barátom file kezelés ügyileg) Be kell rakni a download könyvtárba.
Ezután kiválasztod a helyi frissítés menüt majd kiválasztod a letöltött file-t.
DE ne kövesd el azt a hibát mint itt szerintem mindenki(én is!), hogy nem csinálsz a frissítés után egy gyári állapotba állítást! Nekem mentésem folyamatosan van hetente csinálok külső SD-re de ugye a lustaság fél egészség, a kosz meg melegít, szól a közmondás....... :B

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#940) blueye válasza svgyula (#939) üzenetére


blueye
veterán

"VPN-el bohóckondni" - ezen jót nevettem

(#941) bostone válasza blueye (#938) üzenetére


bostone
addikt

Persze, fontos a frissítések rendszeres érkezése, csak a droid verzióváltás sürgetését nem élem át.
Most minden olyan jól működik, mintha felsőkategóriás iPhone lenne, nem egy realme az Oppo és a One+ kistestvére.

(#942) blueye válasza bostone (#941) üzenetére


blueye
veterán

Szvsz a kettő összefügg, hosszútávon biztos.

(#943) bostone válasza blueye (#942) üzenetére


bostone
addikt

Teljes mértékben egyet kell értsek minden szavaddal.

A legutóbbi frissítés december 5.-én történt, vpn trükközés nélkül. Nem sietek. :)
Minden funkciója, amit igénybe veszek teljesen jól működik meglepő módon, nem volt szükség resetre sem.

Hosszú táv elég bizonytalan. Mivel nekem már a "B" oldal forog szeretnék kipróbálni más mobilokat is, mielőtt leteszem az utolsót.
Csak nem akarok ettől kevésbé kezes jószágot az udvarban látni. Sajnos a jó ajánlatokat sikerült elkerülni. Egy éve vagyunk együtt és megkönnyítette minden napom, szóval a jövőben lehet számomra is fontosak lesznek a frissítések. :R

(#944) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Android 13 nem jött OTA frissítéssel azóta sem.

Úgy látom, két lehetőség van a frissítést illetően:
- számítógéppel
- VPN-nel.

Valaki leírná szájbarágósan, hogyan lehet frissíteni VPN-nel? Mit kell letölteni hozzá?

A számítógépem behalt, nagyon sokba kerülne megjavíttatni és nagyon régi, őskövület. Ráadásul nem értek a számítógépes frissítéshez. Félek, hogy megállna a telefon.

Esetleg - ha már csak ez a megoldás marad - debreceni van köztetek, aki meg tudná nekem csinálni a frissítést?

Viasza kell állítani a telefont gyári állapotba? Ha igen, mikor? A frissítés előtt vagy után?

[ Szerkesztve ]

(#945) bostone válasza Wallenberg (#944) üzenetére


bostone
addikt

Mindenekelőtt biztonsági mentést kell készíteni.

A számítógépet ki lehet hagyni az egyenletből. Mobilra is letöltheted a frissítést.

A másik megoldás, hogy letöltesz valamilyen vpn alkalmazást, megadod az engedélyeket, kiválasztod németországot, aztán a verziófrissítést megkeresteted, a mobillal. A letöltés sokáig tart majd. Frissíted a rendszert, ezt követően csinálsz egy gyári állapotba való visszaállítást.
Ha ez lezajlott, újra belépsz a készüléken a fiókodba, majd biztonsági mentésből visszaállítod az adatokat.
Valószínűleg bankalmazásokban is újra regisztrálni kell a mobilt.

(#946) wizzgeri


wizzgeri
tag

sziasztok, ha valakit érdekel az enyém eladósorba került. :) :R

(#947) sebijani1982 válasza wizzgeri (#946) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Ha nem indiszkrét a kérdés, mi lesz az utód?

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#948) wizzgeri válasza sebijani1982 (#947) üzenetére


wizzgeri
tag

Nem persze, s22 (ultra) ,amelyiket találok olcsóbban. Nagyon jó teló ez a realme is, de túl rég vagyok samsungos, bejön az ökossisztéma.

(#949) sebijani1982 válasza wizzgeri (#948) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Sajnos nekem az S4 elvette a kedvem a Samsungoktól. Feleségem S21 U-ja már kezdett tetszeni, de én az abban jobb fotós lehetőségekért nem fizetnék annyit. Minden egyébben "nagyjából egy szint" az, ami nálam egy telóban kell.
Kevés bug-ot az új telóval! :))

Közben mindenkitől szeretnék tanácsot kapni, hogy lehetséges-e a BT-on csatlakoztatott egérmutatót a klaszikus nyílra változtatni vagy mindenképp ez a fehér "pötty" marad?
Pár hónapja használtam utoljára az egeret, közben volt téma váltás is a telefonon, de nem emlékszem, hogy akkor milyen volt az egérmutató...

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#950) bostone válasza sebijani1982 (#949) üzenetére


bostone
addikt

Kiváltképp ha az új S23 széria tagjait nézzük.
A Samsung más úton jár egyértelműen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.