Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Off off!
Privátban beszéljétek meg!

Samsung Galaxy A54

(#752) bostone


bostone
addikt

Telekom változások:
A telekom SIM alkalmazások már az előző frissítést követően elérhetővé vált. Ez jó.

A volte szolgáltatást két helyen lehet aktiválni a menüben, ebből az egyik kapcsoló inaktív, nem is jelzi semmi az eszközön, hogy működne.
A vowifi még mindig nem opció.
Más:
A frissítést követően a gpay “elfelejtette” a kártyákat, voltam kis gondban miatta. Eddig is ez volt a helyzet, vagy ez különálló eset?

(#753) blueye válasza bostone (#752) üzenetére


blueye
veterán

c.16on nalam az osszes kartya megmaradt Gpay alatt.

[ Szerkesztve ]

(#755) bostone válasza blueye (#753) üzenetére


bostone
addikt

Ma megint elfelejtette a kártyákat a gpay.

Nem panaszkodni szeretnék, hanem tudni az okát, hogy ez mitől valósul meg, hogyan kerüljem el a helyzetet.

A terminálhoz érintettem a mobilt és nem az előzőleg beállított fizetőeszköz jelent meg, hanem a fizetési mód megadása kérvény. Mikor kiválasztottam a Google fizetési eszközök közül a megfelelőt, újabb kérés, a CVC kód. Nah, ezt nem tudtam fejből és nem is akartam az időt húzni a kereséssel, ott a kassza előtt.
Később Curve alkalmazásból hozzáadtam a kártyát és működött. (Alapvetően nem ezt használom)

Hivatalosan fel tudok keresni valakit, aki kivizsgálja az ügyet? Mással is előfordulhatott ez az eset és létezik valami egyszerű magyarázat vagy megoldás.

(#756) vacs válasza bostone (#755) üzenetére


vacs
veterán

Írj a realme Magyarországnak.

(^)(>.<)(^)

(#757) blueye válasza bostone (#755) üzenetére


blueye
veterán

Sajnálom, én leszoktam a Curve kozbeiktatasarol mióta megy direktben. Lehet hogy ez a különbség?

(#758) bostone válasza blueye (#757) üzenetére


bostone
addikt

A Curve nem aktív egyébként. Nem hiszem, hogy ez okozza a problémát.

(#759) blueye


blueye
veterán

Van aki uj telefon fele lepett es azt erzi h nagyon megerte? En elakadtam annyira bejott ez a telefon. Esetleg az uj realme bolt nyitasnal elcsabulok :) , legyen ugy! Talan egy jo aras Realme GT2 Pro :)

[ Szerkesztve ]

(#760) bostone válasza vacs (#756) üzenetére


bostone
addikt

Ezen kívül nincs más lehetőség, ahol kommunikálni lehet a magyar ügyfélszolgálattal?

(#761) novinyul válasza bostone (#760) üzenetére


novinyul
veterán

Magyar képviselet is maximum továbbítja a felmerülő hibákat, kérdéseket. Minden a kinti Realme vezetőségtől függ, de még így is jobbak mint a Xiaomi-s csapat volt fénykorukban.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#762) bostone válasza novinyul (#761) üzenetére


bostone
addikt

Akkor nem zaklatom őket fölöslegesen.

(#763) blueye válasza novinyul (#761) üzenetére


blueye
veterán

Ez jo hir! :)

(#764) bostone


bostone
addikt

Nos, úgy tűnik a hiba megszűnt.
Csak annyit kellett tennem, hogy minden alkalmazástól visszavontam az engedélyt, hogy más alkalmazások felett megjelenjen.
A nemzetközi support más javaslattal állt elő, ami nem működött, nem oldotta meg a problémát, pedig nem egyedi esetről van szó.

(#765) bostone válasza bostone (#764) üzenetére


bostone
addikt

Jelentem mégsem minden fenékig tejföl.
Ma megint ott álltam a kassza előtt letolt gatyával.
..

(#766) -=RelakS=- válasza bostone (#765) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Engem a simple szokott szórakoztatni. Lelakatoltam, engedélyeztem a háttérben végzett tevékenységet, meg az automatikus indulást, de még mindig várom, hogy ott hadonászok a telefonnal, és nem történik semmi.
A Sony-n legalább sikeres fizetésnél megjelent egy popup ablak, de a Realme-n ilyet nem csinál :F

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#767) blueye válasza bostone (#764) üzenetére


blueye
veterán

Megneztem, nalam 6 app is kap "engedélyt, hogy más alkalmazások felett megjelenjen". Jol mukodik a GPay (tobb magyar bank, curve es revolut is van mogotte). Mit nezzek meg h tudjak neked segiteni?

(#768) bostone válasza blueye (#767) üzenetére


bostone
addikt

Cib hitelkártya néhány hónapja aktiválható a szolgáltatásban. Ezt azért szeretem, mert viszonylag kis összeget tartalmaz, de rugalmasan visszatölthető, szóval nincs vele para.
Néhány héttel ezelőtt még minden flottul ment.
A frissítést vpn-es megoldással töltöttem le, német zászló alatt, mint mindig. Sosem volt semmi probléma ezzel a mobillal.
Ma elindultam, de előtte ellenőriztem a GPay-t, ami rendben is volt.
A pénztárnál rámöntötték a feketelevest. A plasztik Curve kártya sem működött, kénytelen voltam végigmenni folyamaton, újra aktiváltam a kártyát. Működött, viszont a mögöttem sorakozó tömegen, némi türelmetlenséget véltem felfedezni.
Szóval ez így hosszadalmasabb fizetési mód, mint amit megszoktam.
A support videót kér a folyamatról.
Eddig jutottunk.

(#769) blueye válasza bostone (#768) üzenetére


blueye
veterán

CIB: nekem kiirta a GPay hogy hívjam fel a Telebankot és valóban újra kellett aktiválni a kártyát. Utána működött rendben.

(#770) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Előfordulhat, hogy energiatakarékossági okokból a Simple-től elveszi a telefon az internetet? Ma a második fizetésnél meg kellett nyitnom az alkalmazást, ami elkezdett tokeneket letölteni offline fizetéshez.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#771) bostone válasza blueye (#769) üzenetére


bostone
addikt

Kipróbáljuk ezt is.

(#772) bostone


bostone
addikt

A realme-nek nincs felhőszolgáltatása, ahová lehet biztonsági mentést intézni?

(#773) wizzgeri


wizzgeri
tag

Sziasztok ha minden igaz hozzámkerül itt egy eladó kínai szoftveres gt. Van aki átrakta a szoftot eu-sra? Érdemes vele vesződni? Az angol nyelv engem nem zavar, van más ami miatt érdemes eus szoftot rakni? Xdan olvasgattam, és elég kacifántosnak írják a dolgot. Android autot írják mèg hogy szokott bugolni. Erről van tapasztalat? Iletve meglepődtem hogy nincs custom rom xda-n ,ennyire jó a gyári realme ui? Köszi a válaszokat előre is(s9 plus ról váltok majd) :R

(#774) svgyula válasza wizzgeri (#773) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Én nem a ROM-ban látom a problémát hanem a rádiós egységben. Nyilvánvalóan nem "univerzális" meg "mindenható" mert földrészenként más és más frekvenciákat engedélyeztek. Ezért vannak az EU meg az USA, Indiai stb verziók. Mert más frekvenciát használnak. Itt látszik az is, hogy más a SAR érték régiónként.Én előbb megnézném a kínai régiós telefon frekvencia tartományait, összehasonlítanám az itthon használ csatornákkal. Ezután döntenék. Ugyanis lehet, hogy egy hónap múlva nem lesz rajta net ha lekapcsolják a 3G adókat és a 4G-rendszert nem tudja, vagy csak részben.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#775) wizzgeri válasza svgyula (#774) üzenetére


wizzgeri
tag

Köszi az infót. Ezt hol tudom megnézni ,mármint hogy az adott telefon mely frekvenciákat támogat?

[ Szerkesztve ]

(#776) wizzgeri válasza wizzgeri (#775) üzenetére


wizzgeri
tag

A sima sávokat vagy a 4x4 kell nézni? :R

(#777) Viktor0610 válasza wizzgeri (#776) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mindkettőt. ;]

Ha jól értem, az LTE Bands mutatja a teló által ismert sávokat, az LTE 4x4 Bands pedig azokat mutatja, amiket össze tud fogni (szolgáltató oldali támogatás is szükséges), hogy gyorsab legyen a net.

Samsung Galaxy A54

(#778) wizzgeri válasza Viktor0610 (#777) üzenetére


wizzgeri
tag

Húha ;] sajnos nem igazán látom át, a sima bandek elviekben stimmelnek, a 4x4 sajnos nem tudom. Tudnál esetleg segíteni légyszives hogy jó vayyok e vagy sem? :R

(#779) Viktor0610 válasza wizzgeri (#778) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ennyire sajnos, nem vagyok otthon a témában, de ha az összes sávot ismeri a készüléked, amit a szolgáltatód használ, akkor akkora baj már nem lehet.
Max. lassabb lesz a 4G-d (mert ugye nem feltétlen azokat a sávokat fogja össze a teló, mint amiket a szolgáltatód), de lesz mindenütt 4G-neted.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#780) wizzgeri válasza Viktor0610 (#779) üzenetére


wizzgeri
tag

Huh , ez jól hangzik akkor. Olyan kérdésem lenne még, hogy valamilyen app van amivel le tidom csekkolni hogy ez amit screenshotoltam valós e?

(#781) blueye


blueye
veterán

Ma kellett először cserélnem a gyári fóliát. Alzas került rá profi jóvoltából. Egész jó, kicsit tükröz
Minden jól működik, ujjlenyomat olvasó is.
Olyan lett mint az új, sajnálom eladni 😊

[ Szerkesztve ]

(#782) blueye


blueye
veterán

Egyik napról a másikra lecsokkent majdnem a felére az uzemidom, felül melegszik a telefon. Nem telepítettem semmi újat, nem volt frissítés, nem játszom ahogy eddig se.

(#783) svgyula válasza blueye (#782) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ez így kevés infó. Alapból ilyenkor kikapcsolás-figyelés-akutöltöttség megjegyzés figyelés melegszik-e? Újraindítás különbség feljegyzés. Elméletileg kikapcsolt állapotban 2-3% max egy éjszaka a merülés a februári frissítés óta!
Utána jöhet a feltelepített alkalmazások takarítása pl fosbuk aminek +2db alkalmazás fut a háttérben, na meg amazon és társai aminél hiába törlöd a fő alkalmazást a szerviz alkalmazás még megmarad.....
Ezután a térerő figyelés! Mobil nettet használó alkalmazások korlátozása->wifi-re. stb stb. Amikor megszűnik megtaláltad a hibát!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#784) blueye válasza svgyula (#783) üzenetére


blueye
veterán

Sajnos ennyi idom nincs. En inkabb szervizbe adom, garancia van.

[ Szerkesztve ]

(#785) svgyula válasza blueye (#784) üzenetére


svgyula
addikt

Ott azzal kezdik, hogy csinálnak egy fr-t! Nagyjából csak annyit érsz el vele, ha azután nem merül akkor is bukod az összes alkalmazást és beállítást! Ez amúgy sem egy maratoni akubajnok telefon! Telepakolva, nagyon takarékosan használva 1,5-max 2nap.De te tudod.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#786) bostone válasza blueye (#784) üzenetére


bostone
addikt

Egy gyári visszaállítás lehet megoldja a gondokat. A legutolsó frissítést követően nekem is akadtak gondjaim, míg végül rászántam magam és segített.

(#787) blueye válasza svgyula (#785) üzenetére


blueye
veterán

Koszi, FRt mindenkeppen nyomok bizonsagi mentes utan, ugy nem indulnek el a szervizbe h barmilyen ram vonatkozo adat van a telefonon.
@bostone: neked is koszi, megprobalom a gyári visszaállítást.

Egyelore bekoltoztem a S22 Ultraba, nagyon mas vilag, szokni kell :)

(#788) bostone válasza blueye (#787) üzenetére


bostone
addikt

A betyár mindenit! Micsoda váltás.
:)

(#789) blueye válasza bostone (#788) üzenetére


blueye
veterán

GT2 Pro-n gondolkodtam a realme bolt nyitasi akciojaban de kozben jott a samsung.hu el/learazasa :)
Mindentol fuggetlenul nagyon kedvelem a GT 5G-t

(#790) blueye


blueye
veterán

Ejszaka megcsinaltam az FRt, ugy tunik most mar minden rendben.
Koszonom @svgyula @bostone !

(#791) svgyula


svgyula
addikt

Urak! Ha valakit érdekel van új rendszerfrissítés. RMX2202_11.C.17 Aztán ez OTA-n mikor jelentkezik itt(?) az kérdés. De innen simán letölthető és telepíthető is a telefonra másolás után.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#792) bostone válasza svgyula (#791) üzenetére


bostone
addikt

Te már kipróbáltad?

(#793) svgyula válasza bostone (#792) üzenetére


svgyula
addikt

Igen. Fent van. A tartalom:
Security• Integrates the June 2022 Android security patch.System• Improves system performance and stability. • Fixes a random device unlock issue. • Fixes a screen display issue that might occur when you use fingerprint unlock. • Fixes an issue where you might be unable to make a payment using WeChat Pay in Quick Glance. • Fixes an issue with WeChat clone when you use it in a floating window.Camera• Fixes an overexposure issue.Wireless• Improves the stability of Wi-Fi connections. • Fixes a lagging issue with music playback on a Topway car display that is connected to your phone via Bluetooth.Charging• Fixes a USB charging issue.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#794) blueye válasza svgyula (#791) üzenetére


blueye
veterán

Mar OTAn is jon VPNnel

(#795) bostone válasza blueye (#794) üzenetére


bostone
addikt

Meggyógyult vagy szervizben volt a mobilod?

(#796) blueye válasza bostone (#795) üzenetére


blueye
veterán

Ahogy irtam meggyogyult :)

(#797) lacko22


lacko22
aktív tag

Mióta Android 12 van a GT-n azóta nem működik a volte a YETTEL-lel, nekted működik? Vagy majd az új frissítés megoldja vagy van valami mókolás mert Android 11 gyel jól működött és ha átteszem a simet egy Samsung S21 be akkor azon működik 12 vel.

[ Szerkesztve ]

(#798) svgyula válasza lacko22 (#797) üzenetére


svgyula
addikt

Éppen ma hívtak és ki is írta, hogy "volte" hívás. Engem hívtak yettelről én meg telekomnál vagyok. Ja és nem volt mobilnet! Itthon csak wifi van és ilyenkor a mobilnet lekapcsolva!

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#799) Viktor0610 válasza svgyula (#798) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha te telekomos vagy, akkor az teljesen más sztori, nincs jelentősége a Yettel VoLTE szempontjából.

Samsung Galaxy A54

(#800) svgyula válasza Viktor0610 (#799) üzenetére


svgyula
addikt

Vagy mégis? Nem jön létre egyoldalú volte kapcsolat csak ha mindkét oldal támogatja. Vagyis aki hívott annál biztosan működik. Viszont az meg nem Realme-t használ. De a yettel kínálatában is van Realme teló pár db. Vagyis a rendszernek kellene tudni. Kivétel persze ha nem megint saját yettel/telenor buherációs ROM-al adják azokat. Belőlük kinézem!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.