Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Viktor0610 válasza svgyula (#800) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most kipróbáltam.
Egy csak 2G-képes Nokiáról felhívtam a Xiaomi 11T-t, maradt a teló 4G-n, és a HD felirat is jelezte a VoLTE-t. :K

Samsung Galaxy A54

(#802) svgyula válasza Viktor0610 (#801) üzenetére


svgyula
addikt

Na akkor az egész csak egy parasztvakítás! Kb olyan mintha egy Sokol rádiót hallgatnák egy Pioner HIFI erősítőn és várnám a "coddát" :N

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#803) Viktor0610 válasza svgyula (#802) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem csak a hangminőség a fontos VoLTE kapcsán.
Az is lényeges, hogy nem szakad meg a net hívás közben.

Samsung Galaxy A54

(#804) WolfLenny válasza svgyula (#798) üzenetére


WolfLenny
senior tag

Akkor ezek szerinte Telekom VoLTE megy már?
VoWifi is?

(#805) svgyula válasza WolfLenny (#804) üzenetére


svgyula
addikt

A Volte biztos mert látom kiírva a hívás alatt az értesítési sávon. De én soha nem használom a telefont másra akkor ha beszélek valakivel megtisztelem azzal, hogy akkor oda figyelek. Ezért nagyon nem érdekel, hogy közben van-e bármilyen internet elérés! A mobilnet is csak akkor van bekapcsolva ha fontos munkával kapcsolatos információt kell továbbítanom. A GPS-re a kocsiban pedig célhardvert használok így ott sem kell mobilnet.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#806) WolfLenny válasza svgyula (#805) üzenetére


WolfLenny
senior tag

Azzal, hogy beszélgetés közben használok netet nem feltétlen tiszteletlenség. Pl. nálam gyakran előfordul, hogy távsegítséget nyújtok laptopon keresztül és miközben vonalban vagyok az illetővel szükségem van a laptopon netre... :)

(#807) svgyula


svgyula
addikt

Üdv Urak! Nem tudom jót jelent-e vagy valami nem volt jó a rendszerben mert a kínai piacos telefonok már a C17 óta kaptak, C19-et és pár napja C20-at is. A többi régió pedig maradt a C17 verzión. Itt nem találtam semmi infót a kínai oldalakat meg nem túrom ezért talán később kiderül.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#808) -=RelakS=- válasza svgyula (#807) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

lol?
Most néztem meg, rendelkezésre áll egy RMX2202_11_C.16-os frissítés :D
Nem tudom, mikor néztem meg utoljára, de április óta biztos, hogy jártam a Szofverfrissítés menüpontban, ehhez képest 2022.04.21-et ír a dátumnak..
Este lesz mivel szórakozni.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#809) everest140 válasza -=RelakS=- (#808) üzenetére


everest140
tag

Nálam is tölthető már, köszi hogy szóltál. Amúgy én 1 hete néztem és még semmi frissítés nem volt.

(#810) svgyula válasza -=RelakS=- (#808) üzenetére


svgyula
addikt

Hát az még áprilisban volt. Hó elejétől már a C 17 van. Nyilván nem jelenik meg minden telefonon. Én csak a linkelt oldalról szedem le PC-re majd másolás a telefonra és helyi telepítéssel rakom fel. Így is megy a csattogtatás a "szuper" SOC :N izzad rendesen mire kicsomagolja. De hát ennyi jár a pénzünk-ér...... Gyenge forint gyenge hardver :DDD

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#811) bostone


bostone
addikt

Magyar régióban elérhető? Nekem nem jelez semmit.

(#812) sebijani1982 válasza svgyula (#810) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Az komoly!

Rmx2202_11_C.15-ön van az enyém, nem ajánl fel frissítést.
Naprakész (szerinte)
Hivatalos verzió 2022.03.18
Android 12
Realme UI 3.0

Valamiért ezen ragadt vagy a C.16-ot is helyi telepítéssel kéne feltenni?

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#813) svgyula


svgyula
addikt

Nagyon úgy néz ki, hogy ebben a régióban késnek, vagy egyáltalán nem jönnek meg az OTA frissítések. Nem csak ennél a telefonnál vannak ilyen tapasztalataim a Honor vonalon pont ilyen volt kezdve a Honor 6-al. Tehát érdemes figyelni azt az oldalt amit linkeltem és helyi frissítéssel felrakni. Ez addig működik amig megmarad a menüben a "helyi frissítés" lehetősége. A Honornál pl ezt is kivették! Csak ilyen-olyan mókolással kehetett frissen tartani a telefont a hivatalos!! frissítésekkel, mert OTA-n a mai napig nem frissülne a telefon.... Ebből a szempontból ez a régió az OTA frissítések Bermuda háromszöge :D

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#814) blueye válasza sebijani1982 (#812) üzenetére


blueye
veterán

Ajanlom ezt a hszt: [389]

(#815) sebijani1982 válasza blueye (#814) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Köszi!
Most megoldottam "helyi telepítéssel", így
C.17-n vagyok.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#816) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Megérkezett a C.20 verzió
2022. Júliusi biztonsági frissítést tartalmaz.
Telefon ajánlotta fel, frissítésre.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#817) -=RelakS=- válasza sebijani1982 (#816) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

RMX2022_11_C.20?

Fél évig csönd, aztán most potyog a frissítés? :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#818) svgyula válasza sebijani1982 (#816) üzenetére


svgyula
addikt

Az EU régiós(GDRP) ROM-ból még a C 17-van. Van viszont amit fentebb írtam a domestic: CN ami valóban most pár napja került be a frissítések listájába.
Akkor írtam is róla, hogy valami megmozdult. Ezek szerint a te telefonod az IMEI szerint Kínai belpiacos.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#819) sebijani1982 válasza svgyula (#818) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Akkor nem értem. :F

A GDPR verziót raktam fel, a c.16, 17-ből a korábban mutatott oldalról.
Most az a c.17 frissült le automatikusan.
A telefon Bestbyte-nál lett vásárolva, ha számít.
[kép]

Ezek után, honnan tudhatom meg, hogy akkor most milyen régiós a készülékem, mert elbizonytalanodtam. Okoz valami macerát, ha eltértem a régiótól? Sima, letöltés, telepítés volt a c.16, c.17

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#820) bostone


bostone
addikt

Nekem is most dobta fel a frissítés lehetőséget.
MM vásárlás.

(#821) -=RelakS=- válasza bostone (#820) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Az enyém is MediaMarkt-os. Akkor vettem, amikor a 256GB-osra volt valami busás akció.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#822) bostone válasza -=RelakS=- (#821) üzenetére


bostone
addikt

Ráengedtétek?
Nekem minden frissítést követően újra kellett rakni, mert valami beakadt.

(#823) -=RelakS=- válasza bostone (#822) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

A c.16 volt eddig a második frissítés rajta, és nem volt baja. Pedig ez már Android főverzió váltás volt.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#824) everest140


everest140
tag

Alzás rendelés a készülékem és nekem is feldobta ma reggel a c20 verzió frissítést. Ez már a második frissítés mostanában, de előtte februárig semmi nem jött rá.

(#825) svgyula válasza sebijani1982 (#819) üzenetére


svgyula
addikt

Helyesbítek! Nekem is felajánlotta. Úgy látszik a linkelt oldalon elmaradás van. A Kínai ROM már egy legalább hete ott van ez pedig még mindig nincs!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#826) sebijani1982 válasza svgyula (#825) üzenetére


sebijani1982
senior tag

:R
Akkor no para részemről...

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#827) blueye válasza sebijani1982 (#816) üzenetére


blueye
veterán

Erdekes nekem meg VPN alatt se kinalja fel :)

(#828) bostone


bostone
addikt

A vowifi telekomnál elérhető valakinek?

(#829) WolfLenny válasza bostone (#828) üzenetére


WolfLenny
senior tag

Ez engem is érdekelne....

(#830) novinyul válasza bostone (#828) üzenetére


novinyul
veterán

A szoftver teszt alatt van.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#831) blueye válasza novinyul (#830) üzenetére


blueye
veterán

Már régóta, ha jól emlékszem.

(#832) novinyul válasza blueye (#831) üzenetére


novinyul
veterán

Sajnos eladták a Digit :( Kérdés hogy az új tulaj mennyire fog a szoftverrel foglalkozni. A Realme megcsinálta kezdésnek a GT 5G-re, de ha nem kommunikálnak egymással, akkor baszhassuk :(

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#833) ajapi


ajapi
tag

Nem tudom letölteni a Kréta diák és szülői appokat. Az egyik 6, a másik 77 %-nál megáll. Egyéb appokat, ill. más telefonon problémamentesen sikerült.
Mi lehet az ok? Mit tegyek?

(#834) svgyula válasza ajapi (#833) üzenetére


svgyula
addikt

Azt tudod csinálni, hogy pc-re letöltöd az applikációt felrakod a telefonra és onnan indítod a telepítést. Én is telepítek így és biztosan működik. Vagy töröld a play áruház gyorsító tárárt és akkor visszaáll az egyel régebbi ami működött.A beállítások-alkalmazáskezelés-google play áruház-tárhelyhasználat-adatok törlése, gyorsítótár törlése.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#835) sebijani1982 válasza ajapi (#833) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Üdv!

Nálad lesz (talán) a hiba, nekem a tanulói nem volt fent eddig, kipróbáltam, kb. 10 mp alatt lejött, indítható lett.

Ahogy svgyula is ajánlotta: Play áruház gyosítótár-takarítás után próbáld újra.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#836) ajapi válasza svgyula (#834) üzenetére


ajapi
tag

Köszi. Az első variáció müködött, a második nem. A Play store-al van gond, más appokat sem tölt le.
Mit tehetek?

(#837) -=RelakS=- válasza ajapi (#836) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Gyorsítótár helyett próbáld meg az összes adatot törölni, az tényleg kinyír mindent a progik alól. Másik készüléken Google Drive-al csináltam ilyet.
Mondanám, hogy nem-e használtad nagyon régen a playt és vett el saját magától jogokat, de ennyire csak nem tirpák :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#838) sebijani1982 válasza ajapi (#836) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Esetleg próbáld meg nem csak a gyorsítótárat törölni, hanem az adatokat is a telefon
Beállítások
Alkalmazások
Alkalmazáskezelés
Play áruház
Tárolóhelyhasználat
Törölje az adatokat

Ezzel visszaáll a gyári Play áruház. (Korábbi verzióra, ha frissült azóta)
Újra be kell majd jelentkezned, ennyi extra nyűgöd lesz. Illetve majd a Play áruház lefrissíti magát, de nem biztos, hogy egyből.

Esetleg a Play-szolgáltatásokon érdemes először gyorsítótárat,
majd ha ez nem elég, akkor az adatokat ugyanígy törölni.
Esetleg wifin keresztül próbáld, ne mobiladaton, hátha az a gond!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#839) svgyula


svgyula
addikt

Üdv Urak! Kint a következő frissítés.
Az érdekes, hogy az oldalon a "Domestic" frissítés nincs fent, pedig az szokott előbb kijönni. Vagy azt elfelejtették, mint az előzőnél a GDPR frissítést felrakni :)

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#840) blueye válasza svgyula (#839) üzenetére


blueye
veterán

OTA hol tart?

(#841) svgyula válasza blueye (#840) üzenetére


svgyula
addikt

Ez is az! Csak a régiós csepegtetés miatt lehet, hogy egyes helyeken késik pár hetet vagy egyáltalán nem jön meg.
Amúgy az EU régióban az RMX2202_11_C.21 ami a szeptemberi frissítés és "Official versions". Ez az utolsó.
Azért szoktam letölteni és helyi frissítéssel felrakni, mert gyorsabb a PC-re leszedni és onnan átrakni a telóra(nekem).

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#842) blueye válasza svgyula (#841) üzenetére


blueye
veterán

Persze, ugyanaz csak OTAn meg nem jon. Sot nalam VPN mogott sem jon semmi OTAn a 17 utan.

(#843) svgyula válasza blueye (#842) üzenetére


svgyula
addikt

Nos ezt a részét nem értem én sem! Nyilván nem vagy egyedül ezzel. Nekem az összes telefonom amit Kínából vettem, amit itthon vettem ugyanezt csinálja mint neked. Ezért én már nem hiszek a "coddákban" és saját magam rakom fel. Nem csak veled velem van így nagyon sok emberkétől hallom ugyanezt " a Józsinak már kéccer is frissítette magát a telója az enyém meg sz@rt mindenre és nincs semmi". Ilyenkor úgy érzem mintha vagy csak az első vásárlók kapnák meg a frissítéseket és a többi nem került fel a Kínai szerver "listába" Vagy egyszerűen azok a szerverek rövid időn belül tiltásra kerülnek! Ennek lehet az is az oka, hogy mivel hatalmas adatmennyiséget töltenek le róla az itteni kapcsolóállomások vírusgazdának látják és a "szeretett"
rendszergazdák tiltják az IP elérését. Aztán jöhet bármi de csak ott lesz elérhető ahol ezek az ügyes emberkék nem dolgoznak......

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#844) blueye válasza svgyula (#843) üzenetére


blueye
veterán

Az enyém hivatalosan Magyarországon vásárolt telefon, eddig jött rá OTA, ha siettetni akartam akkor VPNen.

(#845) svgyula válasza blueye (#844) üzenetére


svgyula
addikt

Az semmit nem jelent! Csak ha szervizelni kell akkor számít!
Nem a siettetés a lényeg amit írtál C.17 az kb áprilisi frissítés a február-márciusi kiadás! Most meg október van! Tehát vagy nem engedélyezett az az IP cím a telefonodnak, vagy az IMEI szerint tiltva van a hozzáférés. Másképpen már régen kellett volna jönni 3db frissítésnek plusz a mostani C.21.
Azt pedig kideríteni, hogy miért vannak ilyen "anomáliák" szinte lehetetlen. De mivel szerencsére van frissülő forrás én nem bízom inkább a hálózatra. Megoldom magam. Még szerencse, hogy ezzel nem kell trükközni mint a Honornál! Ott a kis g..cik kivették az egyik ROM-ból a "helyi frissítés" lehetőségét és onnantól nem is jött meg semmi OTA(On To Air)! Csak teljes ROM-ot lehetett feltenni amit ugye szépen fejlesztettek is tovább csak nekünk már nem járt :D Ott volt a egy csavar dologban, a teljes ROM-ot csak úgy rakta fel a recovrey, hogy teljesen az alapról indult minden.......
Tehát ez ilyen formában még nagyon kellemes. Ha az ember időnként figyeli ott a fórumot akkor nagyjából időben értesül ezekről. Aztán mindenki eldöntheti, akar-e frissítést vagy nem.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#846) blueye válasza svgyula (#845) üzenetére


blueye
veterán

Juniusit ir, nalam masodik telefon lett az GT 5G ezert nem forszirozom...

(#847) svgyula válasza blueye (#846) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Most olvastam, hogy a "C" sorozatból(ROM verzió) létezik A fickó az EU GDPR ROM-al téglát csinált a telóból és állítólag a szerviz adta az infót, hogy van Angliába készült változat és azokat nem lehet frissíteni az EU- GDPR verzióval illetve nem is frissülnek egy idő óta! A patkányok elhagyták a süllyedő hajót és most már a helyi szervezet saját rendszert kapott a gyártóktól. :U Tehát akinek megállt a frissítés a C15 környékén lehet a telefonja mégis szürke importos UK verzió. Nincs róla hivatalos infó de a 13(ha? )jön ott már lehet lesz "UK" jelölés is :DDD

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#848) blueye válasza svgyula (#847) üzenetére


blueye
veterán

Koszi de az enyem mar 17en van es sehol sincs UK jeloles, meglepodnek ha az emag "szürke importos UK verzió"-t adna.
Tudsz adni egy linket h hol olvastad?

[ Szerkesztve ]

(#849) cserix válasza blueye (#848) üzenetére


cserix
tag

Sziasztok! Ez a "C.17" a buildszám utolsó karakterei ?

[ Szerkesztve ]

HP ProBook 650 G1, BlackBerry Q10 - Bold 9900 - Passport - KeyOne - realme GT 5G

(#850) blueye válasza cserix (#849) üzenetére


blueye
veterán

Igen, pl. RMX2202_11_C.17

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.