Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) wizzgeri válasza bostone (#950) üzenetére


wizzgeri
tag

Igen, s22 vagy lehet kivárok még és s23. Egyelőre nem kaptak még a telóm után.. :DDD

(#952) Potrien


Potrien
senior tag

Sziasztok.
Azt szeretném megtudni hogy ezen a készüléken valamilyen hivásrögzités működik esetleg?

(#953) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

F03 frissítés érkezett most az előbb. 4.52 GB.

Nektek is megjött? Simán OTA frissítésként érkezett.

Le merjem tölteni? Szerintetek? Nem okoz vajon bugokat?

[ Szerkesztve ]

(#954) sebijani1982 válasza Wallenberg (#953) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Kösz, hogy szóltál!
Fel sem tűnt az értesítés...
Eddig mindig azonnal feltettem, az előzőt még OTA előtt.
Nálam már töltődik lefelé, feldobom és visszajelzek este/holnap, hogy tapasztalok-e hibát

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#955) Wallenberg válasza sebijani1982 (#954) üzenetére


Wallenberg
senior tag


Feltettem. Simán és gyorsan letöltődött.

[ Szerkesztve ]

(#956) svgyula válasza Wallenberg (#955) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Nem is vettem észre, már 70%-nál járt a letöltés mikor olvastam a hozzászólásodat.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#957) sebijani1982 válasza Wallenberg (#955) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Részjelentés:
Hibát eddig nem tapasztaltam...

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#958) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Yettelre váltottam Vodáról, ott volt hívás közben net, "HD" jelzés...

Itt eltűnik a kis 4g jel a térerő ikonnál és netem sincs...
Hívás letétel után, megint tudok netezni...

Volte kapcsoló bekapcsolva a beállításokban, de egy érdekességet ír a Network Cell Info:
link
Eszköz telefonálás: gsm
Volte képes: nem

Ezzel a telóval másnak sem megy a net Yettel kártyával hívás közben?

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#959) svgyula válasza sebijani1982 (#958) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! A kis 4g jel azért tűnik el mert a hanghívásodnál levát a telefon gsm frekvenciára. Ha a szolgáltatónál nics támogatás/engedély, akkor soha nem lesz net mivel a telefon hiába tudna a VoLTE hívást a szolgáltató nem támogatja. Mivel a telefonban 1db rádiós egység üzemel fizikailag, az vagy-vagy alapon használja a frekvenciákat. Soha nem fog egyszerre kettőt kezelni! Ezért tűnik el az a kis felirat.
Az sem lesz soha opció, ha beraksz egy net-re szóló 2. sim-et! Mivel egyszerre 1 sim-et használ ezért dual standby a telefon.... Vagyis amíg telefonálsz a 2. sim elérhetetlen lesz! Ehhez a már nem gyártott dual acktive telefonra lenne szükség. Azon megy a net külön kártyán akkor is ha telefonálsz!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#960) sebijani1982 válasza svgyula (#959) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Ugyanezen a telefonon nem tűnt el a 4g a Vodánál és netezni is tudtam.
Ugyanezt szeretném a Yettelnél is.
Írták már a Yettel csoportban, hogy szolgáltatót hívjam, kérjem a VOLTE bekapcsolását?!
Viszont volt akinek ment simán a net és a beszéd még Telenor időkben, ezért kérdeztem.
Meglátjuk mit mond a Yettel üf.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#961) blueye válasza sebijani1982 (#960) üzenetére


blueye
veterán

"kérjem a VOLTE bekapcsolását" - igen

(#962) jeni


jeni
félisten

Ez a modell nem tartalmazza az OIS funkciót?

(#963) novinyul válasza jeni (#962) üzenetére


novinyul
veterán

GT 5G nem kapott OIS-t :N 9Pro+, GT2, GT2Pro, Neo 3 főkamera kapott OIS-t.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#964) 2v


2v
csendes tag

Sziasztok.
Hogy tudom kikapcsolni az kijelző autómatikus kikapcsolását? Hiaba van beállítva 30 percre az auto kikapcs, ha lefordítom a telefont egy idő utan kikapcsol a kijelző.

(#965) svgyula válasza 2v (#964) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Nagyjából a közelség érzékelő nem "lát" semmit így lekapcsolja a kijelzőt. pont mint telefonáláskor. Ha a fejed mellé emeled már nem virít a kijelző.
Más! Megjött az RMX2202_11_F.08 hivatalos GDPR frissítése.
Lehet várni vagy felrakni a hagyományos helyi telepítéssel innen.
Ha(?) esetleg az első oldalra dob a link nem ott van hanem a 22. oldal alján!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#966) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Az F08 2023 márciusi frissítés hivatalosan is megjött OTA frissítésként: 918 MB.

(#967) blueye válasza Wallenberg (#966) üzenetére


blueye
veterán

Szuper h jönnek a frissítések pedig "Released 2021, March 10".

(#968) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Ezek szerint mi is megkapjuk az Android 14-et.

[ Szerkesztve ]

(#969) svgyula válasza Wallenberg (#968) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Az jó hír lenne! Legalább az látszik akkor, hogy foglalkoznak vele és nem kerül a süllyesztőbe! Annak az oka is nyilvánvaló lett,
hogy miért van külön indiai ROM és miért van az, ha mindenhol megszűnik egy telefon frissítése a gyártó Indiában még mindig szórja szét a különböző javító csomagokat! Ilyenkor lehetne azt is mondani, hogy ez valamilyen szinten rasszizmus! Nyilván magunkra értve hiszem a fehér ember lakta területeket nem tekintik felhasználónak. Ugye az sem véletlen, hogy már kint van az F.09.IN verzió de a GDPR majd egyszer.....

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#970) bostone


bostone
addikt

Én még mindig a decemberi frissítésben ragadtam.
Fura, mert legutóbb simán megtalált.

(#971) blueye válasza bostone (#970) üzenetére


blueye
veterán

Próbáld meg VPN alatt!

(#972) bostone válasza blueye (#971) üzenetére


bostone
addikt

Valszeg így járok majd el, pedig azt hittem már minden rendben.
:)
Meg ugye a vpn-es trükközés után mindig újra kellett rakjam a motyót, mert valahogy összekócolta a frissítés a rendszert.

(#973) svgyula válasza bostone (#972) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Az általam többször is linkelt oldalon ott van az összes frissítés! Csak egy kattintás és jön le a telefonra is! Utána csak a "helyi frissítést" kell kiválasztani és abban a letöltött állományt! Azok mind teljes csomagok. Eddig soha nem volt vele semmi gond simán települt mind!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#974) svgyula


svgyula
addikt

Üdv Urak! Úgy néz ki sikerült összefaragni az GDPR ROM-ot is.A csomag neve változott már "EU" jelzést kapott. Nem az első oldalon találni meg hanem a 22. oldalon. A file neve:. RMX2202_11.F.09_EU_202304252232 ezt kell letölteni a telefonra(működik bejelentkezés nélkül is) majd "helyi frissítéssel" telepíteni. Arra azért kíváncsi lennék a kicci kínaiak mikor jönnek rá végre arra, hogy egy gyártó=egy ROM! mert így minden kiadott millió hardver zagyvaságra ROM-ot faragni nemcsak kihívás hanem rengeteg munka is! Hiába van REALME UI néven számozva, ha típusonként állandóan bele kell nyúlni és módosítani a hardverhez faragni, ráadásul, hogy a sz@r még jobban megkeveredjen, még régiók szerint is változik! :N

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#975) -=RelakS=- válasza svgyula (#974) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

GSM Arenán az 5 éves Sony Xperia XZ2 még az első oldalon van.
A Realme GT 5G már a második lap alján tart :U Mi a fenének kell ennyit variálni vajon?

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#976) svgyula válasza -=RelakS=- (#975) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Amikor megvettem alig jöttek/lassan csurdogáltak frissítések-javítások. Most valamiért(?) szabályos lett.Nyilván az
OTA nem ilyen :N de legalább van egy hely ahova felteszik és normálisan használható. Azt amiért olyan sok régiós ROM van
és ezek mind fent vannak ez azért nem fér el egy oldalon. A Sony soha nem volt híres a rendszer/javítás követésről. Megbizható telefon de itt véget is ér a dicséret(részemről).
A baj egyébként az egész android ökoszisztémában keresendő!
Ugyanis nem elég az, hogy nem tudnak egy stabil működő rendszernél megmaradni, még a használatos alkalmazásokat is kényszerítik az állandó mókolásra! Nincs olyan alkalmazás ami frissítés nélkül túlélne egy vagy netán (istenkáromlás!! :P ) két android főverziót! Erre épül az egész android társadalom! :D Hajkurásszák a felhasználókat az újabb és újabb frissítések fele amikor a telefon hardvere meg egy az éppen kiadott verzióhoz lett összerakva. Ezek közül kivételt csak az éppen adott gyártó csúcskészüléke képez kivételt az "A" brandoknál. Mert az alsóbb szinten már ez sem feltétlen igaz. Ezért amikor eljön a főverzió frissítés és a gyenge SOC-al szerelt telefonok is megkapják az öröm-bódogság nem tart sokáig és hamarosan vagy a telefon hardvere adja fel az állandó magas CPU használat miatt vagy a felhasználó tanítja meg szárnyak nélkül repülni. Ezután újra elindul ez a körforgás egy másik telefonnal "mert az már más lesz" de nem. :N Ezért nem veszek már olyan telefont amiben nem a felső kategóriás hardver van.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#977) blueye válasza svgyula (#976) üzenetére


blueye
veterán

Meglepő módon az OTA is hamar megjelenik már :)

(#978) svgyula válasza blueye (#977) üzenetére


svgyula
addikt

Sajna nem mindenkinél lásd a #970hsz-t. Nálam is mindig volt 2-3hét az itt elsőként jelzettekhez képest. Ez itt lehet egy sötét folt az internetes térképen(meg amúgy is) :P

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#979) blueye válasza svgyula (#978) üzenetére


blueye
veterán

A hangsúly a "már"-on van, a #970hsz szerencsére a kivétel lett.

(#980) bostone válasza svgyula (#974) üzenetére


bostone
addikt

Szia!

Köszönöm a linket! Tényleg néhány percet vett csak igénybe az egész művelet.

Azért nem sietettem a frissítést, mert egy másik készüléket "tesztelek", jobban mondva telefon váltás közben vagyok.
Az új mobil a másik oldal gyermeke, nem is olyan fiatal gyermek, de még mindig kapható hivatalos forrásból a mai napig.
Viszont nagyon hiányzik ez a versenysárga kis mocsok. Valahogy egy év alatt annyira összeszoktam vele, hogy egy csomó dolgot hiányolok az új cuccból, amit a realme csuklóból tudott, tud. Kezdve a gyorstöltés adta lehetőségektől a gesztusvezérlés kényelmi funkcióin keresztül a duplakoppos bezárásig. És még sorolhatnám.
Utánanéztem mennyiért tudnám elpasszolni és mit adnak manapság újonnan ennyiért és megremegett a térdem.
Hát bakker, szerintem a realme gt 5g még bőven egy versenyképes ajánlat. A vas még mindent elvisz, a szoftver is jól működik nálam.
Hasonló képességgel megáldott példányok egy vagyonba kerülnek manapság, így lehet nem kótyavetyélem el.

(#981) bostone


bostone
addikt

Úgy tűnik a hadverapró alapján a tagok váltottak.
Szabad kérdezni, hogy mire és miért arra amire és elégedettek vagytok-e a váltással?

(#982) blueye válasza bostone (#981) üzenetére


blueye
veterán

Samsung S22 ultra, igen, de másodiknak megmaradt még a GT

[ Szerkesztve ]

(#983) svgyula


svgyula
addikt

Üdv Urak! Kint az RMX2202_11.F12_EU_202306121832
számú frissítés a telefonra. A frissítést aki szeretné a linkelt oldalról letöltheti és helyi frissítéssel felrakhatja, aki várni szeretne az ezt az információt tekintse tárgytalannak.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#984) -=RelakS=- válasza svgyula (#983) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Egyáltalán várható még hivatalos úton frissítés európai modellre? Nekem az RMX2202_11_C.27-re azt írja, hogy naprakész.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#985) blueye válasza svgyula (#983) üzenetére


blueye
veterán

Nem tárgytalan, azt jelenti mostanában már h hamarosan jön az OTA is.

(#986) svgyula válasza -=RelakS=- (#984) üzenetére


svgyula
addikt

Neked valami nagyon félrement. A fura az, hogy a 11.C.27 nem is szerepel az EU-ba készült ROM listáján! Lehet a te telefonodon valami fejlesztői ROM van? A C.25 után az f.02 ROM a következő.
A linkelt oldalon ott van sorrendben az összes kiadott ROM!
Neked a GDPR kell ill. az utolsóknál már "EU" jelzés szerepel.
Abban amit linkeltem az nem véletlenül van benne az "EU" jelzés ez a DGPR vagyis direkt ide alakított ROM!
A te telefonod valamilyen ismeretlen okból kifolyólag(sötét közép európai vagy balkáni internet) miatt lehet megakadt a droid 12-nél.
Amit linkeltem mind tökéletesen működik a telefonommal ugyanis én mindet felraktam a letöltés->helyi frissítés módszerrel. Nyilván több GB méretű a file így inkább érdemes WIFI hálózaton letölteni a telefonra, vagy ha van pl. egy fix letöltési út mondjuk PC->böngésző akkor azzal. Utána a telefon "download" könyvtárába bemásolni. Ezután a "helyi telepítésnél ezt a file-t kijelölni és onnantól a telefon megold mindent. A telepítés maga kb 5-6 perc ez a letöltött .zip állomány kicsomagolásával együtt értendő. Tehát ez nem egy bonyolult művelet, bárki tud párszor tapizni :K Ja ami kimaradt! Mivel a telefon tökéletesen tud mentést OTG csatlakozáson keresztül készíteni érdemes azt megejteni a fő verzió frissítés előtt. Nyilván nem töröl egyik frissítés sem felhasználói adatot de ha van mentés a fő verzió frissítés után, hogy összerázódjon a rendszer érdemes egy gyári visszaállítást csinálni, majd a mentést visszatölteni.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#987) -=RelakS=- válasza svgyula (#986) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Passznemtudom. Szerintem Mediamarktos, Magyarországot el nem hagyta, szóval passz.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#988) svgyula válasza -=RelakS=- (#987) üzenetére


svgyula
addikt

Igen az enyém is! A bekapcsolás után azonnal jött 2db frissítés azután mintha lekapcsolták volna a listáról. :D Attól kezdve ha jól emlékszem talán 1x jött, valamikor 3 héttel később mint a többinek. Ezek után úgy döntöttem ha kint van felrakom és nem várom meg a vagy-vagy OTA frissítést. :N

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#989) sebijani1982 válasza svgyula (#983) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Köszi!

Viszont elsőre meglepő volt az elnevezés változása telepítés után. Tovább lapozva kifejtik, hogy miért 501 (ex01) lett...

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#990) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Ez mi a fityfene lehet?
link
"Erre a készülékre tanúsítványkiadó központ lett telepítve"
Az éjjel lett frissítve a feljebb megadott linken keresztül. Lehet köze ennek ehhez?

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#991) svgyula válasza sebijani1982 (#990) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Mivel nálam(tudom csak egy a sok közül) ez nem jelentkezett arra esetleg nem gondoltál, hogy ami fent volt a telefonodon arról derült ki, hogy adatlopó alkalmazás? Ugyanis ez nem csak a rendszert frissítette ha elolvastad hanem a biztonsági részeket is. Valamelyik le lett leplezve :D Én inkább a "feltelepített alkalmazások" vonalon kezdenék el keresgetni.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#992) sebijani1982 válasza svgyula (#991) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Értem, Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#993) Sinu válasza sebijani1982 (#990) üzenetére


Sinu
senior tag

A beállításokon belül ha rákeresel a tanúsítvány szóra, akkor van egy olyan opció, hogy Megbízható tanúsítványok, ezen belül nincs valami nyom?

No Future

(#994) sebijani1982 válasza Sinu (#993) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Felhasználói tanúsítványoknál egyedül az adguard szerepel. A "gyári" tanúsítványokat még nem böngésztem át, mert abból meg rengeteg van.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#995) svgyula válasza sebijani1982 (#994) üzenetére


svgyula
addikt

Asszem akkor meg is van a ludas! Az adguard elméletileg és kisdobos becsszóra nem használja fel az adataidat :D
Mert ugye az ilyen reklámblokkoló úgy műxik, hogy a linket amit elküld az alkalmazás ezért mert ingyé van és szeretné a képedbe nyomni a reklámokat. NA ezt az agduard szerverére küldi sok más adattal együtt. Az is igaz, hogy onnan nem jön vissza a reklám sem semmi link, de azokkal az adatokkal amiket a szerverre küld a telefon mi történik ezután már kicsit homályos. Tesztként nekem is fent volt és állandóan jött az üzenet, hogy az adguard szerverére ilyen meg olyan adatok mentek ráadásul rendesen merült a telefon és a mobilnet is->törlés lett a vége. Ráadásul ha jól emlékszem(?) még ADB-n keresztül valami segédalkalmazást is takarítani kellett. Mint a fosbuk, amazon, és társai! Ezeket sem lehet "csak úgy" hipp-hopp eltakarítani mert rejtett a luzer számára nem látható service és társai alkalmazások is vannak. A legszebb az amikor ezeket a gyártó beállítja előretelepítetten rendszer alkalmazásnak és simán csak tiltani lehet de csak a következő indításig. Ilyenkor marad az AdbAppcontrol :D

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#996) sebijani1982 válasza svgyula (#995) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Köszönöm!
Azt is, hogy korrekten/szájbarágósan elmagyaráztad.
:R

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#997) rigoberto válasza -=RelakS=- (#987) üzenetére


rigoberto
őstag

Üdv mindenkinek.

Relaks, jutottál valamire a frissítés kapcsán?
C27es van az enyémen is, azért kérdezem.
Én VPN keresztül próbáltam, egyelőre nem jött össze..

(#998) svgyula válasza rigoberto (#997) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Valami nálatok nem kerek! Egyik későbbi ROM-ot sem próbáltad a DXA-ról? Nyilván azok nem "buherált" ROM-ok hanem a kiadott gyári verzió lett feltöltve. Már március óta a droid 13-on van mindenki.(nyilván aki felrakta vagy engedte a frissítéseket) Esetleg fel kellene rakni innen az RMX2202_11.F.02 DGPR ROM-ot. Ha felmegy utána sanszos, hogy megjön a többi is. Nem kell hozzá egyetem! Letöltöd, helyi telepítés file kiválaszt és a többit megcsinálja a telefon.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#999) -=RelakS=- válasza rigoberto (#997) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Gyorsan megnéztem: "naprakész". 2022 decemberi droid.

svgyula
Az egy frissítés, vagy teljes telefontörléssel jár? Utóbbi esetben lehet, nem babrálok vele.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#1000) rigoberto válasza svgyula (#998) üzenetére


rigoberto
őstag

Hello.
Nem buheralt rom van rajta, és mivel nem egyedüli, ahogy látom, biztos van ehhez is megfelelő rom.
Igaz, nem kell hozzá egyetem, de ha nem pontosan azt telepíted ami kompatibilis neki, abból sok jó nem sül majd ki..és hát nem lehetetlen eltéveszteni, főleg ha valaki először próbálja..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.