Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) WolfLenny válasza novinyul (#247) üzenetére


WolfLenny
senior tag

Nálad van VoWifi vagy csak VoLTE van?

(#252) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Beleugrottam egy ilyenbe (MediaMarkt, 256GB-os akciós), mert a Sony Xperia XZ2-t már legszívesebben a falhoz vágnám.
6-10 munkanap a szállítás :Y

Kíváncsi vagyok, hogy ez is ki fog-e bírni 3+ évet

Nem tudja valaki, hogy hogy lehet megnézni, mitől indul újra folyton egy telefon? Hátha a Sony is menthető :DD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#253) novinyul válasza WolfLenny (#251) üzenetére


novinyul
veterán

Telenor csak a Volte-t támogatja.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#254) WolfLenny


WolfLenny
senior tag

Valaki feltette már az android 12-t?

(#255) bostone


bostone
addikt

Akinek sárga hátlapos a készüléke mit tapasztalt, mennyire tartós a műanyag?
A gyári tok elég jó minőségű, mem igényel másikat?

(#256) WolfLenny


WolfLenny
senior tag

Van olyan aki nem a gyári tokot használja? Nekem iszonyatosan csúszik. Ha igen mitt használ?:)

(#257) novinyul válasza WolfLenny (#256) üzenetére


novinyul
veterán

Kintről tudtam csak normális silocon tokot szerezni.a hátlapi rész bőrhatású puhább műanyag, nem vastag tok, de elég jól véd.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#258) WolfLenny válasza novinyul (#257) üzenetére


WolfLenny
senior tag

Linket tudsz adni?:)

(#259) novinyul válasza WolfLenny (#258) üzenetére


novinyul
veterán

[link] Innen érkezett :) Tényleg bevált.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#260) bostone


bostone
addikt

Remélem nem ér semmi meglepetés.
A piros bolt visszaigazolta a rendelést.
Kár, hogy csak összesen kettő felhasználó aktív a fórumon, így ha problémám van csak külföldi oldalakról tájékozódhatok.

(#261) neopeti


neopeti
tag

VoWifi aktiválható?

(#262) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Heh, már meg is jött.
Én felpattintottam a mellékelt műanyagot, "jóvanazúgy"

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#263) novinyul válasza neopeti (#261) üzenetére


novinyul
veterán

Jelenleg még itthon nem támogatja egyik szolgáltató sem. De ez változni fog nemsokára :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#264) bostone válasza novinyul (#263) üzenetére


bostone
addikt

Melyik szolgáltató? Telekomnál ok.

(#265) WolfLenny válasza bostone (#264) üzenetére


WolfLenny
senior tag

Nálad hogyhogy megy? Én is Telekomnál vagyok és se VoLTE, se VoWifi... :(
Tudsz mutatni egy screenshot-ot hol tudod bekapcsolni? Nekem a menüben sem jelent meg.. :(
Szolgáltatónál kellett valamit intézni?

(#266) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

SMOOREZ videóját láttátok?
Tök fura, hogy nem egy használhatatlan Wish-es vackot néz meg :D

Végén kibelezi

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#267) bostone válasza WolfLenny (#265) üzenetére


bostone
addikt

Ja, nekem még nem érkezett meg. Másik készüléken megyen.

(#268) WolfLenny válasza bostone (#267) üzenetére


WolfLenny
senior tag

Jah. Nekem S10e-n tökéletesen megy mindkettő, VoLTE és VoWifi is, de Realme-n sajnos egyik sem... :(

(#269) bostone válasza WolfLenny (#268) üzenetére


bostone
addikt

A 1414-re küldd el ezt sms-ben: +VOWIFI

A készülékhez ezt találtam:
[link]

(#270) neopeti


neopeti
tag

Akkor a beállításokban nincs is ott, hogy "VoWifi hívás" bekapcsolása?

(#271) WolfLenny


WolfLenny
senior tag

Ezt kaptam a kérdésemre Telekomtól:

"Hivatkozva alábbi megkeresésére, engedje meg, hogy a következő választ adjuk.

A VoLTE és VoWiFi szolgáltatás aktív az előfizetésen, a SIM kártya is 4G képes, részünkről nincs tiltva az említett opciók használata. Információink szerint a készülék gyártója még nem engedélyezte a társaságunk által kibocsátott SIM-ekre az aktiválást, erre vonatkozóan felvettük velük a kapcsolatot. A megoldásig türelmét kérjük, az engedélyezés várható időpontjával kapcsolatban kérjük, forduljon a gyártóhoz!

Ellenőrzésünk alapján az Ön által használt netcsomag 5G képes, azonban szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy a szolgáltatás megfelelő működését azon ügyfeleinknek garantáljuk, akik 5G-képes készüléküket a Magyar Telekom-nál vásárolták meg."

(#273) WolfLenny


WolfLenny
senior tag

(#274) bostone válasza WolfLenny (#273) üzenetére


bostone
addikt

Szolgáltatónál előfordult a gt?

(#275) WolfLenny válasza bostone (#274) üzenetére


WolfLenny
senior tag

Még nem.
De azért jó lenne, ha nem mennénk vissza időben... :)
Ezeket ne kelljen már külön kérni a brand-től és a szolgáltatótól... :)

(#276) bostone válasza WolfLenny (#275) üzenetére


bostone
addikt

Érkezik a gt2, ha eddig nem volt nem hiszem, hogy a jövőben előfordul.
Talán a telekom egyáltalán nem foglalkozik realmi termékekkel.

(#277) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Másik telefonból google-ba készített biztonsági mentést hogy lehet visszaállítani? Meg lett volna rá az esély, csak frissítettem a régi telefonom biztonsági mentését, és addig a Realme-ben kiléptem az alkalmazásból. Most nem látok sehol olyan menüpontot, hogy régi telefon vackait áthozza (alkalmazás, sms, stb)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#278) novinyul válasza -=RelakS=- (#277) üzenetére


novinyul
veterán

Telefonklónozás alkalmazással át tudsz vinni mindent.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#279) -=RelakS=- válasza novinyul (#278) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Végül megcsináltam ezzel. Sok mindent áthozott, de kíváncsi vagyok, mennyi köszönet lesz benne.
Pl a Sleep as Android alkalmazás Android 11-en elég körülményes. Backup nincs, mert csak a médiafájlokhoz férhet hozzá, azokat sem tudja listázni, fájlkezelőből kell megmutatni a helyét...
Hiányoznak azok az idők, amikor 3rd party alkalmazással tudtam még a mobil adatot is ki-be kapcsolni.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#280) -=RelakS=- válasza novinyul (#259) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Jól látom, hogy 5 különböző telefon közül lehet választani, de gyakorlatilag mind ugyanabban a dobozban van? :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#281) svgyula válasza -=RelakS=- (#252) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Én tegnap vettem egyet ugyanott 10 perc alatt. Azóta kétszer csináltam gyári visszaállítást-> gyakorlok rajta. A hardver valóban gyors. Viszont az ujjlenyomat olvasó hááááát nem a leggyorsabb!
Gyorsan reagál viszont a felismerésre sok idő kell! A Honor20 oldalsó érzékelője ehhez képest egy cikázó villám! Azt ahogy a kezembe vettem mire odafordítottam a kijelzőt már minden ott volt. Ennél 2-3mp-ig bámulom a sötét kijelzőt és várom a "coddát".
Ma próbáltam este egy 6!éves képet megismételni amit este az udvaron a sötétben a ház és a holdról készítettem a régi honor 6 telóval, hát nagyon nem sikerült! Azt sem értem, ha beállítom a szegélyen a körbe futó fényt mint "értesítési fény, akkor az miért áll le egy körbetekerés után? Nem kellene addig menni amíg a telefon közelébe érek és látom, hogy volt esemény? Ezért fel kellett raknom egy másik alkalmazást. Ez ugyan működik és ugyanezt csinálja de nem áll le! Viszont, hogy ne legyen azért minden jó, ha fel akarom oldani azt csak a bekapcsoló gomb megnyomása után tudom :W
A alkalmazás lefedi a kijelzőt és csak a bekapcsoló segít. Ja de csak akkor van így ha megy a jelzés, ha nincs jelzés akkor megy a feloldás simán! Hát eddig jutottam ma.....

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#282) -=RelakS=- válasza svgyula (#281) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Fura. Ha ott az ujjlenyomat olvasó ábrája, és ráteszem az ujjam, azonnal felold, és kidob a legutoljára használt indítóképernyő oldalra.
Az állapotvisszajelző led helyettesítését tényleg csinálhatták volna értelmesebbre. Kíváncsiságból bekapcsoltam az always on képernyőt, azon azért látszik, ha valami mondani akar valamit :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#283) novinyul válasza svgyula (#281) üzenetére


novinyul
veterán

Nekem villám gyors az ujjlenyomat olvasó(hónapok óta hibátlan, bezzeg az S10 egy csiga hozzá képest), mondjuk egy az egyben a Oneplus-l lett átemelve. Az értesítésre meg ott az Always kijelzés. Mondjuk rajtam van az óra, az meg rezeg ha jön valami.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#284) bostone válasza WolfLenny (#275) üzenetére


bostone
addikt

Miért olyan fontos a wifi hívás egyébként?
Rossz a térerő a lakásban?

(#285) svgyula válasza novinyul (#283) üzenetére


svgyula
addikt

Nekem is van órám! De én a játékszereket nem szeretem! Ezért egy mechanikus autómata van a kezemen. Az is jelez, igaz csak az időt. :D Viszont az "Always" kijelzés nem oldja meg! Mivel az is aludni megy és csak akkor jön fel újra ha megmozdítom! Viszont amit felraktam az jelez tetszőlegesen beállított ideig. Az ujjlenyomat olvasó pedig lassú! Hiába mondod, hogy villám gyors. Ezek szerint neked még nem volt gyors olvasód. :DDD Ja! 10-ből legalább 2x mozgatni kell az ujjamat az érzékeléshez! Most próbáltam legalább 100x egymás után több ujjammal is. :K

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#286) novinyul válasza svgyula (#285) üzenetére


novinyul
veterán

Lehet állandó is a kijelzés.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#287) -=RelakS=- válasza svgyula (#285) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Most komolyan, vegyük fel videóra, hogy hozzáérünk a kijelzőhöz, és már fel is oldott a telefon? :DD
Elhiszem, hogy nálad lassú, de ott más gond lesz.

novinyul
Az állandó kijelző aludni megy, ha nem mozog a telefon, akkor is, ha állandóra van állítva. Írja is a beállításoknál

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#288) novinyul válasza -=RelakS=- (#287) üzenetére


novinyul
veterán

Nekem eleve így van beállítva, azóta nem foglalkoztam vele, megy működik. De lehet így beállítani, ilyenkor folyamatosan megy, addig míg el nem éri a 10%-t.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#289) WolfLenny válasza bostone (#284) üzenetére


WolfLenny
senior tag

Hát látod jó kérdés... :)
A hívás közben igazából mind1 is...
Inkább csak a VoLTE hiányzik. Mert vannak olyan esetek, hogy kocsiban kell gyorsan IT supportot adnom. Ebben az esetben telefon hívás és internet is kell egyszerre...
Remélem hamarosan engedélyezik egymással a szolgáltatást...

(#290) -=RelakS=- válasza novinyul (#288) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Tényleg, a 10%-ra emlékeztem, de meg mernék esküdni, hogy így sem volt folyton kint az óra a kijelzőn :F

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#291) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Beállítottam, hogy vezetéknév szerint rendezze a névjegyeket a tárcsázó. Továbbra is keresztnév szerint rendezi :W Másnál is van ilyen?

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#292) -=RelakS=- válasza novinyul (#288) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Na, ami nálam következetesen működik "Egész nap"-os beállításnál:
1: Kinyomom a bekapcsoló gombbal a telefont, sokáig ott marad az óra a kijelzőn. Lehet, hogy tényleg egész nap, ma még piszkálnom kell a telefont, nem fog kiderülni :)
2: hagyom, hogy magától kapcsoljon ki: 2-3 másodperc múlva volt-nincs óra.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#293) svgyula válasza -=RelakS=- (#292) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Én kikapcsoltam az a kijelző opciót. Felraktam ezt. Én nem érdekel tovább. Ezen x ideig villog körbe a kijelző ha van valami esemény és messziről látom. Viszont van még egy gond ami sokkal zavaróbb! Az óra nem szinkronizál a widgeten! Beállítok akármilyen időjárás(vagy 20db próbálva!) vagy óra alkalmazást és mindegyik órákat késik a telefon idejéhez képest! Nem áll meg de olyan mintha egyik sem lenne képes lekérdezni a rendszer adatokat. Ilyen telefonom még nem volt amin ez ne működött volna! Természetesen minden engedély, háttérben futás, aku figyelés kikapcsolva minden ehhez fűződő alkalmazás esetében.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#294) aprokaroka87 válasza svgyula (#293) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Akkor frissül ha rá nyomsz a widgetre?

(#295) svgyula válasza aprokaroka87 (#294) üzenetére


svgyula
addikt

Akkor frissül ha ki akarom húzni a kijelzőről(törlés) de csak megmozdítom.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#296) aprokaroka87 válasza svgyula (#295) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Lehet valami launcher gond, ha gyárit használsz, probálj ki valami másik launchert, ha meg nem gyárit, akkor próbáld meg a gyárival :)

(#297) WolfLenny válasza svgyula (#293) üzenetére


WolfLenny
senior tag

Nekem akkor volt hasonlo, amikor valamiért nem engedte a widget háttérben futását. Igaz az másik telefonon volt.

(#298) novinyul válasza svgyula (#293) üzenetére


novinyul
veterán

Én a Weawow időjárás alkalmazást(óraként is használva)használom évek óta. Hibátlanul működik a GT-n, S10, Oneplus 9 Pro-n is. Soha nem állt le, nem volt eltérés a telefon saját órájához képest sem.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#299) svgyula válasza WolfLenny (#297) üzenetére


svgyula
addikt

Én is erre tippeltem! Ki is kapcsoltam az adott alkalmazásoknál minden akkumulátor figyelést, DE visszarakja! :W Egyszerűen nem lehet ezt a sz@r akufigyelést kikapcsolni. Mert ugye erős vas/kicsi aku rossz párosítás ezért majd a telefon megmondja a tutit :(((
aprokaroka87
Mindkettővel próbálva. Gyári és másik az eredmény ugyanaz.
A saját szarságaival vitatkozik ez a fos! Kiírja, hogy a GPS kikapcsolása fontos a fogyasztás és az aku élettartama miatt! Ez rendben amikor meg visszalépek kiírja, hogy a GPS kikapcsolása befolyásol sok programot a megfelelő működésben! MI VAN??? Ha bekapcsolom azért ugat, ha kikapcsolom azért ugat. Na ez már kezd a falhoz vágom kategóriába átmenni!

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#300) -=RelakS=- válasza svgyula (#299) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

őszintén szólva ezeket az anomáliákat (mint nálam a Sleep alkalmazás jogosultságait) szívesen összevetném egy másik, Android 11-et futtató telefonnal. Szerintem simán lehet, hogy némelyik problémát az android, és nem a telefon okozza.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.