Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) bostone válasza blueye (#400) üzenetére


bostone
addikt

CIB, sajnos a beállítások menü hibát jelez, mikor használni szeretném. IOS-on is, de ott működik a biometrikus azonosítás.

(#402) blueye válasza bostone (#401) üzenetére


blueye
veterán

Nekem mukodik a CIB app ujjlenyomattal ezen a telefonon.
Az elso hasznalatnal siman engedte beallitani.
Esetleg telepitsd ujra.

(#403) novinyul válasza bostone (#401) üzenetére


novinyul
veterán

Nálam a Raiffeisen alkalmazásnál tökéletesen működik az ujjlenyomat olvasóval való belépés. :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#404) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Megjött az alis tok.
Kicsit vakaróztam, hogy minek rendeljek hozzá tokot, ha gyárilag adtak, de mintha ezzel a mintás hátlappal, és keményebb műanyaggal könnyebb lenne megfogni a telefont, mint a kicsit csúszós gyári tokkal. Úgy nézem, még a sárga hátlap is jobb fogást ad, mint a gyári tok :Y
A kamera sziget is most már inkább befelé türemkedik, mint kifelé. Hogy megmondjam az őszintét, nem zavarna, ha eleve ilyen vastag lenne a telefon, és nem dudorodnának ki a kamerák, illetve több akkuja lenne.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#405) Lozi8


Lozi8
tag

Üdv Mindenkinek. Nagy elegedettséggel használom már 1 hete a telót, viszont lenne 1 kérdésem. A navigációs sávot nem lehet eltüntetni ? Lehet, hogy én bénázok..... :F

(#406) -=RelakS=- válasza Lozi8 (#405) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Arra gondolsz, hogy gombok helyett gesztusok legyenek?
Beállítások -> Kényelmi eszközök -> Navigáció -> Pöccintési kézmozdulatok mindkét oldalról
Ha mégis navigációs gombok kellenek, akkor ugyanitt Navigációs gombok

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#407) WolfLenny válasza -=RelakS=- (#404) üzenetére


WolfLenny
senior tag

Mikor rendelted?
Én kb. 3 hete..
Csak annyit fizettél ami a honlapon van? Vám, áfa nem jött rá?

(#408) novinyul válasza -=RelakS=- (#404) üzenetére


novinyul
veterán

Hasonlót használok én is :) Azóta nyugság van :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#409) Lozi8 válasza -=RelakS=- (#406) üzenetére


Lozi8
tag

Ez az, köszönöm.

(#410) -=RelakS=- válasza WolfLenny (#407) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

23 napja (Track Checker rulz)
$4.44-et fizettem érte, ami paypal szerint 1224 forintot ért. Most úgy nézem, hogy 30% engedménnyel 1435 forint :D
Összecsomagolták egy "biztonságos" konzervnyitóval, ami befolyásolhatta a szállítást.
A kutya nem szólt hozzám, hogy vám vagy áfa kellene, de az aliexpress írja is, hogy "Price includes VAT", azaz "Az ár tartalmazza az ÁFA-t"

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#411) bostone


bostone
addikt

Mindegyik alkalmazás működik ujjlenyomattal, csak a CIB nem. Letöröltem, telepítettem, de nem akarja, amit én akarok.

(#412) blueye válasza bostone (#411) üzenetére


blueye
veterán

A nyitokepernyon ezek szerint nem is ajanlja fel a touch ID bejelentkezest, csak a PIN kodosat?
A belepes es biztonsagnal szurke a biometrikus azonositas?
A telefon ujjlenyomat menuben engedelyeztel mindent az ujjlenyomat hasznalata menupontban?

(#413) bostone válasza blueye (#412) üzenetére


bostone
addikt

Barion, Budapest Bank, OTP, Revolut, PayPal ok.
Curve, CIB nok.
Nem állítottam semmit sehol.
Most más droidos készüléken sem ajánlja fel az ujjlenyomat olvasót.
IPhon-on ok.

(#414) judas13


judas13
addikt

Nálunk most 329 euro. Nem tűnik rossz árnak.

Mondjuk napokon belül megjelenik a 9-es család. Azt azért kivárom, hogy mekkorát is dobnak velük.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#415) ricsmoka


ricsmoka
tag

Sziasztok! Mindenki meg van elégedve a teloval? Eléggé izgatja a fantáziámat😀

[ Szerkesztve ]

(#416) -=RelakS=- válasza ricsmoka (#415) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Működni működik... :D
Viszont meg vagyok győződve, hogy a hangszórói jobban megrezgetik a telefont, mint a rezgő motor :D A rezgő motort néha alig érzem, viszont amikor valamelyik nap kihangosítottam egy teams értekezletet, akkor rendesen rázta magát a kezemben.

Fura, hogy mindig is ódzkodtam a pentile mátrix kijelzőktől, de ekkora felbontásnál már csak akkor venni észre a csalást, ha tényleg nagyítóval keresed a pixeleket.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#417) novinyul válasza ricsmoka (#415) üzenetére


novinyul
veterán

Ahogy láthatod, dög unalmasan működik :) Ami persze a legjobb ami történhet egy telefonnál. Lassan 7 hónapja használom, de eddig nem akart velem k.baszni egyszer sem.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#418) ricsmoka


ricsmoka
tag

Na az király! Lehet a samut akkor lerakom és beszerzek egy ilyet! Frissítést meddig kapja? :)

[ Szerkesztve ]

(#419) memoril


memoril
aktív tag

UI3.0 frissül már a telefon OTA- n ?

(#420) blueye válasza memoril (#419) üzenetére


blueye
veterán

(#421) novinyul válasza blueye (#420) üzenetére


novinyul
veterán

Köszi :R

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#422) WolfLenny


WolfLenny
senior tag

Arra lettem figyelmes, ha éjszakára teszem fel tölteni, akkor kevesebbet bír az aksi. (gondolkom az éjszakai kímélő mód miatt)
Pár napja éjszaka töltöttem és reggel levéve pár perces használat mellett egyből 5%-ot esett le a töltöttség és nap végére is kevesebb maradt kb. ugyanannyi kijelző idő mellett..
Tegnap este nem tettem fel, hanem reggel kb. fél órára 100% lett. 11 óra készenlét és 2h15p SOT mellett 68%-on van az aksi... És ez már korábban is feltűnt...

(#423) novinyul válasza WolfLenny (#422) üzenetére


novinyul
veterán

Nálam semmi ilyen nincs, este megy fel töltőre, be van állítva az intelligens töltés, így reggel kelésre van 100%-n a telefon.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#424) blueye válasza novinyul (#423) üzenetére


blueye
veterán

En is igy hasznalom, en sem tapasztaltam ilyet.

(#425) bostone


bostone
addikt

A CIB alkalmazás problémám még az ügyfélszolgálat sem tudta megoldani.

Más:
A Telekom SIM alkalmazás nem jelenik meg. Ezt azt vásárolok vele néha. Valakinek van ötlete erre?

(#426) blueye válasza bostone (#425) üzenetére


blueye
veterán

Ez melyik ügyfélszolgálat volt?

Telekom SIM alkalmazás nincs nalam sem de nem is emlekszem melyik telefonomon volt utoljara. Mi az amit ezen keresztul veszel?

(#427) bostone válasza blueye (#426) üzenetére


bostone
addikt

CIB24 ügyfélszolgálattal vettem fel a kapcsolatot. Majd küldök képernyőfotót a jelenségről, aztán gondolom nem történik semmi.

Pálya matrica, parkolás, lottó. A Samsung S10+ vagy iPhone SE 2020 is kezeli. Tudom van más ezer lehetőség, de már megszoktam és alapból ezt keresem.

(#428) blueye válasza bostone (#427) üzenetére


blueye
veterán

Szvsz neked erre van szukseged:
[Mobilvásárlás]

Nem hiszem h a CIB oldja meg a problemat nalad hiszen nalunk megy ugyanolyan telefonon. Raadasul nalad is mennek mas app-ok ujjlenyomattal. Sajnos otletem sincs h mi lehet a gond.

[ Szerkesztve ]

(#429) neopeti


neopeti
tag

VoWifi működik Digi kártyával? Használja valaki?
Realme UI 3 ban tényleg nincs benne?

(#430) gangstagergo


gangstagergo
senior tag

Sziasztok!

Ha minden igaz holnap megérkezik a Realme GT 5G 8/128 kék színben az Alza jóvoltából 124.990 Ft-ért. Sokat gondolkodtam rajta, hogy kell-e a 12/256 sárga színben de nekem speciel nem jön be a dizájnja és a mostani Huawei Nova 5T-nél már megszerettem az üveg hátlapot :) Terítéken volt még a Realme GT Neo 2 is mert abban a bizonyos zöld színben atom jól néz ki csak "teljesítményben" időtállóbbnak érzem a GT 5G-t. Továbbá a Samsung S20 FE is majdnem befutó lett a jobb kamera és a Dex miatt csak az már idősebb is és mindenképp szerettem volna egy 5G-s készüléket. És hát végül győzött az ár mert ennyiért véteknek érzem kihagyni :DDD Aztán persze az első napokban kiderül mennyire fog tetszeni.

Esetleg tudtok ajánlani egy megbízható appot amivel egyik telefonról a másikra át lehet költöztetni az adatokat?

Köszönöm :)

(#431) blueye válasza gangstagergo (#430) üzenetére


blueye
veterán

Ha jol emlekszem nekem nem kellett app, egyszeruen az elso bekapcsolas utan kivalasztottam h masik androidos telefonrol koltozom es google belepes utan athozott mindent a regi telefonrol.

(#432) gangstagergo válasza blueye (#431) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Rég csináltam ilyet de akkor remélem könnyen fog menni :DDD

(#433) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Fényképezőgép szakértő módjában jól látom, hogy nem lehet felbontást (képarányt) választani?

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#434) memoril


memoril
aktív tag

Most készülök venni egy ilyen telefont ! Tudom sokat beszéltetek már erröl , de az aksija meddig bírja ? Gondolok 4g és netezés meg facebook ? A frissítést látom nehézkes megoldani ? Köszönöm a választ elöre is !

(#435) blueye válasza memoril (#434) üzenetére


blueye
veterán

Ez nagyon a felhasznaloi szokasaidtol fugg.
Nalam pont olyan mint a mostanaban hasznalt Poco F3-nal. De mindegy is, a gyorstoltes megold mindent.
A frissites nagyon egyszeru ha kivarod az OTAn erkezot.

(#436) joefasalasso


joefasalasso
aktív tag

Sziasztok. Van itt olyan aki s20 fe snapdragon telefonról váltott Realme gt-re? Érdemes? Köszönöm

(#437) novinyul válasza joefasalasso (#436) üzenetére


novinyul
veterán

Kamerában jobb az FE, meg van IP védelem, aztán ennyi :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#438) bizi990


bizi990
senior tag

Sziasztok,
ma érkezett meg a sárgaság. Egyelőre kicsit furi Xiaomi MI9 után, de okés, kivéve, hogy a tesztképeken, videókon nem volt CE felirat a hátulján ezen meg van :(
Egy funkció hiányzik nagyon elsőre, amit nem találtam meg: bekapcsológombra lehet extra funkciót rakni google segéden kívül, gyors zseblámpa kapcsolás nagyon hiányzik.
Vodafone VoLTE-ről lehet tudni valamit?
KÖszi!

(#439) blueye válasza bizi990 (#438) üzenetére


blueye
veterán

Beállításokban keress rá : "Rajzoljon V betűt"

(#440) bizi990 válasza blueye (#439) üzenetére


bizi990
senior tag

Köszi!
Ezt láttam már, valami tényleg gyors, egyszerű kellene, ha van. Fizikai gombokkal kapcsolhatóra gondoltam.

(#441) A tumi


A tumi
tag

Sziasztok!

Csütörtökön hozza a futár a készüléket! Redmi note 8-rol váltok! Milyen appal tudnám átvinni a redmir-röl az adatokat a realme-re? Mi átköltözötetès app vagy a phone clone alkalmas lehet rá?
Köszönöm előre is a válaszokat!

(#442) -=RelakS=- válasza A tumi (#441) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Fel fogja kínálni a telefon a "Telefonklónozó" alkalmazás használatát (vagy csak simán ott csücsül a többi között, nem emlékszem már pontosan). Azzal majd telepíted a párját a másik telefonra, és át tudod szipkázni az adatokat.

Ha nem tetszik, akkor még mindig ott van a Google backup szolgáltatása, csak előtte a Redmi-n engedélyezd a biztonsági mentést. Oh, és véletlenül se szakítsd meg a Realme-n a visszaállítási folyamatot, mert akkor marad az első megoldás :((( Én legalábbis így jártam.

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#443) A tumi válasza -=RelakS=- (#442) üzenetére


A tumi
tag

Köszönöm!

(#444) gangstagergo válasza -=RelakS=- (#442) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Valóban kicsit macerásabb az átköltözés. Manapság minden androidos telefonnál ez gond főleg akkor ha más gyártóról költözik át az ember.

Így két nap nyomkodás és beállítás után engem megvettek a Realme-nél. Huawei rendszere után ez is baromira egyszerűnek tűnik. Baromira erős a rendszer chip és hihetetlen, hogy milyen emulátoros képességekkel rendelkezik . Igen ez nálam egy külön preferencia volt, hogy ezen a téren toppon legyen ;] Kamerás képességeit még nem volt lehetőségem tesztelni de baromira keveset fotózok emiatt nem várok csodát. Komolyabb játékoknál érzékelhető a melegedés de engem ez nem zavar. Korábban szó volt banki alkalmazásokról müködnek-e és itt megjegyezném, hogy az Unicredit biometrikus azonosítója működik :)

[ Szerkesztve ]

(#445) -=RelakS=- válasza gangstagergo (#444) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Amibe én belefutottam az számomra csak annyit jelent, hogy a google backup kezelése rossz. Gondolom, próbálták minél egyszerűbbé tenni, így viszont kivették az irányítást az ember kezéből. Pedig szerintem simán lehetne, hogy később azt mondom, hogy jólvan, visszaállítás ebből a backupból.
Ha meg csak tiszta telefonon működik ez jól, bökjön fel egy figyelmeztetést, oszt jónapot. Ha csak később van időm egy backupot visszaállítani, akkor szerintem túlélhető probléma.

Ja, meg milyen már az, hogy anyámat először azért nem sikerült Huawei-ről Xiaomira költöztetni, mert ki volt kapcsolva a GPS? :Y

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#446) gangstagergo válasza -=RelakS=- (#445) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Ezért irigylem az Apple tulajokat :DDD

(#447) novinyul válasza gangstagergo (#446) üzenetére


novinyul
veterán

Realme - Realme között ugyan olyan mint az alma esetén. Kb. fél óra volt a teljes átköltözés, aztán folytattam onnan ahonnan abbahagytam. De Samsung telefonoknál az átköltözés is probléma mentes.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#448) gangstagergo válasza novinyul (#447) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Nekem a legtöbb időt a jelszavak átmentése vitte el. Már gondolkodtam egy jelszókezelő appon csak még nem jártam utána melyik lenne a legbiztonságosabb.

Még a telefon megvásárlása előtt körbenéztem milyen tokok vannak és nagy örömöre ehhez a telefonhoz is gyárt a Spigen tokot. Sajnos nincs olyan választék mint egy samsunghoz vagy iphonehoz de egy fajta berendelhető amazonról akit érdekel [link] Jövő hét elején meg is fog érkezni ha minden jól megy.

(#449) -=RelakS=- válasza gangstagergo (#448) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Tőlem kapsz egy szavazatot a Bitwardenre. Ha nem baj, hogy fizetős, akkor tud 2FA azonosítást is, ha baj, hogy fizetős, akkor arra használj Authy-t, de a jelszókezelő része ingyenes.
A Bitwarden tud egyszerre több készüléken is működni, és van böngésző pluginje is, így pc-n is tudod használni.

Tok: Ilyenem van a Sony XZ2-n, azon bevált. Főleg, hogy a tok lapos, így a szappantartó forma telefon nem billeg :D Ha visszaolvasol, akkor láthatod linkekkel, hogy mi Aliexpressről miket rendeltünk.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#450) A tumi


A tumi
tag

Üdv!

Van valakinek tapasztalata a Leila GSM boltal? Jófogáson és hardveraprón hirdette az eladó a telefont 99.000ft-èrt és azt mondta a fenti boltból vette! Kb 1 hétig használta és teljesen újszerű a készülék! Viszont a boltnak utánanézve elég rossz tapasztalatokat lehet olvasni (lopott telefont adtak el amit le is foglalt a rendőrség a vevőtöl, újjèbt adtak el használt telefont, stb). Ezért kerdeznèm, hogy van e valakinek tapasztalata ezzel a boltal és esetlegesen a garanciális javitásokkal!
Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.