Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) bostone válasza dredjudge84 (#648) üzenetére


bostone
addikt

Óh, dehogy. :)
Elnéztem a sorok között.
Viszonyítási alapnak jó.

(#652) dredjudge84 válasza Viktor0610 (#650) üzenetére


dredjudge84
őstag

Ok, elnézést kérek. De még nincs neki szerintem, így marad az off.

(#653) Viktor0610 válasza dredjudge84 (#652) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(#654) dredjudge84 válasza Viktor0610 (#653) üzenetére


dredjudge84
őstag

De ez csak egy bejelentő hír, a topik is kihalt, és a témaösszefoglaló nem ott lesz, hanem ha majd lesz teszt, akkor ott.

(#655) Viktor0610 válasza dredjudge84 (#654) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Értelek, de az off akkor sem elfogadható.
Mint visszább is látszott, félreértés lehet belőle, ha nem egyértelmű, milyen telefonra vonatkozik a kérdéses hozzászólás.
Kis offért nem szoktunk/szoktam szólni, de azért ha elhúzódna, akkor inkább a helyén legyen. :K

Samsung Galaxy A54

(#656) dredjudge84 válasza Viktor0610 (#655) üzenetére


dredjudge84
őstag

Csak az értelmez félre, aki nem olvas vissza rendesen. A másik topik meg full halott, így ezért batorkodok ide írni.

Más kérdés. Android 12 realme ui 3 alatt hogy lehet visszavonni egy alkalmazástól hogy megnyisson linkeket?

(#657) -=RelakS=- válasza dredjudge84 (#656) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ha mindenki máshova bátorkodik írni azzal a telefonnal kapcsolatban, akkor full halott is marad a topik.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#658) dredjudge84 válasza -=RelakS=- (#657) üzenetére


dredjudge84
őstag

Ok igazából már csak az utolsó kérdésemre lenne jó egy segítség. A kérdés érinti a sima gt telefont is.

(#659) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Üdv ismét!

Most egy átlagos kérdésem lenne. 8 óra alatt éjjel, amíg nem használom a telefont, és repülő módba teszem, hány százalék a normális merülés? Nálam 3 százalékot merül a semmire, ez jónak számít? Gyanítom nem.

(#660) Viktor0610 válasza dredjudge84 (#659) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De? :DDD
Bár -kérdésedből ítélve- neked nem. :))

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#661) novinyul válasza dredjudge84 (#659) üzenetére


novinyul
veterán

3 százalék? Az l.fasz esti fénnyel :) Majd akkor kezdj izgulni ha lemegy a fele az akkumulátornak, ennyi merülés konkrétan semmi.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#662) blueye válasza dredjudge84 (#659) üzenetére


blueye
veterán

A 3 szazalek benne van a meresi bizonytalansagban.
Engem nem zavarna de ha teged igen akkor lodd ki az osszes futo alkalmazast.

(#663) dredjudge84 válasza blueye (#662) üzenetére


dredjudge84
őstag

De így 3 százalék hogy repülő módban ,ergo hálózaton sincs, nem történik semmi és a kijelző is off, nincs Always on display.

(#664) blueye válasza dredjudge84 (#663) üzenetére


blueye
veterán

Ahogy irtam biztos vannak futo alkalmazasok a hatterben es persze a rendszer. De ha tenyleg ennyire zavar akkor kapcsold ki :)

(#665) -=RelakS=- válasza blueye (#664) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

kikapcs-bekapcs nem eszik még 3%-nál is többet?

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#666) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Furcsa. Akkor a Huawei valamit nagyon jól csinál. A honor 20 pro telóm 0 százalékot merül ilyenkor. Sajnálom hogy csak ők tudták megoldani a rendkívül jó üzemidőt.

(#667) blueye válasza -=RelakS=- (#665) üzenetére


blueye
veterán

De, lehet :)
A lenyeg az h 3% toltottseg vesztese egy ejszaka alatt nem hiba.

(#668) svgyula válasza -=RelakS=- (#665) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Nálam mint írtam a C12-óta az éjszakai időzített kikapcsoláskor nincs merülés, legalább is mért és kijelzett nincs! A múltkor direkt 23 óra előtt vettem le a töltőről a teló kikapcs reggel pedig 100% volt a töltöttség. De mint írtam ez a C12 frissítés óta. Biztosan megnézték a felrakott youtube videómat is :DDD

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#669) svgyula


svgyula
addikt

Urak! Akit érdekel kint van a RMX2202_11.C.15 GDPR frissítés. Azt még nem néztem hogy mi változott.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#670) novinyul válasza svgyula (#669) üzenetére


novinyul
veterán

Na akkor ránézünk :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#671) blueye válasza novinyul (#670) üzenetére


blueye
veterán

VPN+Nemetorszag meg nem dobja fel nekem.

(#672) novinyul válasza blueye (#671) üzenetére


novinyul
veterán

Nekem most jön le így ;) Kicsit lassan de már 50% lent van. 1.11GB a frissítés mérete.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#673) blueye válasza novinyul (#672) üzenetére


blueye
veterán

Koszi, akkor kesobb megprobalom ujra.

(#674) antee_g válasza svgyula (#669) üzenetére


antee_g
tag

Sziasztok!

Arról lehet tudni valami infót, hogy OTA-n fog érkezni Android 12 frissítés vagy nem és marad az eddig felsorolt alternatívák az update-re?

üdv.

(#675) novinyul válasza antee_g (#674) üzenetére


novinyul
veterán

Jelenleg ha szeretnél ota-t, akkor vpn keresztül(németországi beállítással) simán leszeded.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#676) Viktor0610 válasza novinyul (#675) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem a kérdésre válaszoltál. ;]

Samsung Galaxy A54

(#677) Viktor0610 válasza antee_g (#674) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, meg fog érkezni, idővel.

Samsung Galaxy A54

(#678) novinyul válasza Viktor0610 (#677) üzenetére


novinyul
veterán

Arra várhat még egy jó ideig :(

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#679) svgyula válasza antee_g (#674) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Hát erre nem tudom a választ.DE érdekes módon Magyarország sem a Honor sem a Realme szerint nem tartozik ezen a téren az EU-ba. :D A Honorrra anno' nem is lehetett a droid 9 után helyi frissítéssel felrakni mert kivették ezt az opciót és ~3-4hét vagy akár(droid 10) 3 hónapot is csúszott a frissítés! Ennél a telefonnál OTA-n szerintem még a decemberit találja meg ami még indig nem a 12-es droid. Sajna a droid 12-re váltás után is 1db frissítés jött le OTA-n utána már csak a letöltős rendszer marad. Ez van! Lehet olyan információjuk erről a vidékről, hogy itt még mindenki lovaskocsival meg gyalog közlekedik, ahhoz meg minek a frissítés :))

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#680) blueye válasza Viktor0610 (#676) üzenetére


blueye
veterán

Meg jofej is volt. Tobbszor leirtuk mar a topicban.
Mindkettot.

(#681) Viktor0610 válasza blueye (#680) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze, de nem az volt a kérdés.

(Igazából csak gonoszkodtam kicsit. ;] )

Samsung Galaxy A54

(#682) everest140


everest140
tag

Ma reggel a magyar régiós Realme 8 megkapta a hivatalos frissítést android 12-re, 2022 február 5-ikei frissítés.
Talán ez jelentheti azt, hogy a napokban a Realme GT-re is megérkezik.

(#683) A tumi


A tumi
tag

Sziasztok! Van valamilyen program arra, hogy lássam éppen milyen frekvencián(60,90,120hz) frissít a kijelző?

(#684) Lordc0re válasza A tumi (#683) üzenetére


Lordc0re
csendes tag

Szia!
Nem szükséges külön app.
Beállítások > További beállítások > Fejlesztői opciók > Frissítési gyakoriság kapcsolóval tudod aktiválni a kijelzést.

(#685) A tumi válasza Lordc0re (#684) üzenetére


A tumi
tag

A további beállításokon belül nem találom a fejlesztői opciók pontot! :(

[ Szerkesztve ]

(#686) Lordc0re válasza A tumi (#685) üzenetére


Lordc0re
csendes tag

Beállítások > A telefon névjegye > Verzió > Buildszám-ra kell sokszor koppintani egymásután. Utána már megjelenik a Fejlesztői opció menüpont.

[ Szerkesztve ]

(#687) A tumi válasza Lordc0re (#686) üzenetére


A tumi
tag

Köszönöm! :R

(#688) DrKapocs


DrKapocs
őstag

Most olvastam a GT 2 tesztjét a gsmarenan; a GT-hez is hasonlítják: "Having an older chipset allows us to compare it with last year's top-tier models from other brands as well as devices from Realme's own portfolio. The Realme GT 5G, for example, is the direct predecessor of the GT2. That's why we see the former as an unorthodox alternative since we rarely consider the older generation to be a viable option. Side by side, the two handsets are quite similar, hence why we think the overall user experience would be comparable. They both have the same chipset, similar displays (the GT2 has a bigger one), run the same OS, have the same memory options, comparable camera capabilities, the same fast charging solution and familiar-sounding loudspeakers. Well, the GT2 does have a sensibly longer battery life and a tad better main camera but are those upgrades alone worth the extra €150? The GT 5G can currently be found for a little over €400, and that's actually a bargain."

Nekem csak egy bajom van a sima GT-vel, mégpedig a kamera. Annyira túlszaturáltak a képei, hogy számomra elfogadhatatlan, legalábbis a tesztképek szerint. Ezen javítottak már szoftveresen? A 12GB-os verzió 165 körül mozogna a GT-ből. Mindig szemezek vele.

(#689) blueye válasza novinyul (#672) üzenetére


blueye
veterán

Furcsa, nekem meg most sem ajanlja fel a frissitest, VPN/Nemetorszag. Mondjuk tulelem :)

(#691) svgyula válasza blueye (#689) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ez valószínűleg azért van(nálam is!) mert van EU IMEI és ezt szürke importtal vásárolt készülék és van amit "kelet Európába" szántak. Na ezek az IMEI számok tiltva vannak a szervereken egyelőre és ki tudja meddig? Ezért csak a kézi frissítés megy és OTA-n nem talál semmit! Ezen semmilyen régiós beállítás nem segít mert az IMEI szám(ok) egyedi minden telefonon. Az is lehet, hogy csak simán szívatóra tették az ebben a régióban eladott telefonokat, vagy elveszítették a szerverszoba kulcsát :DDD

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#692) blueye válasza svgyula (#691) üzenetére


blueye
veterán

Koszi de mar frisitettem OTAn minden problema nelkul VPNen keresztul, egyebkent hivatalos emag vasarlas.

(#693) blueye válasza blueye (#692) üzenetére


blueye
veterán

Le is jott a C 15.
Pillanatok alatt, ez csak 84 MB volt.

(#694) novinyul


novinyul
veterán

Azért végre a Realme fejlesztői csapata is rákapcsolt végre :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#695) blueye válasza novinyul (#694) üzenetére


blueye
veterán

Super hir, koszi!
(a csoporthoz tudsz adni egy linket?)

(#696) bostone válasza novinyul (#694) üzenetére


bostone
addikt

Hihetetlen.
Végül sikerül a Realme-t előnyös helyzetbe hozni itthon is.

(#697) aprokaroka87 válasza bostone (#696) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem ha a Realme hosszabb távon tervez a szolgáltatókkal akkor olyan dolog mint a volte nem árt ha jól működik. :)

(#698) bostone válasza aprokaroka87 (#697) üzenetére


bostone
addikt

A telekom nem forgalmaz Realme terméket.
A hivatalos magyarázat ez volt a támogatás elmaradására.
Oppo viszont előfordul.
Megjegyzem egyes helyeken a készülék úgy szerepel, mint Oppo Realme.

(#699) robag93


robag93
tag

Második napja pörgetem a GT 2-t, de komoly aggályaim vannak az akksival kapcsolatban. Nagyjából a gyári 5000 mAh felét írja az Accubattery számítás alapján. Szerintetek küldhetem is vissza? :) [kép] [kép] [kép]

(#700) ata007 válasza robag93 (#699) üzenetére


ata007
tag

2 db aksi van fizikailag benne. Szerintem egyszerre csak az eggyiket meri.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.