Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Turbobacsi


Turbobacsi
senior tag

első töltés, 9% --> 100%:
9.1V-on, 1.9A-al, 2356 mAh

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#652) robag93 válasza Turbobacsi (#651) üzenetére


robag93
tag

Mármint ennek a duplája :)

(#653) LGG555 válasza Turbobacsi (#651) üzenetére


LGG555
aktív tag

9.1V 1.9amper, több kellene az legyen mert nekem annyival tölti egy bóvli.

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#654) Sndr85 válasza bogdanypeter (#615) üzenetére


Sndr85
csendes tag

Szia,

Én a TMX-et ajánlom az enyém is ott lett cserélve 38.000 fizettem mindennl együtt. A Firsthop ugyanezt 96.000ért vállalta.

A TMX a hivatalos szervíz.

(#655) Turbobacsi válasza LGG555 (#653) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

nem a sajátjával töltöttem, hanem egy xiaomiéval, de tényleg a felét pumpálta bele

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#656) K82 válasza Turbobacsi (#651) üzenetére


K82
őstag

Érdekes értékek, ez így ~18W töltési teljesítmény. Hol a gyári 65?

Pixel / OnePlus Pad

(#657) worxland válasza Turbobacsi (#655) üzenetére


worxland
addikt

Nem, ketté van osztva az akksi a telóban, ha a progi nem tud róla, csak a felét számolja.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#658) Turbobacsi válasza worxland (#657) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

Igen, ezt olvastam valahol, de külső eszközzel mértem, a töltő és a mobil között volt

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#659) John05


John05
csendes tag

Kivancsi leszek a GT3 jobb lesz e, meg az árazásra leszek kíváncsi. Szemezgettem a gt2-vel de lehet arra váltom majd a Mi10t prot😀

A zene által önmagukat élvezik a szenvedélyek

(#660) wizzgeri válasza John05 (#659) üzenetére


wizzgeri
tag

240watt töltés már szinte felesleges :D erőfitogtatás

(#661) bogdanypeter válasza Sndr85 (#654) üzenetére


bogdanypeter
tag

Szia! A Fixitynél cseréltettem. Nekem a TMX nem volt szimpatikus. Megadtam milyen telefonon szeretnék kijelzőt cseréltetni. Erre kértek, hogy küldjem be a telefon ez 4000Ft. Aztán majd küldik az ajánlatot. De minek küldjem el a telefont, ha nem jó az ajánlat? A telefon is ott dekkol. Mondják meg mennyi az ár és kész.

Dell Latitude E5530 | XBOX One S | Xiaomi Mi Mix 2S

(#662) RBJ válasza Csápájev (#646) üzenetére


RBJ
addikt

Mire?
Amúgy kár, hogy nem lehet gyári tököt és fóliát kapni sehol. A gyári védő üveg oylan vékony oylat én még nem láttam. A többi ehhez képest mammut.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#663) LGG555 válasza bogdanypeter (#661) üzenetére


LGG555
aktív tag

Noormálisak, kit néznek verébnek.

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#664) worxland válasza RBJ (#662) üzenetére


worxland
addikt

"A gyári védő üveg oylan vékony oylat én még nem láttam." - mivel fólia és nem üveg.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#665) eagleeyes


eagleeyes
csendes tag

A VoWifi az működik a vodafone-nál vagy azt is külön kérni kell, hogy kapcsolják be?

(#666) LGG555


LGG555
aktív tag

Látom többen is cserélnek képernyőt, karcolódik vagy könnyen törik?

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#667) robag93 válasza LGG555 (#666) üzenetére


robag93
tag

Én ütöm vágom, de eddig csak üvegfólia törésig jutottam :R

(#668) trec12 válasza eagleeyes (#665) üzenetére


trec12
addikt

VoLTE nem? Kérheted a 1270-en de egy idő után magától is bekapcsol. Vodás sim-el még nem próbáltam de gondolom ezzel a telefonnal is megy a Voda VoLTE. Nekem Yettelel megy.

VoWiFi nincsen és nem is volt a Vodánál. :N

[ Szerkesztve ]

(#669) Csápájev


Csápájev
őstag

Melegedés mennyire jellemző rá a hétköznapi használatnál? Face,insta stb. Játéknál van gondolom,de az lényegtelen.

(#670) zala005 válasza Csápájev (#669) üzenetére


zala005
tag

Mobilneten magas fényerőn langyos (de nem zavaró), viszont pl. nyáron sosem forrósodik fel annyira zavaróan, mint egy üveg hátlappal rendelkező Xiaomi Mi 11 Lite 5G,ami akár ki is kapcsol(t).

(#671) RBJ válasza eagleeyes (#665) üzenetére


RBJ
addikt

Pont múlt héten kapcsolattal be.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#672) Turbobacsi


Turbobacsi
senior tag

helló, ilyen tokot használ valaki?
a tolóka meddig bírja? van értelme?
[link]

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#673) gbrtkcs válasza Turbobacsi (#672) üzenetére


gbrtkcs
csendes tag

Tesómnak van ilyen más típusú telón. 4 hónapja bírja. Heti 2x-3x húzogatja max., mert nem egy nagy fényképezgetős :)

Van egy ilyenje eladó bontatlanul, olcsóbban, téves rendelés miatt. Ha esetleg érdekel, írj egy privit.

(#674) Csápájev


Csápájev
őstag

A melegedés mennyire jellemző? Streamelnék vele,ami eléggé igénybe veszi és kicsit félek ettől a procitól.

(#675) Csápájev


Csápájev
őstag

Amazonról érdemes rendelni,jó a garanciális ügyintézés?
150re jönne ki a 12gigás kb.

[ Szerkesztve ]

(#676) freelancer68 válasza Csápájev (#675) üzenetére


freelancer68
tag

Valójában ha beteszed a kosárba és magyar címet adsz meg, akkor
a 12/256GB GT2 az 434.89 euro, azaz kb.165000Ft
Viszont éremes elgondolkodni, hogy a 8/128GB GT2 Pro 447.16 eurora jön ki, vagyis kb. 170000Ft

* magyar áfával+szállítással

(#677) Csápájev válasza freelancer68 (#676) üzenetére


Csápájev
őstag

De a gt2 pro ha jól láttam használt.

(#678) freelancer68 válasza Csápájev (#677) üzenetére


freelancer68
tag

Valóban, igazad van ... használtan ennyi.

(#679) Csápájev válasza freelancer68 (#678) üzenetére


Csápájev
őstag

Amazonra is vonatkozik,hogy 14 napon belül indoklás nélkül vissza lehet küldeni?

[ Szerkesztve ]

(#680) freelancer68 válasza Csápájev (#679) üzenetére


freelancer68
tag

Úgy tudom, hogy igen, de van amazon topic, ott biztos tudják pontosan.

Ezt találtam a honlapon:
Which items can I return?
You can return products bought from Amazon and Marketplace sellers within 30 days of receiving them as long as they are returned in complete, unused and undamaged condition. Shrink-wrapped and/or sealed media products may only be returned if the shrink wrapping has not been opened and the seal is intact.Learn more about our returns guarantee. This in no way restricts your legally-granted right of return. Further details about the legal right of revocation can be found in Clause 3 of our Conditions of Sale.

(#681) 8zabi


8zabi
őstag

(#682) zpph044 válasza 8zabi (#681) üzenetére


zpph044
újonc

tegnap nekem mar jelzett a szoftverfrissítés, semmi extra. csak sec patch. abbol is csak az áprilisi...

(#683) Csápájev


Csápájev
őstag

A reame közzé teszi, hogy hányas androidig fog frissülni a gt2?

(#684) LGG555 válasza Csápájev (#683) üzenetére


LGG555
aktív tag

Arról volt szó hogy minimum 15.

[ Szerkesztve ]

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#685) worxland válasza Csápájev (#683) üzenetére


worxland
addikt

A cikkben ez van: "A készülék három főverzió-frissítést kap, ami Android 12-ről indul"

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#686) Csápájev válasza LGG555 (#684) üzenetére


Csápájev
őstag

Picit laikus vagyok,akkor az várhatóan még kb 2 év? Most 13 -nál vagyunk,ugye?
(A54 a másik kiszemelt,ha esetleg valaki használta azt is írjon,hogy mi a véleménye a kettőt összehasonlítva :)

(#687) LGG555 válasza Csápájev (#686) üzenetére


LGG555
aktív tag

Igen 13 -nál tartunk, vagyis 2025 -ig nem lesz gond.

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#688) Menadrin


Menadrin
kezdő

Sziasztok, xiaomi redmi note 9 pro frissítés után meghalt, nem fut fel, csak megy körbe körbe a bekapcs kikapcs, így kénytelen vagyok új telót nézni, mert nem értek a bootoláshoz meg semmi ilyen dolgokhoz és szervizbe nem akarom vinni.

Na de néztem a gt neo 2t,a gt 5gt, a gt2-t, poco f3at és a xiaomi mi 11it. A kérdés az lenne, hogy melyik éri meg a legjobban?
Amik érdekelnek egy telefonban az a jó gyors erős proci, kamera (note 9 pronal jobb legyen azért), üzemidő, wifi jelet jól fogja, gyorstöltés és ár érték. ja és idegesítő bugok ne legyenek, mint pl a beszélgetés közben kihangosíítom vagy lerakom a telefont, meg az értesítések ne csak akkor jöjjenek meg, ha rámegyek az appra. frissítések nem érdekelnek, mert ahogy azt észrevettem, csak és kizárólag azt akarják azzal elérni, hogy minél hamarabb belassítják és kinyírják a telefonokat.

Ajánlások jöhetnek a fent említett telefonokon kívül is 150ezerig. Tudom az mi11i nem is fér bele, ezt használtan venném, nem szívesen. Külföldi vagyok, nálunk ezeket forgalmazzák. Köszönöm az ajánlatokat előre is.

(#689) trec12 válasza zpph044 (#682) üzenetére


trec12
addikt

VoLTE ikon eltűnt a frissítéssel. Be van kapcsolva a kijelzése megnéztem. Hívások 4G-én mennek továbbra is.

(#690) mb702


mb702
tag

Android 12-re nem lehet 'visszamenni'?
Az A13-ra frissítés után rosszabb lett az asi üzemidő.

(#691) robag93 válasza mb702 (#690) üzenetére


robag93
tag

Nekem az 5G csinált ilyet, levettem és azóta jó.

(#692) Csápájev


Csápájev
őstag

Esetleg van itt,aki próbálta a realme GT Neo 3T -t is? :) A kettő közül melyiket választanátok?

(#693) LGG555 válasza mb702 (#690) üzenetére


LGG555
aktív tag

Biztos hogy nem csak a beállítások változtak, nagyon becsapós.

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#694) mb702 válasza Csápájev (#692) üzenetére


mb702
tag

Szerintem inkább GT Neo 3, amivel kb egy szinten van a GT2.
GT Neo 3T 'gyengébb' teljesítményben, kamerában.

(#695) Padisah


Padisah
tag

Sziasztok!

Relame gt2 telefonhoz lehet kapni okostokot, mert én nem találtam. Kétoldalas tokra gondolok természetesen, aminek valamekkora részében áttetsző a fedőlapja, ha felnyitom feléled a telefon, ha lecsukom kikapcsol a képernyő. Esetleg a fedél kinyitása nélkül is lehet vele telefonhívást felvenni vagy elutasítani.

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#696) sline


sline
csendes tag

Sziasztok,

Továbbra sem találkoztatok bármi hibával, melegedéssel, túlzott akku merüléssel?
Ha 6.4-es kijelzője lenne, akkor gondolkodás nélküli vétel lenne, de még kéretem magam mielőtt megvenném.

(#697) Csápájev válasza sline (#696) üzenetére


Csápájev
őstag

Követem,mert vagy holnap vagy hétfőn veszem át a telót :))
Egyébként egy 6.4 kijelző mennyivel kisebb? 5mm?

[ Szerkesztve ]

(#698) sline válasza Csápájev (#697) üzenetére


sline
csendes tag

Egy ősrégi 5.8 colosom van jelenleg, így minden mili számít az átszokásnál.
Az A54 állna a legjobban kézre, de ár-értékben, és az eddigi hibák miatt a gt2 lenne a legmegérősebb…

(#699) Csápájev válasza sline (#698) üzenetére


Csápájev
őstag

A54-et nyomkodtam üzletben, mindent kilőve is meg-meg akadt.
Most pixel 6a-m van,az kicsi :) ,de nem lett a kedvencem. Bár fotózásban nagyon ott van.

(#700) Dinter válasza Csápájev (#697) üzenetére


Dinter
addikt

Én is szemezek vele, de kicsit még lélektani ár fölött van. Ha lenne itthon valami akció, vagy alin végre raktáron lenne, akkor megrendelném.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.